RS s 98 RONDOM DAMES OUVREUSE- GARDEROBIERE Bazar Welfare Ned. Roode Kruis Jam-Session in Kultureel Sentrum Nachtkonsert in Kultureel Sentrum Gilde ’St. Dionysius’ Per liedje (Tapijten Hans van Hout mannenmode SPCCRLAAN 33$ TEL. 436220 TILBURG TiLBUM Bewegingsspel in Kultureel Sentrum J.P.S.- Kogelvangers IMF c=“ Stoffenhuis ’De Molen’ in nieuw pand - Donderdag 9 november 1972 - pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER mber 1972 - pagina 12 STADSSCHOUWBURG TILBURG rote HOW Hart V! Brabant Solliciteer naar een betrekking als jswinkel POLIS a 99 27,50 gespe Ijarts w.o. Judokamj ize IUIKJES GEMEENTE en wij zo. )N’ het Ko- lepel I uit EPOTEN Foto Van Aarle HOOGGETAL PAAR of iCHNITZEL voor ,49 140, jllectie ijs. Onweer staanbaar aantrekkelijk 'iet srd en n alle modellen ld worden. 127 modellen uren. ot succes thet 'anuit kRKT TILBURG Gerrit ,00 van een terry en i ook luisteraars van inderdag 16 novem- Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de Direktie Stads schouwburg Tilburg, Postbus 3035, Tilburg. Goede bijverdiensten en een prettige werkkring worden U geboden. geen Mara- opluisteren met gezangencyclus -Noord. De Haaij ourg-Noord late er aan tevens ikjeszijn it en goed id. er brengt theater- een istel- I aan een 43441 rijdt de bus tricothemden in 18 verschillende kleuren hans van hout mannenmode hoek heuvelstraat/ oude markt 2 in het meest karakteristieke deel van tilburg Arad 19 ’avond 20.00 uur in de Schalm, 2,50. van 'O’s, feest dager jaarlijkse slag was t van 1972 is binnen!, i week reeds bericht- 'JEAN !,59 gram iOEDKOPER TT leien. Vele bekende i ilburg en omgeving hun medewerking te jam-session en het skent dan ook op de ’eeters, Theo js, Jan gemaakt likaanhal reidstherapie- gemakkelijk. over één van elijk onbekende - ïderlandse Roode C*7 Komt U eens kijken? HU bent altijd welkom bii |Lc. van belkom Veldhovenring Tel. 424738 e problemen. Hoe sranderen? en wie an niet, en rergoed klachten 3e A. J. de iith, 8e 10e K. its, 13e Dezer c haar jas De uitsla 1.1. bood de Tilburgse schrij- Breedveld (P. v.d. Bogaert) 'room en De heer Grej is benoemd tot I Den Besterd. Heel vader als jong school verbonde egorius Hoppenbrouwers hoofd van de school in toevallig is ook zijn onderwijzer aan deze ien geweest. Komt op tijd want opperrammelaer zijn intrede. velen volop is er in tot geen WMF couverts van betoverende schoonheid. Kiezen uit een oneindige kollektie in klassiek en modern. In glansrijk Hardpleet en zorgeloos Cromargan edelstaal. W Wij hebben weer volop speciale aanbiedingen o.a. KLEINE KLEEDJES Shiraz 17,50 Bochara Afghan 24,50 2T’? BELUDSCH 150x90 179,— SHIRAZ TAFELKLEDEN 150x 100 reeds vanaf 179, KARADJA 120x70 129,— SALONKLEDEN o.a. Hamadan, Bordjaluw, Mehriban, enz. Grote partijen pracht exemplaren uitzoeken 495, GROTE VLOERKLEDEN o.a. Shiraz, Hamadan, Baghtiari, Heriz 300 x 200 reeds vanaf 590, en vele andere koopjes. We wonen tegenover het postkantoor. f. 10.00 van De Koerier, een waardebon van f. 10,00 van Broer de Laat, een waardebon van het Finse Sauna Insti tuut, een waardebon voor vlees en vleeswaren van Slagerij Arno de Kort, Sumatrastraat, een waardebon f. 10,00 van Chemisch Reinigen de Beer, een cadeaubon van f. 5,( Boetiek De Uil, Antoniusstraat, waardebon voor een literfles Sht De toegang is voor iedereen gratis vanzelfsprekend zijn harte welkom op dor ber om 20.30 uur. Rozenprijs J. Donders, le prijs Gelooven, 2e B. v. Brunschot, ires, 4e R. Boereboom, 5e 6e J. v. Berkel, 7e R. Reit ;ns, 9e J. Graauwmans, 1 H. v. Gils, 12e Chr. Smit Op dinsdag 14 november wordt in de aula van de St. Lucasschool aan de Beneluxlaan de oprichtingsvergadering gehouden van de Stichting Wijkraad ’Het Zand’. Tijdens de vergadering zal het definitieve bestuur gekozen worden en zullen de statuten aan de aanwezigen worden voorgelegd. Voorts zal worden beraadslaagd over stappen om de Pas toor van Arskerk voor de wijk te behouden, die gevaar loopt bij een andere wijk te zullen worden-ingedeekl. Door de gemeente is voor 1973 f. 16.000,00 uitgetrokken voor subsidie aan de wijk, dit geld zal voor een belangrijk deel worden besteed aan informatie van de wijkbewoners door middel van het contactblad ’Het Zand’. ;t opvallende is dat dit alles sugd wordt gedaan. Medewer- gegeven door kinderkoor de jeugdharmonie De Lunst- •csdansgroepen o.l.v. Lucia Dun en de muziekspeelgroep Crackerhasj (wat vertaald ’scheepsbe schuit’ betekent) dankt zijn naam aan dé vele zeemansliederen en deuntjes die in het verleden het belangrijkste gedeel te van hun repertoire uitmaakten, maar nu in mindere mate door hun gespeeld en gezonden worden. De groep bestaat uit Ineke, Bert en Paul en er wordt gespeeld op concertina, guitaar, fluitjes, Ierse drum en lepeltjes. Hun repertoire bestaat vooral uit Engelse (en soms Schotse) songs. De Petroleum Handelmaat- - exploitante van de nder het Koningsplein- Iburg in kortge- eist van de ge- kking tot ~>lein om ?t garage- sn hield bovengenoemd Gilde grote prijsverschieting. als volgt HAAI- -ing De dag 11 in de Tijdens het tussen 15-19 november in de Markthallen te Amersfoort te houden Europees Biljart Pentathlon voor Teams zal gespeeld worden op vier grote matchbiljarts geleverd door de Tilburgse Biljartfabriek ’Het Zuiden’, N.V. A- P- C- Roothaert. De vertegen woordiger van deze firma, de heer R. van Bracht, zal als driebandenspelei dit Pentathlon deelnemen en te mag hij, naast J. Doggen, als Nederlands kampioen deelnemen aan het kam pioenschap driebanden te Crosnes. (Fr.) FILATELISTEN A.s. zaterdagmid dag 11 november wordt weer de maandelijkse overdekte postzegelmarkt gehouden en wel in het Parochiecen trum Westend, Poirterstraat 4a in Til burg. De zaal is geopend van 13.00 tot 17.30 uur. Desmare' Hont, 6v j, M. Goosens Bon, 1 le E. F. Thomas. LAAGGETAL F.entjesprijs L. Passier, le prijs L. Schroot, 2e H. v. Oirschot, 3e A. v.d. Poel, 4e B. Hutten, 5e G. Boerenboom, 6e T. Gijsbers, 7. J. Kuijpers. In aansluiting hierop had de sluiting van de boom plaats. De uitslag hiervan was als volt: 1 J. Graauwmans, 2 A. Desmares, 3 G. Boereboom. WAT IS WELFARE? Een definitie van de bezighei welfarewerk geven is niet ge Een kleine uiteenzetting de vele - maar betrekkelijl activiteiten van Het Nedvi Kruis: Het Ned. Roode Kruis heeft behalve 258 vaste welfare-werksters - in dienst van het Hoofdbestuur - 4700 vrijwillig sters, die onder de eigen Roode Kruis afdeling ressorteren. Deze dames heb ben in hun afdeling de benodigde oplei ding - bestaande uit 11 drie-urige cur susmiddagen - gevolgd onder leiding van een districtscursusleidster. Na deze* opleiding krijgt iedere vrijwil ligster een patiënt toegewezen en neemt daarmede de verplichting op zich deze patiënt, die door de aard der ziekte of handicap zich niet buitenshuis kan be wegen, wekelijks te bezoeken en door speciaal op ziekte of handicap van betrokkene afgestelde therapie (eenvou diger misschien ’handenarbeid’) bezig te houden, waardoor de patiënt uit zijn isolement en lethargie gehaald wordt. Voor mevr. J. Santegoets, St. Janstraat 40 in Goirle was het dinsdag wel een leuke dag. Zij ontving n.l. uit handen van de heer de Groot, reclame-adviseur van de Zilver-zegel-actie het mooie be drag van f. 250,00. Je zou voor zo’n aardigheidje even op het matje mogen komen. De heer en mevr, Snels-van Roovert, St. Janstraat 17 (kruideniersbedrijf) in Goirle, kregen in dezelfde actie ook eenzelfde bedrag toebedeeld. B.P. CONTRA Benzine en i schappij N. V. parkeergarage onder heeft de gemeente Tilbi ding gedagvaard. B.P. e> meente maatregelen met betrekkir, de afwatering van het KoningspKi risico van beschadiging van het g' dak door vorst te voorkomen. De gemeente Tilburg bestrijdt, dat het garagedak door vorst beschadigd zal worden en zal dan ook verweer voeren. Als procureur van de gemeente treedt op Mr. J. F. M. Molkenboer. Het kort geding is op 9 november gevoerd. De opname van deze week is j tijdens de wedstrijd in de Pelli van de Tilburg Trappers. De omcirkelde figuur heeft geluk, hij krijgt een stort vloed van prijzen: GROOTS ELF-ELF BAL TEN BATE VAN DE JEUGD, IN BERKEL- ENSCHOT In Berkel Enschot staat een oude school. Vlak bij de oude toren. Ze was bedoeld voor de sloop. En ineens een idee. De jeugd van Berkel Enschot zocht een huis. De school blijft nu staan. Dan pas komen de verbouwen? Wat ver zal dat betalen? De standorganisaties en een aantal ver enigingen, de Boerenbond, de Midden- standsvereniging, het N.K.V., de K.V.O., de K.A.V., de Cavalieren en Jonge Cavalieren, de biljartvereniging de poedelaafs, de K.P.J., harmonie Con cordia, De Schalm, de voetbalvereniging Jong Brabant en de dansclub voor gehuwden organiseren een Elf-Elf-bal. De opbrengst is voor het nieuwe jeugd huis. Zaterdags entree f. AUTEUR TOON KORTOOMS BIJ JOK’ Na reeds eerder met zijn machtige vertellingen een bomvolle zaal tot groot enthousiasme te hebben gebracht, zal de auteur Toon Kortooms op zaterdag 11 november a.s. wederom een avond voor Jongerenontmoetingscentrum JOK gaan verzorgen. Deze boeiende persoonlijkheid, die door het schrijven van humoristische boeken, die zich meestal in de Peel afspelen, de sympa thie van velen gewonnen heeft, koos voor zaterdag a.s. het onderwerp: ’Mijn Geesteskinderen’, een humoristische voordracht over en uit eigen werk, met na de pauze het brengen van één of meer fragmenten uit een van zijn laatst verschenen boeken: 'Help, de dokter verzuipt'. Zijn succes is waarschijnlijk daarin gele gen, dat de figuren die hij beschrijft in zijn boeken, zó levensecht zijn, dat wij daarin steeds mensen uit onze eigen omgeving menen te herkennen Het be stuur is er van overtuigd, dat de belang stelling op zaterdag 11 november a.s. overweldigend zal zijn, zodat eenieder aangeraden wordt, tijdig, d.w.z. om kwart over acht, aanwezig te zijn in de JOK-zaal aan de Joannes van Oister- wijkstraat IA (bij het N.S.-plein). Niet leden betalen slechts twee gulden intro- duktiegeld. Hoewel de moderne jazz bij i in de belangstelling staat, Tilburg en omgeving weinig gelegenheid om hier naar te luisteren. De vele en goede jazz-clubs die er zijn bewegen zich voornamelijk op het ge bied van de dixieland-jazz, terwijl de jam-session, waarbij iedereen die maar zin heeft met een instrument onder de arm kan komen meespelen, ook in de vergeethoek dreigt te raken. ’De Koningswei’, het kultureel sentrum op het Koningsplein, gaat daar verande ring in brengen en organiseert op don derdag 16 november een ’modern jazz DE KLINKERT’ KRIJGT ONT SPANNING De in Utrecht gevestigde organisatie ’Artiestenpalet’ o.l.v. Victor Conselman (die afgelopen maand 30 programma’s had) verzorgt zondag- avond,J£ -.november aanvang 8- Mur, weer t>Ms^ning^ ^&fcfthKert aan de Lange Nieuwjtraat. Ditmaal werken mee: Hans Borghardt met be kende melodieën op zijn electronisch orgel, de van radio en tv bekende zangeres Lenada (vorig jaar in onze Knokke-ploeg) en The Baradoni’S uit Tilburg met hun goochelshow. TENTOONSTELLING BIJ DE VOGELVRIENDEN’Op 10-11-12 nov. gaat vogelvereniging N.V. ’De Vogel vriend’ te Loon op Zand haar 5-jarig bestaan vieren met een grootse tentoon stelling. Er worden weer een keur van vogels ingezonden o.a., kanaries in di verse kleuren, engelse grasparkieten, en een keurcollectie tropische spreeuwen, een lust voor het oog. Voor het eerst een zeer zeldzame collectie tropische duiven, plm. 10 verschillende soorten. Dus zeker een gang naar ’Een Echo der Duinen’. Hoge Steenweg 10 waard. De tentoonstelling is geopend op vrijdag van 19 tot 22 uur, zaterdag van 11 tot 22 uur. en op zondag van 10 tot 19 uur. Op zondagavond is tevens de trek king van de loterij. In verband met de tentoonstelling is de vogelbeurs ver plaatst naar 19 nov. a.s. A.s. zaterdag* .aanvang. 44.45 i J.P.S. op zijn terrain aa lenhovenstraat uitkomen tegen Kogel vangers uit Willemstad. Een blik op de ranglijst leert, dat de Tilburgers in vergelijking met andere jaren een wat bescheiden positie innemen. Op zich is deze ontwikkeling merkwaardig te noe men, daar het veldspel steeds beter gaat vlotten en vooral in de laatste gespeelde uitwedstrijden tegen de leidende ploe gen O.N.l. en The Gunners - die beide onverdiend met het kleinst mogelijke verschil verloren gingen - van uitsteken de kwaliteit was. De resultaten zijn daarmee echter tot nu toe niet in overeenstemming geweest. Gelet op het kwalitatief sterke spel en de goede sfeer in het Tilburgse kamp kunnen sukses- sen niet uitblijven. Of J.P.S. spoedig de k weg omhoog zal vinden, zal reeds a.s. zaterdag kunnen blijken. Dinsdag ver Walter Breedveld (P. v.d. Bogaei., in het restaurant van Vroom en Drees- mann zijn nieuwe boek ’De Meiers’, onlangs uitgegeven bij De Fontein N.V., aan aan de heer L. A. M. Vehmeyer, directeur van Vroom en Dreesmann N.V. Nederland. Het boek beschrijft de twee jonge Meiers, die voor een paar honderd jaar met hun Westfaals linnen naar een Nederlands stadje trokken en daar het eerste jaar duizend gulden verdienden. Van hen zijn alle Neder landse Meiers, met alle denkbare spel lingen en voor- en achtervoegsels af komstig. Dus ook de heer Vehmeyer van Vroom en Dreesmann. Vandaar deze aanbieding. Er was heel veel be langstelling. model 5300 De Juridische E.H.B.O. verzoekt ons, om misverstanden te voorkomen, te melden, dat haar Rechtswinkel sinds anderhalf jaar gevestigd is in het pand Heuvel 1zodat er dus, zulks in tegen stelling tot andere opvattingen, direct verband bestaat met de I nathaparochie, waarmee de E.H.B.O. overigens goede relaties onderhoudt. Een aanwinst voor de Westermarkt blijkt de laatste weken het ’Stoffenhuis De Molen’ van de heer A. van den Hout, waarin men niet alleen de mo dernste damesstoffen, maar ook patro nen om er jurken en mantels van te maken, kan vinden. Deze zaak was voorheen gevestigd aan de Thomas van Aquinostraat, maar ondervond daar zo veel belangstelling, dat moest worden gezocht naar een meer centrale ops ling. Het verbouwen van het pand de Westermarkt, waar voordien schoenenzaak gevestigd was, heeft heel wat tijd in beslag genomen; er moester) muren worden uitgebroken en het in terieur moest opnieuw worden gedeco reerd, maar het resultaat mag er dan ook alleszins zijn. De winkel ziet er modern en fleurig uit. Op de gelijk vloerse ruimte vindt men de kleinvakaf- deling met knopen, ceintuurs, fournitu ren en accessoires in grote verscheiden heid, in de kelderverdieping is een speciale stoffenafdeling ingericht met een aparte verlichting, waardoor de kleuren van de stoffen goed kunnen worden waargenomen. De zaak is ge specialiseerd in de betere damesstoffen en geeft aan thuisnaaisters met behulp van patronen uit BURDA en SIMPLICITY allerlei waardevolle advie zen. Zuid-Nederlandse Judokampioen- schappen. Afgelopen weekeinde werden de Zuidnederlandse Jeugdkampioen schappen Judo gehouden voor jongens en meisjes van 12 t/m 15 jaar. Ook de jeugdleden van Judoclub ’Tilburg’ na men met succes aan dit toernooi deel, Ingrid Nanholy behaalde bij de meisjes de gouden plak. Theo Ronden behaalde goud bij de jongens en Gerard Blom werd vereerd met brons. De Supportersclub RKTVV gaat zondag a.s. naar Vlissingen. Bij voldoen de deelname zal een speciale bus rijden. Men kan zich opgeven bij de heer Marcelis, Deken Bothstraat 5, tel. <11. Tijdig opgeven s.v.p., anders Lus niet. ELF-ELF-BAL VAN DE PLEKKERS De karnavalsverenigir Haaiplekkers houden op zaterda november hun groot kielenbal i grote zaal van ’t Wit Paardje. Zoals alle jaren zal ’t ook weer een dolle en prettige feestvreugde zijn. Natuurlijk weer met medewerking het bekende dansorkest DE WAV( die met hun karnavalsmuziek het feest zullen opluisteren. De Haaiplekkers en DE WAVO’s geven pm acht uur het startsein voor de dolle pret in Tilbutg-Noord. De Haaiplekkers willen heel Tilburg-Noord laten delen in de karnavalsvreugde. Dinsdag 14 november groep ’De Appel’ ee door Peter van der I inden Liassen getiteld Op leven en dood De voorstelling is in Amsterdam met geest- dri»'”WftVartgen doöf zowel pers als publiek. Zo schreef IschS Meijer in Het Parool: ’Carol Linssen en Petey van der Linden zijn allebei fascinerende akteurs die zich helemaal overgeven aan hun vak. '.inssen als ’modern’ speler, Van der Linden het voorbeeld van de ’oer- komediant’. Zo ontstaat er een uitste kende spanning: waar Van der Linden op weergaloze wijze (èn zeer innemend) versleten trucs uit de oude doos haalt en die prachtig oppoetst, verleent Lins sen mooi tegenwicht als een iewat minder geperfektioneerde, gestyleerde theaterman die niet bang is zijn gevoel workshop’, waarbij iedereen kan komen kijken en meespek jazz-musici uit Tilt hebben toegezegd t verlenen aan deze kultureel sentrum rekent dan ook komst van o.a. het Trio Peter Pe Jan Lemmens, Jan Asselbergs, Biekens, Henk Hoes, Leon de Wijs van den Berg en wie maar wil. Het jongerenkoor van de Pastoor van Arskerk zal op zondag 12 novem ber in de Kerk van de Parochie Trouw- laan om elf uur ’s morgens de dienst it het uitvoe'réh van de ’Herfst’. KINDERMUZIEKMATINEE IN DE SCHALM Zondagmiddag om 12 no vember is er weer een muziekmatinee in de Schalm te Berkel Enschot. Evenals vorige malen wordt er door diverse jeugdensembles medewerking verleend. De bedoeling is om zoveel mogelijk te laten zien en horen wat er zoal mogelijk is op het brede terrein van de muziek- expressie. Jong en oud worden uitge nodigd om niet alleen te komen luiste ren maar ook om daadwerkelijk met sommige programma punten mee te doen. Het programma is zeer gevarieerd, men kan luisteren naar klassieke muziek, volksmuziek en modern amusements muziek. Het meest door de jeuo king wordt g Schalmeien, kring, volks Linkels v. De Schelmen. Het geheel wordt geprensenteerd en staat onder leiding van Nico Haneveld. Aanvang is 15.00 uur. direkt in lichaamstaal om te zetten. Er bewegingsspel zijn hier te lande maar bitter weinig iden en Carol akteurs die zoiets kunnen presteren als Linssen en Van der Linden in ’Op Leven en Dood’. Peter van den Linden zegt ér zelf van: ’Op Leven en Dood’ bestaat uit een reeks schijnbaar los van elkaar staande beelden, scènes, gebeur tenissen. In zoverre los van elkaar staand, dat het ene geen direkt gevolg is van het voorafgaande. Het geheel staat echter wel met elkaar in verband; het is een aaneenschakeling van konfrontaties tussen wezens die elkaar bestrijden, kwellen, eikaars ondergang bewerkstel ligen, elkaar zoeken, zich van elkaar verwijderen, als in een strijd op leven en dood. We hebben getracht een reeks ’emoties’ in pure beweging te vatten, in een volstrekte stilte.’ OPENING KARNAVAL IN GOIR LE Evenals de voorafgaande jaren wordt de opening van het karnavalsjaar in Goirle uitbundig gevierd. Geflan keerd door allercharmantste dansmarie kes en onder de opzwepende muziek van de hofkapel en het dans- en show- orkest de Alpenjager wordt de Prins gelanceerd. Dit alles volstrekt zich in een feestelijk versierde zaal sfeervol verlicht en waar zeven Goirlese karnaValsverenigingen voor een natje en een droogje zorgen. De bars zijn gedecoreerd met allerlei attributen die de karnavalsoptocht zo kleurrijk en humoresk gemaakt hebben. Denk hier aan de levensgrote poppen en de lachwekkende metershoge koppen, al dan niet bekende figuren voorstellen de. Hofkapel de Ballenfrutters; het elf man sterke Tiroler orkest de Alpenjager, de Tonproaters; een korps majoretten; de Revueartiesten; de Raad van Elf; de kleurrijk uitgedoste karnavalsverenigin- gen en natuurlijk honderden gekostu meerde, uitgelaten Ballefrutters zullen de Hal van Pijnenburgs Weverijen uit de voegen doen barsten. Iedereen kan zaterdag elf-elf dit spekta kel meebeleven tegen een zeer beschei den entreeprijs. Talisman van wijn- en gedistilleerd- handel Van Bilsen, Korvelseweg, een waardebon van f. 10,00 van de Leder warenspecialist, Koopvaardijstraat 40, een waardebon van f. 5,00 van ’t Gutske, Waterhoefstraat, een waarde bon van f. 5,00 van Gijzen Optiek, een waardebon van Winkeliersvereniging Den Besterd en een waardebon van f. 5,00 van Doe-het-Zelf-zaak ’Work shop Teinevaart’. De prijzen kunnen aan ons bureau worden afgehaald. De winnaar van verleden week, de heer L. de Munnik, Rosmolenplein, heeft zijn prijzen reeds ontvangen. Foto Van Aarle. In het kultureel Sentrum op l ningsplein wordt a.s. vrijdag 10 novem ber een nachtkoncert gegeven dat zal aanvangen om 23.00 uur. Het gaat ditmaal om de folk-music. Er zullen optredens zijn van de groep Crackerhasj en de folk-singer Goofy. Goofy (ukeléle en kazoe) zingt uitslui tend eigen werk, dat vaak konnekties heeft met het Ierse volkslied. Dit is vooral te horen aan de wat langere balades en kroegliederen. De teksten zijn in het Engels en het Nederlands. De Directie van Vroom Dreesmann N.V. te Tilburg heeft aan de plaatselijke afdeling welfare van het Nederlandse Roode Kruis haar volle medewerking verleend om op woensdag 15 november in haar zaak aan de Heuvelstraat een bazar te houden. Op deze bazar worden artikelen ver kocht, die vervaardigd zijn door chro nisch ziek»,.gehandicapte thuisliggende patiënten: De opbrengst hiervan komt ten goede aan de afd. Welfare, die hiervan nieuwe materialen en hulpmid delen kan aankopen. De allereerste wijn Zoals wij verleden ten, is de Tilburgse Wijnkoperij ARNAUD’ aan de Jul. v. Stolbergstraat erin geslaagd als eerste de nieuwe wijn naar Nederland te brengen. Op de foto ziet u hoe de wijn direct na aankomst wordt gedegusteerd: v.l.n.r.: de heren v.d. Put, Klink, Somers, allen van de Fa. Verhoeven expediteurs, en de heer v.d. Kant van Wijnkoperij Jean Arnaud. Zij heffen het glas op de start van een uitstekend wijnjaar! De ^#nïp’eiacrs en elf elf- Op zater- ir-»i jlag iT^iovember opent de karnavals- ran de Van Vol- vereniging ’De Rammelaers’ haar niéu we karnavalsseizoen in haar residentie, café bar de Veldhoven. De muziek wordt wederom verzorgd door haar eigen hofkapel ’De Dorsvlegels’ aanvang 8 uur. Op vertoon van een ’sticker’ welke maar een gulden kost heeft ieder een gratis toegang. om 11 over 9 doet de o en zijn hofnar er reeds zi

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1972 | | pagina 13