EL :n r ril 1 50 EN HING G :oop ZEN ZEN ING Berkel-Enschot snelst groeiende gemeente van Noord-Brabant O' REE GAZELLE Kaarten voor Softmachine [[union jack Gemeente maakte laatste 5 jaar voorspoedige ontwikkeling door Missie Fancy Fair van Odulphus groeit uit tot Culturele Manifestatie E WEEKBLAD VOOR HET HART VAN BRABANT 1^ J f" I TILBÜBGSE^ Dit jaar voor derde maal bevolkingsonderzoek op TBC r iri 1970 - pagina 16 I >ON 20922 OPLAGE 51.950 ex. I Grandioze opruiming I I Nieuwstraat 172 (hoek Trouwlaan) I Wij spetteren met Foto van Aarle Pullovers v.a. Pantalons 12,95 Jassen v.a. 15, Jacks v.a 6,95 Heuvelstraat 56-52 Kritiek Financieel gezond Pater Wim van Berkel van uur en RIJWIELEN - BROMFIETSEN I Kees van Asten I Stationsstraat 49 TILBURG TELEFOON 26392 5725 Bestardpleln 37 Telefoon 23306 Perzische tapijten H. de Zeeuw spot prijzen KORTING 10,15en20% Enorme sortering KARNAVALSKIELEN Jack met absoluut Donderdag 29 januari 1970 13e jaargang - nr. 650 die onlanj vernietigd z heeft ondergaan, de 5 andere die elkaar in ren uit de gp ie bebouwi k hebben sn week treden van dt lip in Breda 18 maart: ritte Donder- we sti DROGIST^ UITGAVE J. DE BEER - LID VAN DE N.H.H.P. REDACTIE EN ADMINISTRATIE: N.S.-PLEIN 14 -TILBURG TELEFOON 04250 - 30783 POSTGIRO 1126745 Verschijnt in geheel Tilburg-Goirle-Dongen-Loon op Zand-Berkel-Enschot-Moergestel en Hilvarenbeek in let van rculose cte, is Tieners en Twens U.S.A, corduroy jack en broeken! Alle wereldmerken, zoals Levi's - Lee - Wrangler en Salik v.a. f 19,95. Fijne pantalons met omslag v.a. f33,75. Truitjes - hemden - riemen. trale verzorgingsgebied en het zegenstelsel waren opgenomen, tructurele ontwikkelingen kan de goedkeuring van het p’ bosch verder worden uitgewt deze drie goedgekeurde bes plannen zijn er in het afgelopen jaar PROTESTANTSE BEGRAFENISONDERNEMING lijdelijk tel. 25525 b.g.g. 33370 2/2-1970 t.m. 2. Reinevaarstraat -iode zal geen onderzoek i op: ’inksterdag; 3 juni: Verkie- gemeenten een extra toegekend als het "eriode zal geen onderzoek jv.i op: ruari: Carnaval; ;sn; 26 maart: Wi maart: Goede Vrijdag; 30 :hool mei; i. 28 ilein 29 t.m. 5 ii.m. 12 juni; •g 15 t.m. 19 traat 22 t.m. goedkeur— worden gez maar klein ispel grote t Tilbut tegemoet 1 Jul. van Stolbergstraat 15 (centrum) TILBURG VISSERS REGENPAKKEN capuchon en broek waterdicht 26,45 Groene visserslaarzen Kuitmodel 12,75 Kniemodel 15,75 Het doel, het enige de Fancy Fairs uit vroegere jaren. De e bestaande uit de heren Chris Buursen, Tim Droge, en Joep Nieuwesteeg dit ja slaat alles wat tot nog toe als Oc doorgegaan en verdient de In deze perk plaats vinden c 18 mei: 2e Pii zingen. Op koper en tin 10% korting Komt langs en overtuigt van onze toch ai ZEER LAGE PRIJZEN gelegenhcnj te maken bij de rooiland. Als de op ons volgende 10,- van waardebon porties EKSEPTION WORDT GROTE TREKPLEISTER irg. 1 g die de staan van waarin ingrijke iet cen- De prijswinnaar van de vorige week was de heer H. Attici, Goirkestraat 123b. n optreden voor radio sn toernee door Duits- cend succes is geworden. >rgt de Tilburgse groep, Incorporated voor een van de muzikale restaurant’ plaats Berkel Enschot heeft nog vele Brabantse hoekjes Na 196C derde zoeken tot loselijders. vergezeld z- van onze Becht zijn De Tilburgse dit onderzo. f28.000,- gei is zoals beker die nagenoeg verwijderd. Nagenc minder veelvuldig ziekte, vatbaar CANADIAN STOCKS wij daarvan venties’ een sn’, dat de stijl jaren. Verder is er een latenlokaal met allerlei De verklaring voor deze naar verhou ding hoge geboortecijfers moet worden gezocht in het feit dat in de afgelopen jaren vele pasgehuwde paartjes zich in Berkel-Enschot hebben gevestigd. en van 17.30-20 De voetbalcompetitie draait weer. Onze fotograaf maakte van de gelegenheid gebruik om een foto wedstrijd NOAD-Gc heer in het cirkeltje zich kantoor meldt, liggen er de prijzen op hem te wachten: f 1 de Tilburgse Koerier, een wa van f 10,- van Broer de Laat, 5 echte Javaanse saté van Vleeswaren- bedrijf Broeders en een Saunabad van de Finse Sauna. lagen, t in de hor i op f. 265(. ^ollege van B en W te de belasting af te wijk- Deze n nu door plan Eiken- werkt. Naast ,estemmings- ’■’y Fair is het grootste deel loolgebouw in beslag ge- lalve de hele benedenver- inastiekzaal en de aula is in de Fancy Fair buiten jaren a een aantal, die trokken terugge- igramma van dit jaar. peperkoekstand, de snt, die een belang- geld verzamelen voor een missionaris in acute geldnood, is dat de Odulphus Fancy Fair van 1970 nog gemeen heeft met Fairs uit vroegere jaren. De opzet die het organisatiecomité uit de heren Chris Buursen, Joris Reukers, Rudi te Kaath, oep Nieuwesteeg dit jaar voor elkaar gekregen heeft, tot nog toe als Odulphus Missie Fancy Fair is le naam Culturele Manisfestatie ruimschoots. Zaterdag 31 januari en zondag 1 februari is voor de organisatoren het examen waaraan zij 6 maanden lang met vele mede-leerlingen hebben gewerkt. Het zijn vooral deze 400 medewerkers, die van het organisatiecomité alle lof krijgen toegezwaaid, waarbij zij niet vergeten te vermelden dat zonder hulp van het bedrijfsleven, gemeentelijke instanties en diverse particulieren deze Fancy Fair niet tot een dergelijk groot evenement uit had kunnen groeien. rijke uitbreiding 1 Colastand en vele originaliteit en versiering de loef pro beren af te steken. Het Café Chantant dat vor succes bleek is ook du geopend. Afwisselend Veronika Eykens, zang en gitaa van Dijck, zang, mondharmor gitaar Afgr- ilphus Lyceum is in snd omgetoverd in en sfeervol restaurant. De beter dan in voorgaande prachtige lichteffecten en slheden bloemen, terwijl het toneel van een grote Aan deze grootsere n<”-amma aangepast, uu daar zal plaats- 1 staat het traal. Deze met Rik v.d. „roek, Dick Reme- Dennis Witbraad en leeft al diverse tophits HAMOL v.a. 3.50 \Zwitserse huidverzorging) PIUSPLEIN 6 \hOEK EMMASTRAATS gemaakt zoals ’The Fifth’ en ’Air’, terwijl ’Italian Concerto’ zich langzaam maar zeker naar de hogere regionen van de hitlijsten werkt. Ekseption geeft’ zondag drie shows, die respectievelijk om 14.00, 15.00 en 16.00 uur begin nen. Al is Ekseption dan ongetwijfeld de topper, het overige programma mag er ook zijn. Zo treedt zaterdagavond The Needle-Town Jazzband op, een ontwerp-bestemmingsplannen in pro cedure genomen, namelijk het plan Bosscheweg, het plan Rhijnkant, het plan bebouwde kommen Berkel en Enschot, het plan Buitengebied en het plan Winkelcentrum 1ste fase. Door de snelle realisering van de woningbouw in het plan Eikenbosch, ontstond op zeer korte termijn behoefte aan nieuwe woonbestemmingen. Daarom werd aan de stedebouwkundige in begin 1969 opdracht verleend om het inmiddels in brede kring bekende spectaculaire plan Bosscheweg te ontwerpen. Uit het vooroverleg met de Planologische Com missie is gebleken dat de formele iring van het plan tegemoet kan gezien. Het plan Rhijnkant is iciü zowel van grootte als van aantal kavels (9). Het is bestemd voor de vestiging van kleine ambachtelijke en verzorgende bedrijven uit de gemeente, die in de bestaande bebouwing geen ontplooiingsmogelijkheden hebben. Het ontwerp-plan bebouwde kommen dient ter vervanging van een drietal oude plannen, die niet meer waren aangepast aan de eisen van de wet op de Ruimtelijke Ordening. Dit plan heeft een tijdrovende en zorgvuldige voor bereiding gehad, waarbij de gelegenheid is aangegrepen om de hele bebouwde kom minutieus uit te kammen, om zodoende een plan te krijgen, dat een verantwoorde ontwikkeling van de be bouwde kom in de toekomst garar deert. Tenslotte de eerste fase van he plan Winkelcentrum dat in drie fasen tussen 1970 en 1980 dient te worden gerealiseerd en dat als functie zal hebben, centraal verzorgingsgebied te zijn wanneer de gemeente is uitgegroeid tot 12 a 15.000 inwoners. Uit deze en andere pl-mnen blijkt wel dat de ge meente Berkel-Enschot een dynamische gemeente is waar een voortvarend ge meentebestuur in een gelukkig en goed samenspel met haar burgerij bouwt aan een grote toekomst die deze ’voorstad’ van Tilburg als woongemeente zeker lijkt te gaan. Periode 2: 11-5-1970 t.m. 24-6-1970 De Tiendschuur 11 t.m. 15 mei;Scl Le Bourgetstraat 19 t.m. 25 1 ’Saloon’ Schout Backstr. 26 t.m. mei; Parochiehuis Korvelple: juni; Huize Nazareth 8 t.i Café van Hest Bredaseweg juni; School Hoogvensestn 24 juni. In deze peri„ plaats vinden o; 9-10 februari: verkiezinger dag; 27 n maart: 2e Paasdag. controle plaats gehad op de juiste invulling van de aangiftebiljetten. Dit heeft geleid tot het opleggen van aanvullende aanslagen, waardoor de totaalopbrengst van de hondenbelasting over 1969 kwam op f. 2650,-. Dit bedrag achtte het College van B en groot om daarvoor schaffen. Op 1 januari van dit jaar bedroeg het aantal inwoners 'yin Berkel-Enschot 5932. Jammer voor de gemeente dat dat aantal op 1 januari geen 6000 was, omdat hierdoor de Gemeenteraad maar 11 zetels zal blijven tellen tot 1974. Op grond van cijfers van het Centraa Bureau voor de Statistiek kan worden geconcludeerd dat Berkel-Enschot met een netto-groeipercentage van 10,07 pet. de snelstgroeiende gemeente van Brabant is. Ter vergelijking het groei percentage van Nederland bedroeg 1,09 pet. en dat van Brabant 1,65 pet. In 1969 is het groeipercentage met nog eens 30 pet. toegenomen tot 13 pet. zodat Berkel-Enschot zich ongetwijfeld gehandhaafd heeft als snelstgroeiende gemeente van Brabant. Wat betreft het aantal geboorten staat Berkel-Enschot niet alleen provinciaal, maar ook lande lijk erg hoog. Het geboortepercentage van de gemiddelde bevolking bedroeg voor de gemeente 2,94 pet. tegen 1,86 pet. voor Nederland en 2,03 pet. voor Noord-Brabant. Samenvattend zou men kunnen zeggen dat deze Odulphus Fancy Fair, die geopend is op zaterdag 31 januari van 19.00-23.00 uur en zondag 1 februari van 13.00-22.00 uur, een behoorlijke brok goed amusement brengt. De toe gangsprijzen zijn laag gehouden evenals de consumptieprijzen. Ook op het Fancy Fair terrein is gezorgd voor goede muziek en bij de diverse activitei ten zijn prachtige prijzen te winnen. Nogmaals de versiering, die werkelijk extra aandacht verdient. Alles maar dan ook letterlijk alles is versierd, waarbij op grote schaal gebruik is gemaakt van aluminium-folie in vele kleuren. Afge zien van het goede doel dat door de opbrengst van deze Fancy Fair wordt gesteund, verdient deze groots opge zette manifestatie, die tot stand werd gebracht door een jongerencomité, waarvan de gemiddelde leeftijd precies 16 jaar, 4 maanden en 3 dagen is, in samenwerking met 400 andere middel bare scholieren allerwegen de aandacht en een bezoek van Tilburgers van alle leeftijden. Het Odulphus Lyceum is gevestigd aan de Noordhoekring t.o. het Politie-bureau. 13 februari; Café ”t Witte Paard’ lijnsheike 16 t.m. 19 februari; Parochie huis Componistenlaan 20 t.m. 24 februari; Parochiehuis Hoefstraat 25 februari t.m. 3 maart; Café ”t Molentje’ Rosmolenplein 4 t.m. 12 maart; Paro chiehuis Hasseltstraat 13 t.m. 20 maart; Parochiehuis Vredeman de Vriesstraat 23 t.m. 25 maart; Parochiehuis Sasse van Ysseltstraat 31 maart t.m. 2 april. rorig jaar zo’n lit jaar weer treden hier lar, Paul zang, mondharmonica en en Willem Pieters, gitaar, op. Vfgaand op het talent dat deze jongelui jezitten kunnen bezoekers hier een aantal fijne uurtjes doorbrengen. Be halve deze bij het publiek bekende attracties heeft het organisatiecomité zich gewaagd aan een aantal nieuwe attracties. In de eerste plaats noemen v het Café ’The roaring twe rustig zitje voor ’de ouderer ontzettend leuk is ingericht in van de twintiger js J groot speelautoma verschillende speelautomaten, waarvoor na moeizame onderhandelingen een vergunning bij de gemeente is gekregen. Tenslotte is er een geweldig uitgebreide Snackbar, waar men goedkoop zijn maag kan vullen met een van de smaakvol toebereide hapjes. Ekseption De aula van het Odul dit komende weekei een gezellig versiering is jaren, er zijn grote hoeveel het decor op artisticiteit getuigt, opzet is ook het progran dat in het weekend ds vinden. Zonder enige twijfel optreden van Ekseption centi Nederlandse topgroep Linden, Rein v.d. Brot link, Cor Dekker, Michel van Dijk he vestigingsoverschot gesloten periode bedraagt dan 12 pet. inwoners per i januari jaar van die periode. Hoe p voor het komende jaar ook is, vrij onevenwichtige inkomst, vervalt zodra dit vestigings niet gehaald wordt. In de ra», ring over de gemeentebe“ 1969 is er gesproken over 1 afschaffen van de F“' omdat dit een te verwaan zou De begroting voor 1970 van Berkel- Enschot sluit met een voordelig saldo van f. 27.500,-. Een knappe prestatie als men bedenkt dat de uitgaven op velerlei gebied snel stijgen. De uitgaven van de gemeente stegen in een jaar met ruim f. 600.000,- van f. 1.752.932,- tot f. 2.363.310,-. De inkomsten ste gen nog sterker namelijk met ruim f.674 000,-. Deze stijging in het in komen is voor een niet onaanzienlijk deel te danken aan een besluit waarin een snelgroeiende uitkering wordt regentijd is begonnen. De regelmatig in grote hoeveelheden neerplensende tropische regenbuien spoelen de leem, die geen tijd krijgt om in de zon hard te worden, weg. Het gevolg hiervan is dat de bewoners van het missiegebied van pater Van Berkel nu al enkele maanden in geïmproviseerde tenten een ellendig bestaan leiden, waardoor de gezond heidstoestand snel wordt ondermijnd. Attracties Voor de Fancy 1 van het school; nomen. Behang dieping, de gymr ook een deel var gepland. Van de in voorgaande gebruikte attracties zijn het meeste publiek tr; keerd in het progn Wij noemen hier de Cineac, de schiettei GROOTSTE ANTIEKMARKT von Noord-Brabant in do sporthal van Haaren (bij Oisterwijk) zaterdag en zondag 31 jan. en 1 febr. telkens van 1 tot 5 uur. Periode 3: 7-9-1970 t.m. 6-10-1970 De onderzoek tijden zijn gesteld op de volgende uren: Maandag t.m. vrijdag 11.00-12.00 uur n 14.00-16.30 10.00 uur. Bij 'n overlijden in Uw familie, zowel 's nachts als ovetdag, belt U eerst ons, wij nemen al de zor gen, betreffende de begrafenis van U over R.-K. BEGRAFENISONDERNEMING DENISSEN Tel. 25525 b.g.g. 33370 LET OP HET JUISTE ADRES WILHELMINAPARK 127 aangehaald van burgemeester Becht in de speciale stadsgewesteditie van het Nieuwsblad van het Zuiden van 19 november 1966: ’annexatie is niet alleen uit de tijd, maar is ook geen oplossing gebleken voor de zich expanderende gemeenten’. Dit deel van de brochure wordt besloten met de uitdaging aan het Gemeentebestuur van Tilburg, dat in het verleden op ruime schaal getoond heeft te beschikken over visie, daadkracht, voortvarendheid en bestuurlijke allure, om op actieve wijze de leiding te gaan nemen in het stadsgewestelijk samenspel. Deze lei ding acht het College van B en W van Berkel-Enschot nodig en onontbeerlijk. Ruimtelijke ordering Het afgelopen jaar is voor Berkel- Enschot in planologisch opzicht een zeer belangrijk en vruchtbaar jaar ge weest. Drie bestemmingsplannen werden door Gedeputeerde Staten definitief goedgekeurd, te weten het Plan Vlashof, de herziening van het plan Torenhoekstraat-Oost en het plan Eikenbosch. Vooral de goedkeuring van dat plan Eikenbosch stemt het College tot grote vreugde, want daardoor heeft ook formeel de nieuwe structuur van de gemeente gestalte gekregen. Aan het plan Eikenbosch lag een structuurschets van de gemeente ten grondslag, i naast woongebieden als belai structuurbepalende elementen he Abusievelijk hebben wij in onze editie van verleden week bij het artikel over het optreden van de Softmachine in het Turfschip in Breda op zaterdag 31 januari om 21.00 uur Dankers Disco vergeten te vermelden als voorverkoop adres voor dit evenement. Wij willen dit graag herstellen. U kunt dus voor het verkrijgen van kaartjes voor het op treden van de Softmachine behalve bij Posjet Academielaan 9, het Tref centrum voor de Werkende Jeugd Tele- foonstraat 10, ook terecht bij Dankers aan de Schouwburgring. Traditie getrouw informeerde het College van Burgemeester en Wethouders de gemeentenaren over onderwerpen, die in het gemeente lijk leven aan de orde zijn, via de brochure ’Terugblik ’69-Perspectief ’70’. Een dergelijke brochure wordt nu al voor de vijfde maal verspreid en wordt volgens de inwoners van de gemeente bijzonder op prijs gesteld, vooral door de nieuwe bewoners, die door deze brochure op snelle wijze zo volledig mogelijk worden ingelicht in de gang van zaken binnen de gemeente. Het College ziet in het uitgeven van deze brochure een element van publieke verantwoording. Letterlijk zegt de tekst in de brochure: In overheid gesteld moeten wij niet schromen om in de grootst mogelijke openheid bekendheid te geven aan datgene wat het bestuur heeft gedaan en van plan is te doen. Het doel waarvoor de ongetwijfeld grote opbrengst van dit jaar is bestemd, is het missiegebied van Pater Wim van Berkel in Zambia. Pater Van Berkel is Tilburger van geboorte en wendde zich tot het Odulphus lyceum met zijn kreet om hulp. De mensen in zijn missie gebied woonden namelijk in lemen hutten, die bijna allemaal tijdens een tornado, die onlangs in dat gebied woedde, vernietigd zijn. Nu zijn lemen hutten nogal eenvoudig opnieuw te bouwen, ware het niet dat inmiddels de in een aaneen- sriode van drie jaar meer n 12 pct. van het aantal van het eerste prettig dit s, het is een omdat zij .ingsoverschot raadsvergade- >egroting van het eventueel hondenbelasting, waarlozen bedrag zijn. Inmiddels heeft er echter een Dixielandgroep van 7 Amsterdamse studenten, die al ruime bekendheid genieten door hun en T.V. terwijl een land een ongeker Zondagavond zoi de Mickle Blues 1 passende afsluiting sensaties die in ’het vinden. In de brochure levert het College van B en W felle kritiek op het dagelijks bestuur van het Stadsgewest Tilburg. Het College zegt over dit Dagelijks Bestuur: Wij verwijten het dagelijks bestuur gebrek aan realiteitszin en gebrek aan bestuurlijke moed. Gebrek aan bestuurlijke moed omdat ons in ziens onvoldoende de zwaarwegende belangen van Tilburg als centrum gemeente zijn onderkend en te weinig met in gang zijnde ontwikkelingen is rekening gehouden. Gebrek aan be stuurlijke moed, omdat te lang gewacht is om de problematiek voortkomend uit gebleken belangentegenstellingen bin nen het Dagelijks Bestuur (hetgeen een bestuurlijke en geen technische zaak is) te brengen op de plaats waar deze besproken moeten worden. Deze plaats is in ons democratisch bestel de Stads gewestraad, waarin alle gemeenten ver tegenwoordigd zijn en hun visie op deze problematiek kunnen geven. Al heeft het de schijn tegen, toch blijkt steeds weer, dat hoe meer en hoe opener de discussiemogelijkheden zijn, des te groter de kans is dat een voor alle partijen redelijke en bevredigende op lossing gevonden wordt. Het laatste waar we behoefte aan hebben is een door innerlijke tegenstellingen lamge legd Dagelijks Bestuur. In de brochure stelt het College van B en W verder dat Berkel-Enschot zich altijd positief heeft opgesteld zowel tegenover samen werking in stadsgewestelijk- als in bilateraal verband met Tilburg. Dit bleek nog uit de medewerking gemeente verleende bij het afsta gebieden bij de recente grenswijziging, waarbij Berkel-Enschot grondgebieden en inwoners verloor aan Tilburg en 'Oisterwijk. Voor deze medewerking zwaaiden de Gemeentenraden van Til burg en Oisterwijk lof toe aan hun collega’s van Berkel-Enschot. Tegen deze achtergrond vindt het College het dan ook vreemd aandoen dat in dit stadium, waarin nog geen uitspraak is gedaan over het Stadsgewestelijk struc tuurplan, in de Gemeenteraad van Til burg en ook van de zijde van het College van B en W van die stad besproken wordt over wijziging van gemeentegrenzen, waarbij concrete namen genoemd worden. Het College van B en W van Berkel-Enschot vraagt zich af welk belang met deze opmerkin gen op dit moment gediend is. Welk belang dat ook is, het is zeker niet in het belang van de stadsgewestelijke samenwerking, die als basis moet hebben het vertrouwen in eikaars op recht streven naar een gemeenschappe lijkheid met respectering van eikaars positie. In dit verband worden de woorden een onderzoek in de jaren 50/1961 en 1966 volgt dit jaar het de in een reeks bevolkingsonder- opsporing van longtubercu- De eerste oproepen, die zijn van een aanbevelingsbrief e burgemeester Mr. C. J. G. i inmiddels verzonden. e gemeenteraad heeft voor wek een bedrag gevoteerd. Longtuberc .end een gevreesde ziekt uit onze samenleving loeg, want het steeds j voorkomen van deze maakt dat mensen er steeds irder voor worden bij gebrek aan antistoffen. Regelmatig valt in de kranten te lezen over T.B.C.-explosies onlangs nog waren hier in het dorp Kuinre 11 mensen het slachtoffer van. Ook bij het bevolkingsonderzoek van 1966 in Tilburg bleek dat T.B.C. in Tilburg nog niet tot de verleden tijd behoort. Bij dit onderzoek werden nog 9 actieve T.B.C. gevallen ontdekt en 23 zogenaamd dubieus actieve gevallen. Dit resultaat loont in elk geval de moeite van dit grote karwei. Een karwei is het want in drie periodes worden in totaal 100.000 Tilburgers opgeroepen opgeroepen om aan dit onderzoek deel te nemen. De bijdrage in de kosten die gevraagd wordt is minimaal namelijk slechts f 1,50. Er wordt van de deelnemers aan dit onderzoek een micro röntgen-opname gemaakt met een afmeting van 7x7 cm, die na ontwikkeld te zijn wordt gelezen en beoordeeld door longartsen van het Districts Consultatie bureau. Het onderzoek wordt evenals de vorige keren uitgevoerd door SOTU (Stichting tot Opsporing van Long- tuberculoselijders in Noord-Brabant). De organisatie en administratie is in handen van de GG en GD aan de Ringbaan West. Gebrekkigen en ouden van dagen die aan het onderzoek willen deelnemen maar slecht ter been zijn worden uitgenodigd om contact op te nemen met de GG en GD telefoon 23333. Periode 1: 2/2-1970 t.m. 2/4-1970 Noodkerk Reinevaarstraat 2 t.m. 6 februari; school Verbemelaan 11 t.m. -

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1970 | | pagina 1