on en ch Dit is het verhaal van de Tilburger D.van Waasdorp, die met plezier werkt bij Enka in Breda De fabriek Enka-Breda Enka-Breda Bon Stuur mij nadere inlichtingen over werken in 4-ploegendienst bij Enka-Breda. Mijn werk Waarom werk ik bij Enka-Breda? albert heijn Het loon Veel extra Westland Utrecht i v\ o o r i t telef on i ste/ty piste VOOR BLOEMWERKEN Smulders Bloemen K A 1 I I voorheen AKU portiers administratieve medewerkers pons-typistes albert heijn DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 15 april 1971 - pagina 6 DE TILE b. Voorraadbeheer: c. Contacten filialen: al uw Tongerlose Hoefstraat 83 - Tilburg 5, Diessen Naam Leeftijd Straat Woonplaats Gehuwd/ongehuwd TK 15-4 gevens uit, en de administratieve be- jgazijnen zoeken wij contact met een N Int» Vra be< A e die tor apf Le» Scl Lie Mc Ge c p zorgdragen voor juiste plaatsbepaling van bestaande, en invoering in admi nistratie van nieuwe artikelen. GEVRAAGD: MEISJE OF WERKSTER voor halve dagen (voormiddag) Tevens enkele flinke JONGENS 16jaar in vaste dienst De IJsspecialist v. Alphenstraat 15-17 Tilburg - Tel. 20547 Belangstellenden worden uitgenodigd te solliciteren aan ons adres Nwe Ginnekenstraat 38 te Breda of telefonisch kontakt op te nemen met Drs. H. J. W. van der Beek, 01600-43950. Westland-Utrecht Hypotheekbank N.V. zoekt voor haar kantoren te Breda en 's-Hertogenbosch en voor haar binnenkort te openen kantoor te Middelburg op korte termijn een Voetbalvereniging R.K.D.S.V. DIESSEN- ZELFSTANDIGE TRAINER voor junioren en senioren. Soil, aan Bestuur, Maternusstraat 16, Voor de verwerking v< tieve gegevens hebbe drijfsbureau van het trum te Tilburg een directe verbinding met onze computer in Zaandam (een zgn. 'terminal'). Voor de bediening hiervan vragen wij twee accurate 1 Heijn N.V., West ern, met vermelding: iken, t.a.v. de heer Wilt u meer weten over werken bij Enka-Breda Vul dan nevenstaande bon in, knip hem uit en stuur hem naar Enka, Antwoordnummer 344, Breda. Plak geen postzegel - die is voor onze rekening. voor de volgende functies: planning, voortgangscontrole en coördi- a. Planning magazijnen: natie van magazijnwerkzaamheden. Bij Enka-Breda werkt u aan een produkt met wereldnaam: Terlenka garens die door textielfabrieken in de hele wereld worden verwerkt tot alle mogelijke eindprodukten. Het werk wordt verricht in volcontinu- dienst (4-ploegendienst met gedeeltelijke zondagsdienst). Het is in de eerste plaats al prettig te weten dat je in een bedrijf werkt, dat je zekerheid biedt. Je hebt zonder meer een zekere toekomst en je krijgt een vast maandsalaris. Maar er is bijvoorbeeld ook een premievrij pensioenfonds en je krijgt twintig dagen vakantie en nog eens vijf roostervrije dagen. Enka-Breda stelt hoge eisen aan zijn medewerkers. Het salaris is daar natuurlijk aan aangepast. Bovendien krijgt u nog extra 6% vakantietoeslag per jaar kerstgratificatie (2% van het jaarsalaris) extra-uitkering, afhankelijk van de bedrijfsresultaten (ca 1 maand salaris extra) opneming in het premievrij pensioenfonds een vakantie van 4 weken, plus 5 roostervrije dagen Ik werk nu al bijna drie jaar bij Enka- Breda als strektwijner - een verantwoorde lijke baan waarbij je te maken hebt met kostbare apparatuur die zorgvuldig gecon troleerd moet worden. Als je getrouwd bent en een kind hebt, zoek je natuurlijk naar een vast inkomen. En dan kies je een baan die bovendien nog goede toekomstmogelijkheden biedt. Ik kon in Tilburg geen baan naar mijn zin vinden en heb daarom bij Enka-Breda gesolliciteerd. En ik ben niet de enige Tilburger die dat heeft gedaan: er werken hier nu al zo’n 45 stadgenoten van me. En we zijn het er allemaal over eens dat Enka-Breda veel voor zijn medewerkers doet. Je loon is zonder meer goed en daarnaast zijn er nog sociale voorzieningen, die je eigenlijk alleen in een groot bedrijf kunt vinden. administratieve afstemming van gege vens uit filialen en DC. Opleidingseis: M.U.L.O.-niveau met praktijkdiploma. De introductie en inwerkperiode vindt plaats in Zaandam. Belangstellenden dienen hun schriftelijke sollicitatie vóór 21 april a.s. te richten aan Albert Heijn N.V., afd. Personeelzaken, West zijde 26 te Zaandam, t.a.v. de heer D. van Dijk (466). Voor het in september a.s. te openen Distributiecentrum te Tilburg vragen wij per juni a.s. een vijftal Taakinhoud o.m.: ontvangen en verwij zen van bezoekers - bewaking van ge bouwen en inventaris - verrechten van uitgangcontroles. De werkzaamheden worden verricht in continu-dienst. Gewenste leeftijd ligt tussen de 30 en 50 jaar. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een diploma E.H.B.O. of genegen zijn de studie hiervoor aan te vangen. Aan de aanstelling gaat een inwerk periode in Zaandam vooraf. Belangstellenden dienen hun schrifte lijke sollicitatie vóór 26 april a.s. te richten aan Albert zijde 26 te Zaandar afd. Personeelzak- D. van Dijk. ^*1 zan de administra- >en wij in het Be- Distributiecen- Voor de verwerking van geg» geleiding van de diverse mag aantal jonge, doch ervaren Garage OPPERMANS Uw Scaldla- en Suzukl- dealer. LIJnsheike 38, Tel. 25878. Ervaring als ponstypiste is gewenst. Leeftijd van 18 t.m. 23 jaar. Kandidaten zullen door ons in Zaan dam worden ingewerkt. Belangstellenden dienen hun sollicita tie vóór 21 april a.s. te richten aan Albert Heijn N.V., afd. Personeels zaken, Westzijde 26 te Zaandam, t.a.v. de heer D. van Dijk (466). ALUMINIUM JALOEZIEëN Rechtstreekse verkoop van fabriek aan verbruiker. Enorm goedkoper. 5 jaar garantie. GEBR. v. d. WASSENBERG Capucijnenstraat 82 Tel. 20688 Zij zal tevens worden belast met het ontvangen van bezoekers. Voor deze afwisselende baan denken wij aan een meisje dat vlot kan typen en de Nederlandse taal goed beheerst in woord en geschrift. Wij bieden een uitstekend salaris 13e maand, vakantietoeslag en tantième) en financiële tegemoetkoming bij verdere studie. Dat zijn allemaal dingen die er veel aan doen dat je prettig kunt werken bij Enka- Breda. En in wezen is er geen enkel verschil tussen Tilburg en Breda. Ik voel me hier ook thuis. Strektwijner word je niet zomaar. De eerste drie maanden leer je de theorie en de praktijk onder toezicht van een in structeur. Na negen maanden heb je het vak volledig onder de knie en kun je hele maal zelfstandig werken. Het is absoluut geen bezwaar dat ik in Tilburg woon en in Breda werk. Want Enka-Breda heeft een eigen busdienst, waarmee je binnen drie kwartier op je werk bent. Als je bedenkt dat een ritje van de buitenwijken van Tilburg naar het centrum minstens twintig minuten kost, kun je evengoed je werk in Breda hebben. Daar komt nog bij dat je bij Enka-Breda met stadgenoten in kleine groepen werkt. In het najaar van 1971 openen wij op het Industrieterrein 'Loven' te Tilburg ons nieuwe Distributiecentrum. In zo’n DC neemt het Be drijfsbureau een centrale plaats in.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1971 | | pagina 6