8 n tOfoppelmans J ■yy B >.l i f30 J800 Onvermijdelijke chirurgische ingreep maakte een eind aan intimiteit Gemeente Tilburg koopt Mill Hill-komplex voor drie miljoen gulden )0- FTE IE 38- Bijna 3000 maal per dag kruisen fietsers snelverkeerswegen tussen Tilburg en Hilvarenbeek _J3Sl ers - oproept i II M J Wielerfeest Curagaostraat Disco Heikant gaat door EN 1,10 h huubvan den hout b.v. vwn Prachtige uitbreiding bij Rest. Albertville in Chaam ST Wijkraad Binnenstad in oprichting Een prent, die heimwee ,s. )R UW 3EKEL De verhuurder krijgt ook in geliberaliseerde gebieden niet altijd gelijk J-j Nieuwe huisvesting voor detail- handelsschool en horecaschool Vanaf 15 juni vanuit Tilburg ook rechtstreeks bellen met Luxemburg Tefado-Rally op 17 juni ni 1973- pagina 12 DETILBURGSE KOERIER Donderdag 14 juni 1973 - pagina 13 EEN FLINKE BROK TILBURGS VERLEDEN Extra plussen: half geld op de interlokale bussen; tennisbaan en voetbal- - St. Jozefstraat Altijd achterom is thans als l - Stuivesantplein 71 SCHOKKENDE UITSLAG VERKEERSTELLING maas kleding Diessenseweg, hotel Kempenhof 771 tweewielers 442 tweewielers 416 tweewielers -2596 FILTER De telresultaten tussen stuk voor controleerd 1.098 tweewielers af, d hun korvelseweg 174, tilburg ST. ANNAPLEIN 16, TILBURG, TELEFOON 013-430617 ïmeen- ag van de mangel I korvelseweg 56-6? ZONDAGS GESLOTEN tot i no frost (gebouw de gemeen- voor de MHS zou - zo is uit met de inspecteur voor het d? Hi van Hilvarenbeek naar Tilburg: uur. 1.30 uur van Diessen naar Hilvarenbeek: van Hilvarenbeek naar Diessen: totaal aantal f tussen 6.30-2( dat eer ;en driet moest ook weer van kun- ic een waarde- rensen dat wij 1ARE T.V. ijs 598- accu aansl. IS PRIJS: Wt gif 6.30 en 20.00 uur Kruispunt de Westrik rura le 2e ar bl|: STRAAT 39 bel ons nummer 013421697 3 besluit zal de eigendoms- len. trik, iden isaspecten op Krij- n die tville Nightclub Cabaret Dancing The Blue Note Veemarktstraat 36-38 - Tilburg Verbouwingen noodzakelijk De aanvraag gesprekken i zeg- i effekt. betaald “ulden, ioen. nog de wijn rij kbijeenkomst op 18 zal worden door mr. s, zullen de volgende zaken romen: ing door de i an haar akth wijkraad in iviteiten tot In juni, juli en augustus. NS-identitcitsbewijs of pasfoto en een bewijs waaruit blijkt dat je niet ouder dan 19 bent mee brengen. recht op ’t kopen van voorde lige konpelingkaartjes voor bijna alle NS-vakantiedag- t och ten. Geldersestraat/Esbeekseweg, garage v.d. Meijdenberg k van ibbenha- "roep ’Veilig Beek’ donderdag 7 juni in trijgen hoeveel fietsers en bromfietsers de voltooiing waarbij de tot dus opg: tellers van Esbeek naar Hilvarenbeek: van Hilvarenbeek naar Esbeek: totaal aantal passi tussen 6.30-20.00 De telling wei de Aksiegroep Ver. van F r, in het ing voor verlening, 3meenschap ïstigd: LDS van te); 1 MDS (een vijftal noodlokalen van het nood- ding. Duidelijk is ook te zien, caféhouder zelf ook een posthui hebber moet zijn geweest. ïmeenteraad zal hieromtrent binnenkort een voorstel worden .dien de gemeenteraad tot aankoop >p van augustus plaatsvinde nplex omvat de volgende gebouwen: .vt aangebouwde barakken; een boerderij (’De een voetbalveld (gelegen aan de Dr. Ahausstraat - ^^1 neerlandia pioniers in textielreiniging De scholenger volgt verspreid geves - Stuivesantplein 3 Op feestelijke wijze werd afgelopen woensdag bij Restaurant Albert ville, Alphensebaan 14 in Chaam de nieuwe uitbreiding in gebruik genomen. In nauwelijks 17 werkdagen tijd slaagde Aannemer Snoeren uit Gilze erin de nieuwe uitbreiding, die tot stand kwam in nauw overleg tussen opdrachtgever de heer L. Krijnen, de Aannemer en Timmerfabriek Geerts uit Chaam, te realiseren. 1 I f f y Tussen de Centrale Stichtii Hill) en burgemeester en voorlopige te van het f3.000.000,-. Aan de gem gedaan. Indi overdracht in de loop 1 Het Mill Hill-kompli 1. het klooster met Oliemolen’) en Reitse Hoevenstraat); 2. het schoolgebouw met veld (gelegei Het geheel b 'santen )0 uur 858 tweewielers werd verricht door leden van :oep Veilig Beek, de Nederl. Huisvrouwen en de Kath. Vrouwen Organisatie Hilvarenbeek. ien, dat de tduivenlief- A1 stond dan ook op de vergaderconvo- catie ’in ons clublokaal Café Schuur- achterom’, dit laatste was gewoonte vermeld, want ch wel achterom gegaan bijna of gehele dorpse n het erf, als van het ladig en rustig a die binnenpk iet café was t voordelig uit met NS 8 Dagen treinen op de tiener- toer voor zonderheden van de rit: igte ca. 65 km. middelde snelheid 24 km per i chrijven vanaf 12.00 tot 14. café rest. Aurora, Kerkstraat 43 igen. ste start 12.30 uur. gun uw kleding de beste behandeling die er is textielverzorging van neerlandia is een weldaad voor al uw kleding! perfekt gereinigd, stuk behandeld, gecc en verzorgd heeft u wel eens haast? op ons adres korvelseweg 174 helpen wij u zelfs binnen één uur wij halen en bezorgen gratis als het wat langer mag duren Weigert u een redelijke huurverho ging, dus een redelijke verhoging van de reeds door u betaalde huur, dan zal de kantonrechter u niet kunnen helpen. Het is erg moeilijk zelf te bepalen wat al dan niet redelijk is. De Huuradvieskom missie is daarin gespecialiseerd, daarom kunt u voor het nemen van een goede beslissing het best eerst kontakt opnemen en om advies vragen. Het adres van de huurad vieskommissie is: Parkstraat 10, Breda. komplex i het Cobbcn gen-college); praktijklokalen (een boven-éta- ge van het kom plex van de Fa. v.d. Berg-Krab- bendam). igustus 1971 van LDS vormde zij ip. Het bestuur door de Sticht ngsscholen voor Iburg en on ’ustus 1971 beloofde de j i het werk te zullen steil De plaats blijft het patronaatsgebouw aan de Schans, de entree weer 50 centen en de hele toestand duurt van half acht tot half elf uur. We hopen dat er veel zullen komen. Tot zaterdag de zestiende! van Tilburg naar Hilvarenbeek: 1.065 tweewielers totaal aantal passanten tussen 6.30-20.00 uur: 2.163 tweewielers celner John van rrgse horeca- ;n langer dan Engel in bedie- Voorzieningen nodig En dat het nodig is dat eindelijk wat aan die veiligheid wordt gedaan, bleek vooral op het kruispunt de Westr"- waar de tellers tevens opdracht haddvn speciaal op alle veiligheids deze oversteek te letten. Gekonstateerd werd dat meer dan 70 pct. van alle automobilisten zich in Het tarief voor automatische gesprek ken met Luxemburg bedraagt f0,15 per 14 sec. vermeerderd met een vaste aanslag van f 0,15 per gesprek. Hoevele ouderen onder ons kennen deze binnenplaats niet, den ’achterom’ van het vroegere café Schuurmans, ach ter de Heikese kerk. Honderden vereni- gingsmensen hebben wel eens ooit door de poort naar achteren gelopen, hetzij om een vergadering mee te maken, hetzij om een partijtje te biljarten, of om in de ’remise’ de duiven te bewon deren die daar opgekooid stonden voor een tentoonstelling of tafelkeuring. Het was nu eenmaal zo, dat kostbare stuk Tilburg zou gaan verdwijnen! Tijdig werden de betrokken verenigingen gewaarschuwd, men zou naar een ander clublokaal moeten uitzien. Bestuursleden bogen zich over het probleem, een ander tehuis te zoeken, waar hun leden met evenveel plezier naar de vergaderingen zouden komen. De gehechtheid van hun leden aan het oude café met die gezellige vergaderruimte, die echte tegoedertrouwe sfeer, zou een verandering niet kunnen verwerken. Er scheurde iets los in het binnenste der stad. Alleen de bittere noodzaak bleek een pleister op de wond. Hier werd een traditie verbroken, die alleen de ouderen het meeste en hardste aanvoelden, en nu na enkele jaren, doet het nog pijn daaraan te denken! Zoals bekend verhuist het Mill Hill-col- lege naar Goirle, waar men met ingang van het nieuwe schooljaar een nieuw gebouwd komplex hoopt te betrekken. Het Mill Hill-college beschikt thans over een gymnasium en een Havo-afdeling. De paters, die het komplex zullen gaan verlaten, overwegen naar Goirle te ver huizen. Door de aankoop van het gehele kom plex door de gemeente zal het thans mogelijk worden een gezamenlijke huis vesting te bieden aan de scholenge meenschap van de Lagere Detailhan- delsschool (LDS), de Middelbare Detail- handelsschool (MDS) en de Middelbare Horeca-school (MHS). gymzaal, speelplaats, en aan de Dr. Ahausstraat - Ringbaan West); beslaat een oppervlakte van ruim 6,5 ha. Iets dergelijks kan iedere huurder overkomen. Bij het nemen van een beslissing (betalen of weigeren) moet u natuurlijk de eventuele gevolgen goed kennen. Een van de gevolgen kan zijn, dat u de huur opgezegd wordt. Als u zeker weet, dat de huurverhoging veel meer bedraagt dan redelijk is dan maakt u een goede kans dat de kanton rechter u in het gelijk zal stellen. Op 3 plaatsen was de aksiegroep ’Veilig Beek’ donderdag touw om een inzicht te krijgen hoeveel fietsers en broi lagelijks in gevaar zijn na de voltooiing van de snelweg tussen filvarenbeek en Tilburg waarbij de tot dusverre veilige gescheiden rijwielpaden aan het snelverkeer werden opgeofferd. Tussen 6.30 en 20.00 uur waren 25 tellers op hun posten om het inkomen en uitgaand tweewielerverkeer te Hilvarenbeek te tellen: op de Esbeekseweg bij garage v.d. Meijdenberg, op de Diessenseweg bij hotel Kempenhof en op het gevaarlijke kruispunt de Westrik nabij het safaripark. 'Aksiegroep Veilig Beek telt voor uw veiligheid’ werd op de telpunten met grote borden bekend gemaakt. De Oliemolen Met betrekking tot de in de koop begrepen boerderij - bekend als ’De Oliemolen’, een gebouw, dat reeds in 1648 in de archieven wordt vermeld als ’Oliemeulen aan de Cleijn Hoeven’ - zal de gemeente zich verplichten tot mede werking aan de instandhouding en zo mogelijk aan het gebruik daarvan voor sociaal-culturele activiteiten. De door de scholengemeenschap betrekken gebouwen van het Mill Hi komplex zullen volgens een daarvoor vastgesteld schema ter beschikking ko men. De verhuizingsperiode loopt van 12 juli 1973 tot zomer 1974. Na twee min of meer geslaagde disco- avonden organiseert Disco Heikant 16 juni weer een avond waarop van alles te doen zal zijn. Even een terugblik: de eerste disco- avond die georganiseerd werd trok veel belangstelling (95 jongeren) maar veel jongeren vonden het blijkbaar niet zo bar gezellig. Er was op die avond veel verloop. Daarna heeft de werkgroep zijn plannen enigszins gewijzigd en be paald dat er meer gemikt zal worden op de jeugd van 12 tot 16. Dit werd dan gedaan op de laatste avond en de stemming zat er toen bijzonder goed in. Maar door nogal zwakke publiciteit en de feesten in het wijkgebouw van de Stokhasselt kwamen toen weinig men sen opdagen. ook automatisch telefoneren met de aangeslotenen op de geautomatiseerde netten in Luxemburg. Het landnummer Luxemburg is 352. In afwijking van andere landen kent men in Luxemburg geen netnummers. Nadat het internationale toegangsni mer 09 is gekozen hoort men de kiestoon en vervolgens kiest men het landnummer, onmiddellijk gevolgd door het abonneenummer. vanuit Tilburg op een belangrijke clien tèle kan rekenen, was aan uitbreiding toe. Ruimte rond Albertville is er geluk kig in overvloed en het werd een klassieke Brabantse uitbreiding in de vorm van een aangebouwde schuur met een echt ’schoor’, waarbij men het riet onder de pannen ziet zitten. Een prach tige oude Mechelse kast en een romanti sche wijnbewaarplaats aksentueren het fraaie, romantische interieur, waar men op komfortabele wijze kan genieten van de specialiteiten van het huis: een menu met konjjn of een heerlijke visschotel. Natuurlijk kent de spijskaart nog vele andere mogelijkheden en ook sortering is voortreffelijl De komst van oberke Brunschot, in de Tilbur wereld geen onbekende er tien jaar ervaring bij Den Baarle, heeft het niveau van de ning nog aanzienlijk verhoogd. ’Opvallend is het’, aldus de heer F nen, ’dat er heel wat mensen zijn juist door een bezoek aan Alberti kennis maken met het mooie natuur schoon van Chaam. Ik heb hier heel wat Tilburgers Chaam gewt komen. Ik mijn restaur: voor de prac een enorm bosbeheer het voor is om d gehad die nog nooit in /eest waren en er nu dikwijls hoop natuurlijk ook voor rant, maar toch zeker ook ichtige omgeving hier. Er is grote speelweide van Staats- hier vlak in de buurt, waar >r gezinnen met kinderen ideaal de middag door te brengen. Trouwens, in de wintertijd heeft Chaam maar ongeveer 3.000 inwoners, maar in het hoogseizoen zijn het er ongeveer 25.000.’ Graag wensen we de heer en mevrouw Krijnen en hun medewerkers veel suk- ses met deze zeer geslaagde uitbreiding van Albertville. geen enkel opzicht aan de snelheidsbe perking van 70 km hielden: integen deel: er werden snelheden van 100-130 km geschat. Naast deze spot met snelheidsvoor- schriften werden er 60 maal andere gevaarlijke fouten vastgesteld: doorrij den naar snelweg in richting Tilburg via de voorsorteerstrook van de sekundaire weg (enorm gevaar voor de hier over stekende fietsers), omkeren op de snel weg, omkeren op de wegversmalling van de flessenhals, de verkeerde arm van de snelweg inrijden (stroomopwaarts). Het is duidelijk dat deze onduidelijke en gevaarlijke situatie thans met spoed maatregelen eist. Bij de Westrik bleek tevens dat over de gehele dag slechts 149 van 1.098 passe rende fietsers en brommers in de rich ting Tilburg gebruik maken van de kruisingsvrije omweg achterlangs de Beekse Bergen; dit is 14,4 pet of 1/7 gedeelte. Bij het woon- werk/schoolyer- keer tussen 6.30 en 9.00 uur kiezen echter maar 16 van de 572 pendelaars de omweg. Deze cijfers betekenen dat over de gehele dag meer dan 949 fietsers en brommers de gevaarlijke route kiezen en hierbij 3 x de auto wegen kruisen, hetgeen elke dag meer dan 2.847 kruisingen met het snelver keer betekent. Op vrijdag 15 juni 1973 te 8.00 uur wordt de mogelijkheid tot het automa tisch afwikkelen van internationaal tele- foonver1- Dit geld techniscl Eindhoven en Tilbi slotenen in de net, mers 013, 040, 04100 t/m 04199, 04240 t/m 04259, 04900 t/m 04999. Het betreft dus de plaatsen ’s-Hertogen- bosch, Eindhoven, Tilburg, Oss, Veghel, Zaltbommel, Waalwijk, Eersel, Hel mond, Deume en Weert met hun omge ving. Zij kunnen naast de bestaande landen Op maandag 18 juni vindt ’s avonds om 20.00 uur in zaal Terra Nova, Nieuw- landstraat 44, de oprichtingsvergadering plaats van de stichting Wijkraad Binnen stad. Tot nu toe werd de voorlopige wijkraad in oprichting gevormd door een willekeurige groep binnenstadbewo- ners die zich daartoe op de hearing van 20 november beschikbaar hadden ges teld. Op de komende wi juni, welke geleid Paul Kuypers, aan de orde kc 1. verantwoordin oprichting var nu toe, 2. vaststelling van de prioriteiten voor de nieuwe wijkraad 3. goedkeuring van de statuten, 4. verkiezing van een algemeen en een dagelijks bestuur. Kandidaten hier voor kunnen nog tijdens de bijeen komst worden voorgedragen. mans, ingang dan maar uit men zou tocï zijn. Die bijna of gehele dorpse sfeer zowel van het erf, als van het café daarbinnen deed weldadig en rustig aan. Overdag was het op die binnenplaats niet zo rustig, want het café was tevens bode-huis waar men alle soorten grote en kleine goederen kon afgeven, die dan via voerlui wel werden verspreid, gedis tribueerd, thuisbezorgd. Lloyd vroeg. De huurovereen komst werd bovendien voor onbe paalde tijd verlengd; dat wil gen: de opzegging had geen Spijt bij de mensen die al l hadden: zij betalen nu 260 guk en daar is niets meer aan te dc ting Kardinaal Vaughan te Roosendaal (Mill wethouders van de gemeente Tilburg is een overeenstemming bereikt over de aankoop door de ger t Mill Hill-komplex en wel op basis van een bedrag Huurders van particuliere wonin- gen hoeven niet altijd akkoord te 9 gaan met de door de verhuurder gevraagde huurverhoging. Kijk maar eens, wat de kantonrechter te 2 Breda zei over het volgende geval: Huiseigenaar Delta Lloyd wilde de huur van zijn huizen per 1 april Z verhogen van 206 tot 260 gulden j per maand. Strikt wettelijk geno- men kan de verhuurder zoiets 2 doen, omdat Breda (evenals 2 Tilburg) ’geliberaliseerd’ is. De 2 huurders hadden de verhoging van te voren zien aankomen en hadden S een advies van de huuradvieskom- J missie gevraagd. Deze kommissie stelde dat een redelijke huurprijs voor deze woning veel lager was 2 dan het bedrag dat de Delta Lloyd 2 eiste. Ongeveer dertig huurders weiger- den om de verhoging te betalen en de huiseigenaar zegde hen daarom de huur op. Deze intimidatie van de eigenaar schrikte veel mensen af, die toen toch maar eieren voor 2 hun geld kozen en betaalden. Er bleven uiteindelijk nog maar zes mensen over die pertinent weiger- den de verhoging te betalen, zjj J vroegen in de door Delta Lloyd begonnen procedure voor de Bre- dase kantonrechter om verlenging g van de huurovereenkomst, hetgeen 2 in feite neerkomt op het teniet doen van de huuropzegging. De kantonrechter overlegde met de huuradvieskommissie en stelde de 1 huur vast op 209 gulden per 2 maand, maar liefst 51 gulden ver- 2 schil met het bedrag dat Delta Voor historici is deze plek vol gegeven. Het ware te we nog eens een ’verhandeling’ te lezen kregen over deze materie, te meer, daar er momenteel nog zoveel personen zijn, die hun herinneringen nog iedere dag volledig kunnen doorgeven. Van welke terzakekundigen zouden wij nog eens een boek mogen tegemoet zien met de laatste aantekeningen over de historie van het hart van Tilburg? C.M. - T. Het restaurant, dat eertijds een boerde rij was, werd een drietal jaren geleden overgenomen door de heer Louis Krij nen, die tot dan toe in Tilburg verschil lende zaken had geëxploiteerd. In enke le jaren slaagde hij erin het verlopen restaurant weer tot leven te brengen. Hij richtte zich vooral op de verzorging van ’bruiloften en partijen’ en ontwik kelde daarvoor een formule die thans bekendheid geniet tot in de randstad. De sfeer in het restaurant leende zich daar uitstekend toe, maar het waren toch ook zeker de culinaire kwaliteiten van mevrouw Krijnen en de aantrekke lijke situering van het restaurant die dit bevorderden. De heer Krijnen, die ook Middenstandsondefwijs gebleken slechts worden gehonoreerd als vorm van middenstandsonderwijs. Dit dient zo verstaan te worden, dat de op te richten MHS zou dienen te worden verbonden aan het bestaande midden standsonderwijs in Tilburg: de LDS en de MDS, deel uitmakend van een scho lengemeenschap. De aanvraag van de Stichting Middelbaar Horeca-onderwijs is toen op naam gesteld van de Stich ting Katholieke Vormingsscholen voor de Detailhandel in Tilburg en omstre ken. Bij deze gelegenheid heeft het gemeen tebestuur zich wederom sterk gemaakt voor een passende huisvesting van deze scholengemeenschap, die dus nu uitge breid wordt met een Middelbare Hore ca-school. Deze unilocatie (LDS, MDS en MHS) kan thans gerealiseerd wor den. Met name in het St. Jozefstudie- huis van het Mill Hill-komplex zijn voldoende ruimtelijke mogelijkheden voor de praktijkvakken (koken, serve ren, étaleren, handenarbeid e.d.) Om het studiehuis aan te passen aan de behoefte van de scholengemeenschap zullen er verbouwingen moeten plaats vinden. Hieromtrent zullen binnenkort aan de gemeenteraad voorstellen wor den gedaan. Het college van B. en W. zal de gemeenteraad ook een voorstel doen omtrent de verhuur van het komplex aan de scholengemeenschap. "s van 11 tot 15 jaar (20 s per avond) van 15 tot 30 jaar (40 rondes De juridische E.H.B.O. zijn elke werkdag van 2 tot 8 bereikbaar op Heuvel 1. In Oisterwijk elke maan dag tussen 7 en 8 uur, gebouw van de Stichtin maatschappelijke dienstve Kerkstraat 52, Oisterwijk. Door de bewoners van Cura?aostraat en omgeving wordt dit jaar voor de zeven de maal een driedaags wielerfeest geor ganiseerd. En wel op 4, 5 en 6 juli a.s. ’s avonds van half zeven tot half negen. Op een parkoers van 300 meter kan iedereen, die een gewone fiets heeft, prachtige prijzen en premies winnen. Deze zijn beschikbaar gesteld door di verse bedrijven en middenstanders. - inschrijving is alleen mogelijk voor inwoners van Tilburg. er wordt alleen gereden op gewone fietsen! Men kan inschrijven voor de volgende kategorieën: 1jongens van 8 tot 11 jaar 15 rondes per avond) 2. meisjes en dames (10 rondes per avond) 3. jongens rondes p 4. heren va per avond) 5. veteranen boven 30 jaar (25 rondes per avond) Iedere groep rijdt bovendien nog een tijdrit. Licentie-houders van de KNWU zijn uitgesloten van deelname. Inschrijving is vanaf 11 juni mogelijk bij: De Nachtegaal, Cura?aostraat 47 Tilburg tel. 431674. Geeft men zich vóór 22 juni op dan is het inschrijfgeld: f2,- (tot 15 jaar) en f2,50 (boven 15 jaar). Na 22 juni wordt het inschrijfgeld met 50 ct. verhoogd. Per kategorie kunnen niet meer dan 15 deelnemers worden ingeschreven. De MDS ging in auj start. Samen met de een scholengemeenschap wordt gevormd door de Stichting Katholieke Vormingsscholen voor de Detailhandel in Tilburg en omstreken. In augustus 1971 beloofde de gemeente alles in het werk te zullen stellen om te zorgen voor een betere huisvesting, zo mogelijk in unilocatie. Tijdens de voorbereidingen voor de aanvraag bij het ministerie van O. en W. voor de Middelbare Horeca-school, die - zoals bekend - in augustus 1973 van start zal gaan, heeft de gemeente een voorschot in rekening courant verleend aan de initiatiefneemster: de Stichting Middelbaar Horeca-onderwijs. 742 tweewielers passanten 20.00 uur: 1.513 tweewielers Op 17 juni organiseert A.M.S.C. ’AURORA’ haar jaarlijkse TEFADO- RALLY. Deze rit zal verreden worden in een A- en een B-klasse en is uitgezet volgens het K.N.M.V. Reglement 1972. Ook dit jaar gaan de baten van deze rit naar Lourdesreizen voor het Dongense gehandicapte kind. Een prachtige prijzentafel is beschik baar o.a.: Bankstel, herenkostuum, drankenpakket, autobanden, autoradio enz. Bijzc Leng Gemi Inscl in c Donj Eerst Dat stukje Tilburg plaatsmaken voor de uitbreiding onze gemeenteadministratie en wij 1 nen ons voorstellen dat vele Tilburgers vooral, met veel heimwee deze prent zullen bekijken. Wat er in de herinne ring van alle postduivenmensen wordt wakker geschud, laat zich maar raden. De duivenmanden langs de muur verra den er wel iets van, dat hun eigenaars na afloop van het ’inmanden’ dorst kregen van de spanning, of op een goede afloop maar al vast een potje bier gingen drinken. De kisten en kratten op de voorgrond wachten op doorverzen- e mogelij nkkelen ïrkeer uitgebreid. eldt voor de abonnees in de oche districten ’s-Hertogenbosch, '’’’’burg, d.w.z. de aange- stten met de netnum- 013, 040, 04100 t/m 04259, etreft dus de plaat Eindhoven, Tilbt >mmel, lalwijl Weer

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1973 | | pagina 13