Muziekhuis ROSSMEISL Zal Willem II tegen Veendam zijn koppositie kunnen houden LMS D Voor Renault 6 keuze uit twee motoren 15,85 1 Were Di - Dia 'UNIVERSA' 329, REN Finale damesvoetbal Werkt Noad zich via RCH naar de kopgroep toe Onderwijzeres viert jubileum In augustus méér gespaard Een zeldzaam zilveren jubileum Hieronymus- Gudok ’Sous Amis’ Nieuwe biljart vereniging Are de Triomphe - 133 jaar lang symbool van Franse macht Programma Nemer laer Forumavond K.V.P.J.G. R.K.T.V.V. Rood Wit W. ’tcamera^thuis mulder S.V. ’De Reit’ 22,95 Donderdag 10 september 1970 - pag. 7 DETILBURGSE KOERIER ber 1970 - pag. 6 Aristona kleuren T.V.- ontvanger INIVERI iden voor De ’TOP’ loopt er op! STANDEN i.30 uur in Poule A Eigen techn. dienst Jul. v. Stolbergstraat 7 Tilburg (Tussen Heuvel en Piusplein) Telefoon 04250-20986 Warm onthaal 2 Poule B 2-0 (I.E.O.) Poule C NOORDERLICHT Poule D MIDI ’Vuurdoop op de Yangtse Kiang’ Heuvelstr. 50 (Hoek Willem II str.) SPANNING OP HET SPORTPARK HARMONIE ’Paint your wagon’ CHICAGO ‘A professional gun' I roept tolllcl- ïer Mentaal sterk AMBASSADE ’De neven en de nichten’ li 14.30-18.00 uur CAMERA ’More’ E Op 17 een meisje van 2 slechts LONGA-R.W.B. itswerk ij zoveel op- motoren Tivolistraat >pen mijn lefoon 24372 WW eg 73 iirg wij hebben iige vingers. egekoel- nsforma- eling en van het ervinding iktie van: jnsten en strekt op locht zijn, /angtdan ties en/of Inl. Hoofd Interne in de iur 3oys 2 2 0 0 4 2 10 12 10 12 2 0 0 2 0 2 2 0 0 4 2 10 12 2 10 12 2 0 0 2 0 heden een bereikt en hoogte. Redenen 17-1 3-9 1-9 te nog GROOTBEELD 3 LUIDSPREKERS Zero Mostel Vecht: Om het goud van El Paso. an van igen en 'en van te ne en geli in een i.onderd wonen. telend werk In gekoppeld een normen. j de Renault 6 Verwacht mag wordei irijft, is de be- 6 1100 te 1108 cc krachtbron, die even- ook in Nee 1-2 0-1 maar l dit me Hermes DVS B- NoadB 4- 2 8- 2 5- 2 0-11 2-1 0-1 1-0 1-2 0-9 0-0 7-0 2-4 0-2 de ver- De j vens gast ontva en o.a. be de ook V.K.W. 1 S.B.O.’ól de Reit 2 Caliqua To5o- 1 2395,- 1 300,~ 2095- eitje het g zal willen de noorderlir v.v. Bierings Offensief de Reit 1 V.K.W. 2 reis naar Reisver- sn die zondag Reisbureau dt goudmijn- s killers en lijnwerkers. Geen op- mensenlevens larde dollars. Triomphe, symbool i machtig en ster volk. t Lon- Jpoor- De Electron Vofa de Schuu Reitse-B< hogere snelheids- versie schijfrem- A.s. zondag or haar km R.W.B. I) EXPORT KLEUREN TV I MET NED. PHILIPS GARANTIEBEWIJS I I* INCL. ONDERSTEL MET ZWENKWIELEN 1 tot dusverre allerminst voor is gegaan. Het zou verkeerd icluderen dat het - volgens de nodigt weg met e koi welke 133 jaar lang het is gebleven van alles wat - -terk is in het leven van een Badminton schoenen met leren teenstuk, naturel zool, licht in gewicht. TOELOOP VAN SUPPORTERS GEWENST 81 - Westermarkt 10 Tilburg Filialen te Den Bosch en Goirle tikken, want ze telefoneren en 0 1 2 1 2 2 0 nieuws ™;ei vanirossmeisl Zo vermoeden we dat Willem II zondag in Veendam op een warm onthaal zal moeten rekenen, juist omdat het de Groningers 1 de wind is zijn te conc; Voorverkoop WILLEM ll-F.C. DEN BOSCH. Vanaf zaterdag 12 september bij V.V.V. Spoorlaan Hettema Wilhelmlnapark v. Dusseldorp, Korvelseweg Het Rokerspaleis Piusplein. INRUILTV minimal u katuil htoutim Aristona kleuren T.V.-ontvanger Op de Parijse autotentoonstelling oktober a.s. zal Renault naast Renault 6 met 850 cc motor ook een 1100 versie van dit succesmodel uit brengen. Qua uiterlijk onderscheidt deze Renault 6 1100 zich door een “rill** een ander type wielen. mglijst egelijk :n ’gele rnieuw en, die ...rden, dat de Renault tegen het eind van het najaar sderland leverbaar zal zijn. 'reen. Een ouderwetse Ame- cannoneerboot zal afgedankt wijst in een Chinees oude boot nog vele knappen, bijvoorbeeld jke ontsnapping door perring in de rivier als .tepunt. Spanning en uitermate amusante met voor-en achteruit projectie stilstaand beeld regelbare snelheid koud licht spiegel zoomlens Kortom alles er op en er aanl leuk koffermodel Het B-elftal van NOAD ontmoet a.s. zaterdag in Schiedam de reserves van Hermes D.V.S. Beide teams hebben tot op totaal aantal punten van 2 staan dus op gelijke waarom wij een gelijkopgaande strijd verwachten. Keiharde Western over ’n g exploitant met zijn gehuurde de oppositie: de mijnwer'. dracht was hen te veel, werden omgerekend in ha: De KVPJG-afdeling Tilburg organiseert een forum- en discussieavond met als onderwerp: ’Heeft Europa een toe komst? Avonturenfilm met in de hoofdrol Steve McQut rikaanse kan worden, maar bewi geschil, dat zo’n o karweitjes kan opkr een levensgevaarlijk een bemande verspe spectaculair hoogte sensatie in een u film. hamers van hooll Die In de etalage de nieuwe filmprojector aange- staan uitvoerig ue primi- interessante bouwmethoden tijd beschreven, die men ook bij de bouw van de Are de Het forum zal worden gehouden op maandag 14 sept. 20.00 uur in café- restaurant ’Boerke Mutsaers’. Als be langrijkste spreker zal aanwezig zijn drs. Tj. Westerterp, lid van de Tweede Ka mer voor de KVP en lid van het Euro pees parlement in Straatsburg. De sterke uitgangspositie van Willem II in deze competitie kan aanlei ding zijn voor voetbalminnend Tilburg om ook de supportersvereniging te versterken, want juist de laatste tien procent, die een club aan moreel nodig heeft worden vaak ingebracht door een enthousiast team van supporters. De motor, welke ook bij 1100 de voorwielen aandr proefde een voorwedstrijd len van Hieronymus m van Zuid laanvangen Officiële prijs 399,- ONZE PRIJS 299,- F 30957] I INRUIL 596," lu BETAALT 2499,“ Elk jaar trekt de Are de Triomphe zo’n half miljoen bezoekers, voor namelijk buitenlanders uiteraard. Zij kennen de Are al sinds lang, want hij staat afgebeeld in de geschiedenisboeken en zij hebben hem boven dien al vaak in de filmjournaals of in speelfilms gezien. Wat zij door gaans niet weten, is de geschiedenis die aan de bouw van dit monumen tale bouwwerk verbonden is. Die geschiedenis, die honderdvijftig jaar geleden begon, staat te lezen in Het Beste, met daarin tal van feiten, die de meeste lezers onbekend zullen zijn. >m half drie ontvangt ga op haar knusse terrein aan de S{ dijk R.W.B. uit Waalwijk. Longa-jongens leverden afgelopen zon dag een goede prestatie door vanuit Axel één punt mee naar Tilburg brengen. R.W.B. deed het echter n beter en wist beide punten te veroveren op N.S.V. Op papier doen beide ploegen weinig in kracht voor elkaar onder. De technische acties van Longa zal R.W.B. ongetwij feld trachten te pareren middels open spel om aldus de gebroeders Bruurmijn in schietpositie te brengen. 2 2 0 0 4 2 1 2 1 2 0 2 2 0 0 4 2 0 2 0 2 2 0 111 2-0111 Stefan een jonge Duitser ontmoet op zijn vakantie een meisje, waarop hij op het eerste gezicht verliefd wordt. Ze blijkt echter verslaafd te zijn aan heroïne en als op een gegeven moment hun verhouding gespannen wordt laat Stefan zich overhalen om ook het ver dovende middel te gebruiken, in de hoop zodoende weer dichter tot haar te UNIVERSEEL V H Officiële prijs 2825,- II Korting 250,- 2575,- I I Inruil oude TV U BETAALT Voornaamst* .tgenschappan Mat-noten kan met pelinender roldeur met slot De Willem Il-reserves die het inderdaad niet hebben gehaald tegen de mannen van de F.C. Ütrecht krijgen zaterdag om half drie een goede kans op winst tegen het B-team van Fortuna VI. Ga eens kijken wat de jonge Willem Il-ers in hun mars hebben. Wat belangstelling langs de kant stimuleert zeer zeker. Mocht er die middag wat regen vallen dan is dat nog geen ramp. Elke toe schouwer is verzekerd van een overdek te en dus droge plaats. z.g. als bij alle Renault’s gebruikelijk het koelsysteem gesloten uitgevoe. permanent met antivries bevei':~1 grotere grille en Met een motorvermogen b .In verband met pk haalt de Renault 6 1 de hogere eisen, welke de koeling van snelheid van 135 km/i de grotere motor stelt, is de nummer- sie is goed voor 120 kn plaat bij deze nieuwe uitvoering niet I*1 verband met het meer op de grille gemonteerd, doch op de bumper. Op de plaats waar bij de vanzelf dat de detaüver. 850 cc versie de nummerplaat isaange- beteri welke op de 1971 Renault bracht, is bij de 1100 een extra grille 6 85O zijn aangebracht> ook op de ingeperst. Hierdoor is de voorzijde een njeuwe HOO worden aangetroffen. Zo nog grotere familiegelijkenis met de hebben beide typen een 40 liter ben- Renault 16 ontstaan. De wielnaven zijn zinetank en is de achterbank niet alleen voorzien van geperste ronde openingen weg te klappen, doch ook geheel uit- voor een betere remkoeling. neembaar. Aristona AM/FM radio- cassetterecorder eens in de Renault 8 wordt gebruikt. De koeling wordt verzorgd door een ge heel voorin geplaatste radiator met een denkende electrische ventilator. Zo- j alle Renault’s gebruikelijk is, is oelsysteem gesloten uitgevoerd en inent met antivries beveiligd. van 48 SAE 100 een top- /u. (de 850 cc ver sie is goed voor 120 km/u.' In verband met het hog< bereik bezit de 1100 vv. men op de voorwielen. Het spre beteringe 6 850 zijn aangebracht, ook nieuwe 1100 worden aangetr een 40 Het verhaal speelt zich a*f op Sylt, het eiland van de naakte zonne-aanbidders. Een gepensioneerde generaal spiedt met zijn kijker dagelijks het eiland af naar mooie meisjes. Hij nodigt zijn twee neven uit om via die weg met de naakte dames in kontakt te komen De beide neven hadden homosexuele neigingen, bij het zien en leren kennen van al loois gaan ze twijfelen of hun tot nu toe gevolgde levenswandel wel de juiste is geweest. En veel moois laat de film u zien. Minder interessant verhaal, wel veel vrouwelijk natuurschoon. 18 jaar. Na de zeer geslaagde feestelijkheden van het 25-jarig bestaansfeest maakte Were-Di j.l. zondag ook een goede start door een 2— 1 overwinning op E.V.V. in Gilze-Rijen. a.s. Zondag speelt Were-Di zijn eerste thuiswedstrijd van de nieuwe competitie tegen het sterke DIA uit Teteringen. Om het goud van El Paso heeft alle ingrediënten voor een goeüe aktie- klucht. De hoofdrollen worden ge speeld door komiek-bij-uitstek Zero Mostel en sex-bom-bij-uitstek Kim No vak. Verder dragen Akim Tamiroff en ’Big’ Clint Walker hun steentje tot de Grote Bankroof bij. Het is de strijd tussen drie benden om een buit van vele miljoenen aan goud, die vrijwel ontoegankelijk is en zwaar bewaakt wordt in een bank. Toch zijn er manieren om in die bank te komen en ze worden dan ook stuk voor stuk geprobeerd. Een en ander is de oorzaak van een groot aantal komische verwikkelingen die door de regisseur Hy Averback in vlotte cinemascope beelden werden vastgelegd. Toegang 14 jaar. Tunnel-Boys Pellikaan S.V.V.’57 A. en N.M. Volleybal schoenen verzwaarde uitvoering, bredere leest, zool die om de hiel heen loopt, met nylon versterkt en met leer afgezet. Zondag a.s. speelt Hieronymus z’n eerste thuiswedstrijd tegen Gudok. Beide clubs wisten zondag j.l. een gelijkspel te behalen. Hieronymus dat vast van plan is een zo goed mogelijk resultaat te behalen, tegen een Gudok dat voor Hieronymus altijd een moeilijk te bestrijden tegenstander is geweest. Het zal er vermoedelijk spannen aan de Jan Truyenlaan 13 waarop de wedstrijd om half drie aanvangt. De bezoekers kunnen vooraf nog zien tussen de pupilk en R.K.T.V.V. resp. kampioer en Noord. Deze wedstrijd zal om 13.30 uur. Op kasteel Nemerlaer zal vrijdagavond 11 september, om 21.30 uur een ka mermuziekconcert worden gegeven door Jan D. van der Laar orgel en G. Dekker clavicimbel. Bij deze gelegen heid zal een door de Tilburger J. Meyer gebouwd orgel worden ingespeeld, dat werd uitgevoerd naar de aloude kabi- netstijl. Er zal achttiende eeuwse mu ziek gespeeld worden. Het concert wordt uitgezonden door de AVRO. Zaterdagavond 12 september om 9 uur worden twee toneelpremières gegeven. Gespeeld worden ’De Hoer en de Non’ van Wim Zomer, en ’Fulco in Luilek kerland’ van Ton Eijen, een stuk, dat voornamelijk, gaat over de werking "en het gebruik van drugs. Dit belooft een spannende wedstrijd te worden vooral omdat Were-Di zich zorgvuldig heeft voorbereid op het komende seizoen. Het is dan ook te ver wachten dat er a.s. zondag om half drie op het sportpark Moerenburg een span nende en gezellige sfeer zal zijn. S.B.O.’ól-Caliqua Reitse-Boys-de Schuur Tunnel-Boys-S.V.V.’57 de KJit 1-Bierings de Reit 2-V.K.W. 1 Vofa-Electron Pellikaan-A. en N.M. Offensief-V.K.W. 2 Bij de RPS is in de maand augustus 23 miljoen gulden meer ingelegd dan opge nomen. Vorig jaar gaf de maand augustus een spaaroverschot te zien van 17 miljoen. In totaal werd in de afgelopen maand ingelegd 147 miljoen gulden aug. 1969: 134 miljoen) en opgenomen 124 miljoen (aug. 1969: 117 miljoen.) Het inleggerstegoed bedroeg ultimo augustus 1970 5713 miljoen gulden tegen 5380 miljoen op 31 augustus 1969. nog tang echt wel wat goed te geziene eerste thuiswedstrijd atgene wat er van verwacht werd. echter geen aanleiding zijn om de Haar lemmers als een gemakkelijke proói te beschouwen. NOAD zal moeten knokken om bij bovenste drie te geraken en er in vt band met promotie te blijven. We wensen Paul Merkx - zijn eerste thuiswedstrijd voor NOAD spelend - en de zijnen succes toe in deze wedstrijd, een wedstrijd, waarbij de NOAD- jongens erop vertrouwen, dat u door uw aanmoedigingen hen naar een nieu- we overwinning zult stuwen. Biljartlokaliteit ’Intiem’ van de heer C. Raaijmakers aan de Besterdring 109 heeft er sinds enkele weken een nieuw opgerichte biljartvereniging bij onder de naam ’Sous Amis’. De club heeft zich inmiddels aangesloten bij de K.N.B.B. Het bestuur bestaat uit: A. Bertens (voorz.), A. v.d. Put (secr.) en H. Simons (penningm.). Voor actieve biljartliefhebbers bestaat nog de mogelijkheid als toekomstig lid in te schrijven bij het secretariaat, Weimanspad 18, Tilburg; de contributie is vastgesteld op 75 cent per week; als clubbijeenkomst koos men de donder dagavond. A.s. zondag gaat voetbalminnend Tilburg naar het Gemeentelijk Sport park aan de Goirleseweg om aldaar vanaf half drie getuige te zijn van de wedstrijd NOAD-RCH. Uiteraard gaan zij dan met de eerste thuiswedstrijd nog vers in het geheugen, want NOAD heeft haar aanhang echt wel wat maken. Immers de met spanning tegemoetgez tegen de Volewijckers bracht niet datgene m Deed het herstel afgelopen zondag tegen EDO een groot deel der teleur stelling compenseren, zondag a.s. echter krijgt NOAD een tweede kans om te bewijzen, dat het haar publiek dit sei zoen wel degelijk iets te bieden heeft. De wat ongelukkige nederlaag afgelo pen zondag in de uitwedstrijd tegen Vlissingen, is voor de R.K.T.V.V.-ers beslist geen aanleiding om bij de pak ken te gaan neerzitten. A.s. zondag komt de voor R.K.T.V.V. altijd moeilijk te bestrijden, en op enke le plaatsen versterkt Rood-Wit uit St. Willebrord aan de Dongenseweg op be zoek, en men kan er op rekenen dat de thuisclub alles in het werk zal stellen om de punten in eigen huis te houden. Het damesvoetbaltoemooi, dat laatst leden zondag met veertien elftallen op het veld kwam en tweeduizend toe schouwers trok krijgt zondag a.s. zijn beslag tijdens de finale om de wissel- beker te houden op het terrein van Café Heidelhoeve, Rielseweg. Ook dan zal de belangstelling wel weer zeer groot zijn. Willem II alleen boven aan de rar zal menigeen verheugen, maar tegel ook met enige zorg vervullen. Een trui’ immers oefent telkens opn grote aantrekkingskracht op elkeei deze ook wel eens om de schouders zal willen hebben. We zijn er van overtuigd dat de Willem II-ers in hun nopjes zijn met deze prille successen en dat zij be reid zijn er voor te ’knokken’ als er een aanval wordt gedaan op die verheven positie. De overwinning op Heerenveen was belangrijk om de puntenwinst, maar we mogen ons stellig niet blind staren op de 3-0 einduitslag. De klap is voor de Friezen wat harder aange komen dan tij in werkelijkheid hebben verdiend. En zo zal het nog vaak kun nen gebeuren; ook in omgekeerde zin. De vroegtijdige successen geven de bur ger - zoals men dat pleegt te zeggen h moed, maar de eerste die met beide benen op de grond zal blijven staan is Jaap van der Leek, die drommels goed weet wat er allemaal te koop is en dat veel in het leven en in de voetbalsport afhankelijk is van toevalligheden. De Willem II-coach zal zijn spelers onge twijfeld steeds opnieuw voorhouden dat er nog lang geen reden is voor zelf genoegzaamheid en dat er nog veel moet worden bijgeschaafd en... dat de weg naar het eindynog heel lang en moeilijk is. Mej. M. A. Wiggelinkhuyzen, die vele jaren onderwijzeres is geweest aan de Julianaschool en die thans op het punt staat afscheid te nemen van haar loop baan, aan de Oranjeschool, 'zal haar veertigjarig jubileum als onderwijzeres vieren. Oud-leerlingen van haar hopen dit afscheid vergezeld te doen gaar een huldiging door oud-leerlingei verzoeken andere oud-leerlingen deze onderwijzeres contact op te men met de heer R. Harkema, Redemptoristenstraat 6, tel. 75325, om een reunie te organiseren. Gevraagd wordt zich te melden voor 20 septem ber, omdat dan begonnen moet worden met het samenstellen van het program ma. ranglijst - een zacht eitje moet zijn, maar dat is allerminst het geval omdat Veendam wel weg zal willen uit de kwa de hoek waarin de noorderlingen nu zijn terecht gekomen. Willem II moet drommels goed op zijn tellen passen en elke speler zich voor de vólle 100 pet. moeten inzetten. De tricoloren maken de lange het noorden niet alleen. De eniging laat bussen lopen die zondag om 9 uur vertrekken bij Reisbureau de Toerist, Lievevrouweplein 10. Men kan zich melden op het adres Wethouder Goyaertsstraat 6 en bij het Reisbureau zaterdag van 3-6 uur. (telefoon 21732) De Supportersvereniging komt wat vroeger uit de veren en vertrekt om half negen vanaf Pasbuiten. Aanmelden 1 Grobbendonkstraat 18 en bij De Lux, 1 Lochtstraat 16. Dit alles vóór zaterdag 18 uur. SPORTAFDELING I ff september 1944 overleed me vrouw Priemus op het zien van de dui zenden bevrijdingsvliegtuigen boven onze stad aan een hartverlamming, en haar zes dochters herdachten de herin nering aan hun moeder met grote piëteit. Ze besloten voortaan elke week bij elkaar te komen op woensdagmid dag, en dit hebben zij nu vijfentwintig jaar lang volgehouden zonder ooit een week over te slaan. Het leek ons aardig onze stadgenoten eens te wijzen op dit unieke feit. Op 24 september wordt in de Jan van Riebeeckstraat, ten huize van de familie Hopmans Priemus een soort jubileum gehouden, waar de zes zusters, Henrica (80), Johanna (77), Wilhelmina (72), Maria (69), Bertha (67) en Allegonda (64), hun familiale zin op feestelijke wijze zullen herden ken. Zjj hebben ook nog vier broers gehad, maar daar zijn er drie van dood. Ook zijn ze alle zes getrouwd, drie zijn nu weduwen. Ze zjjn alle zes nog kras en goed ter been, op één na, die moei lijkheden heeft met lopen. Het leidt geen twijfel of hier en daar zal voor dit bijzondere jubileum nog wel meer be langstelling bestaan. jongerenafdeling zal die avond te- is het Brabants jongerenbestuur als zangen. De avond is openbaar jedoeld als kennismaking met organisatie. Alle belangstellenden, niet-leden, zijn daarom van harte welkom. kunnen komen. Dit lukt wel en ze pro beren van hun verslaving af te komen. Maar het is reeds te laat Stefan heeft steeds meer en meer nodig, totdat hij teveel neemt De Are is de allergrootste triomfboog die ooit werd gebouwd. Hij is even hoog als een flatgebouw van vijftien verdiepingen en is zo groot, dat van alle bogen van de oude Romeinen er twee, welke ook, onder zijn gewelf zouden kunnen staan, zowel naast als boven op elkaar. Een kantoorgebouw van deze afmetingen zou aan ruim zeventien honderd mensen ruimte bieden; flatgebouw zouden meer dan hor gezinnen gerieflijk kunnen Napoleon gelastte de bouw van de Are in 1806 teneinde de revolutionaire legers op passende wijze te kunnen eren, maar de constructie ervan werd onderbroken door paleisintriges, geld gebrek en dergelijke. De eerste steen werd op IS' augustus 1806 gelegd. Napoleon was toen 37 jaar, en toen de Are op 29 juli 1836 werd ingewijd bleek het bouwwerk tien miljoen Franc te hebben gekost. Napoleon heeft zijn triomfboog nimmer gezien. Toen hij op 2 april 1810 aartshertogin Marie-Louise tot tweede echtgenote nam, reed hij vol trots onder een linnen kopie door, die. door vijfhonderd arbeiders in twintig dagen tijd ijlings werd opgetrokken. Er lopen zeer veel tunnels, onder andere voor metrolijnen, onder de Place de l’Etoile - het prachtige plein waarop de Are staat - door. Er komen twaalf brede boulevards op uit, deels het werk van de befaamde stedebouwkundige Haussmann. In het hierboven haalde blad, staan uitvoerig de tieve maar i van die toepaste Lee Marvin, Clint Eastwood, zoeken als twee onafscheidelijke vrienden hun for tuin in Californië in de beroemde en beruchte dagen van de Goldrush. Na enkele kleine goudvondsten gaan de beide partners op zoek naar avontuur en als vrouwen een rol gaan spelen in hun dagelijks bestaan gaat alles bergaf waarts. Paint your wagon is een vrolijke i spectaculaire film gebaseerd op de lijknamige Broadway-musical. Wanneer we bezien, dat de geelblauwen i de wedstrijd tegen EDO met een zwaar gehavend elftal toch nog maar een 3—1 overwinning knokten, dan moeten we opmerken, dat de mentale kracht, waaraan het in het verleden nogal eens schortte weer volop aanwe zig is. Het duel tegen de Racing Club Haarlem (kortweg RCH) kan om twee redenen aantrekkelijk worden. NOAD n.l. zal er alles aan gelegen zijn om in de gunst van haar publiek te blijven en RCH zal zeker trachten van de kwalijke onderste plaats omhoog te klimmen tot een meer gunstiger positie. RCH fungeert dus als rode lantaarndrager met nog geen enkel punt uit drie wedstrijden. Nemen we echter wel in acht dat hun resp. tegen standers GOOILAND, AGOVV en PEC waren, opponenten, die een serieuze gooi doen naar promotie. Hun doelgemiddelde 1 —8 is nogal nega tief en bewijst de onproduktiviteit va de voorhoede en zwakte van de achter hoede. Laat dit voor de geelblauwen

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1970 | | pagina 7