s n Dit is het verhaal van de Tilburger D.van Waasdorp, die met plezier werkt bij Enka in Breda F De fabriek Enka-Breda Het loon Veel extra Mijn werk Waarom werk ik bij Enka-Breda? Enka-Breda Bon Stuur mij nadere inlichtingen over werken in 4-ploegendienst bij Enka-Breda. L_ VA Sarto-Voab Willem II en D.F.C. ontmoeten elkaar in Dordrecht Spannende middag in het stadion Standen S.V. ’De Wolstad’ voorheen AKU Noad kan zich wel weer bij de kopgroep aansluiten S.V.G.- Wilhelmina Boys tl r H- Zigo-Nevelo S.V. De Wolstad organiseert Interpolis Schaaktoernooi Donderdag 10 december 1970 - pagina 10 DE TILBUF DE TILBURGSE KOERIER GEVRA EINDHOVEN NOAD voor B-teams. PIUSPL HULI i Brieven 440 pt. 351 pt. Naam Leeftijd Straat Woonplaats Gehuwd/ongehuwd TK 10-12 OUICK smvici het a.s. 75 II een tien- 'BEGRAFENISSEN F ST.DIONYSIUS i Fv/h ROOMS LEVEN J MODERNE AUTO'S ZEER VERZORGDE UITVOERING comstigheid dat ii a tOt VOl- waardoor het iet al te groot van ver draaiende szien de maan- nog I ze- 1/2-112 afg. 1-0 afg. 1-0 1-0 1-0 0-1 0-1 1-0 1/2-1/2 0-1 1-0 1/2-1/2 md wor- Vc ad zij Til te ee ba inl pr m< in; ve ba wi wi va Ifspre, tone* ning gehold Al met al 1 wedstrijd in RIJWIELENBROMFIETSEN LAURANVAN GULIK BREDASEWEG 264 TILBURG TEL.26864 Alle onderdelen en acces soires van Vespa in voorraad nu ook met voor- en achter- vering. f 627,80 gespeeld in de ruin nieuwe kantoorgel olis’ aan de Condsei lanvang kan 459 pt. 458 pt. ratsen van de star ioor: 1 DAG EN NACHT 1 BEREIKBAAR j Wilt u meer weten over werken bij Enka-Breda Vul dan nevenstaande bon in, knip hem uit en stuur hem naar Enka, Antwoordnummer 344, Breda. Plak geen postzegel - die is voor onze rekening. Willem II moet zondag naar Dordrecht, waar de Tilburgers oog in oog komen te staan met aarts-rivaal DFC. Beide teams huizen in de goede middenmoot en zullen derhalve elkaar slechts de punten betwisten om enige plaatswinst te bereiken. Dat het er zal spannen staat derhalve vast. Dat de krachten elkaar niet veel zullen ontlopen geloven we ook. Het zou derhalve niet misstaan als er een puntenverdeling uit de bus kwam, al hopen we voor onze Tilburgers dat er een puntje meer uit die bus komt. Een overwinning zou de 'burger' wat meer moed kunnen geven. De Reisvereniging wil er bij zijn en laat zondag een bus vertrekken om 1 uur precies vanaf het Lieve Vrouweplein 10. Gegadigden voor de reis kunnen zich melden Wethouder Goyaertsstr. 6 en zaterdag van 4 tot 6 bij Reisbureau 'De Toerist’ op het Lievevrouweplein. (tel. 21732) De spanning in de 4e klasse E is mede door de serie verrassende uitslage de laatste weken weer volledig ter S.V.G. heeft zich echter goed voorste regionen kunnen handhav zal zich a.s. zondag zeker weer probe ren te maken tegen de ploeg t De S.V.G.-ers zijn er bovendier bracht om revanche te nemen geleden nederlaag in de uitwedsfr bij ieder Daarbij I feit dat klai titie Enka-Breda stelt hoge eisen aan zijn medewerkers. Het salaris is daar natuurlijk aan aangepast. Bovendien krijgt u nog extra: 6% vakantietoeslag per jaar kerstgratificatie (2% van het jaarsalaris) extra-uitkering, afhankelijk van de bedrijfsresultaten (ca 1 maand salaris extra) opneming in het premievrij pensioenfonds een vakantie van 4 weken, plus 5 roostervrije dagen Het is in de eerste plaats al prettig te weten dat je in een bedrijf werkt, dat je zekerheid biedt. Je hebt zonder meer een zekere toekomst en je krijgt een vast maandsalaris. Maar er is bijvoorbeeld ook een premievrij pensioenfonds en je krijgt twintig dagen vakantie en nog eens vijf roostervrije dagen. Bij Enka-Breda werkt u aan een produkt met wereldnaam: Terlenka garens die door textielfabrieken in de hele wereld worden verwerkt tot alle mogelijke eindprodukten. Het werk wordt verricht in volcontinu- dienst (4-ploegendienst met gedeeltelijke zondagsdienst). Ik werk nu al bijna drie jaar bij Enka- Breda als strektwijner - een verantwoorde lijke baan waarbij je te maken hebt met kostbare apparatuur die zorgvuldig gecon troleerd moet worden. Strektwijner word je niet zomaar. De eerste drie maanden leer je de theorie en de praktijk onder toezicht van een in structeur. Na negen maanden heb je het vak volledig onder de knie en kun je hele maal zelfstandig werken. Als je getrouwd bent en een kind hebt, zoek je natuurlijk naar een vast inkomen. En dan kies je een baan die bovendien nog goede toekomstmogelijkheden biedt. Ik kon in Tilburg geen baan naar mijn zin vinden en heb daarom bij Enka-Breda gesolliciteerd. En ik ben niet de enige Tilburger die dat heeft gedaaner werken hier nu al zo’n 45 stadgenoten van me. En we zijn het er allemaal over eens dat Enka-Breda veel voor zijn medewerkers doet. Je loon is zonder meer goed en daarnaast zijn er nog sociale voorzieningen, die je eigenlijk alleen in een groot bedrijf kunt vinden. 347 pt. 339 pt. 332 pt. 415 pt. 365 pt. 359 pt. tegen het Oisterwi o wist verleden zondag plaats deelt f te dwingen. komen maken met de echte streek- derby sfeer. De wedstrijd vangt aan om half drie en staat onder leiding van de heer J. J. M. v. Geel. Op het Zigo-terrein aan de Schans zal het zondag spannend zijn. De ploeg van de Heikant, die het deze competitie zo denderend doet en thans de tweede plaats bezet, zal het om half drie opne men tegen het Oisterwijkse Nevelo. Nevelo wist verleden zondag Taxandria, dat de tweede plaats deelt met Zigo, een gelijk spel af Vanzelfsprekend zullen ze ook 2 willen tonen, dat er met Nevelo rekv- >uden zal moeten worden. ligt er weer een spannende i het verschiet. Het is absoluut geen bezwaar dat ik in Tilburg woon en in Breda werk. Want Enka-Breda heeft een eigen busdienst, waarmee je binnen drie kwartier op je werk bent. Als je bedenkt dat een ritje van de buitenwijken van Tilburg naar het centrum minstens twintig minuten kost, kun je evengoed je werk in Breda hebben. Daar komt nog bij dat je bij Enka-Breda met stadgenoten in kleine groepen werkt. TILBURG’S OUDSTE KATHOLIEKE BEGRAFENIS ONDERNEMING NOAD’s B-elftal gaat voor een andere Brabantse derby op stap naar Eind hoven om aldaar de gelijknamige ploeg uit de lichtstad te ontmoeten. De blauwwitte Eindhovenaren mochten vorige week uitrusten, daar hun wed strijd tegen DFC afgelast werd, de geel- blauwen stonden voor de altijd moei lijke opgave Willem II te bedwingen wat ternauwernood gelukte (2-2). Ofschoon onze stadgenoten het in Eindhoven zwaar te verduren zullen krijgen zien wij ze toch in staat EIND HOVEN een gelijkspel af te dwingen. A.s. zondag speelt Sarto op het Sport park ’Westend’ aan de Gilzerbaan tegen het Goirlese Voab. De Goirlenaren die bij aanvang van de competitie sterk als favoriet voor de titel golden, hebben eniszins teleurgesteld, maar blijven een tegenstander van formaat. Sarto dat de laatste tijd wel met pech te kampen heeft, zal in een uitstekende vorm moe ten verkeren om enig resultaat hieruit te behalen. Voab dat met een gerust hart naar Til burg kan komen, heeft niets te winnen of te verliezen, maar voor Sarto zal het een zenuwslopend karwei worden, daar de punten broodnodig zijn. Aan span ning en sfeer zal het niet ontbreken. Een mooie gelegenheid voor de Tilburg - se Sportliefhebber om eens kennis te Dat zijn allemaal dingen die er veel aan doen dat je prettig kunt werken bij Enka- Breda. En in wezen is er geen enkel verschil tussen Tilburg en Breda. Ik voel me hier ook thuis. denk om de laatste minuten van de wedstrijd. Die moeten ook worden ge speeld! In de jongste wedstrijden nl. gingen juist in die slotminuten punten verloren. TUINSTR. 65 - TEL. 23542 - 25783 - 33387 I B.G.G EN 'SNACHTS: TELEFOON 33286 I ROUWKAMERS Centrum: Tuinstraat’65 - tZand: Pr. Ahausstraat De Supportersvereniging gaat natuurlijk ook naar Dordrecht. Vertrek om 1 uur vanaf Pas Buiten. Aanmelden voor de trip Grobbendonkstr. 18 en bij De Lux, Lochtstr. 16. Dit alles tot zaterdag 6 uur. We wijzen 6 januari het rikconcours i gaat, jarig daagse, i weken. 1 heeft me prijzen toren stelling. Van de ’riksport’ terug naar de voetbal sport. Zaterdag nl. speelt Willem II-B op eigen veld tegen de Fortuna Sittar- dia Combinatie. Het B-team van de Limburgers schijnt meer in de mars te hebben dan het eerste elftal gelet op de plaatsen van beide ploegen op de resp. ranglijsten. Voor de Willem Il-jongens een zware opgave die overigens eervol ten einde kan worden gebracht. Maar Voor de 12e ronde van de clubcompe- titie werden de volgende partijen ge speeld: Baeten-v.d. Wiel Menting-v. Eerdewijk Hornman-B. v. Kuyk A. v. Opstal-F. v. Daelen Dalderop-J. v. Gorp Antonius-Schoofs B. Strik-F. Schreppers Adank-Coomans mej. v.d. Aa-Baeten Ceelen-v. lerlant Claesen-H. v. Gorp v.d. Wiel-T. v. Opstal v.d. Ven-v.d. Velden Legdeur-Scheffers De eerste 10 plaa' den ingenomen dc v.d. Ven Hornman plus 1 afg. partij Menting plus 2 afg. partijen v.d. Velden B. v. Kuyk Scheffers plus 1 afg. partij F. v. Daelen plus 1 afg. partij Antonius Dalderop A. v. Opstal plus 1 afg. partij S.V. ’De Wolstad’ organiseert weer het Interpolis-schaaktoernooi: een jaarlijks schaakgebeuren op 2e Kerstdag, waar aan iedereen kan meedoen, de gerouti neerde clubspeler zowel als de niet- georganiseerde huis- tuin- en keuken schaker. Er wordt gespeeld in de ruime kantine van het nieuwe kantoorgebouw van ’Interpolis’ aan de Condservatorium- laan. Aanvang 10.30 uur, einde 18.30 uur. Men kan inschrijven voor hoofd-, le, 2e of 3e klasse. Elke klasse wordt onderverdeeld in groepen van vier, in elke groep wordt een halve competitie gespeeld. Het speeltempo is 45 zetten per uur, per speler. Er zijn twee fraaie prijzen per groep. De persoonlijke resultaten worden te gelijkertijd vastgelegd in een ploegen- klassement, dat speciaal is ingesteld voor verenigingen, die met één of meer vijftallen aan het toernooi deelnemen. Via dit klassement kan men meedingen naar vijf aantrekkelijke geldprijzen. De aanmeldingen moeten op 19 decem ber in het bezit zijn van C. Hornman, Coba Pulskenslaan 11Tilburg, tel. 31250. Het inschrijfgeld bed raagt f. 3,00 (voor de jeugd tot 18 jaar f. 2,00), te voldoen aan de zaal. ;n er nu reeds op, dat woensdag t grote Willem II-jubileum in Pas Buiten van start lat. Het wordt vanwege i bestaan van Willem verdeeld uiteraard over tien Wie de vorige rikconcoursen leegemaakt weet dat het aan srijzen niet zal mankeren. De organisa- hopen op overstelpende belang- Jammer, maar het moest er toch eens van komen. Na acht maal in uitwedstrij den ongeslagen gebleven te zijn ging Noad afgelopen zondag voor het eerst door de knieën. Gelukkig was er de bijkomstigh buiten Hermes DVS alleen PEC ledige winst kon komen, i gat voor de Tilburgers nie gewofden is. Een snel herstel, door in de thuiswed strijd van a.s. zondag tegen R.B.C. de volledige winst te behalen, zal wederom aansluiting met de kopgroep tot gevolg kunnen hebben. Zover is het echter nog niet! We ken nen het Westbrabantse R.B.C. reeds lan ge jaren als zeer lastige tegenstanders. Geen technisch hoogbegaafde ploeg, doch een team dat door zijn grote inzet en tomeloze ijver iedere tegenstander opnieuw het vuur zeer na aan de sche nen legt. PEC mocht dit laatstleden zondag i ondervinden; de zeer benauwde 2-1 ge zagen zij eerst in de laatste minuten tot stand komen. De ondanks de 2-0 nederlaag leden zondag toch soepel d Noad-machine geven we mede gez behaalde resultaten der voorbije den toch de meeste kans op de overwin- Zigo ning. Er zal bijzonder hard voor de zege rake- geknokt moeten worden in deze Bra bantse derby a.s. zondag in het Ge meentelijk Stadion aan de Goirleseweg, aanvang 14.30 uur! jen van erug. i in de laven en _r pro„ uit Best. en op ge- 1 voor de Istrijd die nog zwaar op de maag ligt. komt ook nog het bijzondere «at S.V.G. de enige club in de 4e is die de eerste helf van de compe- thuis geen enkele nederlaag be hoefde te incasseren, hetgeen men na tuurlijk graag wil voortzetten om daar door tevens de minieme achterstand van slechts twee puntjes op ’leider’ TAC te overbruggen. Sportpark Kraai- vensestraat. Aanvang half drie.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1970 | | pagina 10