til 1 h FLORYN ALARMNUMMER 0011 Studenten <e> Willemien is met „Daar op Mallorca” op alle zenders in de lucht Veel geslaagden aan part-time school »r zoeken kamers ik- moetU bij Uw slijter zijn! Geslaagden Mill-Hill College Jvoor ZWEM BROEKEN Waarom wij elkaar op kritieke ogenblikken in de steek laten Een Maastrichtse agent, die onlangs twee bankrovers moest bedwingen kreeg van de ademloos toekijkende toeschou wers geen hulp. Iedereen heeft over dit voorval kunnen lezen en is vervolgens tot de orde van de dag overgegaan. Da gelijks vinden ongelukken plaats, wor den er mensen vermoord en vallen er het water, zonder dat het hand uitsteekt. Hoe is dit hamers van hooi I Geslaagden Gemeentelijke Middelbare Handels- avondschool 59 - pagina 2 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 3 juli 1969 - pagina 3 Han- e Til- I Knegfe/é ]lHeuvelstr.5O (Hoèk WillemUstr.} OISTERWIJK C.OIRLE Gul BAARLE. MAS5AU IS* DOKTERS WEEKENDDIENST DE TILBURGSE SPAARBANK NOORDSTRAAT 125, TILBURG hisie ziet GEWONE SPAARREKENING 6-MAANDS TERMIJNREKENING JEUGDSPAARREKENING zkvmvloot Alle transacties-Dok mogelijk via onze postgirorekening no. 1083209 SCHOUWBURGRING 10 - TILBURG Betrouwbare gebruikte wagens met schriftelijke garantie Hoge en Lage Mierde Moergestel Oisterwijk O. W. en Middelbeers Tilburg Udenhout 4,2 5,1 5,1 KOM KIJKEN NAAR ONZEA-1 WAGENS! 1966 1967 s, A. Brok, I Ekkelboom, 050 •stigingen SPORTAFDELING I I .E 116c, Goirie, tel. ‘e ko- heeft 1/ A-l V 'GEBRUIKTE WAGENS} 2> UL1COTEH O MOERGESTEL )OP >OTJE iat", jol iat 223o ir» UDEHHOUT Uw speciaalzaak mpost filmen foto Gisberg man, I heden .00- I uur. I Wie een kamer wil verhuren aan een student kan zich aanmelden bij het Bureau Studentenbelan gen van de Katholieke Hoge school, Hogeschoollaan 225, telefoon 04250-70960. Zittinguren 19-20 uur. Dinsdag-, Noordstraat 125 Donderdag: Nimrodstraat 30 (gebouw Tilburgse Bouwvereniging) Vrijdag.- Noordstraat 125 en Leo Xlll-straat (Leoschool) v. Berkel, L v. Enge- A. v. ler- R. v. Tie- /anrooy, G. lag 6 juli r 'tot maandagochtend er mens kinderen in publiek een mogelijk? In Het P“ Bebber, A. Brou- Dongen, Th. v. 'rh. de Kroon, J. issers. Jansen, M. Leyten, Rozenbrand, W. Rijnen, Veroude. overal in Met een door en rsoonlijke ak in ver- belangrijk ijeenbank. nnenkomt De ideale ag en zondag van 17.30-18.00 uur. AFD. OCCASIONS HEUVEL 35 TEL 21673 milvareh- BEEK Ford 12M 1500 cc 2-deurs Ford 12M Combi 2-deurs 1965- 1966 1966- 1967 1968 1966 1967 1968 Record 1700 cc 2-deurs 1967 Record 1900 cc 2-deurs 1967 TANDARTSEN Hamann, Nwe Bosscheweg 110, tel. 22762. Spreekuurtijden: zaterdag 12.00-12.30 uur en van 1 dat de door de ,s. georganiseer- 15 september n totaal hebben ïmeld. Wie nog kan zich wen- Postbus 184 te O DIESSEH MIDI ff3 WESTEL- 6EERS BERKEL- EttSC HOT Ford Cortina 1200 cc 2-deurs 1965-’66-’67 Ford Cortina 1500 cc 4-deurs 1966 Ford Corsair 2-deurs 1965-1968 Ford 12M 1200 cc 2-deurs 1965-1966 1966 mensen horen graag vrolijke muziek en er is al ellende genoeg op de wereld. Ook in Hof van Holland weet zij de mi crofoon met grote vaardigheid te ge bruiken. De kostbare geluidsinstallatie (stereo en echo en alles zit erop) biedt vrijwel onbeperkte mogelijkheden en de klanten horen liever Willemien dan de jukebox, die nu in een verloren hoekje ’n «Eindeloze» kollektie Wat betekende de invoering van het alarmnummer 0011 op 1 juli 1969? Ie. Voortaan kan in spoedgevallen op snelle wijze hulp gevraagd worden van BRANDWEER -G. G. en G. D. POLITIE door het telefoonnummer 0011 te draaien. vragen staat vrij -advies er bij ZINGEND ACHTER DE TOOG IN HOF VAN HOLLAND DIERENARTSEN Rasenberg, Bosscheweg 110, Enschot, tel. 04251-648. TILBURG, dinsdagavond. Sedert ruim een week is Hof van Hol land aan de Eindsestraat 2 in Dongen niet meer hetzelfde café. Het was er al druk, maar het is nog vele malen drukker geworden. Dat doet niet alleen het bier dat er getapt wordt, dat doet bovenal Wil lemien, die met haar vrolijke stem de mensen naar de tap zingt. Vo rige week dinsdag bracht „Elf Provinciën” haar eerste plaatje uit en sedertdien is Willemien voortdurend in de lucht. Ze vindt het fantastisch. „Ik heb het altijd al gewild, maar hoe krijg je zoiets voor elkaar, hè? Vrienden van ons zeiden het wel te weten, maar ik werd er toch niet veel wijzer van. Op een keer was ik in een disco- zaak in Breda en de eigenaar daarvan zei, dat hij me zou helpen. Zo kwam ik in contact met Pierre Kartner die producer is. „Vanwege van alles en nog wat ging het niet zo vlot, maar het duurde toch niet lang of Annie de Reuver, die eigenares is van „Elf Provinciën”, kwam naar Dongen om het vocale geluid van Willemien te beoor delen. Ze kwam er met glans doorheen. „Ik ken wel geen noot mu ziek”, zegt Willemien, „maar ik heb een goed gehoor. En dat is veel beter!” Hout, J. Me Mutsaers, N. f v. d. Velden, us, C. v. Gorp, s, H. Moonen, C. de ie, J. Scheepstra, J. bach, L. Huystnans. APOTI Zondagsdienst 13.00 uur: v. Gorp, Broekhoveftseweg 27, tel. 22302. Mutsaers, Wilh. park 143, tel. 25315. GOIRLI Hooft, Tilburgseweg 1 04247-1765. Harmonie Tilburg ieratie in de bioe- hun jubileum. De zaal van De Postel- d. Linder, J. cregen de gou- e heer P. van Elke A-1 auto is door ons grondig geïnspec teerd en gereconditio- neerd, en wordt schrifte lijk gegarandeerd. Kom kijken naar deze speciale aanbiedingen: Ford 17M 2-deurs Ford 20M T.S. 4-deurs Renault R10 4-deurs Citroen Ami 4-deurs Citroen Ami 6 4-deurs Opel Opel VW 1600 TL kleuren beige en zwart V.W. Variant Enkele leden van 1 werden door de Fedt metjes gezet vanwege huldiging was in de za se Hoeve. De heren B. v. Stoffelen en A. Reijnen kr den speld met robijn. De heer Loon ontving de gouden speld. Het is thans wel zeker da Vriendenkring Oostenrijk g de reis naar Wenen op L doorgang zal vinden. In tc zich 16 personen aanger nadere inlichtingen wil 1 den tot het secretariaat, 1 Tilburg. 2e. Het nummer is dag en nacht bereikbaar. 3e. Voorlopig kan dit alleen nog maar met de telefoontoestellen in onderstaande gemeen ten Alphen en Riel Baarle-Nassau Berkel-Enschot Diessen Goirie Hi I varenbeek Zie het hierbij afgedrukte kaartje. 4e. In de daarvoor in aanmerking komende gevallen, wordt dan de gevraagde hulp ver leend door de in dat gebied werkzame Brandweer - GG-GD en Politie. 5e. Deze telefoongesprekken zijn kosteloos. 6e.De bestaande telefoonaansluitingen van Brandweer, GG-GD alsmede van Rijks- en Gemeentepolitie blijven bestaan voor het normale telefooncontact. OOST E L- >DEL- BEERS BEERS T die langs komt, zijn wagen aan de kant zetten en de pechvogel trachten te hel pen. Er is niemand op wie hij zijn reac tie hoeft af te stemmen. Hij neemt zelf de beslissing. Door niets te doen, passen wij ons dus aan bij de schijnbare onverschilligheid bij anderen, waardoor wij een mens in nood laten zitten zonder te helpen, of zelfs maar te beseffen, dat hulp nodig is. Slechts wanneer wij ons 'bewust zijn geworden van de invloed van de men sen om ons heen, kunnen wij daar weer stand aan bieden. De mens is dan vrij om de nood wèl te zien en erop af te gaan om ze te lenigen. LAGE MIERDE! dL MOOCE MIERDE Geslaagd aan het Mill Hill College te Tilbutg voor Gymnasium Alpha: H. v. d. Biezenbos, Tilburg. G. Blaakman, Hoofdplaat. A. v. d. Brekel, Tilburg. T. Heymans, Kelpen. J. Heijnen, Tilburg. Fr. Jespers, Oosterhout. H. Kiens, Velp. K. v. d. Laan, Wormerveer. J. Reerink, Oldenzaal. G. v. d. Sande, Tilburg. S. Snel, Achterveld. J. Steijns, Tilburg. S. Tol, Volendam. G. v. Wanrooij, Kaats heuvel. Geen afgewezen. Afdeling Bèta: P. v. Asperen, ’s-Herto- genbosch. C. Groot, Limmen. K. v. Hengstum, Arnhem. J. v. d. Heijden, Tilburg. G. Kuijer, Alkmaar. G. Raaij- makers, Tilburg. J. v. d. VJugt, Lange- raar. Geen afgewezen. Gamma-afdeling: W. Binck, Etten. N. Conijn, Ursen. W. v. Dongen, Hulten. J. Gielen, Neerkant. P. v. d. Graef, Aarle-Rixtel. A. v. Lith, Erp. J. Milten burg, Rotterdam, E. P. Mous, Balk, T. v. Pelt, Eindhoven. Fr. Reijn, Hilversum. Y. Terwisscha-van Scheltinga, Tims. Noordstraat 65 staat. Er valt nog maar zelden een kwart je in. Willemien durft er best voor uit te men, dat de natuur haar gezegend hi met grote maten en een vrolijk humeur. Dat sommige-mensen haar „De Witte Reus” noemen irriteert haar niet. Zelfs niet toen Radio Veronica daarvan met een heel Nederland en een groot stuk van België op de hoogte bracht Zij is blij met haar eerste plaat. Zij is leuk op 45 toeren, maar beslist ook het aan schouwen waard als zij achter de toog van Hof van Holland over Majorca zingt. Baeten, W. v v. Doorn, A. jC. Govers, loeien, v. Wa Hieronder publiceren wij een lange lijst geslaagden van de R.-K. Part-Time School aan de Joh. van Oisterwijk- straat 1. De diploma’s zijn vrijdag 27 juni jl. uit gereikt tijdens een door de leerlingen- raad georganiseerde feestavond in de Studio-zaal van de Stadsschouwburg al hier. De voorzitter van de leerlingenraad, de heer Pollaert, wees in zijn openingsrede o.m. op de opleidingssituatie voor wer kende jongeren in Nederland. Hoewel in T ilburg de opleidingssituatie bepaald gunstig genoemd mag worden blijft toch nog een groot deel van de aan het ar beidsproces deelnemende werknemers beneden de 19 jaar van elke vorm van opleiding of vorming verstoken. Spe ciaal de vrouwelijke jeugd verkeert dui delijk in een ongunstige situatie. De heer Kooien feliciteerde de leerlin gen namens het bestuur van de school; de heer Gijselhardt, waarnemend hoofd van de afdeling onderwijs, deed dit na mens het gemeentebestuur. De directeur van de school, de heer F. A. M. Broers, deelde vervolgens de di ploma’s uit. Niet onvermeld mag blijven dat de wet houders De Grood en Vriens na de raadsvergadering nog blijk gaven van hun belangstelling. Afdeling Timmeren B J. Aerts, F. v. d. Berg, A. v. Hees, J. Jonkers, J. Keepers, C. de Leeuw, W. Maas, P. Moonen, J. Schuurmans, P. Stads, P. Ostaden, F. Verhoeven, L. Wattimena, P. v. d. Wouw, M. v. Bragt, C. v. Beerendonk, H. de Bresser, J. Clijssen, C. Denissen, A. v. Dijk, J. Eysermans, J. Gadellaa, P. Hamers, J. v. Ingen, H. Jakobi, P. Krijnen, F. Rey- rink, J. v. Rijswijk, A. Visser, A. IJpe- laar, C. Buys, B. Damen, W. Donders, G. Gillis, B. v. Gils, F, Grootzwagers, L. v. d. Hout, H. de Jong, H. de Kort, G. Mols, C. Oerlemans, A. Robben, J. v. d. Sande, A. Stakenburg, C. Westers, H. Wolfs, L. Brands, J. Franken, J. v. Haaren, P. v. lersel, M. Janssens, A. Mommers, F. Mutsaers, C. v. Poppel, A. Spijkers, J. Staps, F. v. d. Wier, J. de Wilde. Machinaal Houtbewerken B J. v. d. Burgt, P. v. Helvoirt, H. Hess, G. v. Hest, J. Koppen, A. v. d. Linden, J. v. Loon, A. v. d. Looy, L. v. d. Maas, J. Röther, G. Roosen, J. Timmermans, A. Verhoeven, W. Versteegen, P. Voets, H. Vulders, C. v. Zeist. Meubelmaken B P. v. d. Aker, R. v. Bcbbcr, wers, L. Clijssen, J. v. Giessen, M. Heinen, Th. de 1 Naaykens, J. v. Raak, A. Vis Autotechniek B J. v. Alphen, A. v. Assouw, J. Broeders, J. v. Breugel, A. Cools, J. Cruyssen, W. Denissen, W. v. Helvoirt, P. Kolen, P. Leyten, M. Piggen, B. Simons, J. Vis sers, J. Vromans, F. Veroude, F. Aarts, J. de Beer, J. v. Doornmalen, H. v. Dorst, H. v. Gestel, M. v. Haren, A. v. lersel, J. Lips, A. Remeysen, J. Scha pendonk, M. Smits, A. Donders, J. Doggen, P. v. Es, G. v. Geel, J. Heine, H. Komman, A. v. d. Hout, J. Mertens, W. Moonen, G. Mutsaers, N. Smeur, H. Steyaart, L. v. d. Velden, A. de Bruyn, H. v. Gils, C. v. Gorp, P. v. Heel, P. LibregfS, 17 Roon, J. v. d. Sande Teurlings, H. Trimbz het diploma van de 3-jarige cursus: Mevr. C. Broek op ’t Hoog; mej. A. v. Besouw; mej. A. v. Dommelen; mej. P. Jonkers; dhr. P. Adema; dhr. N. An dries; dhr. T. Backx; dhr. R. v. d. Beek; dhr. A. v. d. Bogaard; dhr. J. Brökling; dhr. J. Coolen; dhr. H. Dielissen; dhr. L. Doorakkers; dhr. B. v. Eeten; dhr. W. Evers; dhr. L. v. Eijk; dhr. J. v. Hees- wijk; dhr. G. Hoepelman; dhr. T. v. Ier land; dhr. H. Jansen; dhr. J. Kampert; dhr. A. v. Kempen; dhr. A. Kriellaars; dhr. H. Kruijssen; dhr. R. Kusters; dhr. D. Leenhouwers; dhr. J. Leenhouwers; dhr. J. Lemmers; dhr. P. v. Lieshout; dhr. C. v. Oers; dhr. M. v. d. Oeteiaar; dhr. R. Oving; dhr. P. Peeters; dhr. C. v. Pruissen; dhr. J. Schellekens; dhr. W. Smits; dhr. P. Smulders; dhr. J. Sontrop; dhr. J. Sparidaens; dhr. C. Staps; dhr. A. Terp^ra; dhr. P. v. Tilborg; dhr. J. Toe- poel; dhr. G. Wouters. zonda Van zondag 8 uur 8 uur: Taminiau, Heuvel 51, tel. 23762. Cottaar, Korvelplein 47a, tel. 20704. v. d. Laan, Gasthuisring 18, tel. 21215. v. Haaren, Hoefstraat 214, tel. 22401. J. Mols, Robben, appenbeld, J. Wouters, de Haan, C. Ht P. Nieuwenhuis, endonk, M. Segers, Jroek, C. Donkers. H. de Haas, Jonker, A. Klein A. Moonen, P. 1 Machine Bankwerken A. v. Amersfoort, A. v. Belkom, A. Boons, W. Ceron, J. v. Es, J. v. Gestel, G. Gijzel, J. v. Ham, J. Kock, W. v. d. Langeberg, G. v. Ostade, A. v. Riel, J. L.abbee, J. v. d. Biggelaar, A. Broeders, P. v. d. Bruggen, F. v. Kraay, M. Moo nen, J. v. Oers, J. Staps, J. Vereijken, A. Weytmans. Constructie Bankwerken L. v. Amelsfoort, M. Broks, J. Elen, H. v. Ierland, L. v. Korven, W. Lemmens, M. Schipperen, M. Verstijnen, H. v. d. Wijdeven, J. Berkelmans, H. Brouwers, J. Elings, J. v. Gerwen, Th. v. Ingen, A. Jonkers, J. Leyten, J. Mengede, J. v. d. Piit, R. Sauvé, M. de Vos, G. Wild hagen, P. v. Dooren, H. v. Dijk, H. v. ^rgen, F. v. Grunsven, J. Klooster- F. v. d. Pas, M. v. d. Put, M. Re- [HEKERS vanaf zaterdagmiddag Aan de Gemeentelijke Middelbare IT— delsavondschool, Langestraat 12 te iu- burg slaagden voor: het diploma van de 5-jarige cursus: Mej. C. Alberts; mej. A. Mu'tsaers; mej. C. van Os; mej. B. v. d. Poll; mej. S. Schellekens; dhr. P. Denissen; dhr. L. van Dijk; dhr. A. Evers; dhr. A. v. Eijk; dhr. W. van Gils; dhr. J. Janssen; dhr F. Kampert; dhr. J. Linkels; dhr. A. IJpe- laar. het dipk Mevr. C In Het Beste geven de psychologen John M. Darley en Bibb Latané, res pectievelijk verbonden aan de Princeton en de Ohio Universiteit hun bevindin gen omtrent dit probleem weer. Het zou te ver voeren om hun verslag in zijn geheel weer te geven. Men moet dit artikel zelf lezen om een goede in druk van het probleem te krijgen en vooral inzicht in de drijfveren van de mens, die apathisch blijft toekijken ter wijl zijn medemens sterft. De beide deskundigen hebben tal van proeven genomen, welke in het verslag op indrukwekkende wijze aan de lezer worden voorgelegd. Hun belangrijkste conclusie is, dat de mens, die een ongeluk ziet gebeuren zelf geen beslissing neemt, doch eerst onbewust, aftast wat de algemene reac tie bij andere aanwezigen is. Wij kun nen dit met het volgende voorbeeld il lustreren. Indien iemand met motor- pech aan de kant van een drukke ver keersweg staat, rijdt iedereen door, uit sluitend omdat anderen dat ook doen. Staat deze pechvogel echter op een stille landweg aan de kant, dan zal vrijwel zeker de eerste de beste automobilist, zaterdag 5 juli Töt 10 uur ’s mörgens is uw eigen huis arts beschikbaar. Van 10 uur tot zondag ochtend 8 uur: V. Horssen, Pater v. d. Elsenplein 1, tel. 23580. Schrader, Vierwindenlaan 23, tel. 72275. Velthuyse, Baden Powell-laan 56, tel. 72639. Gommers, Wilh. park 71, tel. 20193. DE MOER jack, A. Smits, J. v. d. Veeken, L. de Weert. Fijnbankwerken P. v. Dongen, P. v. Dijk, J. Mathijssen, F. v. d. Pol, H. Scheutjens, H. v. d. Steen, J. Stokkermans, A. v. d. Ven, J. de Vries, C. Weyters. Schilderen B P. v. d. Gevel, C. Klijn, J. Konings, C. Severijns, P. Schapendonk, J. v. Fes- sem. Centrale Verwarming B M. de Beer, C. v. Dommelen, A. v. Erp, W. Fouchier, M. Gabriels, P. in ’t Groen, W. Jansen, P. v. Puyenbroek, F. v. Riel, C. Rutten, G. Smulders, H. Ver. hoeven, J. Verhoeven, A. VingerhoeLs, Centrale Verwarming C G. v. Diessen, P. v. Fessem, J. Jansen, Th. de Jong, Th. de Jong, L. Lamers, A. v. Mosselveld, J. Vennix, A. Verhoe ven, A. Verhoeven. Goudsmeden B J. Boor, A. Jansen, S. de Jong, B. v. Loenhout, H. Pijnenburg, J. v. d. Poi, P. Spanjers, J. Willems. Metselen B H. v. Gorkum, M. C. Merkx, J. v. Roz, A. Verhoeven, F. Tegelzetten II C. Brands, G. Crooymans, F. Habra- ken, H. Jansens, J. Kemps, L. Leyten, C. Mennen, M. v. d. Meyden, J. Paulis- sen, E. v, d. Thillart, G. Verbakel, D. v. Willigen. Textiel A H. de Bie, F. Clijssen, P. Hey, G. v. Lent, J. v. Os, E. Otten, W. Schoone, M. Soemers, Th. Spijkers, J. Staps. Textiel B A. Adriaans, A. 1 A. v. d. Broek, J. len, H. Gommer, sel, J. v. lersel, Th. Roek nen, A. Tooten, C. v. Doornen. Elektrotechniek B F. Akkermans, A. Brok, H. Buitendijk, Th. Cools, G. Ekkelboom, G. v. Hoorn, Keyzer, G. Krijgsman, A. Marcelis, Mels, P. Mutsaers, A. Peters, W. v. Borne, G. v. d. Brand, C. Grootzwa- rs, W. Heynen, Th. v. Kolsteren, P. Jong, J. de Kort, H. Mertens, A. v. d, Meydenberg, J. Mols, J. Monsieurs, A. v. d. Pol, R. Robben, W. v. d. San den, G. Stappenbeld, J. Wouters, C. Broeders, P. de Haan, C. Hansor1:, J. Labruyère, P. Nieuwenhuis, M. Pee ters, A. Schapendonk, M. Segers, J. Sul. sters, F. v. d. Broek, C. Donkers, W. v. Gooi, P. Graat, H. de Haas, M. Hen driks, E. de Jonker, A. Klein Paste, M. Lestel uhu, A. Moonen, P. v. Ooster- wijk, M. v. Pol, A. Verhagen, H. Ver hoeven, E. Wild. Metaal J.N.O. A. v. d. Broek, H. Bogaers, F. v. d. Bosch, F. Horsten, W. Korremans, J. v. d. Louw, A ,v. Tilborg. In Tilburg geboren Zo begon het platenavontuur van Wille mien, dat al vrij snel leidde tot de pre sentatie verleden week. Twee nummers staan erop. „Daar op Majorca” en „Rio de Janeiro”. Wil Willemien in de show business? Geen sprake van. Ze vindt het gewoon leuk en in de goedbeklante zaak heeft ze het toch al druk genoeg. Mis schien was ze wat in het vergeetboekje geraakt, maar in Tilburg genoot ze een aantal jaren geleden al bekendheid, toen ze samen met haar zusjes voor Radio Luxemburg zong. Ze heeft er nog ple zier om. Met haar zus Tonny vormde ze het duo The Willyton Sisters, maar om dat deze naam aan een bepaald soort bleekwater deed denken, werd het geen succes. Met een ander zusje werd het „The Wilkora Sisters”. Daar was echter ook iets mee wat verkeerde associaties opriep, maar het zingen ging best. Wie is Willemien dan? Zij is in Tilburg ge boren en heeft jarenlang in de Tonger- lose Hoefstraat gewoond. Bij de burger lijke stand staat zij ingeschreven als Wil helmina van Disseldorp en zij is ge trouwd met de heer C. van den Dries. Ongeveer vijf jaar geleden namen zij in Dongen Hof van Holland over. Zij is 37 jaar en heeft drie kinderen. Desiree, hét oudste dochtertje, dat 10 jaar is, zingt ook al. Vers van de pers werd de plaat op woensdagmorgen de dag na de pre sentatie al op de radio gedraaid. „De hele morgen was ik al aan het draaien”, zegt Willemien. „Van Hilversum I naar II en III en door naar Veronica”. Plot seling hoorde ze haar liedje en dan sta je toch wel even raar te kijken.” Hoewel zij het nooit verwacht had, werd haar plaaije ook een commercieel succes. De eerste pers van 500 vloog de deur uit en binnenkort komt de „tweede uitgave”. De plaat wordt verkocht bij Hof van Holland en in Tilburg, j er wellicht r rige liedjes hout ze haar liedje even raar te kljl «it verwacht had, werd commercieel succes, i 500 vloog de deur uit Komt de „tweede t±~— ivordt verkocht bij Hof van i ook bij de firma Rossmeisl Als het wat goed gaat komt nog eens een LP. Van treu- - *--udt Willemien niet. De

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1969 | | pagina 3