Ito EU GROOTSTE GEBRUIKTE WAGEN-SHOW FLORYN r~\ TO Filmpost WW Mm An fntn voor Méér snelheid en méér service moet U bij Uw slijter zijn! voor N.S. reizigers GOED NIEUWS voor vrachtwageneigenaars OOIT IN TILBURG GEHOUDEN!! fif „Spoorslag f7W Ontspannings vereniging kasteleins opgericht KNEGTEL EN RINGBAAN □□moöOLffljDnan Nieuwe toeristische autoroute door Nederlands/Belgische grensstreken n.V. gaiiage nac^^e/nA KOTTERSTRAAT (bij Piushaven) ZATERDAG m ZONDAG organiseren wij in de „Mies in Carré” Zonaanbidder Voorbereiding Vredesweek ’69 Emmy Verhey als soliste bij Brabants Orkest Vriendenkring Oostenrijk organiseert reis Oude jazz in Nemerlaer 1969 - pagina 2 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 5 juni 1969 - pagina 3 ■dag, suren _yoortimen foto gezei aan EMMY VERHEY ‘S* DOKTERS WEEKENDDIENST en Voorbeelden uit onze expositie: '65 '67 BESTELWAGENS TEVENS 20 GOEDKOPE VACANTIEAUTO’S w.o. VOLKSWAGENS, DAFS, WARTBURGS, TRABANTS, RENAULTS ENZ. Kent u onze GEOPEND: 10 UUR-20 UUR TERUGKOOPVERKLARING? SCHOUWBURGRING 10 - TILBURG Fiat 600, blauw, '65 Fiat 500, I.groen, '67, NSU Prinz, beige, '64 Opel Kadett, beige, '64 Opel 1700, 4-deurs, grijs, '64 Ford 12M, wit, '67 Ford 12M, wit, '66 Commissaris der Koningin van Noord-Brabant en de heer A. Kinsbergen, Gouverneur van de provincie Antwerpen en voor zitter van de TFPA. Namens de ANWB werd daarbij het woord gevoerd door mr. K. H. Gaarlandt, lid van het Dage lijks Bestuur van de ANWB. VW BESTEL MET RUITEN, 2 schuifdeuren, groen, '67 VW BESTEL, 10 m3 inhoud, blauw, '64 VW Pick Up, grijs,'65 ALLE KENTEKENBEWIJZEN LIGGEN TER INZAGE daarom is contact met vorige eigenaar mogelijk. Automobielmij. Th. Knegtel N.V. SPOORLAAN 175 TELEFOON 24100 gericht op de eisen van lijkt uit: nrföFVONIWWinnnn sjurk; e dame >rmd door de .se staats- Utrecht” van den- DIERENARTSEN Rasenberg, Bosscheweg 110, Enschot. Tel. 04251-648. Binnen 30 dagen, na levering bestaat de mogelijkheid uw gekochte auto in te ruilenl 1 uit en- vaardig had en nijvers, animo het foskou 1966, deze ïluk” naar binnen trek ge- aan de Spoorlaan in gebruik TAXANDRIAROUTE GEOPEND Kotterstraat 1 B - Tilburg - Tel. 24605 (04250) constateerd, dat er sprake is van een nivellering in frequentie over de dag, of het nu tijdens de dal- of de spitsuren is. De onmiddellijke gevolgtrekking hieruit isd Makkelijk bereikbaar vooralle lengten vrachtwagens, zelfs geladen te smeren. Geopend van maandag toten met vrijdag van 8.00-12.00 en 13.00-17.00 uur. APOTHEKERS Zondagsdienst vanaf zaterdagmiddag 13.00 uur: Cloosterhuis, Heuvel 26. Tel. 26352. Sleddens, Korvelseweg 127. Tel. 26834. TANDARTSEN Witte, Bredaseweg 300. Tel. 22604. Spreekuurtijden zat. en zond, van 12.00-12.30 uur en van 17.30-18.00 uur. A.; paspoort hoes van op- De ANWB heeft vandaag samen met de Toeristische Federatie van de Provincie Antwerpen (TFPA) in het recreatieoord „Beekse Bergen” de eerste grens- landroute in het zuidelijke grens gebied - de Taxandriaroute - officeel in gebruik genomen. Deze over Nederlands en Bel gisch gebied, ten zuiden van Breda en Tilburg uitgezette toe ristische autoroute werd geopend door dr. C. N. M. Kortmann, J 1 juni organiseerde Paar- jrtcentrum „Het Laar” haar ars Oriëntatierit. Na de zeer ge- Voorjaarsrit, georganiseerd heer digenc Met ingang van maandag 1 juni hebben wij een nieuwe 12 meter lange vrachtwagen-smeerkuil met 10 tons Pit lift <lu,sarts Van 10 i Vesseur, Kruk, Tel. 249?’ Cottaar, II v. d. Laan, v. Putten, Koestraat Het dochtertje van mevrouw Van Gestel, Sophiastraat 20 heeft op eerste pinksterdag 's avonds om zeven uur een meikever gevangen. Zij heeft ge hoord dat dit eigenlijk niet kan omdat het nog te vroeg zou zijn. Mensen die er al een gevangen hebben zouden zich met haar in verbinding kunnen stellen. VW 1300, blauw, '65 VW 1200, grijs VW 1200, wit, '65 VW 1300, st.schd., wit, '66 VW 1300, beige, VW 1300, wit, '67 VW 1200, roldak, grijs, '66 VW 1500, st.schd., groen, '67 VW 1300, I.blauw, '68 VW Karman Ghia, donkerblauw, '64 vragen staat vrij advies er bij _.iaam, Alphen, I beek, Lage Mierde, Hooj sel, Arendonk, Retie, Pos hout, Averbode, Westerl aart, Gierle, Beerse, straten, Meerle, Strijl el pee zal de baten ten de Bisschop GOIRLE Hooft, Tilburgseweg 116c, Goirle. Tel. 04247-1765. Op zaterdag 7 juni 196! geeft Het Brabants Orke van Hein Jordans een g auspiciën van de Vrienden van Het Br Stadsschouwburg te ^..stische medewet! Jr de Nederlandse Het opvoeren van de laatste jaren nieuwe dienstrap Thans kan r In „Spoor naar ’75” kondigde NS onder de naam Spoorslag ’70, een snellere en frequentere dienstregeling aan. Voor het eerst na vele jaren bevatte het dienstregelingsjaar 1968- 1969 weer eens een zomer- en winterdienst. De nu geëindigde winterdienst bracht de frequentie tussen Amsterdam en Utrecht van 2 op 4 treinen per uur. Rotterdam/Den Haag - Utrecht - Arnhem kwam van 2 op 3 treinen per uur. Groningen - Randstad kreeg eik uur een exprestrein erbij. Kortom de winterdienst 1968-1969 gaf belangrijke veranderingen en verbeteringen. Het in de loop van t:- king komen van aanvullend nieuw ma- Het opvoeren van de treinfrequentie is terieel en het gereed komen van ver- de laatste jaren een kenmerk van elke schillende technische aanpassingen van nieuwe dienstregeling, zo ook van deze, de stations, zullen bevorderlijk zijn voor Thans kan reeds duidelijk worden ge- een steeds gladder verlopen van de dage- -- Die produktie is gericht op de eisen van Paardencentrum „Het Laar” Verkorting van de reisduur door gro- Op zondag tere snelheid, door kortere stationne- densportcem menten en door betere aansluitingen Vc op de knooppunten; sla frequentieverhoging op een groot aan tal baanvakken; uitbreiding bereikbaarheid van agglo meraties door opening van een aan tal voorstadstations, thans niet alléén in het snel urbaniserende westen van ons land. 'Kk Uw speciaalzaak constateero, aat er spra nivellering in frequentie i het nu tijdens de dal- of De onmiddellijke gevolgt is dat er voor de reiziger! door een gelijke keus is in de tijd vertrek, dat wil zeggen dat hij in dienstregeling al „op goed geluk” het station kan stappen om daar 1 een korte tijd een trein voor verti reed te vinden. Op de knooppunten biedt de toegepaste frequentieverhoging in vele gevallen kortere overstaptijd op aansluitende trei nen. tullen een aantal leerkrachten van de Pedagogische Academie een ■brengen aan Tilburg. Zij zullen jrden ondergebracht bij de Til- van de Vriendenkring Met dienstregeling '69 wordt begonnen met 140 km/u en wel tussen Zwolle en Amersfoort. Voorts wordt uitbreiding gegeven aan het aantal met 130 km/u bereden baanvakken. Reistijdwinst wordt bereikt door het op intensievere schaal toepassen van 'snel- stop’, evenals door het met hogere snel heid binnenkomen op een aantal reeds „iertoe ten behoeve van Spoorslag '70 ingerichte stations. Emmy Verhey werd geboren te Amster dam, vlak achter het Concertgebouw op 13 maart 1949. Zij begon met viool- - lessen op haar 7e jaar bij haar vader, zelf In hi violist. Met 8 jaar nam Oscar Back in lijn» Amsterdam haar als zijn jongste leer- linge aan. Onder zijn leiding debuteerde zij eind 1961 bij het Frysk Orkest. In de zomer van 1962 speelde zij in Scheveningen met het U.S.O. onder lei- VW 1500, wit, '62 VW 1500, wit, '64 VW 1600, d.blauw, '67 met stalen schuifdak VW 1600, wit, '67 VW 1600 TL, wit, '65 VW 1600 TL, rood, '66 VW 1500 STATIONCAR, blauw, '64 VW 1600 STATIONCAR, blauw met st. schd. '66 VW Variant, Wit, '63 Per 1 juni is de nieuwe jaardienstregeling ingegaan. De 2e fase naar Spoorslag ’70. Een scherp gestelde dienstregeling, die de reizigers véél wil bieden en van de mensen „op de lijn" véél vraagt. Een dienstregeling, die zeker ook inloop- moeilijkheden zal geven, maar waarvan we overtuigd zijn, dat hij met een vol- r doende betrouwbaarheidsmarge gereali- heid seerd kan worden. hierti -sportcentrum „Het Laar’ Voorjaars Oriëntatierit. Na de laagde Voorjaarsrit, georganiseer^ door de heer Fisher, is dit gebeuren een overweldigend succes geworden. Het Aktiecomité, samengesteld kele vrienden van „Het Laar”, geholpen door de dames Laurey, een rit uitgezet rond de Blaak de Gilzer Baan, die de 82 inschrijv klein en groot, geweldig veel en plezier heeft verschaft. Vanaf 11 uur startten 41 paren, een jongere en een oudere ruiter of ama zone, met telkens vijf minuten tussen pauze. Met de spelregels goed inge prent, waardoor ze b.v. wisten dat dit maal te laat komen niet zo erg gestraft werd als te vroeg arriveren, werd de uitgezette route gereden. Ogenschijnlijk was de route argeloos, maar in werke lijkheid vol aardige vondsten en fijne kneepjes. Zo moet vermeld worden dat, als de 82 deelnemers een doorsnee vor men van de Nederlandse bevolking, er toch altijd 80% zijn die de Nederlandse en de Franse Driekleuren verwarren; en alsof dat niet erg genoeg ware, ver aarden enkelen de kameel met de dro medaris. geplande tijd van één uur en vijf uten bleek voor de meesten ruim de voorgeschreven weg BEETHOVEN-PROGRAMMA 1. Symfonie no. 7 2. Vioolconcert GEVONDEN VOORWERPEN (Gevonden voorwerpen in de week van 18 tot en met 25 mei 1969) (Inlichtingen Hoofdbureau van Politie, Noordhoekring te Tilburg). Wieldop van een Fiat; 2 zwarte dames tassen; tas met inhoud, handdoeken; plastic tasje, kleur rood-wit; boekentas met rits, inhoud boeken over sociologie; buideltasje, kleur bruin, inhoud 3 koe ken en een zakdoek; boodschappentas, met schoenen en kledingstukken; fiets- of bromfietstas, met gereedschap; gou den ketting met sterrenbeeld; gouden halsketting; gouden damesring, met mo nogram, M. v. M. of W. v. M.; zilveren bedelarmband, met diverse bedeltjes; paar zwarte gummielaarzen; wit kinder- sohoentje (linker); beige portemonneetje, soort marrokaans leder; zwarte dames portemonnee met inhoud; bruine dames portemonnee, met naam Annie Van Em- pel erin; zwarte portemonnee met bus- kaart; zwarte damesportemonnee met inhoud, t.n.v. L. van Vliet; zwarte da mesportemonnee met knippen; paspoort tn.v. Van Lieshout, J. C. A.; - t.n.v. L» V. M. Wiegers; kw, vouwbare paraplu, beige; terlenka gensbroek; damesjurk; regenbroek; herenvest; gekleurde damessjaal; groen jack; kinderjack, groen met cognac kleur; dameshorloge merk Livano; lin ker dameshandschoen donkerblauw; Stadssvu koptelefoon of hoomapparaat, wit in Solist1:-1 bruin lederen etui; doos amstelpils; kof- door de fer met kleding; bruin herensigaretten- Verhey. etui; plastic emmer kleur geel; grijze dop van Bataivusmotor; 2 glasgordijnen van ongeveer 3 meter; 3 oude munten; oude koperen lamp; damesbril, vlindermodel; damesbril in bruine koker; motorbril; b.b. van 10,b.b. van 10; diverse sleuteltjes en sleutelbossen. zullen Weense bezoek t dan wor burgse leden Oostenrijk. Nog geen veertien dagen na de televisie- marathon ten behoeve van de Bisschop Bekkers Stichting op 9 mei jl., heeft Phonogram vorige week een elpee met de hoogtepunten uit deze TV-actie uit gebracht De verkoopprijs van deze ƒ10,bedragen waarvan 1 goede zullen komen aan Bekkers Stichting. TT1t de, door Mies Bouman op onna- Igbare wijze geleide uitzending zijn op de plaat ondermeer fragmenten te horen van het vraaggesprek met de moeder van mgr. Bekkers, reportages van Niek Heizenberg en Henk van Stipriaan en een groot aantal muzikale bijdragen van’ Nederlandse artiesten als Heintje Da- vinds, Willy Alfredo, de Klisjee-manne- tjes, Pipo de Oown, Willeke en Ton Al- SL=S! - Veen. De muzikale begeleiding van boven staande en vele andere artiesten wordt verzorgd door het orkest o.l.v. Tonny Eyk. „Mies in Carré” is in alle Nederlandse grammofoonplatenzaken verkrijgbaar. trein een trip naarWenen? Voor 'leden ^iet tang geleden was het voor alle is de prijs van deze reis vastgesteld op Angb^anse studenten van het Trinity 250 p.p. Op het programma staan on- 9ollege m ve«Phcht om ’s zon der andere excursies en een bezoek aan 4ags de ker^ te ®aan- 1,1 booP een Weense Heurigen en een Prater- daar vnjstellmg van te krijgen, vulde een - and. Ook een aantal niet-leden zal opstandige jongeman op zijn toelatings- in de gelegenheid worden gesteld deze formulier m dat hij „zonaanbidder” was. reis tegen dezelfde voorwaarden mee te 06 eerste zondag werd bij ’s morgens maken. Wie daarvoor heeft, dient zich zo spoedi verbinding te stellen me naat, postbus 184 te Tilbi Het gezelschap zal in Wenen ontvangen door kapelaan Nouwens, Tilburger van geboorte, die Wenen zeer goed kent. In de loop van volgend jaar De 180 km lange toeristische grensland- route van de ANWB is met behulp van de bekende zeskantige routebordjes te rijden en in ons land komt men dan door de bosrijke gebieden van de Baronie van Breda en het hart van Brabant. Tweederde gedeelte van de nieuwe route loopt evenwel door het oostelijke, even eens bosrijke deel van de provincie Ant werpen. De hoofdschotel wordt gevor boscomplexen van de Chaamse staat bossen, van het landgoed „De en een Belgisch natuurgebied nebossen en heide. Als afwisseling zijn in de route opgeno men het gevarieerde heuvelgebied tussen Herenthals en Litchaart, waar zich mooie landduinen hebben gevormd. Ook loopt een groot gedeelte van het traject in België door het Kempische „Lake-district”, een gebied van meren ontstaan door de winning van zand. De Taxandriaroute gaat door of langs de volgende plaatsen: Strijbeek, Ulvenhout, Chaam, Alphen, Riel, Goirle, Hilvaren- J Hooge Mierde, Reu- Postel, Mol, Meer- csterlo, Olen, Licht- Merksplas, Hoog- jbeek. Verschillende groeperingen in onze stad zijn de vredesweek aan het voorbereiden. Dit als gevolg van het besluit om dit jaar de vredesweek gezamenlijk te hou den. De medewerkende groeperingen zijn: Pax Christie, Werkgroep Wandel bos, Operatie Injektie, Werkgroep Ca techese, Metanoia, Engagement, K.W.J. en het centrum voor Ontwikkelings samenwerking. De vredesweek, die ge houden zal worden van 21 tot 28 sep tember zal de schrille tegenstelling tus sen het Noordelijk en het Zuidelijk half rond belichten. De onredelijke verdeling van de wereldwelvaart is in het verleden al vaak de oorzaak geweest van oorlog en zal dat naar verwacht kan worden in de toekomst opnieuw zijn. De organisa toren en medewerkende groeperingen willen trachten een en ander naar onze welvaartslanden toe te projecteren, om er achter te komen wat er hier gedaan zou kunnen en moeten worden. Groe peringen of personen, die eveneens wil len gaan werken aan de vredesweek, of zij die dat reeds doen en die zich willen aansluiten worden uitgenodigd contact op te nemen met het Centrum voor Ont wikkelingssamenwerking, Goirkestraat 87, tel. 33346 in Tilburg. Troostprijs voor het meest onfortuin lijke paar, die door de regen werden gedwongen terug te keren. Marcel Out- huysen en Margit Movig. Intussen hadden de heer en mevrouw Bogaars druk gezorgd om met degelijke snert, worstebrood en allerlei verfris singen de grage magen te vullen. Hier en daar gingen al stemmen op dat dit evenement wel de moeite van het herhalen waard is, misschien in de vorm van een najaars-oriëntatierit. Er wordt nu ook al gezegd dat er eerst een dres- suurproef aan de beurt is, die voor iedereen openstaat. ZATERDAG 7 JUNI Tot 10 uur ’s morgens is Uw eigen huisarts beschikbaar. uur tot zondagochtend 8.00 uur Kruisvaarderstraat 30. HONDEN ZONDAG JUNI Van zondag 8.00 uur tot maandag ochtend 8.00 uur: Van Goor, Nwe. Bosscheweg 19. Tel. 21160. Schrader, Vierwindenlaan 23. Tel. 72275. Lansirtk, 5 Janssen, I wa meow De g ding minut een voldoende om af te leggen. Tegen zes uur werden de prijswinnaars afgeroepen en beloond met de strikken in de welbekende kleuren, met bekers, medailles en een keur van aardige ca deaus, geschonken door vrienden van „Het Laar”. Volgorde der winnaars: 1 Annemieke Bogaars en Pater Brekelmans 4 straf- - 2 Dames W. en K. van Caste- .wj v strafp.; 3 Mej. Meekes en de heer "-jaridaans 11 strafp.; 4 Mevr. Schoen- ...eucers en de heer Koenen 12 strafp.; 5 de heer en mevrouw Vos 13 strafp.; 6 Mevr. De Jong en Saskia v. Gasteren 13tt strafp.; 7 Mej. v. ’t Pand en Ans de Jong 14 strafp.; 8 Christine Marsé en J. Schuutkens 15 strafp.; 9 de heren A. de Jong en De Leeuw 20 strafp.; 10 de heren Danklof en Verbraak 21 straf- punten. De Hocres kasteleins van de afdeling Tilburg hebben onlangs besloten e»u zelfstandige ontspanningsvereniging op te richten. Inmiddels is het bestuur van de nieuwe vereniging gekozen. Het zal bestaan uit de heren J. A. Verhoeven (voorzitter), J. Schuurmans (secretaris), L. Kamminga (penningmeester), J. Gijs- bers (lid) en J. v. Beers (lid). Als naam zal de nieuwe vereniging De Tilburgse Bierbuiken (TBB) voeren. De vereni- ging stelt zich ten doel om vrijetijds- punten; activiteiten te ontplooien voor de Til- ren 6 str burgse kasteleins. Zo zullen er oriënta- Span’ tieritten, biljartwedstrijden en voetbal- makt wedstrijden georganiseerd worden. De vereniging zal tevens de organisatie ter hand nemen van het traditionele lan delijke voetbaltoernooi voor kasteleins. Als voorbereiding voor dit grote toer nooi treden de Tilburgse Bierbuiken a.s. woensdag 11 juni om 17.30 uur aan op het BVB-veld aan de Heikantse baan voor een wedstrijd tegen de Nijmeegse kasteleins. Verenigingen die de strijd willen aanbinden met TBB worden uit genodigd om contact op te nemen met de voorzitter, de heer J. A. Verhoeven, Café *t Trefpunt, Bosscheweg 286 in Tilburg, telefoon 30888. (Gevonden in de week van 26 mei 1969 tot en met 1 juni 1969) ketting met medaillon; herenzonnebril; van herenbril; schaap; parkiet; houten trapje; de r schoenen; herenhorloge; jongenswi jack; damesjas; herenre renpantalon; blauw damesvest; 2 grijze idervesten; paar nylonkousen; pakken ling; geel plastic jasje; bruine jrtemonnee; 2 heren portemonnees; uine damesportemonnee; blauwe por- van de I monnee; pukkel; kinderzegelringetje; speelde het jaar ter beschik- gereed komen van ver- -lvan voor de dage- 969 om 20.15 uur ding van Paul Hupperts en in Rotterdam rkest onder leiding met het R.Ph.O. o.l.v. Eduard Flipse, het galaconcert onder vioolconcert van Tsjaikowski, waarmee Commissie Jonge zij de Promenadeconcerten opende. Irabants Orkest in de Hierna volgden vele andere concerten in j Tilburg. het hele land. Na het overlijden van Os- /erking wordt verleend car Back in 1963 studeerde zij verder andse violiste Emmy hij Herman Krebbers aan het Muziek- lyceum in Amsterdam, waar zij in 1966 haar einddiploma solospel behaalde. Herman Krebbers bereidde haar ook voor voor het Tsjaikowski-concours te Moskou 1966, waar zij in de finale kwam. ir. In maart'67 won zij in Amsterdam't Os- car Back-concours, waardoor zij in de d gelegenheid gesteld werd het seizoen 1967-1968 bij David Oistrakh in Mos kou te studeren. het buitenland trad zij op in o.a. Ber lijn, Keulen, Brussel, Londen, Wenen, Luzem en in Mexico-city. Zij maakte enige grammofoonplaten, o.a. met Christian Bor. Emmy Verhey trad reeds met groot succes met I’ kest op. In de maand september - van de n"‘ tiende tot de zesentwintigste - organi seert de Vriendenkring Oostenrijk per trein een trip naar Wenen. Voor leden - tgesteld op Jgramma staan on en een bezoek aan en een Prat— aantal niet-1 waarden mee te 06 eerste werd hij 's morgens belangstelling wakker door een aanhoudend ge- ïdig mogelijk in ^°P ?P “1“ deur. Met slaperige ogen iet het secreta- deed hlJ de deur °P®n en daar een >urg. portier staan, die op eerbiedige toon tegen hem zei: „Met de complimenten Wenen worden van de eerstejaarsdekaan, mijnheer. De XI~"”- zon gaat over vijf minuten op en hij ver wacht u op het voorplein om hem te zien opkomen.” -orte, die V loop van vc Met ingang van vrijdag 6 juni a.s. is de Storeyville Jazzclub, een van de zeer weinige oude jazz-clubs in Nederland, gevestigd in het Klein Theater van Kas teel de Nemerlaer in Haaren. Het doel i de club, die elke eerste vrijdag van maand jazz-avonden verzorgt, is de New Orleans jazz en de oude Blues uit de jaren 1920-1930 de kans te geven in Nederland te blijven bestaan. Het airind- huisorkest van de jazzclub is de Storey- avor jack; damesjas; herenregenjas; grijze ville-Jazzband, het orkest waarvan het jn d herenpantalon; blauw damesvest; 2 grijze blad „Doctor Jazz” schreef dat „al kindervesten; paar nylonkousen; pakken vaker is gezegd dat het uniek is”. Leden met kleding; geel plastic jasje; bruine van dit orkest speelden met de meest portemonnee; 2 heren portemonnees; vooraanstaande jazz-musici. De leider bruine damesportemonnee; blauwe por- van de Storeyville Jazzband Cor Fabrie temonnee; pukkel; kinderzegelringetje; speelde met Ken Coyler en Ben Hen- bruine tas; 2 zwarte sporttassen. driks met Chris Barber. Zeer bekend is Gevonden honden: ook de Skiffle-Group van Ben Hen- zwart ruwharige straathond, teef, bruine driks, die eveneens regelmatig in de tekkel. Storeyville Jazzclub op zal treden.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1969 | | pagina 3