A FLORYN f van floryn! KAMERS ff hooll ito. Ha fijn...een borrel van floryn! i n f hamers van WSJ- damesvoetbal VOETBALSCHOENEN -ff Unie van Oranjesteden viert Willem II- oran jefeesten dit jaar in Breda Wie wordt Set-Dongen itie! Elektrisch EVENS studenten zoeken I SPORTAFDELING I LLEN Voorlaatste Rallycross om Avro-Trophy Zaterdag op het Eurocircuit kampioen van Tilburg Studiedag voor toerisme en recreatie Super ’De Rosmolen Boys’ kampioen ragens SPDORLAAN 338 O Sje' The Blue Note Velocitas ’31 - Tilburgse Aanvoerders Combinatie Donbcte^ Jteqisdje f (Tapijten hamers van hooll supporters staan paraat verwarmd tapijt ustus 1971 - pagina 6 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 12 augustus 1971 - pagina 7 JONGE EN VIEUX... RASECHTE SCHIEDAMMERTJES Sportafdeling I Dit mag u niet missen. f HEUVELSTR. 50 (Hoek Willem H-sfr.) BIJ 40-JARIG JUBILEUM Nightclub Cabaret Dancing UIT DE GROTE DISTILLEERDERIJ VAN M. DIRKZWAGER-SCHIEDAM 15 Handboogsport Wij zijn verhuisd naar - 34164, TILBURG onze NOODWINKEL 5INSPECTIE NANCIER1NG gaat dus gewoon door en u kunt nog volop profiteren van de vele koopjes zoals: INGEN uitvoering SPECIALIST T 98 - TEL. 24822 PS auto-radio Wie een kamer wil verhuren aan een student Tot en met 14 aug. met onze 10% SCHOOLKORTING kan zich aanmelden bij het Bureau Studenten- huisvesting van de Katholieke Hogeschool, Hogeschoollaan 225, telefoon 04250-70960, toestel 134, kamer 83. Heuvelstraat 50 (hoek Willem ll-straatl ARANTIE Wij hebben n stand op de braderie in de Jul. v. Stolbergstraat ADIDAS - PUMA QUICK - PATRICK KATOENEN SPORTBROEKEN HELANCA SPORTBROEKEN ONDERSLIPS TINOSHIRTS VOETBALSHIRTS, effen GYMSCHOENEN SPORTKOUSEN Justus stad 00 uur; van 13.45 ot 21.00 uur. dagavond. 4.00 tot 18.00 uur. ZONDAGS GESLOTEN 814 814 >-escentrum het TurfscE sseveld in Breda zal op zal aan beide elftallen een koffietafel worden deze wedsti de het goede RDELEN IELEN d van 9.30 uur tot TEL. 3X220 Illf l l t- iket, van in- en ?a te verg e Unie we Of C.V. KETEL EN LJDEN1 kN ONS VERK... De VERBOUWINGS- OPRUIMING ri 20705-21614 ashaarden en geisers jaar 1968 1967 1966 1965 1966 Veemarktstraat 36-38 - Tilburg JStUS ioop Rod pnt.; J. I Kleine kleedjes reeds voor 19,— epunt sistent Roger Clark en jciale Fords. >n, zijn ook een aantal pnt.; C. v. Dorst it.; C. Floris St v. d. Wouw Tr. Oomen E Mutsaers De Velocitas ’31 spelen ter ge- lestaan, tegen aanvoerders der Voetbalver- t op zaterd: :t Eurocirct vangt gelegenhei sntréé is i. Tijdens dbal verloot. totale bruto op1 (de kosten i lestemd voor wederop1-— van c uur. Deze weekse nederl uitgeschreven, wedstri vorig jt Berkdij nu c g heeft het voetbal- ’DE ROSMOLEN’ in van bestaan reeds de r werk gezet, door meteen impioen te worden, met /erbonden promotie naar igustus hilharmor Wunderlicl get 28 auj i bijzon, ibants st, gerepareerd oorzien, tevens een 10.000 km- op die dag be- bekende oud :x’, die in het Velocitas ge- Nederlandse coureurs strijd, al bestaat voor meer op bezetting van de in de Nederlandse-kam^i tie. Hun aandacht zal treerd 2 AVRO- Het programma van de wedstrijdd eenvoudig. De trainingen beginner 10.00 uur 's ochtends, de start van de eerste wagens voor de officiële wedstrij den is om 13.00 uur. Bekendmaking van de uitslag en prijsuitreiking tegen 19.00 uur op het Eurostrand. 3,95 v.a. 5,25 5,95 v.a. 4,50 v.a. 5,50 v.a. 4,50 v.a. 4,50 Deze voordelen gelden ook voor onze zaak op de Spoorlaan. Maar vanwege de braderie zijn wij daar slechts van 2 tot 6 uur geopend. organiseert ïrlaag tour- Korvelseweg 102 Tilburg Pracht Shiraz tafelkleden B.v. 120 x 80 Normaal 189, maar nu 2 dagen voor 119,— i het terras, capellen en )IO □SPREKER fSTORING ENNE en SLOT Wèlvarende borrel... zo’n rasecht Schiedammertje uit de grote distilleerderij van Dirkzwager. Er is zonnige vieux en zuivere jonge van Floryn. Extra zorgvuldig gedistilleerd en mild van smaak. Fijn om puur te drinken. Pittig in longdrinks. Of u hem kort drinkt of lang, u houdt met Floryn een heel goed glas in de hand. Dat proeft u wel. VOORDEEL 2 voordeeldagen voor de vakantiethuiskomers of voor anderen die de uitverkoop gemist hebben. Donderdag en vrijdag staan wij daar met perzen op straat, 'n Tikkeltje ongewoon. Inderdaad. Maar de prijzen zijn ongewoon laag. 1967 68- 1969- 1970 1968- 1969 1968 1969 1970 1970 1969 1969 1966 1968 1969 1970 Grote royale tafelkleden reeds voor 189,— en vele andere koopjes. Korvelseweg 83 Schuin tegenover het pand dat verbouwd wordt en schuin tegenover de Korveldwarsstraat. Om het Rallycross-kampioenschap van Nederland wordt op zaterdag 14 augustus a.s., de vijfde en voorlaatste race gehouden op het Eurocircuit te Valkenswaard. In deze, uit drie manches bestaande wedstrijd is tevens de competitie om de AVRO-TROPHY ondergebracht, een speciale prijs door genoemde omroepvereniging ingesteld, de trofee en een daarbij behorende geldpremie is voor de coureur die de snelste tijd laat noteren. Op de eerste plaats, in beide klassementen staat de Eindhovenaar Jan de Rooij, die met zijn 4-wiel aangedreven DAF royaal afstand heeft genomen van zijn belagers. Op het sportieve vlak zullen enkele honderden ralleyrijders uit de vier steden elkaar in Breda treffen. Vanuit Dillenburg komen tientallen equipes en vanuit Diest een vermoedelijk even a.s. Zondag om 12 uur zal het W S J dames team zijn eerste wedstrijd spelen, partner is dames team v.Broekhoven. Het dames team van W.S.J. zal deelne men aan de competitie van de K.N.V.B. W S J I- Berkdijk zal aanvangen om 2.30 wedstrijd geldt voor het 5 rlaag toernooi door WSJ i. Het belooft een leuke trijd te worden, daar beide clubs jaar in dezelfde afdeling stonden, kdijk werd toen kampioen, aan W S J de taak om de nederlaag zo laag mogelijk te honden Bovenger speeld op Raubraken. Gezien de resultaten die Dongen vorig r in de derde klas bereikt heeft en de tijgende lijn die in de verrichtingen van JET zijn waar te nemen, mogen we rekenen op een spannende wedstrijd. Aanvang 17.00 uur. Koos Eras Sport park. De wedstrijden van zaterdag 14 augus zullen een bijzonder spannend verk hebben. Voor de Britse rallycrossen E Chapman, John Taylor en Mike Hill (behorend tot de beste rijders van Groot Brittannië) is het een doorn in het oog, dat zij in de door hen geïntroduceerde sport in een Nederlander hun meerdere moeten erkennen. Hun, ook door van Rooij gevreesde concurrentie, zal op 14 aug. tot onbetwiste hoogtepunten lei den, zeker omdat dit trio assistentie gaat krijgen van o.a. Roger Clark en Chris Sclater, in hun speci Behalve de Britten, Deze kreeg in 1519 een zoon, graaf René. Hij verwierf in 1530 het prins dom Oranje van zijn oom Philibert van Chalöns. René van Chalöns stierf in 1544 kinderloos. Zijn titel en bezit tingen gingen over aan zijn neef Willem I van Oranje. Dillenburg was de plaats waar het stamslot lag van de Nassau’s. Breda was anderhalve eeuw lang de re sidentie van de Nassau’s in de Neder landen. Prins Philips Willem (zoon van stadssi Velocitas ’31 hoopt met dit originele idee, te bereiken de sportmensen van de verschillende verenigingen dichter bij elkaar gebracht te hebben, en heel amateur voetballend Tilburg een vleugje feest te hebben meegegeven bij dit jubileum. R.K.T.V.V., Ons - Vios, en Velocitas ’31 hopen op een zeer grote opkomst van supporters. 14 krt. gouden dameshorloge met gouden band stevig van uitvoering en prima 17-steens uurwerk 197,50 14 krt. gouden herenhorloge vol automatisch met datum 115, Zeer modern stalen herenhorloge met tijdaanduiding,over heel de wereld, apart van uitvoering en prima uurwerk van 110-nu 89,50 Doublé dameshorloge met doublé band 17-steens incabloc 59,50 14 krt. gouden hangertje met cultivéparel van 21,50 nu 13,50 14 krt. gouden hangertje met cornalijn van 41,50 nu 20,75 14 krt. gouden hanger met camee van 63,nu 31,50 14 krt. gouden broch met bloedkoraaltjes, antieke i van 115,nu 68,50 14 krt. gouden broch, stevig en sierlijk van uitvoering van 41nu 28,50 14 krt. gouden schakelarmbanden om plaatjes aan te hangen van 79,50 nu 39,50 14 krt. gouden armband, sierlijk model van 192.50 nu 143,50 14 krt. gouden armband, zeer modern en zwaar van uitvoering van 395,nu 199,50 14 krt. gouden siercollier, zeer fraai en solide van uitvoering van 272,50 nu 197,50 gouden tientje (naslag) 29,50 Gouden vijfje (naslag) 14,50 Damesringen met diamantjes bez in antieke uitvoering en verschille modellen van 235,nu 168, Nog enige 14 krt. witgouden dameshorloges met stevige 14 krt. witgouden band, de wijzerplaat rondom bezet met brillantjes, ware juweeltjes en voor deze gelegenheid honderden guldens goedkoper vanaf 445,tot 1750, Schitterende kollektie gouden ringen in verschillende uitvoeringen en diverse steensoorten, grotendeels voor de helft van de normale winkelwaarde. Op alle opruimingsartikelen de normale garantie en service. L OP al,e niet afgeprijsde artikelen 10% korting. nog volop in de hen weinig kans hoge plaatsen ampioenscompeti- il meer geconcen- zijn op de mogelijkheden, die de )-Trophy nog biedt. programma van de wedstrijddag is /oudig. De trainingen beginnen om deze dag zal het ere-voor- tap van het comité Benelux, Noord-Brabant worden aange- afgetreden voor- ay. Nadere /orden ver laat van het :da, Wil l-32150. Zondag a.s. 15 Aug. wordt op de banen van St Sebastiaan Goirle in Café ’de Linde’ het Kampioenschap van Tilburg verschoten. Aanvang 11.30 uur, aan de meet komen de volgende schutters. Baan 1 Jo Sweens Moed en Strijd 866 pnt.; W. v. Dongen N T 0854 pnt.; A. v. Geel Kapel Doelen 851 pnt.; R. v. Hasselt Moed en Strijd 845 pnt.; C. v. Engelen De Romeinen 830 pnt.; Jel. Wiersma Moed en Strijd 826 pnt.; Baan 2 J. v. d. Ouweland De Romeinen 823 pnt.; Jac. v. Pijenbroek St Sebastiaan 820 pnt.; A. v. Hest Kapel Doelen 820 pnt.; J. Kuijlen Moed en Strijd 817 pnt.; H. Siewert Moed en strijd pnt.; W. Smolders Kapel Doelen pnt.; Baan 3 L. v. Berkel N T O 809 De Romeinen 809 pnt.; Sebastiaan 808 pnt.; M. Moed en Strijd 797 pnt.; M M 796 pnt.; A. 1 Vriendschap 796 pnt.; Er wordt geschoten reglementen van de Nederlaj van Handboogschutterijen pijlen - de 6 hoogste nog 15 In congrescentrum het Turfschip aan het Chasseveld in Breda zal op vrijdag 27 augustus een studiedag voor toe risme en recreatie worden gehouden. Dit vindt plaats in het kader van de her denking van het 25-jarig bestaan van het cultureel accoord tussen België en Nederland. De organisatie van deze dag is in handen van het comité Benelux, afdeling Noord-Brabant en de Neder- lands-Belgische vereniging West-Bra- bant. De opening van deze dag zal worden verricht door de ambassadeur van België in ons land, dr. W. van Cauwen- berg. Aansluitend zal een pré-advies van dr. N. yanhove medewerker van het West Vlaams Economisch Studie Bureau, zake het toerisme tussen België Nederland worden behandeld. Na de discussie over dit onderwerp volgt een pré-advies van prof. dr. H.C. Kuiler over de tweede nationale luchthaven in Nederland. In de middaguren spreekt dr. A.M.J. Chorus over de mentale barrières tussen noord en zuid en de heer J.E. de Laet over massa-media en massa-toerisme. ’s-Avonds zullen de deelnamenemers aan het congres kunnen luisteren naar een concert door de Antwerpse Philharmonic. werd toen kamp:~ taak om de neGv,. lelijk te houden. inoemde wedstrijden worden ge- het WSJ terrein in de Uitslagen vorige wedstrijden W S J-Gudok 2-4 W S J-RKSSS 1-1 WSJ-JEKA3-3. hoog aantal. Orange staat garant voor tien equipes. Alle equipes rijden volgens vastgestelde routes naar Breda. Zij moeten zorgen in steden waarvan de beginletters de woorden Oranje, Oranien of Orange vormen stempels te krijgen waaruit blijkt, dat zij daar wer kelijk geweest zijn. Vanuit Breda wordt een Oranjerit verreden met dezelfde behendigheidsproeven als de equipes uit de andere Unie-steden. (Inlichtingen voor deelname aan deze Oranjerit, bij VVV-Breda.) Ook op cultureel gebied staat Breda tijdens de Unie van Oranje steden wat te wachten, vrijdag 27 augustus concerteert het Antwerps Philharmonisch Orkest, terwijl Heinz ;mch dezelfde dag een orgelcon cert geeft in de Grote Kerk. Op zater dag 28 augustus wordt in het Turfschip een bijzonder concert gegeven door het Brabants Orkest samen met The Ekseption en het trio Louis van Dijk. Breda zou zijn naam geen eer aan doen als er ook niet voor de gezelligheid was gezorgd. Naast het internationale tref centrum Het Turfschip wordt een feest tent geplaatst, waar drie dagen lang een festival voor blaas- en beierse kapellen wordt gehouden. Het festival, dat wordt georganiseerd door de Bredase carnavalsvereniging De Maurikken, duurt dagelijks van 14.30 tot 01.30 uur. Er is overigens nog meer muziek te horen, want in de foyer van Het Turf schip en bij goed weer op zullen dagelijks Bredase ka gezelschappen optreden. A. s. zondag 15 Aug. gaat1 zijn jubileum wedstrijd sp legenheid van 40-jarig be een combinatie van de Tilburgse Amateur enigingen. Het elftal samengesteld uit de navolgen de aanvoerders: M. Brekelmans - Hieronymus; T. Mut- saerts - R.K.T.V.V.; L. Kivits - Ons - Vios; H. v. Erp - Sarto; J. Maas - T.A.C.; B. v. Luitgaarden - L.O.N.G.A.; L. Bernards -, N.O.A.D.; A. Meesters - S.É.T.: A. v. Empel - Z.I.G.O.; G. de Bruin - S.V.G.; A. de Bree - Broek hoven; A. v. Mechelen - Korvel; A. v. Wat beoogt de Unie van Oranjesteden? Kort gezegd: tegen de achtergrond van een toekomstig verenigd Europa zoveel mogelijk kontakten over en weer te leggen om de overgang naar dat éne Europa te vergemakkelijken. De basis van de Unie werd gevonden in het feit, dat de Nassau’s en Oranje’s nauwe banden hadden met de vier steden Breda, Diest, Dillenburgen Orange. De doelstelling werd verwezenlijkt door tientallen kontakten van groepen uit de vier steden. De basis voor de oprichting van de Unie van Oranjesteden is his torisch verantwoord. In 1403 trad graaf Engelbert I van Nassau, afkomstig uit het bolwerk van de Nassau’s Dillenburg, in Breda in het huwelijk met Johanna van Polanen. Uit dit huwelijk werd een zoon geboren, graaf Jan IV van Nassau. In 1451 kreeg hjj een zoon Engelbert II van Nassau. Deze verwierf in 1499 de heerlijkheid Diest. Zijn neef Hendrik III van Nassau volgde hem in Breda op. Tijdens zitterscha afdeling i boden aan de onlangs zitter prof. dr. J.E. de Quaj inlichtingen over deze dag wc strekt door het secretaria comité Benelux, p/a VVV Breda lemstraat 17, Breda, tel. 01600-j De Unie van Oranjesteden, waarvan Breda, het Belgische Diest, het Duitse Dillenburg en het Franse Orange deel uitmaken, houdt eens in de drie jaren een officiële bijeenkomst om de oprichting te herdenken en de kontakten weer nauwer aan te halen. Op 27, 28 en 29 augu zal dat gebeuren in Breda. Motto van deze bijeenkomst is: ’Breda, in Europa’. De Unie van Oranjesteden geeft daarmee duidelijk aan, dat zij wel degelijk op de golflengte van een verenigd Europa denkt. De Bredase bevolking wordt bij het gebeuren betrokken door allerlei aktiviteiten, die zich gedurende de gehele maand augustus afspelen en die hun hoogtepunten zullen krijgen tijdens de driedaagse Europese ont moeting. Het werkcomité, dat deze bijeenkomst van de Unie van Oranjesteden heeft voorbereid, denkt via het nu gekozen programma zeker 20.000 tot 25.000 Bredanaars aktief bij de Unie te betrekken. Afgelopen zaterdag elftal van Super ’D haar eerste jaar kroon op haar ongeslagen kamj de daar aan ven de 2e klasse. A.s. zaterdag zal om 7.30 uur aan be stuur spelers en hun vrouwen een hanenfuif worden aangeboden door W. v. Brunschot levensmiddelenbedrijf Super ’DE ROSMOLEN’ aan het Ros molenplein. Om 9 uur (’s avonds) zal het bestuur, met de spelers receptie houden, in de CAPRI Bar Koestraat (Bovenzaal) (receptie van 9 tot 10 uur). Na de receptie zullen bestuur, leden, en genodigden hun kampioensfeest voort zetten. i Evenals voorgaande jaren c SET het zogenaamde neder nooi. Inmiddels zijn er twee wed strijden gespeeld. Van Advendo (Breda) werd met 3-1 verloren terwijl van Gilze j.l. zaterdag met 2-1 werd gewonnen. A.s zaterdag staat de wedstrijd tegen Dongen op het programma. Hoek - Were Di; A. v. Bavel - S.C. ’t Zand. Het combinatie-elftal zal c geleid worden door de 1 Longa speler ’Bartje Bac> verleden 10 jaar aanéén traind heeft. De wedstrijd wordt geleid door de K.N.V.B. scheidsrechter Dhr. v/d Pennen, geassisteerd door 2 neutrale grensrechters. De wedsrtijd wordt gespeeld op het Velocitas complex aan de Jan-Truyen- laan en vangt aan om 14.30 uur. Par keergelegenheid op en bij het complex. De entréé is gesteld op f. 1,- per per soon. Tijdens de pauze wordt de wed- strijdba' De totale bruto opbrengst van deze wedstrijd (de kosten zijn voor Velocitas ’31) is bestemd voor het brandpil om de wederopbouw mogelijk maken van de Cantine’s, R.K.T.V.V.en Ons - Vios. Het Velocitas bestuur doet daarom een dringende oproep aan alle voetbal supporters in Tilburg deze wedstrijd te bezoeken, en zodoende het goede doel te steunen. Na afloop Brabantse koffietafel worden aange boden in het tennispaviljoen van de 'ssporthal. >citas ’31 hoopt bereiken de sj lende vereni; volgens de rlandse Bond allen 50 pijlen. Willem de Zwijger) voerde een zegenrijk bewind in Breda, Diest en Orange. Diest ligt halverwege tussen Antwerpen en Luik en is de stad in België met de meeste historische gebouwen per km2. Diest heeft een erg aantrekkelijke Grote Markt, een prachtig begijnhof, een prachtige St. Sulpitius kerk en honderden fraaie oude gevels. Dillen burg is gelegen tussen het Westerwald en het Rothaargebirge, in het dal van de Dill in het Duitse Hessen-Nassau. De Wilhemsturm, in 1875 opgericht ter ere van Willem van Oranje, troont 40' meter boven het schilderachtige stadsbeeld uit. Orange in Zuid-Frankrijk heeft een lange en bewogen geschiedenis achter de rug. Orange heeft het best bewaarde antieke Romeinse Theater, dat onze wereld nog kent. De reusachtige muur, die het toneel afsluit, overweldigt de moderne mens. Het landschap rond Orange geeft steeds weer schilderijen voorstellingen van Vincent van Gogh te zien. Uit de hierboven kort beschreven steden en vanzelfsprekend uit Breda komen officiële delegaties in het con gres- en tentoonstellingscentrum ’Het Turfschip’ bijeen om het internationale kontakt te verstevigen. Het leggen van kontakten tussen allerlei groepen, ver enigingen, scholen etc. kent ongetwij feld een hoogtepunt op 28 augustus van 15 tot 17 uur als de vier steden ieder een stand betrekken in het Turfschip voor het verstrekken van inlichtingen enz. Nog énkele dagen en de voetbal rolt in Nederland weer officieel, m.a.w. de competitie gaat weer beginnen. Willem II reist eerst naar Heerenveen om zondag de club van die naam te ontmoeten. De leden van de Reisvereniging zijn vol goede moed en gaan mee. Zij laten daartoe zondagmorgen om negen uur een bus vertrekken vanaf café-restaurant Casino, St Josephstr.38. Men lette op het nieuwe vertrekpunt. Deelnemers aan de tocht dienen zich op te geven bij reisbureau De Lux, Lochtstr, of aan het adres Wethouder Goyaertsstr 6. Op de uitkomst van de wedstrijden willen wij niet gokken, maar het is en blijft waar dat de eerste klap een daalder waard is. Als Willem II met winst thuiskomt betekent dat meteen dat de wedstrijd die woensdagavond 18 augustus om 18.45 in het Sportpark tegen Wagingen moet worden gespeeld veel belangstelling zal trekken. Alle elftallen in de eerste divisie zijn wel zo door elkaar gehaald, dat van enige voorspelling geen sprake kan zijn. Overwinningen tegen amateurelftallen in de afgelopen weken zijn nog lang geen indicaties voor de toekomstige resulta ten. We hopen er dus in beide gevallen het beste van. Ook herhalen we nog een keer dat inlichtingen omtrent seizoenkaarten en de deelneming aan de sporttoto van Willem II elke voormiddag telefonisch zijn te verkrijgen bij de administratie via nummer 24381. Kaarten worden tegen contant geld thuisbezorgd en voetbal pools wekelijks opgehaald. Gemakkelijker kan het werkelijk niet en degeen die in de loop van het seizoen regelmatig voor de loketten moet gaan staan wringen behoeft alleen zich zelf nijdig aan te kijken. Een Australische firma heeft een vast tapijt in de handel gebracht, dat tevens als warmtebron kan dienen. De warmte wordt opgewekt in een speciaal weefsel van zeer dun koperdraad, dat zich tussen het eigenlijke tapijt en de onder laag bevindt. Het weefsel is verwerkt in een zeer sterke katoen- en jutelaag; het tapijt wordt vervaardigd in oppervlakten van 3 x 1,5 meter (1000 watt stroom verbruik) of 1,5 x 1,5 meter (500 watt stroomverbruik) In een 1000 watt-’element’ is 5 kilo meter koperdraad verwerkt. Ver schillende ’secties’ kunnen aan elkaar worden bevestigd en vormen dan een aansluitend geheel; naar believen kunnen een of meer van deze secties op een stopcontact worden aangesloten. Het elektrische tapijt is volkomen veilig, omdat de verwarming dankzij de grote lengte koperdraad zeer gelijk matig geschiedt. Zelfs zware meubelen hebben geen invloed op de werking. a.s. 15 Aug. wordt Sebastiaan Goirle chap 2 11.30 ’ende schutters. 9

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1971 | | pagina 7