a I J „caarls optiek" brillenen kontaktlenzen I I L. E. v. d. BERG Herenkostuums Damesstoffen TEGEN GROOTHANDELSPRIJZEN Veel nieuws bij de 411E Variant van V.W. Vredesweek 1969 in Tilburg vindt weerklank in het hele land ss e 822 pnt. 795 pnt. 795 pnt. t? ■1 J.P.S.-S.S.C.’55-2 hamers van hooFI Sarto- Roosendaal Velocitas - Knegselse Boys Broekhoven Hogeloon TRAININGS PAKKEN Goed zeg Dia’s terug, reuze benieuwd natuurlijk, gauw in de viewer! L', Duizenden belangstellenden verwacht bij Willem II - F.C.Den Bosch Verovert Noad-b zaterdag de eerste plaats? Machtige”. Agfascope 10 f 29,75 Agfascope 20 f 39,75 Longa- Temeuzen Donderdag 18 september 1969 - pagina 9 DETILBURGSE KOERIER 969 pagina 8 SCHOUWBURGRING 142 - TILBURG TEL. 20196 to. Autorama I Korenbloemstraat 125 Gratis advies aan huis w1 le elftal uit tegen EDO Heuvelstr.50 (Hoek WillemILstr.) hijnt ploej Volkswagen 411 LE Variant model 1970. lenka ontvanj Kapel >el Doe 755 pnt. N.V. Wollenstoffenfabrieken 3- 1 St. Josephstraat 127 - Tilburg - Tel. 21251 Klassieke en moderne Modieuze - Kleurrijke 2-2806 motor (Theodoras Engel toernooi) Kaartleesrit in Oirschot op 21 sept Standen S.V. „De Reit” Marmeren voet Stoffen kap (div. kleuren) "root aantal or"*1 .uvsweek in Ti.^v rote weerklank in Het elektronische brein van de elektrische benzine-inspuiting. nze pie- jver \/an lan- 89,50 59,50 -’houden in de Pauluskerk van Herv. gemeente in de Heuvel en döen deze t alle glorie 2e reserve P. Tinnenbroek, Kapel Doelen JNTERSPORT RADIO - T.V. BESTERDRING 87 - TEL. 31489 VERBOUWINGS- KOOPJE LAATSTE WEEK VERF VOOR BINNEN BUITEN en BOTEN k 3-3-0-0-6 15- 7 3-2-0-1-4 12- 10 3 - 1 - 0 - 2 - 2 6-10 3-O-O-3-O 5-11 DAVE MINK Tel. 33362 3-3-0-0-6 8- 3 3-1-1-1-3 5- 3 3-1-1-1-3 3- 3 3-O-O-3-O 0- 7 3-2-0-1-4 7- 4 3-2-0-1-4 6- 4 1 - 1 - 3' 9 - 8 3-0-1-2-1 5-11 doen om ning publi speler p alles urg te r De Heuvel en ers het woord programma te moeten worden gevo.0_- rische aanpassir stand van log t srmd. presentatie van deze Variant vindt komend weekend plaats bij garage langs de vele Oirschot ge- gaat irord it bij te de reis niet-leden -’-ats om ,v, Wilhel- bijde 40 en traat 69. ieder i worden in van de „Postelse Poule C V.K.W. De Treffers Tunnel Boys SVV ’57 ihardstraat. t zondag naar earn, EDO idag hield ..^ig de poort geslo- zich is dat zonder int te noemen. De er echter ook niet in A.s. zond: debutant staat bij 1 -irlijkr ischakelaar met ipje, die de be aming bij uitge- tien minuten De F.C. Den Bosch wil wat dichter bij de top derhalve uit op een zo groo winst. En met deze doelstell beide rivalen zond: het Sportpar' snijden dus! woordje schaduw moet t broers. De zeer je zaterdag één of i overen. Pij lij zei vond 9 uur. irlijk wel Ook nu zerkt moeten -De supports aanstaande 2 om de match wonen. Leden Fl. 3,- plus Fl. 3,50. Het HELANKA I 3-3-0-0-6 9- 1 3-1 - 1 - 1-3 4- 4 3-0-2-1-2 3- 5 3-0- 1 -2- 1 1-7 149,— NU SAMEN 89,95 BARTELS zal worden verleend door ram. Een meer uitgebreid alsmede een terugblik op ie „Dorsvlegels”, wordt nog :eerd. basis van de vorig VW 411, met electronis standaard op sn, een vergroting van de VW 21 procent in wagen is ii tersclub van RKTW j zondag naar StWillibr tegen Rood Wit 1 betalen voor d,. de entree, ri. net vertrek vindt plaat 13.00 uur vanaf de ’C’ aan het W minapark. Men kan zich opgeven heer A. Cuypers, Wilhelminapark de heer A. de Kort, Pijlijzerstra, Uiterlijk tot zaterdagavc ch geplaatst: len 866 pnt. 776 pnt. 769 pnt. 767 pnt. 767 pnt. 764 pnt. 764 pnt. 758 pnt. 758 pnt. 757 pnt. 756 pnt. 755 pnt. el Doelen755 >oers. Kapel Doelen750 pnt. samenwerking tal programma- lal thema tussen het ing van de en het niet Poule B Offensief Reitse Boys SV DE REIT 2 S.V.H. „De Dorsvlegels” bestaan 20 jaar Op 4 oktober a.s. hopen „De Dorsvle gels” hun 20-jarig bestaan te herden ken. Dit grote feest waarop ieder gratis toegang heeft, zal gehouden worden ir de grote Cantor-zaal Hoeve”. Medewerking 2 Sjackie Schrar programma, 1 de jubilerende gepublice - J Van 23.50 tot 75. SPORTAFDELING I -Op 12 september 1969 is door notaris A. van der Kaay de akte van oprichting gepasseerd van de Stichting Welzijn Hei kant. Het secretariaat is gevestigd op Franz Lisztstraat 144, Tilburg. STANDEN NA DE 3e WEEK Poule A A&N.M. De Schuur V.K.W.2 Park Boys De actieve Auto-en MotorClub Oir schot (A.M.C.O.) organiseert op zondag 21 september a.s. wederom een KAARTLEESRIT in en om Oirschot. In het 50 km lange parcours wordt on getwijfeld de nog rijk bloeiende heide aangedaan, terwijl door en andere mooie plekjes van reden zal worden. De start is om 13.30 uur, terwijl de in schrijving vanaf 12.00 uur plaats vindt in zaal ’DE BEURS’ i f 6,- per equipe. De rit staat open voor deelnemers per auto, motor en scooter. Naast de traditionale poedelprijs, voor de deelnemer met de hoogste score strafpunten, is er een prijzenschema van 1 op 4, waaronder prachtige zware bekers. Uitzetter van de rit is de Heer van Gooi, lid van A.M.C.O., die ongetwijfeld de spanning erin zal brengen bij de rijders en kaartlezers. Kaarten worden bij de start gratis verstrekt. 'annen in uellig iets zijn, als Daartoe Bossche- lit de strijd tussen de erry Deykers laten, die in e voor nog méér vergrotend en met snelle Wisselschuif. Kleurengetrouw en scherp beeld tof in de hoeken. Staat in de etalage bij 'tcameraWhuis mulder Tivolistraat 81 - Tel. 24543 - Tilburg Westermarkt 10 - Tel. 73185 - Tilburg Tilburgseweg 43 - Tel. 1216 - Goirle Noad’s B elftal doet het uitstekend. De ploeg verzamelde uit vijf wedstrijden zeven punten. Dat betekent, dat de geelblauwen tot op een punt van de koplopers staan. Noad won jongstleden zaterdag op overtuigende wijze van stadgenoot Willem II, terwijl de tegen stander van a.s. zaterdag, het Haarlemse EDO, van Z.F.C. verloor. Als een ploeg in de eerste wedstrijden goede resultaten boekt, gaat ze dikwijls beter draaien. Dat schijnt ook het geval i met de B ploeg van Noad. iks het feit dat de ploeg op ver plaatsen is gewijzigd ten op- i vorig jaar, is het samenspel ver goed, hetgeen weer tot gevolg dat de wedstrijden het aanzien waard zijn. Dat laatste is vooral ;t publiek prettig. zal ook zaterdag ongetwijfeld op alles zetten om te winnen van I. Op die manier kan de ploeg zich vaster aan de kop nestelen of die zelfs van DFC overnemen. Wie van een aan trekkelijk duel wil genieten kan daar voor a.s. zaterdag om half drie terecht e beginnen met zaterdag 20 september il er iedere dag iets te doen .zijn tijdens de vredesweek, die duurt tot en met zondag 28 september. A.s. zaterdag be gint het met een marktdag, waarbij in marktkramen, welke geplaatst zijn op het Piusplein, De Heuvel, De Schouw- burgring en De Westermarkt, aandacht gevraagd wordt en een gedachtenwisse ling kan plaats vinden over het kern thema van de vredesweek. Vanaf 13.00 uur zullen bovendien op De Westermarkt spreker voeren en is het cabaret zien, dat aanleiding zal mo tot een openbare discussie. Zondag, 28 september is tot kerkendag uitgeroepen, omdat in alle kerken in de stad de diensten in het teken van de vrede zullen staan. Om 10 uur ’s mor gens start vanaf De Heuvel een walk in. De walk in is een wandeltocht van ca. 30 kilometer waarvoor een groot aantal Wie wordt kampioen handboogschutter van Tilburg? Zondag 21 september worden op de banen van de Handboogschutterij St. Sebastiaan Goirle achter Café ’De Linde’ aanvang 11.30 uur de wedstrijden gehouden om het Kam pioenschap van Tilburg, District IV. De volgende schutters hebben zich f 1. L. v.d. Ouweland. De Romeine.. 2. L. v. Berkel. N.A.O. 3. C. Floris. St. Sebastiaan 4. A. v. Geel. Kapel Doelen 5. W. Smolders. Kapel Doelen 6. Jac v. Pijenbroek. St. Sebastiaan 7. W. v. Dongen. De Romeinen 8. J. Roovers. De Vriendschap 9. A. Vromans. E.M.M. 10. L. v. Zon; N.A.O. 11. Jo Raaymakers. N.A.O. 12. M. de Jong. E.M.M. 13. J. v. Dorst. De Romeinen. 14. A. Jansen. De Vriendschap 15. P. Hendriks. St. Sebastiaan 16. A. Mutsaars. De Vriendschap 17. A. v. Berkel. N.A.O. 18. A. v. Gorp. St. Sebastiaan le reserve C. Aarts. E.M.M 2e reserve P. Tinnenbroek. 3e reserve H. Gebc Eén ding is zeker. Het zal er span: het Sportpark en ook zal er steil van een gezellige knusse sfeer alle tribunes goed gevuld zijn, zal stellig een groot contingent 1 naren behoren. Mogelijk draai uit op een regelrecht duel inmiddels wel herstelde Ger en doelman Leo van Straaren, u zijn vaderstad zijn beste beentje zal zetten. De komende strijd is, met de uitsteken de resultaten tot dusverre van Willem II, het gesprek van de dag. Er is een stemming van optimisme, maar zeker niet vrij van nervositeit. Dat laatste kan moeilijk anders, want Willem II is trotse lijstaanvoerder en elke wedstrijd moet dus min of meer worden beschouwd als een directe aanval op die hoge positie. Dit dwingt Willem II tot een bepaalde taktiek die er in de eerste plaats op zal zijn gebaseerd, verlies te voorkomen; althans dit zo klein mogelijk te houden. Het is niet gemakkelijk als een elftal vroeg in het seizoen al een leidersrol is gaan vertolken en dit ook wil blijven doen. Zondag a.s. ontvangt K.S. Broek hoven op zjjn terrein aan de Leypark- weg Hoogeloon uit Hoogeloon. Zowel Broekhoven als Hoogeloon hebben 4 punten uit 2 wedstrijden. Indien Broek hoven zondag a.s. van Hoogeloon wint lijven ze lijstaanvoerder. De spelers van Broekhoven zullen alles op zetten om beide punten in Tilbur houden. De wedstrijd begint om half drie. Lf >pgave is de top- en km per uur gewor- leratie is feller De door een groot aantal organisaties in eendrachtige opgezette vredesweek in Tilburg heeft voor een aantt onderdelen grote weerklank in het hele land gevonden. Centrat voor deze vredesweek is het belichten van de tegenstelling t noordelijk en het zuidelijk halfrond wat betreft de verdelii materiële welvaart. De organisatoren van de vredesweek willet alleen laten bij het belichten van de tegenstellingen, maar willen trachten door een aantal activiteiten de bevolking zich bewust te laten worden van datgene wat er concreet gedaan wordt en wat er gedaan zou kunnen worden. A.s. zondag ontvangt Sarto aan de Gil- zerbaan het sterke Roosendaal. Sarto dat tegen de verwachting in de leiding heeft genomen in de derde klasse C, zal alles in het werk stellen om ook dit sterke Roosendaal met lege handen naar huis te sturen. Het jeugdige Sarto dat de laatste twee wedstrijden heeft laten zien ook in staat te zijn naast goed voetbal, zich volkomen in te zet ten, is voor deze wedstrijd favoriet. Aan spanning zal het niet ontbreken, een gang naar de Gilzerbaan zeker waardd. De wedstrijd vangt aan om half drie, en staat onder leiding van de Heer J.Ak- kermans uit Eindhoven. Als de voortekenen niet bedriegen krijgt het Tilburgse publiek dit seizoen van Willem II een lange reeks hoogst belangwekkende wedstrij den aangeboden. Het krachtsverschil onderling is nl. minimaal. Zondag al staan we voor een regelrechte topper als de F.C. Den Bosch zijn opwachting komt maken. Dat wordt, mede gelet op de situatie nu, een vol huis en een wedstrijd, waarin enkele records zouden kunnen sneuvelen. Willem II is tot dusverre nog ongeslagen en Den Bosch heeft tot op heden nog geen enkel tegendoelpunt behoeven te incasseren. De vraag is, welk record na de twee maal vijf en veertig minuten voetbal nog overeind zal staan. Als we bij het papier te rade gaan, dan zou de defensie van Den Bosch wat meer in de mars moeten hebben, maar als we naar de schutterscapaciteiten kijken, komen onze Tilburgers weer een streepje voor te liggen. Maar dit is slechts theorie. De praktijk kan (en zal vermoedelijk) wel eens heel anders kunnen liggen. Zaterdag 20 september organiseert de carnavalsvereniging de Rammelaers ’n grote disco-avond, met muziek voor elk wat wils. Het feest staat te gebeuren in de grote zaal van Café-Bar Pas Buiten, Schouwburgring 200. Aanvang 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur. op het terrein aan de Eginl Noad’s eerste elftal gaat Haarlem om, evenals het B tear te bestrijden. Afgelopen zond. de Tilburgse verdediging J- ten voor ZFC. Op meer een winstpur voorhoede slaagde de achterhoede van Z.F.C. te overrom pelen. Toch moet het feit dat de zaak achter dicht is de voorhoede het nodige zelfvertrouwen kunnen schenken. Als diezelfde voorwaartsen zondag in Haar lem met wat meer overleg te werk gaan, moet er een goed resultaat behaald kunnen worden. Voorwaarde daarvoor is natuui dat men EDO niet onderschat, zal er weer enorm hard gewerkt worden. EDO zal er alles aan willen i tegen Noad de eerste overwin ning te realiseren, vooral voor eigen publiek. Een gewaarschuwde ploeg moet voor twee kunnen tellen en daar om hebben we toch wel vertrouwen in dat goede resultaat. king op korte termijn te verhogen. De actie wil als een positief protest de overheidsbijdrage, op het moment slechts 0,81 procent van het Nationale inkomen, verhogen door middel van vrijwillige bijdragen van iedereen. Con creet vraagt X-Y u, 0,44 procent van Uw jaarinkomen af te staan en dit bedrag te storten op giro 645300, ten name van de Nederlandse Organisatie voor Internationale bijstand in den Haag. Deze organisatie zorgt voor ver dere distributie van het geld en stuurt tevens bericht van Uw positief protest aan de Nederlandse Regering en het Secretariaat van de Verenigde Naties. begrenst. Een interessante meer-uit- voering is een klok, gecombineerd met keuzeschakelaar, waarmee het inscha- keltijdstip van de kachel tot 24 uur van tevoren kan worden bepaald. Het ventilatiesysteem werd verder ge perfectioneerd, waardoor de binnen komende hoeveelheid lucht van begin tot eind traploos geregeld wordt en de achterruit nog beter tegen beslaan wordt beschermd. De het Naaykens. Zangvereniging „La Renaissance” heropgericht Een aantal jaren geleden werd de Tilburgse zangvereniging ’La Renaissan ce’ opgeheven wegens gebrek aan belangstelling. Dat was voor een aantal leden een teleurstelling die zij in die tijd na de opheffing slecht konden verwer ken. Het zijn dan ook deze leden geweest, die het plan hebben opgevat om de vereniging nieuw leven in te gaan blazen. Zij gaan dit doen door op maandag 22 september een heroprich- tingsvergadering te houden bij v.d. Brekel aan de Hoefstraat. Alle oudleden en zij die zin hebben om in een mannenkoor te zingen worden op die vergadering, die om 11 uur ’s morgens begint uitgenodigd. Het zal veel mensen van ’t Goirke een genoeger oude vereniging weer in hersteld te zien. Poule D SV DE REIT 1 Caliqua Havep Boerboom Een grote Variant op 1 jaar geïntroduceerde VW 411, een krachtige motor met electronische benzine-inspuiting standaard op alle VW 411 - modellen, een vergroting van de laadruimte van de VW 1600 - modellen met 21 procent en de introductie van een terreinwagen in de vorm van de VW 181: dat is in één oogopslag het belangrijkste nieuws van Volkswagen voor het modeljaar 1970. Daarbij kan gevoegd worden een groot aantal technische aanpassingen aan de huidige stand van autotechniek voor alle typen VW’s, van de kever via de bedrijfswagens tot de grote Volkswa gens. Met ingang van het nieuwe modeljaar is de Karmann Ghia 1600 uit de produktie genomen, terwijl de naam Sportomatic, om een eensluidende Europese naam te krijgen, werd gewij zigd in Automatic. groepen en individuelen uit het hele land zich hebben aangemeld. Tijdens de wandeltocht zal tezamen met een aan tal Boliviaanse studenten gediscusieerd worden, naar aanleiding van een discus- siepapier, over de problematiek van Zuid-Amerika. De deelnemers aan de wandeltocht zul len zich bovendien voorzien van een sponsor, die voor iedere door hen afge legde kilometer een van te voren be paald bedrag zal schenken, dat ten goe de zal komen aan studiebeurzen voor Boliviaanse studenten, ’s Avonds zal er in de kerk van het Heike een oecumeni sche avonddienst worden gehouden. Maandag 22 september wordt er om 8 uur ’s avonds een discussie georgani seerd met de politieke leiders in Til burg. Deze discussie wordt gehouden in de zaal van de Harmonie aan de Stationsstraat en is voor iedereen toe gankelijk. Het ligt in de bedoeling om typisch Tilburgse problematiek aan de orde te stellen. Dinsdag 23 september wordt er ’s avonds een oecumenische dienst gehc de Ned. H< straat. Vrijdag 26 september staat in het teken van het onderwijs. Deze afdeling is bijzonder gedegen ter hand genomen, en reeds nu kan gezegd worden, dat er van een groot succes sprake is. De organisatoren hebben namelijk voor het lager en het kleuteronderwijs een aantal boekjes met taken samengesteld waar door de onderwijskrachten in kunnen haken op het thema van de vredesweek. Vanuit alle delen van het land komen de aanvragen binnen, ’s Avonds is er om 8 uur een gedachtenwisseling naar aan leiding van een inleiding van E.v.d. Linden voer Lager Onderwijs en Ont wikkelingsproblematiek, in de Studio- zaal van de Stadsschouwburg. Hiervoor zijn alle bij het L.O. werkzame onder wijskrachten en de besturen van alle ouderverenigingen uitgenodigd. Tezelf dertijd wordt in het Theresialyceum aan de Cobbenhagelaan een gedachten wisseling gehouden naar aanleiding van een inleiding van' Drs. B. Evers over het Middelbaar Onderwijs en dé ontwikke lingsproblematiek. Voor deze gedach tenwisseling zijn alle docenten van Til burgse instellingen voor Middelbaar Onderwijs en alle ouders van leerlingen uitgenodigd. Het Mill Hill College heeft inmiddels dan op donderdag een avond georganiseerd, waarop docenten, ouders, en leerlingen over deze proble matiek van gedachten wisselen. Ook al om 8 uur ’s avonds wordt er in Goirle in de kerk H. Geest een oecumenische avonddienst gehouden. Zaterdag is er een oecumenische avonddienst in de kerk H. Kruis, Sinopelstraat (Wandel bos), om kwart over zeven. Tenslotte zal er op zondag 28 septem ber een oecumenische discussiedienst worden gehouden in de Immanuelkerk aan de Gasstraat 30. Tijdens de vredesweek gaat de actie x-y van start. De actie x-y bedoelt druk uit te oefenen op de overheid teneinde de bijdragen aan ontwikkelingssamenwer- A.s. zaterdag, aanvang 16.15 uur, zal J.P.S., uitkomend in de eerste klasse Afd Nrd.-Br. van het zatferdagvoetbal, voor de eerste maal in de nog prille competitie een thuiswedstrijd spelen. Het zal dan de strijd aanbinden tegen de reserves van S.S.C.’55, die in hun twee voorgaande wedstrijden niet zo succesvol waren. J.P.S. is de competitie met twee uitwedstrijden gestart, waar van de eerste tegen het uit de K.N.V.B. gedegradeerde Rust Roest op het nip pertje werd verloren, terwijl de tweede tegen H.N.C. gewonnen werd. Deze beide wedstrijden hebben getoond, dat de Tilburgers tot sterk spel in staat zijn, wat dan ook goede verwachtingen wekt voor de komende wedstrijd. De VW Variant E is als nieuwe wagen de meest opvallende exponent van de 411-modellen, die overigens over de gehele linie wijzigingen hebben onder gaan. Naast de face lifting door middel van dubbele koplampen (groot licht halogeen) en gewijzigd frontaanzicht zijn deze veranderingen voornamelijk te vinden op het technische vlak. De grote Volkswagen kreeg namelijk een 1,7 liter motor met electronische benzine-in spuiting en een motorvermogen van 85 SAE pk. Volgens fabrieksoj kruissnelheid 155 den. Ook de accek geworden. De ophanging van motor- en versnel lingsbak is gewijzigd en garandeert een afdoende geluiddemping. Achter werd een stabilisator gemonteerd. De in februari van dit jaar in Nederland geïntroduceerde electronische benzine- inspuiting op VW-1600-modellen heeft geleerd, dat een efficiëntere en scho nere verbranding wordt verkregen. Daardoor is een lager benzineverbruik bij gelijke prestatie gegarandeerd. In het interieur werden andere voor stoelen geplaatst, dikker bekleed en met naar voren doorgetrokken leuning- zijkanten. Verder kwam er een tijds ingebouwd controlelampj drijfstijd van de verwan, schakelde motor tot lag speelt Velocitas thuis tegen Knegselse Boys. Deze ploeg Velocitas bekend als een zeer gevaarlijke tegenstander; dit heeft men in het verleden wel bewezen. Toch zien wij deze wedstrijd met een beetje optimisme tegemoet, gezien de maximale winst van de eerste twee wed strijden en het vertoonde spel van de jonge Velocitas ploeg. Dus zondag op naar het Velocitas ter rein gelegen aan de Jan Truijenlaan.' Aanvang half drie. Gemakkelijk is zo'n viewer, je hoeft het niet donker te maken, geen gesleep met een projector en scherm. Hij vergroot veel en er zit een stoot licht in. handig, degelijk en eenvoudig te bedienen. op zijn beurt komen en is een zo groot mogelijke leze doelstellingen staan ,;dag tegenover elkaar in >ark. Een spanning om te ul.o! Tenslotte nog even een over het B-elftal, dat wel in de blijven van de grote jeugdige reserves gaan naar Baronie met de hoop daar meer punten te kunnen ver- A.s. zondag staat voor LONGA de be langrijke wedstrijd tegen Terneuzen op het programma. Wie enigszins op de hoogte is van het amateurvoetbal in de tweede klasse, zal het bekend zijn, dat de Zeeuwen onberekenbare tegenstan ders zijn. Gedurende het vorige seizoen werden zij lange tijd als serieuze kam- pioenskandidaat beschouwd. In de slot fase schoot Terneuzen echter tekort. Ook dit jaar is de start weer goed geweest. Drie punten uit twee wedstrij den mag immers zeer hoopvol genoemd worden. LONGA staat dus voor een moeilijke opgave. De Tilburgers zullen zich ten volle moeten geven, om de tegenstander van een overwinning af te houden. Als extra waarschuwing mag nog gelden, dat Terneuzen in uitwedstrijden rake klappen uit kan delen. Voor de toe schouwers is het belangrijk te weten, dat Terneuzen altijd probeert goed voetbal te spelen. op loot Wi r van a.s. vati z.F.c een goede beter te zijn Ondank schillende zichte van vaak zeer heeft, beslist voor het Noadb alles EDO.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1969 | | pagina 9