FLORYN s J woppelmans f w Nieuwbouw subfaculteit VS psychologie zal publiek met graagte verwelkomen van Floryn Ha fijn... een borrel iacob/ J van wee/ de tilburgse koerier E J Parochiële Kontaktavond Aktie Korvel Vooruit in Montfortparochie 1,98 IS tr. hout huubvan b.v. Koningsplein blijft er weer bij liggen Informatie avond in Tilburg Noord Parkeren ook voor bezoekers ’Oude Warande’ rs A tapyi, J HAMERS! [WHOOFF s S DONDERS-DE WIT met aantrekkelijke prijzen Geinkunstenaar Ted de Braak ber 1973 - pagina 2 Donderdag 8 november 1973 - pagina 3 VOORLICHTING OVER PLANNEN enen lakerij Vught 1 op loet v.H. Voorlichting op zijn 6 >9,95 Parkeren 4,95 ilinge’ ges Het is 9,95 13 P lenken te zetten. Tenslotte hoefje geen I mannequin-maten te hebben orfi aantrekkelijk te zijn. DOKTERS TILBURG ROSMOLENPLEIN 2 541 15, Moer- u ik laplein tel. Wilh. park 28, tel. lanciën’ Nwe. Bosscheweg den Brink, tel. ie iten j eken betrokken weet >69, Tilburg. Orionstraat Hoogeind- donderdag van u. 5 6 9,95 9,95 7,95 9,95 9,95 7,95 dat de kerk er is voor iedereen en ook van iedereen, enkel financiën, hoe voornaam dat ook is. U slaagt beter in een SPECIAALZAAK Dierenartsen Postelse Hoeflaan 43, tel. Ringbaan Oost Tilburg, Berkel praktische ver- 1, maar ook ije en verre lwoorden met die het ver is van de sub- Ideale vakantiekleding Trainingspakken daar zijn wij ’sterk’ in en het 5S, wat 3 uit- in die en :ren donderds le Marar uit Deui ing van 11 Dr. v. Del gestel, tel. is te n of zijn eigen mi over een van 5 te ton- EUREN marine bruin, enz be- be- n is ion NADENK Bosscheweg 110, Enschot. 1648. nans, 568. van r meer 5urg e eboui werker alle j gebei hou tl :orga- ils ge ilrijke ST. ANNAPLEIN 16, TILBURG, TELEFOON 013-430617 v. Riel, 674590. Rasenberg, tel. 04251-11 H. Timmerm: 105, tel. 43556 Dierenkliniek 432867. en eerlijk t antwoord t ’We hebben al geleerd alles kritisch in vraag te stellen. Maar wat we nog altijd leren moeten is ons open achter het i Uit 'Tussen gisteren en morgen Ward iiruyninckx. f. 1,—. gratis met 2 biezen 46,50 49,50 56,50 59.50 verpen voor de itakt Avond, HEUVELSTRAAT 50 observatielaboratoria van de geluid in de Hogeschool, en het is delijk eens opklinkt. de lirijnstok enen die 9,95 9,95 9.95 met 2 biezen 104 23,75 116 25,75 128 27,75 140 29,75 152 31,75 164 33,75 Grote maten in 2 kleuren 52,50 56,50 59.50 64,50 plannen, I degelijk publiek bij n blijkt uit tijd er amst Kindermaten in 2 kleuren 104 116 128 140 152 164 Stichting bijstand buitenlandse werk nemers ’Midden Brabant’, Goirkestraat 105, Tilburg. Spreekuur: dinsdag en 19.00 tot 20.00 uur. Oude,jonge genever en vieux uil de bekende distilleerderij M. Dirkzwager-Schiedam :ers, L-N). d- en Nachtdienst. werkdagen ook geopend van ’2.00 uur, zaterdag geopend van op zon- en feest- 1.00-18.00 uur. RIKCONCOURS Door de lijke verenigingen die thuis A. van Gelooven-Kennis, I 70, wordt op vrijdag 9 n< groot rikconcours geor zeer veel mooie prijze begint om acht uur. de menselijke ten zulke per- -gen met de ing van de de studenten voor een vlot -karwei kunnen persbericht blijkt weer, r.dergrondse roter zijn, dan ^ondiging van de lagt zich uit legt een zekere -i::i. verkeer ding tot e in een r onder- nog maar zo niet voor- intussen is tot dusver het cnschap en het ïweest. Indirect :1 allerlei ver- sbied heeft iken aan de BINGO Jeugddrumband ’FATIMA’ organiseert weer zijn bekende bingo- avond en wel op maandag 12 november in de cantine van de Kon. AaBe fa brieken te Tilburg. Aanvang 8 uur. Toegang gratis voor 2 personen vertoon van de donateurskaart. Er weer prachtige prijzen te winnen. Persoonlijk Maar de psychologie, die zich dan ook in veel gevallen richt op persoon, gaat dus trachte soonlijke verbanden te legge mensen in de omgeving subfaculteit. Dit kan voorde van belang zijn, omdat zij daarmee hun Waar de mode begint. PAUZE-CONCERT Op donderdag 8 november wordt er in de Maranatha kerk een pauze-cor.cert gegeven door Lieuwe Visser, bas en de gerenommeer de pianist Rudolf Jansen. Zij zullen werken van Moessorgsky en Tsjaikowsky ten gehore brengen. Het concert dat wordt opgenomen door de Avro, begint om 18.45 en is gratis toe gankelijk. voor suède en nappa-kleding handschoenen en sjaals Enorme collecties in elke prijsklasse. Koop nu reeds voor St. Nicolaas. Jul. v. Stolbergstr. 5 sine .eleide oi ider, wordt er verslag len van wat er in iroken is, tijd, waarin ieder vrij de verslagen of zijn e kenbaar te maken over een onderwerpen, Hil varenbeek Dr. Billet, Rogier van Leefdaelstraat 23, Hilvarenbeek, tel. 04255-1355. lijk sel; noe ae Financiën: (’waai hoor je vaak! gegeven worden). Liturgisch aanbod: soorten vieringen in (er zijn allerlei de Montfort-kerk; Moergestel slft, Oirschotseweg 04243-204-424. TONEEL DOTO Op de dinsdagen 13 en 20 november wordt door het Tilburgs Toneel DOTO in de zaal van de heer F. v.d. Put aan het Rosmolen plein een uitvoering gegeven van ’De Vluchtelinge’ geschreven door C. v.d. Lingen. Het is een spel in drie be drijven. De rollen zijn in handen van Antoon Jansen, Netty Smolders, Harrie sers, Hennie van Gool-Jansen, in Dun, Theo Akkermans, Frans .vs. Regie r Antoon verzorgd i den Actie ’Moeders voor Moeders’ Mevr. Schalken-Otten, 391, tel. 424693, 1 Enschot en Udenhout. Mevr, de Bont-Rondema, Burg. Mortelplein 113, tel 674969, Tilt Mevr. Wolfs-v. Dommelen, 13, Dongen, tel. 3490. Mevr. Kusters-Verschuuren, seweg 48, Goirle, tel. 1955. Mevr. v.d. Avoird, v. Rijckevorselstraat 15, Loon op zand, tel. 254. Mej. Snellen, Scheepersdjjk 66, Oister- wijk, tel. 2098. Goirle Dr. Bosch, Hoogeindseweg 8, Goirle, tel. 04247-2647. Apothekers 9 november Joosten, Nieuwlandstraat 19, 426462.(A) Kerssemaker 426632 (A-l A-N Avond- A. Op 18.00-2: 8.00-22.00 uur en dagen geopend van 1 een )at gebei terrein aan de Jan platen en de n de beste Het is te hopen, dat het publiek het beroep van de subfaculteit om inspraak en medewerking van nabijt buurtbewoners zal beantwo de tegemoetkomendheid, dient. Het eerste gebaar is faculteit uitgegaan en dit is - hoewel van psychologen te verwachten - toch wel bijzonder te waarderen. gezamen- s zijn bij Café Lancierstraat lovember een irganiseerd. Er zijn zen. Het concours Tandartsen Dr. v. Blerck, Debussylaan 7, tel. 551762. Spreekuurtijden: 12.00-12.30 i uur. HULP NODIG. weer, G.G.D. en buiten de werk- BALLEFRUTTERSGAT Op dag 10 november organisee Stichting Karnaval Ballefrutt de gezamenlijke een groots elf- "-ynenbui - uigang Ti In het nieuwe gebouw voor de Subfaculteit Psychologie van de Hoge school - dat ongeveer veertig miljoen zal gaan kosten - zullen onder meer een koffiekamer, een informatiestand en een café komen, die ook zullen worden opengesteld voor buurtbewoners. Gehoopt wordt, dat de buurtbewoners in het algemeen de weg zullen weten te vinden naar de therapeutische afdelingen en naar de Oujvi'auviauviaLviia van w subfaculteit. Dit is een nieuw g J 1 1 bijzonder verheugend, dat dit eindelijk VOGELBEURS In ’De Echo der Duinen’ te Loon op Zand wordt aan staande zondag wederom een grote vogelbeurs gehouden, die wordt georga niseerd door ’De Vogelvriend’. Zoals ge woonlijk worden er weer talrijke verschillende soorten vogels aangevoerd. KARNAVALSBAL ’VOUB’ Zater dag 10 novemner organiseert Voub haar 2e carnavalsbal in haar cantine. Het belooft een knalfeest te worden nu het gelukt is om de medewerking krijgen van de alom bekende tc praters, 5 in getal. De toegang is gratis. Dat het niet blijft bij vage j maar dat de Subfaculteit wel de bedoeling heeft om het f haar bedrijven te betrekken u het feit, dat binnen afzienbare tijd een publieke voorlichtingsbijeenkoi zal worden gehouden, waarbij de architect en andere betrokkenen de bezoekers zullen voorlichten over de plannen zowel wat de bouw betreft als over het publieke contact, dat de sub faculteit met de mensen hoopt te leggen. Er is zelfs een speciaal telefoonnummer, no. 662002, waar be langstellende Tilburgers kunnen vragen hoe of wat. van de middenstand, stijl op aan het gezelschappelijk v in het algemeen en geeft aanleidi evenementen en initiatieven, die stad met niet zo’n zware hoger wijsbezetting nog maar zo niet komen. Maar contact tussen de wetenschaj publiek vrijwel nihil gew< waren er uiteraard wel banden; op economisch get Tilburg zelfs heel veel te dan! hogeschool, vooral op het terrein van de modernisering van de industrie en van de maatschappelijke verhoudingen. Belt 0011 voor brandwt politie, autohulpdienst b uren, tel. 432113. In ons blad hebben wij onlangs denkingen geopperd omtrent de stemming van de overdekte parkeerruimte, die deel uit zou gaan maken van het nieuwbouwcomplex; zou dit terrein alleen bestemd worden voor degenen, die aan de subfaculteit verbonden zijn, of zou ook ander publiek, dat met de auto naar de ’Oude Warande’ komt, daarvan gebruik kunnen maken. Dit blijkt inderdaad het geval te zijnhet is de bedoeling, dat de faculteitsbevolking en publiek, waar mogelijk en geschikt, door elkaar verkeren. Als symbool gelden de o[ zijn vier g‘ groepeerd rc met een afgesloten, gaan spelei zijn v CONCERT DE GOEDE HERDER Vrijdagavond om kwart over acht begint in de kerk van De Goede Herder aan de Postelse Hoeflaan te Tilburg een concert waaraan wordt medegewerkt door het Koninklijk Tilburgs Mannenkoor St. Caecilia, het Tilburgs Politie Muziekcorps en het Gemengd Koor van de Goede Herder. Het pro- gramma omvat zestien werken. Het mannenkoor staat onder leiding van Kees van Gorp, het muziekcorps van Jan van de Peet en het gemengd koor van Michel de Veer. De winkeliersvereniging Korvel Vooruit organiseerd een St. Nikolaasaktie waar bij alle kliënten van de Korvelse winke liers betrokken zullen worden. De opzet van de aktie is als volgt: Op de ramen van de winkeliers wordt kenbaar gemaakt dat zij aan deze aktie van Korvel Vooruit mee doen. Bij besteding van minimaal f. 10,- krijgt iedere koper een zegel met stempel. Dit zegel kan geplakt worden op een voor kinderen bestemde kleur- of tekenplaat. Op elke plaat moeten drie zegels worden geplakt. Ouderen kunnen deelnemen aan een limerick wedstrijd, waarbij ook drie zegels op het formulier geplakt dienen te worden. De kleur- en tekent kunnen worden AMRO-bank op waar na aflooj >ositie van d» -Mr DANSSUCCES Afgelopen zondag 4 november 1973 namen 10 dansparen van de Wedstrijdclub Dansschool van Opstal deel aan een internationale danswedstrijd gehouden in Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. Verschillende paren wisten in de afd. Ballroom en Latijns Amerikaanse dansen de halve finale te bereiken maar het Tilburgs paar de heer Piet Rullen met mej. Gerrie Hermans behaalde in de afdeling ’C’ Ballroom de finale met een 6e plaats. WEEKENDDIENST Zaterdag 10 november Bij spoedeisende gevallen gedurende het weekend wende men zich tot zijn EIGEN huisarts! Zondag 11 november Bij spoedeisende gevallen gedurende het weekend wende men zich tot zijn EIGEN huisarts! iplaten en limericks ingeleverd bij de '"j de Korvelseweg 219 oop van de aktie een expositie van de beste kleur- en teken platen wordt gehouden. Door een jury worden de p’ limericks beoordeeld en ontvangen prachtige prijzen. De hoofdprijs van de limerick-wedstrijd is een weekend reis voor 2 personen naar Londen of Parijs. Niemand minder dan St. Nikolaas zal de prijzen uitreiken. Hoe de winkeliers vereniging dit feest verder organiseert wordt op een later tijdstip nog bekend gemaakt. De winkeliersvereniging Korvel Vooruit hoopt op deze manier hun trouwe kopers een kans te geven in aanmerking te komen voor een van de door hen be schikbaar gestelde fantastische prijzen. Deze prijzen staan gedurende de aktie geëtaleerd in de etalages van Fa. Dekkers, op de Korvelseweg No. 99. FILATELISTEN komen zaterdag middag 10 november weer ruimschoots aan hun trekken, want dan houdt Philatex weer haar overdekte postzegel- markt in het Parochiecentrum West-End, Poirterstraat 3a te Tilburg. De zaal is open van 13.00 tot 17.30 uur. Als het uitkomt wat ons verteld werd, is er weer voldoende ’aanvoer’. ZATERDAG 10 november organi seert de karnavalsver. ’De Noord- mannen’ een groot prinsenbal. Dit zal worden gehouden in het Nieuwe Wijk- gebouw de IJpelaar Corellistraat 10, Stokhasselt. De band die deze avond zal verzorgen bekend door radio en t.v.: Peter Velde en zijn Rangers. Iedereen is welkom; entree Leden van de karnavalsver. toegang. Aanvang 20.00 uur. Pantylet in slipmodel. Cups voor gevormd met invisinet. Kanten voorpand, rits. Lycra rug- en zijpanden. Maat 75-95. Cups aa-d. In wit en skin, f 59.50 U kent hem allemaal. Hij is (niet lang meer overigens) de populaire alles-aan- elkaar-orater in het K.R.O. Radio- Middag-Pauze Programma ’Van twaalf tot twee’. Als géén ander is hij een ’live-artiest’, die pas echt uit de verf komt in een volle zaal met mensen, die heerlijk ongedwongen uit zijn. Dit bewees hij ook in zijn beginperiode, toen hij in grote Amsterdamse zaken optrad tot in de kleine uurtjes. ’Een glaasje Madeira’ was misschien een van de vreemdste liedjes, die ooit sukses mochten oogsten. De man, die hier achter schuil gaat, is Ted de Braak, geinkunstenaar zoals hij zichzelf typeert. Samen met Sylvia Alberts presenteert hij in de Tilburgse Stadsschouwburg op vrijdag, 16 november a.s. zijn programma Tête a Ted no 3. Het bevat leuke teksten, die voor een deel uit actualiteit komen. Moeilijk wordt het in ieder geval niet. Op zijn eigen programmaboekje schrijft Ted de Braak: ’Ik hoop, dat we een gezellig onderonsje hebben, waarin veel wordt gelachen’. Aan hem en Sylvia Alberts zal het zeker niet liggen. 3 zater- uaoeert de ttersgat met <e karnavalsverenigingen lf-elf-bal in de hal van Peynenburg’s Weverijen - achter de Klos - ingang Tilburgseweg. De verwarmde hal is geopend vanaf 19.30 uur, er is een garderobe en ruime parkeergelegenheid - maar waarom komt u niet te voet of op de fiets? 1 ’De Hosbengels’ uit Deume, een orkest met een bezetting van 15 man verzorgt de muziek, er worden 4 bars geplaatst en er is een aparte hoek om eens even rustig uit te blazen. Om 11 minuten over 11 doet de nieuwe Prins van het Ballefruttersgat zijn intrede om zich met zijn Raad van Elf te presenteren aan het publiek als opvolger van Prins Mart 1 Gezien het succes van voorgaande jaren belooft het in Goirle weer een grandioos feest te worden. Dezer dagen is gebleken, dat de wijze waarop B.P. het dak van de parkeer garage onder het Koningsplein laat afdekken om lekkages op te heffen, niet afdoende is. Het aannemingsbedrijf dat in opdracht van B.P. de werkzaam heden uitvoert maakt hierbij gebruik van adviezen van een technisch bureau en van T.N.O. Delft. Reeds tijdens de werkzaamheden blijkt nu, dat het gebruikte afdichtingsmateriaal niet voldoet. B.P. heeft opnieuw contact opgenomen met T.N.O. om naar een oplossing voor de gerezen problemen te zoeken. In afwachting van een advies terzake en de daarmede verband houdende werkzaamheden, zullen de werkzaam heden van de gemeente - het aanleggen van een systeem van afwateringsgoten en van de bestrating - vertraging onder vinden. Het is op dit ogenblik nog niet mogelijk aan te geven hoe groot deze vertraging zal zijn, doch vast staat wel dat het werk niet meer - zoals voorzien - in december gereed zal kunnen zijn. Helaas zal het gevorderde winterseizoen dan een extra tegenslag verloop van het precisie-1 opleveren. Tot zover een van de gemeente. Opnieuw dat de problemen van die onder parkeergarage weer grot gesteld werd bij de aankoi herstelwerkzaamheden. Menvraa_ af, wanneer nu eens precies uit de doeken zal worden gedaan, wat er met die garage eigenlijk aan de hand is. Niet alleen met de afdekking, maar ook met de exploitatie. daarvan blijkt inden de bedoeling, publiek, door daarvan mag >pzet van de nieuwbouw: er gebouwen terrasvormig ge rond een plein, dat ’s winters glazen dak kan worden en dat een centrale rol zal ;n. Daar zal dus ruim plaats voor belangstellend publiek. Met de bouw hoopt men volgend jaar te beginnen. Het ontwerp is van de architect Cees van Dam, verbonden aan de ’Samenwerkende architecten- bureau’s Bijvoet-Dam-Holt uit Amsterdam Haarlem’, die onder ook de schouwburgen van Tilburg en Eindhoven ontwierpen. Het gebouw, met een oppervlakte van 13.500 m2, zal ruimte kunnen bieden aan 1200 studenten en 160 stafleden. Op donderdagavond 15 november wordt er in de Montfort-kerk, Corellistraat 231 een Parochiële Kontakt Avond gehouden, waarvoor ieder die zich betrokken voelt bij het parochiegebeuren van de Stokhasselt van harte uitgenodigd is. Deze avond is opgezet om tot een gezamenlijke verantwoordelijkheid te komen ten aanzien van het reilen en zeilen van de parochiegemeenschap. Om zover te kunnen komen moet er tijd zijn om naar eikaars wensen, voorstellen of - desnoods - grieven te luisteren. De tijd dat de pastoor met zijn kapelaan enkel en alleen alles uitmaakt ligt definitief achter ons. Al meer gaan er stemmen op En dit laatste gaat verder dan moeten we zo doorgaan, moet er een andere opzet komen? Het programma voor donderdag 15 november a.s. ziet er als volgt uit: 20.00 uur: 1Opening en verwelkoming, 2. Een korte inleiding over ’Sakramen- ten’ door pastor Simon Kuyten, 3. Een korte inleiding over ’Firn door een lid van het Kerkbestuur, 4. Een korte inleiding over ’Liturgisch aanbod’ door partor Peter Denneman, 5. Diskussies in kleine groepjes over een van de drie ingeleide onderwerpen o.l.v. een diskussieleidc: 6. Per groepje gebracht aan alle groepjes bespi 7. Een korte reageren op c mening kenba de drie 8. Koffie-pauze, 9. Samenvatting van meningen e mogelijk komen tot konklusies, eventueel aanleiding kan geven tot het oprichten van kommissies of werk groepen, 10. Keuze van onderwe volgende Parochiële Kont 22.30 uur: 11. Sluiting. Ieder die zich enigszins bjj de parochiegemeenschap van Stok hasselt is van harte welkom op donderdagavond 15 november a.s. in de Montfort-kerk. Corellistraat 231. F.A.K. LUMEN In de maand novem ber ziet het programma van de Foto- Amateur-Klub - F.A.K. Lumen te Goirle er als volgt uit: 5 november studio-instruktie (met model) 13 november dia-lezing over ’mooi en lelijk’. 19 november 4e en - voor 1973 - laatste jurering van foto’s uit de onderlinge kompetitie. 27 november werkbespreking o.a. over de foto-wedstrijden in 1973. Bovendien geeft FAK-LUMEN acte de présence tijdens het foto- en film weekend van de Goirlese zaak Primeur- Foto-Mode. Dit zal zijn zaterdagavond 10 en zondag 11 november in café De Linde te Goirle. Bij een bezoek aan deze expositie kan men een goede indruk krijgen van hetgeen de (aktieve) leden van FAK LUMEN hebben gepresteerd in het afgelopen jaar. Op donderdag 4 oktober j.l. is er een voorbereidingsavond gehouden, waar voor verschillende personen waren uit genodigd. Tijdens die vergadering zijn er 22 onderwerpen naar voren ge komen, waarover van gedachte ge -wisseld zou kunnen worden. Uit deze 22 onderwerpen kwamen er weer 3 naar voren, waarover in de komende Parochiële Kontakt Avond gesproken zal gaan worden. Deze drie onderwerpen zijn: Sakra- menten (doopsel, ziekenzalving, huwe- en ook eerste kommunie en vorm- hoe de voorbereiding en toelating? (’waar doen ze het van? Er zal een inzicht Een stad als Tilburg is natuurlijk zo al gebaat bij het herbergen van een in stelling als de hogeschool: daardoor komen er professoren en studenten in onze stad wonen, en nog tal van ander personeel, en dat verhoogt dé omzetten zat. en zond, van uur en van 17.30-18.00 ssies, werkgroepen sn zich dan presentei stellenden. hiervan heeft men veel «viking ondervonden van het vrij- ïrsburo, met name van John van Door de publiciteitskommissie ruim 300 kinderen ingeschakeld, opstellen en tekeningen over de hebben gemaakt. Sommigen Jben' met een kassetterecorder vraag- 1 gesprekken gehouden nïtet yifijk-® i bewoners. Eeji juq; zal uitmaken w^t u 1 vdn dit allesite zleti’zuit krijgen. Ze zullen er allemaal zijn: Mensen die zich beijveren voor het I tweede wijksentrum in Noord, mensenj van het informatie-sentrum, mensen j van Kleur en Fleur, van de feest- kommissie, van de werkgroep die een trefsentrum voor de jeugd wil realiseren en mogelijk ook de welkomstgroep. U. zult er ook kunnen kennismaken met de heer Rik Takkenberg, de opbouw werker, die sinds 1 november in Tilburg Noord werkzaam is. TILBRIA In het parochiehuis Theresia aan de Sasse van Ysseltstraat wordt op zaterdag 24 november voor de vierde maal een tafeltennistoernooi georganiseerd door Tilbria. Er is gekozen voor een persoonlijk toernooi en er wordt gespeeld in drie afdelingen. De wedstrijden beginnen ’s morgens om tien uur en zullen uiterlijk om zeven uur zijn beëindigd. Om half negen wordt dan een feestavond georgani seerd, die wordt verzorgd door Disco Show d’Amour. INHAALWEDSTRIJD Het dames team van Velocitas ’31 speelt aan staande zondag een inhaalwedstrij tegen Heikant. Dat gebeurt om tien uur ’s morgens op het Truyenlaan. De damens verwachten veel aanmoe diging. TENTOONSTELLING Van zaterdag 10 tot en met 27 november wordt bij Galerie Kokon, Nieuwlandstraat 17 te Tilburg een expositie gehouden van werken (nieuwe etsen) van Montijn, die hij maakte tijdens zijn verblijf in Afrika en Azië. De opening van de tentoon stelling is zaterdag om drie uur. De rijksaankoopsubsidie is van toepassing. ELF-ELF-FIST Zaoterdagaovond, 10 november aonstaonde, gao Karnavals- vereniging ’DE BLAOKERS’ as vur- bereiding op ’t jaorlijkse KARNAVAL un jofele aovond haauwe in de be- nejezaol van ’t Westend’s Parochiehuis in de Poirterstraot 4a, aonvang: aacht uur nao de middag. Aas fène verraassing zullen Driek de Muzikaant en de Stoere, lid van de geminteraod, wè komen aauwoeren over ’t wel en wee vaon DE BLAOKERS, afèn, ge mot mar komen kèken, dan heur d’t meteen. Vur paassende 11/11-muziek in ’t kaoder van KARNAVAL 1974 wordt gezurgd. Aas ge 16 jaor of aauwer bent, kun de vur f. 2,50 de zaol in. Lejen van de vereniging meugen er vur niks in. ilvegers herm oskannen koper en tin studiemateriaal met praktische ver schijnselen aangevuld zien, maar ook voor degenen, die zich daarmee inlaten uit het publiek kan dit heel voordelig zijn. Er zijn veel mensen, die geïnteres seerd zijn in de psychologie, ook al weten ze daar niet veel meer van dan de leek zo uit de populaire voorlichting kan afleiden. Deze belangstelling kan door het contact met de Subfaculteit Psychologie gericht en verdiept worden en de mogelijke uitwerking daarvan het leefklimaat van de stad m< daarbij niet worden onderschat. Op 13 november organiseert Stichting Welzijn Heikant Quii een open avond voor al deger mi in wijkraadsverband en voor geïnteresseerde wijkbewoners. Dit eurt in de Herderskerk, van Kalmt- itlaan 75. Diverse kommissi het bestuur zuller aan de belangst Bij de opzet medewerkir- willigei Beek, zijn die i wijk hebt GEZELLIGHEIDSRIT Door ’The Twinkle Stars’ uit Udenhout wordt aan staande zondag een oriëntatie-gezellig- heidsrit georganiseerd. De start kan vanaf 11 uur plaatsvinden vanaf ”t Swaantje’ aan de Slimstraat. Het in schrijfgeld bedraagt f. 1,50 voor deelnemers beneden de 16 jaar, daar boven f. 2,50. Iedere goede tochtrijder dingt mee naar een gratis lot dat kans geeft op een draagbare radio. i. u de hij Sylvi de vrijda* jramma ike tekst uitvoering ge’ geschre spel drijven. De rollen zijn in Antoon Jansen, Netty Smolders, I van Beers, Hennie van Gool-Js Mary van Dun, Theo Akkermans, van Dun en Gerrit van den Dries, en grime worden verzorgd door Ant Jansen. De decors worden door Janus Smulders, Gerrit van Dries en Cees Hijstek. De voorstelling begint om acht uur. Rondom hart van Brabant

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1973 | | pagina 3