I ng 1 I mhoutr r, de rittenkaart Buitenlandse werknemers mogen niet politiek in actie komen da’s voordelig dustoch een BRIL van Nieuwe uw 35,- suedine elmior-tricot overhemden 69,50 19,90 truien 14,90 b.v. I=l=l^l bestelwagenlijn van Fiat Taalverschillen vaak onover komelijke barrière 5 c in lanig zijn 32,50 costuums 119,- 149,- coats Veel meer ’buitenland’ op ’Vakantie ’74’ pantalons Velocitas ’31 - DVG Zigo - Ons Vios Donderdag 24 januari 1974 - pagina 3 jari 1974 - pagina 2 DETILBURGSE KOERIER WEINIG ECHTE GARANTIES VOOR RECHTEN TILBURGNOORD TEL.013-554512 aKt, wurat onzeKer wil veranderen of Onzekerheid De DOKTERS WEEKENDDIENST ETS- Industrialisering 15, Moer- 1,60 2,— 2,35 3,05 of 4,— Wilhelminapark 28, tel. 0,60 0,70 Brink, tel. den van g koord of >69, Tilburg. Orionstraat rvaardigd. stadsdienst -420688 1 vele modellen allerlei kleuren HEREN ■TERSCHOENEN lat 41 Va) leder ƒ12,— 34428 54916 en toch echte service Dr. v. Delf gestel, tel. C G.G.D. en iten werk- is dat industrialiser lijkheid is om tot ont OOGMEETKUNDIG OPTICIEN B.V. WAGNERPLEIN 47 WINKELCENTRUM voor een uur in slanden tot een ijks 6-rlttenk. f 240 20-rittenk. f 7.00 MESLAARZEN a en suèdeleder ƒ25,— lopen, Béla •g Ph. T< Jolisten piani nerkel /S’ NADENK oenmakerl] en :hoenhandel v.d. WOUW Besterdetraat 37 Tilburg -v Iroen 8 en Bijs’ week huiss aas lere al hebt. ille markten ZOU 1 ►BOOT 10-45 g in de ■.arbeider lossingen i in- nee moeten wer sten die tegen de •'te ien sn Lon- cken bij e Spoorlaan en om het Longaterrein. nen zich zo vlug Een mogelijke oplossi bleem van de gedwor gratie zou de w - >70 88 96 04 112 I20 I28 300 96 105 114 123 132 141 januari en gedurende het :ich tot zijn eigen cht, en van i. Zijn ver- van een ar- die weer afhankelijk is jntrakt, wordt onzeker van baan w» .«.uwwu vi slagen. opkomst e C.&.W. k,. Aariaansen, tel. 436238 of Mortelstraat 3, een aantal kwaliteitscostuums hebben wij afgeprijsd op stand buitenlandse werk ten Brabant’, Goirkestraat in akkoorden m.b.t. ng. Binnen de Ekonomische teelnemende .vil kunnen van de ar- iden. Neder- Italiener’, Napoli, soi station zien treinen, gaan’. ti gedurende het :h tot zijn eigen t zijn Schmi pianotalent, en c list John Sekrev* voerder van de a> Op ekonomisch gebied is in deze tijd zijn positie kwetsbaar, als gevolg van de in de kleuren zacht groen - rose en ice-blue van 35,90 voor Dierenartsen Bosscheweg 110, Enschot, 1648. Postelse Hoeflaan 43, tel. issing voor het pro- e gedwongen arbeidsimmi- volgende kunnen zijn. dat ik niet Ja, soms humaniste. groeiende zijn ver- Zaterdag 26 ja» spoedeisende gevaller ekend wende men ziel sarts! 5,95. Mevr. De Kok, Piet traat 31, Tilburg, geraden Rasenberg, 1 tel. 04251-11 v. Riel, 674590. Timmermans, Bosscheweg 105, tel. 425568. Dierenkliniek 432867. TILBURG. BERGEN OP ZOOM. ROERMOND. HORST. ,15. Dhr. C. Scheepens, Zundert, geraden UITSLAG JEUGDTOTO H. V. BOE MERANG ’63 Onderstaand volgt de uitslag jeugdtoto i door'B.&.W. nr. 1901 Inleg le 1 lens 2e pr Struyke f 139,5( 3e prijs f6,95: Dhr. de Haen, Thomas van Aquinostraat 134, Tilburg, geraden f 139,74 Goirle Dr. Aarts, v. Haestrechtstraat 58, Goir- le, tel. 04247-1252. met borg/kraag, gewatteerde voering. kleur: beige woensdagochtend Donderdagavond dag 27 januari-a.s., aanvang 12.30 uur, geeft Het Brabants Orkest haar vjjfde serie-concert in Tilburg. Het program ma heeft een sterk uiteenlopend karak ter en bevat werken van Béla Bartók, Ludwig van Beethoven, Georg Ph. Tele mann en Richard Strauss. Solisten bij dit concert zijn de Oostduitse pianiste Annerose Schmidt, een opmerkelijk i de Nederlandse altvio- eve, bekend als de aan- altengroep van Het Bra bants Orkest. Dit is geen gebruikelijk koffieconcert, zodat de bekende entree prijzen van toepassing zijn. 1 of 2 maken. Dit zal voc een extra rugges het verdere verloop Dus volop punten lipt voor Iemand, dia regelmatig de ibus pakt. Hilvarenbeek Dr. Billet, Rogier v. Leefdaelstraat 23, tel. 04255-1355. Tandartsen Dr. v. Blerck, Debussylaan 7, tel. 551762. Spreekuurtijden: zat. en zond, van 12.00-12.30 uur en van 17.30-18.00 uur. soort arbeid die hij verricl konjunktuurschommelingen. blijfsvergunning, afhankelijk beidsvergunning, d van een arbeidskor zodra, hij v wordt ontsl LONGA SUPPORTERSCLUB De supporters gaan zondag mee voor de wedstrijd Oirschot Vooruit tegei ga. Om half twee wordt vertrokl A. Schuermans aan de kwart voor twee bij h Belangstellenden diene mogelijk op te geven bij de heer A. van Exel, Hendrik de Keyserstraat 66. MERANG ’63 De uitslag van de 10e en tevens laatste trekking van onze jeugd toto is als volgt: Inleg groot: f 159," le prijs: f31,90. Molenstraat 40, f 159,75. 2e prijs: flS,"' van Haarenstr f 159,73. 3e prijs: f 7,95. Mej. I. Korremans, Hoevense Kanaaldijk 51Tilburg, gera den f 159,63. Stichting bijsta nemers ’Midder 105, Tilburg. Spreekuur: 10.00-11.30 uur. 19.00-20.30 uur. speten, tekenen en verve” ustig de 5 kijken. dagelijks geopend van ir (zondag 3 februari tot 17 de Nederlandse Spoorwegen -toegangsbiljetten verkrijgbaar, izinskaart voor maximaal zes per- (voor bezoeken aan ’Vakantie’ en kost f 10,—, een los kaartje sgangsprijs voor alle drie i bedraagt f 5,—. Dit alles kan leiden tot een i individuele onzekerheid t.a.v. blijf in Nederland. Politieke akties wor den van de buitenlander niet getole reerd: ’Hij mag immers blij zijn dat hij hier mag Werken, hij heeft het hier toch zeker beter dan thuis, hij verdient toch meer geld, etc. etc.’ Ook de ambassades en konsulaten oefenen een scherpe kon- op welk ilandse ar- t paspoort zichzelf 'Waarom zou ik over Jezus nadenken? Niettemin, de figuur Jezus spreekt mij aan. Hij heeft op mij indruk gemaakt. Ik wil zelfs zover gaan, hem een stra lend voorbeeld te noemen. Maar daar mee houdt het op. Of ik het jammer vind, dat ik niet in hem geloof als mijn God? Ja, soms wel. Margreet de Groot, Geknif stadsb Ga maar na. 'n Enkeltje kost tegenwoordig 65 cent Bij 'n 6-rlttenkaart kost 'n ritje maar 40 cent En met ’n 20-rittenkaart ben je zelfs niet meer I dan 35 cent per rit kwijt DAMESVOETBAL Om het dames voetbal van FC De Mortel weer nieuw leven in te blazen, ziet het bestuur van De Mortel uit naar mogelijkheden om de bestaande aktieve kern uit te breiden met een aantal leden. Men hoopt dan weer mee te kunnen doen aan vriend schappelijke wedstrijden in Tilburg en omgeving. Alle belangstellenden van 16 jaar en ouder kunnen zich in verbinding stellen met de heer C. Adriaansen, Meelstraat 71 te Tilburg, bij 'De Mortel’, J. v.d. 1 tel. 426608. Het enige dat het voorgaande in de weg zou kunnen staan is ons west-europees pragmatisme: het zekere voor het on zekere nemen, het behoud van wat we hebben, ook al gaat het ten koste van anderen. De leus die tijdens de mei- opstand van studenten en arbeiders in Parijs 1968 werd gehanteerd: ’Fantasie aan de macht’ zou ook hier opgeld moeten doen. (een i demon- ting worden gegeven, ddtuin met exotisch groenten. Een orkest j uit Roemenië geve er komt een Oostenrijl attracties zijn er voorts jpenthes jd en een filmzaal, films worden vertoor OP ZATERDAG 26 JANUARI A S. houdt de postzegelvereniging ’De fila telist’ zjjn maandelijkse ruilmiddag. Iedereen is welkom in het wijkgebouw ’De Ypelaar’ in de Stokhasselt. Leden hebben toegang op vertoon van lidmaatschapskaart. Niet-leden tegen betaling van f 0,60 en kinderen f 0,35. JUBILEUMAKTIE NOVA De Han- delsonderneming NOVA, Goirkestraat te Tilburg, bestaat dit jaar vijf jaar. In verband daarmede organiseert de direk- tie van het bedrijf een aktie voor de klanten. Al wie in de komende maan den bij NOVA koopt krijgt de kans in het najaar geheel gratis een week naar Mallorca te gaan. Als bijzonderheid zij vermeld, dat er gegarandeerd iedere maand een gelukkige in Tilburg of om geving in de prijzen zal vallen. Aldus deelde Nova ons mede. Actie ’Moeders voor Moeders’ Mevr. Schalken-Otten, Ringbaan Oost 391, tel. 424693, Tilburg, Berkel En schot en Udenhout. Mevr, de Bont-Rondema, Burg. v.d. Mortelplein 113, tel. 674969, Tilburg. Mevr. Wolfs-v. Dommelen, Orionstraat 13, Dongen, tel. 3490. Mevr. Kusters-Verschuren, Hoogeindse- weg 48, Goirle, tel. 1955. Mevr. v.d. Avoird, v. Rijckevorselstraat 15, Loon op Zand, tel. 254. Mej. D. Snellen, Scheepersdijk 66, Ois- terwijk, tel. 2098. roemde FIAT 8242 I kg nuttig laadver- De vierde ideeënmarkt voor toerisme en recreatie ’Vakantie ’74’, die van 31 januari tot en met 3 februari in de Utrechtse Jaarbeurs wordt gehouden, is anders dan alle voorgaande manifestaties. Er is door de deelneming van een flink aantal nationale verkeersbureaus zelfs sprake van een doorbraak met betrekking tot de objectieve informatie over de toeristische mogelijkheden in allerlei landen. Op de vorige ’Vakantiebeurzen’ moesten vele nationale verkeersbu reaus door allerlei redenen verstek laten gaan. Nu zullen ze in de Julianahal als deelnemers voorlichting geven. Het betreft o.m. de nationale verkeersbureaus van België, Engeland, Luxemburg, Joegoslavië, Roemenië, Denemarken, Noorwegen, Zwit serland, Finland, Israël en Hongarije. Vrijwel alle voor de Nederlandse toeristen traditionele vakantiegebieden zijn present. Sommige landen, zoals Frankrijk en Oostenrijk, zijn op ’Vakantie ’74’ vertegenwoordigd door streken. Een aantal reisbureaus is aanwezig, evenals trouwens de Nederlandse Spoorwegen en de ANWB. Het charmante eiland Guernsey in de monding van het Kanaal verzorgt op ’Vakantie ’74’ een eigen presentatie om de aandacht te vragen voor zijn lange DE SCHIETSPOELEN Kamavals- vereniging De Schietspoelen heeft een ander tehuis gevonden bij De Roemer, hoek Kruisstraat/Molenbochtstraat. De voor vrijdag 25 januari geplande bingo- avond gaat gewoon door, maar dan na tuurlijk bij De Roemer. Daar kunnen zich ook nieuwe leden opgeven. Dat kan ook bij het secretariaat Kruiden- laan 509 in Tilburg. De Schietspoelen hebben ook voor dit jaar weer twee verenigingsavonden gepland. DANS- EN MUZIEK1MPROVISA- TIES. Zaterdagmiddag 26 januari om 14.00 uur worden in ’de Koningswei’, het kultureel centrum op het Konings plein, dans-improvisaties gegeven door studenten van de dansvakopleiding van het Brabants Conservatorium, bijge staan door studenten van de muziek- vakopleiding. Het thema van deze akti- viteiten - die in het kader van de City- evenementen gratis toegankelijk zijn - is ’Verschuivend Beeld’, naar de titel van de gelijknamige tentoonstelling die op dit ogenblik in het Kultureel Sentrum te zien is en die schilderijen van jonge Nederlandse kunstenaars omvat. zomer, 22 baaien en stranden en dag- en-nacht-vermaak zonder BTW. Het succes, dat de ontwikkelingsl hadden op ’Vakantie ’73’ leidde b uitgekristalliseerd vervolg op de komen de manifestatie. Een centraal paviljoen onder het motto ’Toerisme derde wereld’ verschaft de bezoekers nieuwe ideetjes voor vakantiebestemmingen. Wie dit jaar de voorkeur geeft aan een vakantie in een van de traditionele vakantielanden, kan voor allerlei infor maties terecht bij de landenverkeersbu- reaus. De reis erheen kan zelfs meteen worden besproken bij de op de beurs vertegenwoordigde reisorganisaties. Evenals vorige jaren is de naast de Julianahal gelegen Merwedehal weer in gericht voor verpozing en vermaak. Er wordt een reuze-echte skibaan (een zg. borstelbaan) gebouwd, waarop straties en voorlichting worden j Er komt een werel fruit, bloemen en i en een dansgroep voorstellingen, i orkestje en als onder meer een poppentheater, een fotowedstrijd en een filmzaal, waarin toeristische films worden vertoond. Een bezoek aan ’Vakantie ’74’ kan wor den gecombineerd met kijkjes op ’Karwei’, de vakbeurs voor de doe-het- zelver, en ’Kreatief ’74’, de eerste vak beurs voor handwerken, breien en zelf- maakmode. Op de laatste vakbeurs be vindt zich ook een kindercrèche, waar kinderen naar hartelust kunnen knoei en, speten, tekenen en verven, terwijl hun ouders rustig de ’vrije-tijds-beur- zen’ kunnen bekl/ ’Vakantie ’74’ is 10 tot 22 uut uur). Bij zijn trein-t Een gez sonen (i ’Kreatief) f 3,50. De toef beurzen samen 1 Apothekers 25 januari Sleddens, Korvelseweg 127, tel. 426834 (korte dienst) Kerssenmakers, Wilhelminapark 28, tel. 426632 (lange dienst) Lange dienst: Avond- en Nachtdienst. Korte dienst: Op werkdagen ook ge opend van 18.00-22.00 uur, op zater dag geopend van 11.00-22.00 uur en op zon- en feestdagen geopend van 11.00-18.00 uur. met steek- of vleugelzak en riem. kleuren: grijs - donker bruin - beige - groen trole uit op de aktiviteiten gebied dan ook van de buitenl beider. (De intrekking van het van Lino Calle is geen op staand, geïsoleerd geval! Op welke wijze zou verandering beroerde situatie van de gastarl kunnen worden gebracht? Oplc zijn mogelijk. Wijzélf zullen hieraan dividueel en als groep m« ken, door de vooroordeh buitenlandse arbeider bestaan opzij zetten. Buitenlandse arbeiders worde gediskrimineerd. Zoals Benno Stokvis in zijn wekelijks radiorubriek ’Recht of slecht’ stelde: ’Caféhouders en eethui zen weren gastarbeiders; men ziet in de berooide immigranten minderwaardige proletariërs. De rondborstige Neder landse burger, prat op zijn eigen grond rechten, diskrimineert de vreemde ar moedzaaier... Soms is hij analfabeet. Op zondag zwerft hij doelloos door de stra ten. En somswonderlijk, precies als in dat sentimentele liedje van de ’zwei die heimwee hebben naar >ms', kan men hem op een ;n staan, uitkijkend naar de die naar zijn land van herkomst Moergestel Ift, Oirschotseweg 04243-204 of 424. BINGO-AVOND Jeugddrumband Fatima organiseert op woensdag 30 jan. 1974 een Bingo-avond, ’s avonds om 20.00 uur in de kantine van de Aa Be-fabrieken, Hoevenseweg. Toegang voor de donateurs. Er zijn weer prachti ge prijzen. de RAI is wel de zagen. Hier- g een bijzonder «stelwagens, keuze uit PUZZELTHEEK Op 4 februari a.s. wordt in Tilburg-Noord de eerste Til- burgse puzzeltheek geopend. In deze puzzeltheek kan eenieder die dat wil legpuzzels huren voor de prijs van twee kwartjes per week. Mocht het leggen van de puzzel langer dan een maand duren, dan is het wel nodig deze te komen verlengen. Puzzels waaraan stuk jes ontbreken kan men tegen kostprijs kopen, daar deze voor uitlening niet meer geschikt zijn. Het geheel is opge zet door mevr. Van Belkom, Van Tet- terodestraat 57. Voorlopig zal men al leen op maandagavond van 8 tot 10 uur puzzels kunnen komen lenen op boven genoemd adres. Zondag komt koploper D.V.G. op be zoek bij Velocitas. D.V.G. dat dit jaar een serieuze gooi doet naar de kam pioenstitel, beschikt over een goede ploeg met een ijzersterke mentaliteit. Velocitas daarentegen is op het ogen blik echter volkomen van slag, wat de stand ook bevestigt. Zondag dus twee ploegen in de strijd, die de punten allebei kunnen gebrui ken. Velocitas zal er alles aan doen om net als in de eerste wedstrijd (1-1), D.V.G. 1 of 2 punten afhandig te lor de Velocitanen ook ïsteun betekenen voor van de competitie. aanwezig vo sensationele wedstrijd om 2.30 de Jan Truyenlaan. TAIZE-AVOND In het zusterkloos ter aan de Oude Dijk te Tilburg wordt op vrijdag 25 januari een Taizé-avond gehouden. De bijeenkomst wordt be legd door de Raad van Kerken Tilburg. een inlei boodsch - van he, Taizé o" georgan,» de inleiding is er gel gedachtenwisseling e. die om acht uur be~ met een oecumenisc,. Zondag 27 januari Bij spoedeisende gevallen weekend wende men ziet huisarts! afdeling Prof. dr. J. F. Lescrauwaet zal tiding houden over 'Wat voor chap hebben wij aan het appel iet Jongerenconcilie, dat vanuit op de verschillende kontinenten iniseerd wordt? Na afloop van eiding is er gelegenheid voor een tdachtenwisseling en de bijeenkomst, iegint, wordt besloten ische gebedsdienst. Zoals in de eerste aflevering van deze artikelenreeks over buitenlandse werknemers werd beloofd, zal nu getracht worden aan te geven op welke wijze gastarbeid wél kan bijdragen tot een vooruitgang in de sociaal-ekonomische ontwikkeling in de landen van herkomst van de buitenlandse arbeiders. In de eerste aflevering werd erop gewezen dat gastarbeid moet worden gezien als een onrechtvaardig verschijnsel, veroorzaakt door scheefgegroeide internationale sociale en ekono mische verhoudingen. Naast de problemen op het gebied van de huis vesting, de medische zorg en het onderwijs aan kinderen van gastarbei ders, doen zich problemen voor op psychologisch, sociaal en ekono misch gebied. Op psychologisch niveau moet de gastarbeider de andere waarden en normen, die zich manifesteren in verschillen in verwach tingspatronen en opvattingen ten aanzien van een veelheid van zaken, individueel verwerken. Dit levert veelal problemen op, die veelal tot uiting komen in psychosomatische krachten. Zijn meestal langdurig verblijf in een voor hem vreemd blijvend land, de afwezigheid van zijn vrouw en verwanten, het niet kunnen opnemen van de voor hem vreemde kuituur (waarin men hem in feite liever ziet gaan dan komen), zijn dingen die de buitenlandse arbeider zelf, ook al wordt hij daarbij soms geholpen, uiteindelijk zelf moet kunnen verwerken. MET PENSIOEN Op woensdag 30 januari neemt de heer L. J. Weterings, Irenehof 21, afscheid bij Van Gend en Loos. Hij zal daar dan 44 jaar in dienst zijn geweest en gaat genieten van een welverdiend pensioen. De heer Wete rings heeft zich ook veel verdiensten verworven als bestuurslid van dè Til- burgse afdeling van de vervoersbond. In de kantine zal op die dag afscheid van hem worden genomen. Op sociaal terrein wordt de omgang van de buitenlander met de Nederlander vaak zeer bemoeilijkt door moeilijk te overwinnen taalverschillen. Hierdoor blijven de meeste gastarbeiders vreemd staan tegenover de hem omringende sociale omgeving. De buitenlandse werknemer blijkt vaak een marginaal mens te zijn, een mens die eigenlijk nergens bij hoort, noch kan deelnemen aan onze kuituur, noch aan die van zijn thuisland, waarvan hij geleidelijk kan gaan vervreemden. Overduidelijk is dat industrialisering de enige mogelijkheid is om tot ontwikke ling van de arme landen te komen. Deze industrialisering moet echter aan een aantal voorwaarden voldoen. In de landen die arbeidskrachten aan de west- europese samenleving ’afstaan’, moeten industrieën worden gevestigd die afge stemd zijn op de lokale en nationale behoeften van de bevolking aldaar. Hierbij dienen waarborgen te worden geschapen dat de bedrijven, aldus ge vestigd, primair in het belang van de betrokken bevolking funktioneren. Dit betekent ook dat de winsten ten goede komen aan de lokale bevolking, en niet ’afvloeien’ naar west-europa, zoals nu veelal het geval is. De door sommige ekonomen verdedig de theorie van de vicieuse cirkel van de aarmoede (arme landen zijn arm ómdat ze arm zijn) moet op zijn minst als achterhaald worden beschouwd. Ter realisering van het voorgaande zouden bestaande wervingsakkoorden kunnen worden veranderd ir ontwikkelingssamenwerking veel geroemde Europese L Gemeenschap zouden de deel landen onderling afspraken maken over een verdeling beidskrachten zendende lanc land zou bijvoorbeeld een ontwikke- lingssamenwerkingsakkoord kunnen sluiten met Marokko, Duitsland met Turkije, Frankrijk met Tunesië, etc. Tussen deze landen zou dan een uitruil plaats vinden van kapitaal, know how en arbeid. I.p.v. als de ’mestkruier’ van de Nederlandse samenleving zou de bui tenlandse arbeider moeten worden ge zien als een schakel in een proces van ontwikkelingssamenwerking. In dit per- spektief zou de verblijfsduur van de buitenlandse arbeider beperkt moeten worden gehouden. Aan dit verblijf z een zinvolle inhoud kunnen worden geven door de buitenlandse arbeider t dens zijn verblijf hier daadwerkelijk de gelegenheid te stelten een zodar vak te teren dat hij bij terugkeer in z. thuisland kan gaan uitoefenen. TWEEDE C.&.W. CONTACT- AVOND Ondanks de matige c van het publiek op de eerste contactavond van de Waalwijkse C.&.W. Club die op 12 januari j.l. in Kaatsheu vel heeft plaatsgevonden, wat overigens in grote mate te wijten kan zijn aan de olie-boycot, organiseert de Waalwijkse C.&.W. Club haar tweede C.&.W. con tactavond en wel op 16 februari a.s., wederom in de zaal van 'De Gilden bond’ in de Mgr. Volkerstraat 3 te Kaatsheuvel. Aan deze dan om 8 uur 's avonds begin nende C.&.W. contactavond van de Waalwijkse C.&.W. Club, verleent dit maal de bekende Waalwijkse formatie 'Mef Ovation’ haar medewerking. Be halve C.&. W. muziek omvat het repor- toire van deze formatie ook Hawaii-, rock roll- en soulmuziek. Kaarten voor deze tweede C.&.W. con tactavond zijn verkrijgbaar bij het be stuur van de Waalwijkse Country Western Club op de adressen Mr. Gro° van Prinstererlaan 35, Talmastraat l> Dr. Kuyperlaan 101, allen te Waalwijk Tel. inlichtingen 04160-34134 o 33422. Het grote nieuws op nieuwe FIAT 242 bestelws door krijgt Leonard Lang complete lijn moderne bes Een heel assortiment met een een VIJFTIGTAL mogelijkheden. Voor het eerst in Nederland en als primeur op de RAI-tentoonstellii reeds hierboven gene welke over 15/1800 mogen beschikt. De gesloten bestelwagen-versie heeft een nuttig laadvolume van ruim 9 m3. De voorwielaangedreven wagen maakt een moderne en degelijke indruk. De verwachting is dat naast de thans reeds geplande pick-up en gesloten be stelwagen ook andere uitvoeringen leverbaar worden, zoals pick-up met dubbele cabine, autobusjes, kampeer wagen e.d. Omtrent prijzen is nog niets bekend. HULP NODIG Belt 0011 voor brandweer, I politie, autohulpdienst buit uren, tel. 432113. Zondag speelt Zigo weer een belangrij ke wedstrijd tegen stadgenoot Ons Vios. Beide clubs hebben evenveel pun ten vergaard en staan nu 2 punten los van de onderste plaats. Om’een beetje afstand te nemen zal er zondag door beide verenigingen gewonnen moeten worden. Aangezien dit niet kan, ver wachten wij dan ook een spannend duel voor de overwinning. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het Zigo-complex aan de Centaurusweg (hoek Vlashof- laan) en begint om 14.30 uur onder leiding van de heer Krinkels. van de 9e trekking van onze welke werd goedgekeurd V. op 11 oktober 1973 verg. 124/-20221. groot: f 139,25 prijs f 27,85: Mej. T. Verwey, Mo lstraat 40, Zundert, geraden f 139,— >rijs f 13,90: H. D. J. Franz, Ant. ykenstraat 33, Tilburg, geraden „56 ■-Ms f6, Aqui 19,74 Rondom hart van Brabant •VIJFDE SERIECONCERT On zon-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1974 | | pagina 3