3 >1 Nieuwe Morris Marina in 'fyebers Autoshow bij Holland B.V. FILMS DEZE WEEK Jungerhans viert negentigjarig bestaan met leuke verrassingen ons uw geld toe DE TILBURGSCHE SPAARBANK IJ Tilburg -24640 huubvan den hout N.V Vier dagen oude stijl Jazz Festival in Breda Educatieve jeugdwerkweek Gezelligheids- rit in Berkel-Enschot Basisschool ’D’n Hazennest’ geopend Studiedag ’De caissière’ op 16 mei in Hilton Amsterdam Ajax C- Hieronymus C Wijziging huisvuilroutes Amro Bank gaat nieuw pand bouwen in Tilburg büROEBERS Woensdag 10 mei 1972 pagina 19 mei 1972 - pagina 18 DE TILBURGSE KOERIER Het is sinds ruim 100 jaar in vertrouwde handen. TILBURG 6-maands termijnrekening 6 •Storting ook mogelijkvia onze postgirorekening nr. 1083209 ZITTINGSUREN 19.00 - 20.00 uur DINSDAG Noordstraat 125 DONDERDAG VRIJDAG geopend van negen tot zes uur en op M< V., in Rot- >ken, leert rmeren. hebben voor deze MIDI THEATER ’Bestemming Brooklyn’ AMBASSADE ERSUM ’Sex tussen de Wielen’ CHICAGO-THEATER Detective-Klute JEUGDVOETBAL HARMONIE ’Jane Eire’ ing Per- NOORDERL1CHT ALCON Jeugdspaarrekening (Zilvervloot) (plus 10% premie over inleg en rente) 12-maands termijnrekening Ambtenarenspaarrekening Rentevergoeding vanaf 1 juli 1972 Gewone spaarrekening ongewijzigd ed loon - dia Kievit- 6 6 (-industrie, j-industrie ollandia ievit n.v. laar ons versum. Iversum (passing /land Motor tend via de pt deze week in ;rhaal beschrijft ’de de heer zaak in het met e 2e g en zelfs le zaken de ror- G KOOPAVOND and tot 21.00 uur GEMEENTE TILBURG Dienst van Gemeente-reiniging en Vervoer ïpland n met 225,- 245,- ;n is zeer r beschik- Juwelier - Horloger SCHOUWBURGRING 27 naast het bedra e (’De Hertog’: ’s-Hertogenbos ungein srdam ges< Iburg tussen mingen t kleine Nimrodstraat 30 (Gebouw Tilburgse Bouwvereniging) Het klein ontwikkelt van huishoudt artikelen in Neu. In 1940 werd Tilburg g-'L1' kortweg Junger Rotterdamse be zal belangstelling nieuwe verfilming. Noordstraat 125 en Leo XITI-straat (Leo-school) geoutil- tala van ruik ge- n - bijv. en ir. projektie te dub heeft in Mi en causerieën gep de gegeven worden drag van f. 1000,00 de grote prijs, j’) voorstellende Hertog Hendrik I jsch. 4,8% 5,4% i geprodt ritish Lej in mei 1S« i zich zal isie British onder andere Morris en M.G. en r>rnoration met onder iumph t en het iark om jent t dood, dingen, celaars- zonder makers lagmiddag 13 mei zal op i kt een openluchtconcert wc gegeven door The Paradise Jazz- 1, The Animal Crackers, NOORDSTRAAT 125 OPGERICHT 1871 telefonisch te geschieden Gasthuisrir leze week Op zondag 14 mei wordt door de Verzamelaars Vereniging Tilburg een Internationale Ruildag georganiseerd van 10.00 - 17.00 uur in de zalen van de Vredesparochie, Kwaadeindstraat 127, Tilburg. Hier worden vele verza melaars verwacht, zowel uit binnen- en buitenland; dus voor de verzamelaars ook van munten volop gelegenheid hier hun verzameling uit te breid n de eerste tot de geweldige spanning, oordig weinig meer Detective Klute met Jane Fonda in een formidabele rol als call-girl in deze spijkerharde sex-thriller, waarin Donald Sutherland de rol speelt van privé- detective. De film heeft van laatste meter een ge” zoals we tegenwoon zien. Toegang 18 jaar. Op 11 mei (Hemelvaartsdag) begint het 4 dagen durende, groots opgezette Oude Stijl Jazz Festival om 13.30 uur met een opzienbaren de openingsceremonie nabij het Spanjaardsgat te Breda. Het festival zal geheel Breda in de sfeer van de traditionele jazz brengen. Meer dan 35 orkestep.^18 verschillende manifestaties in ,n»§er dan 20 lokaliteiten (verspreid over heel Breda), zullen Breda het predikaat van ’The Hottesï Flafêe in the South’ zeker waar doen iA&ken. Niet alleen zullen de manifestaties binnen worden gehouden, ook op straat zal het daveren van de jazz: streetparades op vrijdagavond en zaterdagmiddag in de Bredase binnenstad door het Nederlandse Jazz Straat Orkest ’Ochtendchloor’ en de wereldberoemde Engelse ’Paragon Brass Band’ van Mike Casimir. De caissière heeft in ieder bedrijf een uitermate belangrijke taak. Zij bepaalt dikwijls de publieke opinie over ’haar’ bedrijf. Zij is vaak de enige met wie de klanten contact hebben. Zij is voor aanzienlijke bedragen verantwoordelijk. Zij moet ’service’ verlenen en ’public relations' bedrijven! Reeds jaren wordt er in Nederland door het vakblad ’HL-Het levensmiddelen- bedrijf een Nationale Caissière Compe titie georganiseerd, die onder leiding staat van mevrouw C. M. S. Veenhoven- Bierens. Uit de verkregen gegevens en andere gedane onderzoekinger bruikbaar studie materiaal ter king gekomen. Deze en vele andere betrekking t ’lekkage’ bij >ect; sleet,. kantoor aan de Heuvelring I.B., aannemingsbedrijf te Best. ).000,00, exclusief installaties BTW). FRANCES LAND) N.V. j ILVERSUM j De meeste feiten in ’The Devils’ zijn gebaseerd op waarheid in een geheel van erotiek en wreedheid, vandaar dat de film dan ook in vele landen verbo den is, doch in Nederland zonder coupures is toegelaten. Toegang 18 jaar. Zaterdag 11.45 uur Nachtfilm HET PORNOSCHIP. Rotterdamse glorie, volkomen ten on der. Gedurende de 2e wereldoorlog nog 8 jaren nadien zijn de gedreven in een noodpand in het noodwinkelcentrum ’Dijkzigt’ aan het begin van de Mathenesserlaan, 1 het museum Boymans van Beur en het Unilevergebouw en in het winkelpand op de Nieuwe Binnenweg 121. Op 18 juni 1953 is het grote nieuwe gebouw, ontworpen door de architec ten Ir. E. en H. Kraaijvanger, aan de Coolsingel hoek Binnenweg, in gebruik genomen. In de directe omgeving van de plaats die in 1907 door de stichter werd uitgekozen; waar 4oen de Singel nog water was en villa’s tussen lommer rijke bomen stonden. Jungerhans bestaat 2 mei a.s. 90 jaar. Dat zal merkbaar zijn in de Heuvelstraat, niet alleen voor de medewerkers in het bedrijf, ook voor het publiek. lei wordt bij Jungerhans een maand met feestelijke prijzen voor iedereen. Extra feestelijk maakt jungerhans het voor zijn mede-jarigen. Iedereen die in de maand mei 1882 geboren is in Tilburg, of die nu in Tilburg woont, wil Jungerhans deze maand verrassen met een cadeauchèque van f. 90,-. Negentigjarigen die jongeren met zo’n chèque blij willen maken kunnen dat gerust doen. Jungerhans geeft de chèques af aan 90-jarigen of hun waarnemers. Zij moeten zich natuurlijk wel kunnen legitimeren. Op deze manier wil men leeftijdsgenoten in de 90ste verjaardag betrekken. In de Stadsschouwburg Casino in Den Bosch v zondag 14 mei het Benelux Filmfestival geh< amateurs georganiseerde festival - zijn inzendin België, Frankrijk en Duitsland. Een vijftigta passeren en deze zullen alle worden vertoond, voortreffelijk programma van spee'"’ zien zijn, die wordt verzorgd door het Theatercafé een reeks afzonderli en voorts zal er op zaterdag en zor video-apparatuur. De winnaar van het festival ontvangt n Deze bestaat uit een bronzen beeldje van Brabant, de stichter van de stad ’s-1 voor Ergonomische Zaterdag 20 mei a.s. om 2.30 uur speelt de C-jeugd van Hieronymus tegen de C-jeugd van Ajax, waarvoor het jeugd- bestuur van Hieronymus hard heeft gewerkt om dit evenement voor elkaar te krijgen en temeer omdat dit betreft tegen Ajax. Dit is tot op Tilburgse club De spreiding van de modellen brengt met zich mee, dat kopers in alle sektoren van de markt voor gezins auto’s worden bestreken, van kopers voor wagenparken tot automobilisten. Gedurende de laatste jaren is de verkoop van Engelse auto's in vrijwel geheel West Europa erg achter gebleven op de totale ontwikkeling en zelfs in absolute cijfers gaf de verkoop van een aantal merken een teruggang te zien, die het ergste voor de toekosmt deed vrezen. Dat had enerzijds te maken met de betrouwbaarheid van Engeland als exportland (vooral vanwege de vele en langdurige stakingen) en anderzijds met een technisch- niet-bij-de-tijd-zijn van enkele merken. British Leyland, sedert enkele jaren producente van Morris, is thans op de markt verschenen met de Marina, het model waarmee men in één klap alle achterstand wil inhalen. In minder dan drie jaar werd een totaal nieuwe auto ontworpen en gemaakt en dat is een verbluffende prestatie. Wie mocht denken dat het dan allemaal wel niet zo geweldig zal zijn komt gelukkig bedrogen uit. De Marina is een zeer geavanceerde auto. Bij het Automobielbedrijf WA Holland BV, Hart van Btrabantlaan te Tilburg wordt van donderdag tot en met zaterdag een show gehouden, waarop enkele modellen te bewonderen zullen zijn. De show is dagelijks g-r vrijdagavond tot negen uur. British Leyland brengt een nieuwe Morris onder de naam MORRIS MARI NA op de markt om daarmee te konkurreren in de grote klasse van middelgrote gezinsauto’s, die in het Verenigd Koninkrijk 60 pct. van de totale afzet beslaat. De nieuwe Marina-serie met 10 model len met een keuze uit drie motoren en ree Dawn Porter, d „elangrijke rol speelde in de ’Fors e Saga’ die voor de televisie gewe let verhaal van Jane Eyre, dat afspeelt in een romantische maar grieze lige omgeving van het woeste platteland, en dat uitloopt huwelijk met een man, die met een krankzinnige getrouwd was. is overbe Van 23 mei tot en met 26 mei wordt in het textielmuseum te Tiburg voor kin deren van 10 tot en met 12 jaar een educatieve werkweek georganiseerd. In deze week, waaraan belangstellenden tegen een kleine vergoeding kunnen deelnemen, wordt de jeugd uitgenodigd het museum te verkennen. Door demonstraties en zelfwerkzaam heden zullen de kinderen kennis kun nen maken met eenvoi wpeftechnieken, kleur- en vormsti tijden waarin deze werkweek gehouden zal worden zijn iedere morgen van 9.30-12.00 uur. Inschrijving dient telefonisch (tel. 22241) of schriftelijk te geschieden bij het textielmuseum, Gasthuisring 23. Daar deelname aan deze week beperkt zal zijn, is het - indien men hiervoor belangstelling heeft - aan te raden zich spoedig op te geven. do- erwijs-, Idelen- jen behan- urutowinst- iérekassa’. De pjf js tot Op heden nog geen enkele "••n van HL Tilburgse club gelukt en daarom is dit n een deel van we] een unicum voor de Voetbalvereni ging Hieronymus en vooral een presta tie van hoge mate van het jeugdbestuur, rijfspsycholoog dje deze gelegenheid met beide handen ssiére als gast- heeft aangegrepen. Ondermeer luidt het programma: presentatie van de resultaten van een onderzoek naar de mentale belasting van caissières door Drs. J. F. Coete- rier, psycholoog, verbonden aan het Laboratorium Psychologie TNO te Amsterdam, de heer E. V. L. Liedekerken, cent aan het Centraal Onder Instituut voor de Levensmiddv branche C.O.L. te Drieberge delt het onderwerp ’Bn bewaking bij de caissié honderden testaankopen tonen duidelijk aan dat ee de brutowinst1 nodeloos wegvloeit door fouten van caissières. - Drs. B. Groen, bedrf'- spreekt over ’De caissic.» o i begonnen bedrijf heeft zich ld tot de grootste speciaalzaak delijke, luxe en cadeau lederland. Hoyng-Jungerhans in gevestigd. Thans heet de zaak I Jungerhans en is filiaal van het Op donderdag, 11 mei, Hemelvaartsdag, wordt geen huisvuil opgehaald. De route van DONDERDAG wordt deze week op VRIJDAG gereden, de route van VRIJDAG op ZATERDAG. Emmers vroeg buiten zetten. Orchestre (Duitsland), Mike Casimir’s Paragon Brass Band (Engeland), The Old Metropolitan Jazzband (Polen). Op zondagmorgen om 11.30 uur zal in de Grote Kerk te Breda in samenwer king met de interkerkeljjke jeugdraad een oecumenische dienst worden ge houden met medewerking van The Savoy Jazzmen uit Eindhoven en het koor Collegium Musicum Juniorum o.l.v. Jan de Breet. Na de finale van het Dixieland Con cours op zondagmiddag (in de Graan- beurs, Reigerstraat 18), zal een slotcon cert gegeven worden door Max Collie’s Rhythm Aces uit Engeland. Dit orkest was de grote apotheose van het New Orleans Jazz Festival in het Belgische Dendermonde. Het is een jazzformatie die met een geweldig enthousiasme speelt en het publiek kan begeesteren. Om plm. 18.00 uur zal het festival officieel gesloten worden. Een ondernemende mannequin raakt tijdens haar lift-reizen vaak in aanraking met aantrekkelijke mannen en dan komen daar openlucht-sextoestanden van, die deze film in alle openheid toont. Soms loopt het echter verkeerd en dan is Leiden in last. Een film, die maar zo’n beetje aan elkaar zit en waarin sex de hoofdrol speelt. Knap is de mannequin zeker! Casino in Den Bosch wordt van donderdag 11 tot en met houden. Voor dit - uitsluitend voor ingen binnengekomen uit Nederland, tal films kon de selektiecommissie 1. Naast deze voorstellingen is er een >eelfilms. Ook zal er een multiscreen r Huib Broekman. De Bossche filmkl lijke filmvoorstellingen >ndag een demonstratie Op zaterda Havermarkt den band, The Animal Crackers, en de Green River Jazz Band. Van 14.30 uur tot 15.00 uur zal de TROS rechtstreeks vanaf deze Havermarkt een uitzending van het programma ’Jazz Sir’ van Piet Daalhiuisen verzorgen, waarin ook de Streetparade orkesten betrokken zullen worden. Het muzikale hoogtepunt van het hele festival is het nachtconcert van zaterdag 13 mei op zondag 14 mei (21.00 uur tot 03.00 uur) in het Turfschip. Aan dit concert neemt een keur van internatio nale orkesten en musici deel. Als grote eregast en stersolist zal optreden: de op 27 mei 1900 te New Orleans geboren klarinettist van wereldfaam, Albert Nicholas. Hij zal begeleid worden door de bekende Brabantse topformatie The Four City Seven plus One, o.l.v. pianist Marcel Hendricks. Verder zijn op dit concert te horen: The Dutch Swing College Band, The Down Town Jazz band, The Training College Jazz Band, en Victoria Varekamp and Friends (Nederland), The Sidewalk Hot Jazz 32 m. boven straatniveau) zal een totale vloeroppervlakte krijgen van bruto 5.000 vierkante meter en een inhoud van ca. 29.000 m3. De bank wordt uitgerust met een drive-jn kas en zal voorts worden voorzien van een zeer moderne inrichting. De bank zal be schikken over een eigen parkeerruimte met een uitrit naar de Veemarktstraat, een speciale beveiligde kasafdeling voor zakencliënten en een dakterras. De bouw zal ca. 2 1/2 jaar in beslag nemen. Tezamen met het binnenkort te openen administratie- en computercentrum in Tilburg verschaft de AMRO bank op dit moment werkgelegenheid aan ca. 400 personen, welk aantal in de loop van dit jaar zal worden uitgebreid tot ca. 450. De laagste inschrijver voor de bouw van het nieuwe kantoor aan de Heuvelring was N.B.B., aannemingsbedrijf te Best, (f. 5.040.Ovu inrichting en een saloon en een coupé-model wordt geproduceerd door de Austin-Morris afdeling van de British Leyl Corporation en zal uitsluite Morris-dealers te koop zijn. De Morris Marina is de eerste geheel nieuwe auto, ontworpen en geprodu ceerd na de fusie waarbij British Ley- land Motor Corporation in mei 1968 werd gevormd. Zoals men herinneren waren bij die fus Motor Holdings met Austin, Jaguar, Leyland Motor Corporation met onder andere Rover en Triumph betrokken. Behalve het ontwerp en het gereedma ken van een machinepark om de nieuwe wagen te fabriceren heeft de Corpora tion ook een verbouwing van een groot deel van de Cowley-fabriek tot stand gebracht om de nieuwste en meest doelmatige produktiemethoden moge lijk te maken. De Marina-serie is gebaseerd op twee carrosseriemodellen: een ruime vier- mdige spin- en deurs saloon en een mooie coupé met versieringstechnieken, fastback, waarin echter viertot vijf tudie met stof e.d. De personen ruim plaats kunnen vinden. Elk carrosseriemodel heëft vijf verschil lende versies: 1,3 liter de Luxe, 1,3 liter Super, 1,8 liter de Luxe, 1,8 liter Super en 1,8 liter TC (twee carburateurs). die zich aangetrokken voelen tot de prestaties afkomstig van een auto met ii na» iTirn MÉ» Wtiu 'T’e*> een 1800 cc motor met twee carbura teurs en een top van 160 km/u. De Marina heeft een motor in lengterich ting, achterwielaandrijving, onafhanke lijke voorvering en halfelliptische blad- veren achter. De auto is kompleet uitgerust met een doorstroomventilatie, elektrische rui- tensproeier, een hefboompje onder het stuur waarmee men de ruitenwisser één slag kan laten maken, een gelede stuur- kolom voor de veiligheid, indrukbare dashboardpanelen, wipschakelaars, ver zonken deurkrukken, deursloten die vasthouden tijdens een botsing, kinder staten op de achterdeuren en een stuurslot. Jungerhans heeft hoofdzakelijk terdam geschiedenis gemaakt. De geschiedenis van het bedrijf r Tilburg dateert van kort vóór de wereldoorlog. Tilburg deelt in de feest vreugde en de 90-jarige Tilburgenaren even zq goed als de Rotterdamse leeftijdgenoten. Op 2 mei 1882 vestigt H. R. A. Jungerhans zijn toenmalige winkelcentrum van Rotter- dam, aan de Hoogstraat ®p de-hoek van de WeeMnstraat. In 189ZTfléek dat zich aan dit oude pand ernstige verzakkingen voordeden, zo ernstig dat het op een zondag nogwel, meest worden gestut. Het bleek noodzakelijk naar een vestiging elders in de stad uit te zien. In de drukke nauwe winkelstraat het ’Hang’ werd na korte tijd een dubbel pand met een front van plm. 16 meter gehuurd. Aan de achterzijde van het Hang was het Steiger-water. Bij hoog water in de winter kwam het meerdere malen voor dat de kelder onderliep. In 1898 bouwde de grondlegger van ons bedrijf een nieuw pand, ’het huis met de Ridder’, aan de Leuvehaven nr. 5. Dit pand liep tot de Schiedamsedijk, tegenover het oude museum Boymans, het tegenwoordige Schielandhuis. Reeds in 1902 werd de zaak uitgebreid met een hoekpand aan de Leuvehaven en Soetensteeg. De uitbreiding ging steeds door. Op 2 mei 1907, bij het 25-jarig bestaan, werd een, voor die tijd, groot nieuw pand betrokken op de Coolsingel. Daar bleef het bedrijf, dat na 3 verbouwingen, tot een kapitaal geheel was uitgegroeid, gevestigd tot 14 mei 1940. In de rampspoedige oorlogsnacht van 14 op 15 mei ging het met zoveel andere Hedenmiddag heeft de aanbesteding plaatsgevonden van het nieuw te bou wen kantoorpand van de AMRO bank aan de Heuvelring/hoek Spoorlaan te Tilburg. De bouw welke onder architec tuur van het architectenbureau Jos Bedeaux N.V. te Goirle zal ges hieden, wordt binnenkort gestart. De nieuw bouw is noodzakelijk omdat de 260 medewerkers wegens ruimtegebrek tot nu toe hun werkzaamheden verrichten in drie panden, te weten: Spoorlaan 308 en 404 en Heuvelring 90. De geplande nieuwe vestiging zal qua architectuur ten zeerste bijdragen aan de vernieuwing van de binnenstad. Het nieuwe kantoor (7 etages, totale hoogte Een zeer goede film loopt het Midi Theater. Het verl een ware gebeurtenis. Een vooraan staande Franse reder smokkelde in een nieuwe auto 60 kg heroïne de Verenig de Staten binnen, welk feit werd afgeluisterd door de federale politie. Terwijl de agenten van deze misdaad- bestrijdende instantie in grote onenig heid verkeren wordt het smokkelteam in de hoek gedreven en genoodzaakt het uit te vechten met het pistool. Op dat moment schiet de ene agent de andere met wie hij in conflikt ligt Dit leidt tot grote verwikkelir waarbij het hoofd van de smokkei bende ontsnapt. De film is bijzo spannend opgezet, maar de filmma hebben zich grote zorg gegeven om de ware toedracht niet te verstoren. vrouw’. Wat doet de ondernemer om dit te bereiken? - Oorzaken en bestrijding van voor- raadverliezen ontstaan bij de kassa/ caissière, worden behandeld door de heer A. G. Wieringa, directeur van het adviesbureau voor de detailhan del odge Service Nederland N.V. Dit bureau heeft grote ervaring op het gebied van testaankopen in levens middelenzaken in binnen- en buiten land. Uiteraard is er discussiegelegenheid. Vragen worden beantwoord door een forum dat o.m. bestaat uit alle inlei ders, aangevuld met mevrouw C. M. L. yeenhoven-Bierens, leidster van de Na tionale Caissière Competitie en als discussieleider de heer B. Vrieling, gegevens met hoofdredacteur van ’Het Levensmid- tot: brutowinst-bewaking; delenbedrijf lij de kassa; het gastvrouw- Belangstellenden kunnen zich voor na- aspect; slee tie en opleiding; alsmede een dere informatie wenden tot Uitgevers- TNO-rapport over mentale belasting maatschappij C. Misset NV te (op verzoek van HL samengelsteld) Doetinchem, tel. 08340-31031 toestel geven het vakblad HL aanleiding boven- 456 (de heer Vreeman), genoemde studiedag te organiseren. Maandag werd aan de Vermeulen- straat in Tilburg Noord de basisschool ’D’n Hazennest’ geopend onder grote belangstelling van ouders en onderwijs krachten. De omgeving van de school was nog niet bepaald een voorbeeld voor de kinderen om te leren dat zuiver houden van de natuur een zaak is, die overheid en burgers gelijkelijk ter harte moet gaan, maar verwacht mag worden, dat de gemeente binnen afzienbare tijd de ergste rommel, die in die uithoek van de stad in de loop der jaren verzameld werd, zal laten opruimen. Dit echter vormde geen rem op de feestelijkheden. Onder leiding van de heer J. Jansens, de leider van het schoolteam en de voorzitter van de oudervereniging, de heer A. van Mierlo werd een feestprogramma afgewikkeld, waarin kinderen en ouders gelijkelijk hun rol speelden. Na een optocht achter de drumband van ’t Hoge Veer werd met de nodige toespraken de school in gebruik genomen. Volksspe len, en tractaties van de kinderen werden ’s avonds gevolgd door een bezichtiging van het ruime, moderne schoolgebouw, waarbij vooral belang stelling bestond voor de nieuwe leer middelen, waarover de school beschikt en die door het aanwezige onderwijs personeel werden verklaard. Vele ouders toonden zich ten zeerste ver wonderd over het verschil tussen het onderwijs dat zijzelf hadden gehad en dat hun kinderen nu krijgen: er is wel van alles veranderd. Met een dank woord aan alle belangstellenden werd de feestelijke dag besloten. Op a.s. zondag 14 mei zal de Gilde Rit worden gereden in Berkel-Enschot. Om 13,00 uur wordt gestart bij café ’t Raadhuis, inschrijven vanaf 11.00 uur. Het belooft een mooie gezellige rit te worden met veel en mooie prijzen. is het iedere dag KLOKKENSHOW Het wereldberoemde verhaal van Char lotte Brontë over Jane Eyre kreeg een geheel nieuwe verfilming, met onder meer als star Nyree Dawn Porter, die een belangrijke rol speelde in de ’Forsy te Saga’ die voor de televisie geweest is. Het verhaal van Jane Eyre, dat zich iar griett- e Engelse op een i, aie voordien brandstichtster lekend. Menigeen

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1972 | | pagina 19