IT top Ite w q§HOW I Natuurdierenpark vertoont trots nieuw open huis en giraffenverblijf ’Low Down J.P.S.-V.V.C. ’68 Wizards’ bij Storryville I Ook as voor Ballon- wedstrijden voor de jeugd vrijdag 31 maart zaterdag 1 april tot 6 uur 2e paasdag van 11 tot 5 uur ill! 1972 - pagina 22 Donderdag 30 maart 1972 pagina 23 SEIZOEN IS GUNSTIG BEGONNEN CHICAGO NOORDERLICHT MODERNE COMMUNIESCHOENEN HARMONIE THEATER CAMERA it het ^ndenlijst I, krijgen AMBASSADE Tilburg oet was ten voor men een Voor de derde week draat hier ’Le Souffle au coeur’. wordt alles en komt er lstuk van. Via g dingen jke Fogg rouwe knecht le Cantinflas. en, Oostenrijk thans voor de op. vrije hen j Dit i vatt; van SCHOENENHUIS I voor I Uw e ver- e jeugd, dieren- nog mei dag een sen bal- craan, waarop de ■'chreven. Die bal losgelaten en het het verste vliegt m prijs. kinderer zijn dit zijn in waarin sren bij- sed - grammofoonplaten en radio-uitzen- gen keregen zij grote bkendheid bij kenners en liefhebbers van de authen tieke Jazz. srdag de al- ’Diamonds De weinige arrangementen die zij spe len, zijn dan ook door de musici zelf geschreven en deze zijn opgebouwd rond de twee clarinetten, die mede be palend zijn voor de eigen sound van dit orkest. Het NHatuurdierenpark aan de Bredaseweg heeft in de afgelopen weken, toen het zo’n mooi weer was, al meer bezoekers geboekt dan verleden jaar tot en met de hele maand april, aldus vernamen wij ter plaatse. Als dat zo doorgaat zal het aantal bezoekers van verleden jaar, 204.000, ruimschoots worden overtroffen. De aantrekkelijkheid van dit dierenpark op het publiek van heinde en ver blijft bestaan en dit is voor geen gering deel te wijten aan de initiatieven van de bedrijfsvoe ring, die telkens weer zorgt voor interessante vernieuwingen. de eigentijdse modeschoen MIDI THEATER 'Wie een kuil graaft voor een ander’ Een komische moordfilm met een glansrol van Louis de Funes. Veel gesol met het lijk van een chanteur, en gehar rewar met een ontrouwe vrouw. Zoals in een filmklucht behoort, aan het eind netjes opgelost zelfs een heuselijk toneels racula’s lustige vampiervrouwen’ Een griezelverhaal, waarin een op sensa tie beluste jongeman het slachtoffer Chicago brengt vanaf donderdt lernieuwste James Bond 007 are Forever’. Vrijdag 7 april a.s. heeft ’de Storyville Jazz Sociëteit’, gevestigd in Kasteel Nemerlaer, een optreden van dit ver maarde orkest georganiseerd. Abbi Hübner, een van Duitslands beste trompetisten, richtte zijn band in 1965 op. Na verscheidene tournees in o.a. Denemarken, Oostenrijk en Frankrijk treden zij thans voor de eerste maal in Nederland wordt van zijn eigen streven naar schok kende belevenissen. Zijn verloofde ver andert, nadat zij tegen haar wil voor zijn plezier mee naar een vampierkerker is gegaan, zelf in een vampier en ver moordt dan haar vriend en zuigt zijn bloed op. Spanning genoeg! De twee grote nieuwe attracties jaar de giraffen, die gehuisvest het fraaie nieuwe giraffenhok, deze vreemde maar elegante dier zonder goed uitkomen. Vrijwel geree op de centrale verwarming na - is het apenhuis, waarin eerstdaags de grote mensapen, chimpansees en orang ïtangs, zullen worden ondergebracht, aardoor zij beter in hun doen en laten zullen kunnen worden bezien door het publiek. Het is een mooie lichte ruimte, waarin de toeschouwers het evenzeer naar hun zin zullen hebben als de apen. De muzikale conceptie van deze band bestaat in hoofdzaak uit het spelen van e collectieve improvisaties, die voor i pas dén de Jazz zijn waarde geven, in tegenstelling tot de algemene op- tting over oude Jazz: Het copiëren n de muziek uit de twintiger jaren. Opnieuw Michael Todds fascinerende superproductie met vijftig internationa le sterren (5 Oscars). Vrij naar het be roemde verhaal van Jules Verne ’De reis om de wereld in 80 dagen’. David Niven is deze keer te zien als de verrukkelijl - zeer Britse - globetrotter Phileas Foj en als zijn niet-zo-erg-trc Passepartout de bekende Toegang alle leeftijden. Zaterdag 11.45 Het Porno-schip. 18 j. Het laat zich aanzien, dat het Tilburgs Natuurdierenpark zich zal verheugen in een jaar vol belangstelling van het pu bliek. Het is niet meer dan redelijk, dat het Tilburgse publiek daaraan een ruim aandeel zal nemen. Bezoeken en bekij ken van dieren is nog altijd een van de meerste leerzame ervaringen voor een kind, dat iets van de Natuur wil weten. Voor J.P.S. staan er drukke Paasdagen op het programma. Alvorens op 2e Paasdag H.N.C. te Sprang-Capelle te ontmoeten, zal het a.s. zaterdag, aan vang 16.15 uur, op zijn terrein aan de Van Vollenhovenstraat de strijd moeten aanbinden met V.V.C.’68 uit Halsteren. De andenlijst in ogenschouw ne- mensd, krijgen de Tilburgers opnieuw te maken met een tegenstander die tot de zwakkere ploegen gerekend moet worden. Dit wil overigens niet zeggen, dat er voor J.P.S. een gemakkelijke zege in het Verschiet ligt. Want merkwaardig genoeg heeft het meestal heel wat te stellen met laaggeklasseerde ploegen. Of de wedstrijd van a.s. zaterdag een uit zondering gaat vormen, weten we niet. ’The Aristoc/its’ Walt Disney is een van de weinigen, die begrepen hebben hoe het beginsel van de literaire fabel in de moderne kunst gehandhaafd zou kunnen blijven en zelfs aangepast aan de moderne levens visie. Zijn werk wordt gekenmerkt door een gezond streven naar populariteit. De folm over de aristokatten is daarvan een sprekend en vermakelijk voorbeeld. Een katteweduwe en drie poesjes krij gen bij erfenis een kasteel toegewezen, dat zij zullen exploiteren ten bate van dakloze poezen, maar zij worden daar bij in de wielen gereden door een haat dragende en op winst beluste butler, die zelfs de ergste middelen niet schuwt om van de ongewenste erfgenamen af te komen. De hele kattenwereld van Parijs en zelfs een paar honden en een listige muis komen eraan te pas om het recht te doen zegevieren. Eer speelt zelfs een romance door het stuk heen: de aristo cratische kattenmama trouwt met een juweel van een straatkater, die beter tegen de woeste eisen van het leven is opgewassen dan adellijke telgen. Alle maal zoals het hoort. Een boeiende ver makelijke tekenfilm van hoog gehalte. In het zomerseizoen zal er een speciale bus rijden van het station naar het die renpark, nl. Lijn 1 en wel vanaf 1 juni. Voor de kinderen is er voordien een attractie: tussen 10 april en 10 is er elke woensdag en elke zond?® ballonwedstrijd; elk kind krijgt ee>i Ion, met een kaartje eraan naam kan worden gesel lonnen worden dan los kind, wiens ballon krijgt dan later een Het tarief voor kinderen is verhoogd naar f. 2,-; volwassenen betalen als tot dusver f. 3,-. Men kan ’Vriendenkaar ten’ nemen voor vier perS^ne f. 50,- waarop deze vier persor heel jaar naar binnen kunnenn. Een andere attractie, die een beetje anderd is is de safaritrein voor de jei waarmee ritten door het hele d» park gemaakt kunnen worden. PIUSPLEIN 26-33 TILBURG TEL. 33080 (5 LIJNEN) De prachtige topform catalogus ligt voor U j klaars» J COMPLETE WONINGINRICHTING VAN xWGratis Het is weer zover. De komplete nieuwe N topform kollektie is binnen. En wat voor een kollektie. Ach U weet het immers al, zonder meer een meubelkollektie die U gezien moet hebben. U neemt het Uw topform adviseur vast niet kwalijk dat hij ^v deze op een extra feestelijke manier aan U wil presenteren. Met bloemen en andere kleurige attributen. Daarvoor is zt het immers voorjaar. Onnodig te zeggen Z dat U van harte welkom bent.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1972 | | pagina 23