I 31ste Snip en Snap in Tilburg Sleclariché Zaterdagavond Rosita Bloom en Jan Asselbergs op het scherm voor finale Op zaterdag 26 april van 20.20 tot 21.10 uur via Nederland 2 zal in een televisieprogramma van de A.V.R.O. een professionele jury uitmaken of Nederland een nieuwe ster rijker is. IUIS ink Stijgende ster van Lenny Kuhr dromerig maar realistisch 69 98 79 129 159 69 39 79 89 65 99 99 ZIEEN IG 387 Loon op Zand gaat feestelijk weekend tegemoet „Neerlandici" eeuwigheid DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 24 april 1969 - pagina 11 9 - pagina 10 A STAR IS BORN -5? DOKTERS NIEUW RAADHUIS Voor VERSE ZONDAG 27 APRIL BUITENLANDSE 8.00 uur tot maandag- Tel. 25233 Tel. 26988 80 soorten kaas str. 2 Tel. tolenplein 35 Tel. TANDARTSEN 105 Tel. 21173 voor 'el te APOTHEKERS Tel. 26783 Tel. 26234 erviezen DIERENARTSEN GOIRLE en Koninginnedag 30 april DOKTERSDIENST Tel. 23662 Tel. 20283 Tel. 72639 Tel. 24516 TANDARTSEN Grote variatie op muzikaal gebied. Tel. 24734 APOTHEKERS Tel. 26462 Tel. 26632 NRING 90 >ark 28 DIERENARTSEN Bossthewe 'fleXa' Kleu renboetiek I te Behang - Verf - lak DONA-KNIKNIE i toeval ik be Tel. 24556 Antiek groen - oranje - paaaarsl irijs. LENNY KUHR .a.v. hoe bredaseweg 2 7 0 L.T.S.-ers gaan dierennood lenigen Méér maar goedkopere auto’s verkocht Internationale Ruilbeurs kaassoorten Van Blarcum speciaalzaak in kaarsen len, L. te Slaa en J. Kersten. Tijdens de drie vorige uitzendingen zijn de laatste vijf bovengenoemde kandidaten afgevallen, zodat Jan Asselbergs en Rosita Bloom nu tegenover elkaar staan. Engelsman Anthony Holland maakte de costuumontwerpen. de man van 't vak Noordhoakring 79 EERSTE TILBURGSE BEGRAFENISONDERNEMING KLASSIEK IS MODERN BOUTIQUE DES BOUGIES g 105 raat 34 Jul. v. Stolbergstraat 9, TILBURG 20646 25421 WEEKENDDIENST ZATERDAG 26 APRIL het heb een be- I en ik en”. WIJ GEVEN ZILVERZEGELS 110 U. 04251 - 648 Tel. 22433 onder- y in Ma lts toe te De leerli gedurende en bekene zerzih ciaal ling stellir de b zamela wekenl in spi zeer deze GEVONDEN VOORWERPEN in de week van 14 tot en met 20 april ’69 Inlichtingen: hoofdbureau van politie, Noordhoekring te Tilburg. Joosten, Nieuwlandstraat 19 Kerssemakers, Wilhelminapa Momtners, Wilhelminap Spreekuurtijd Arubaan. De Stax hun beste hits be- i around me” en Chemisch Reinigen Korvekeweg 174 Tal. 21697 „Voor het betere werk" Wij halen en bezorgen gratis U beltwij komen Filialen Broekhovenseweg Van Alkemadestrc lichting; het op- leuvel be- Kock uit met har- 12.00 -12.30 uur 17.30- 18.00 uur Bijverdiensten. Wij vragen voor de wijk PIETER POSTPLEIN een accurate bezorger Liefst woonachtig in deze om geving. Aanmelden aan ons kantoor: N.S.-plein 14 expo pen in ars een zijn van het Dieren land van talrijke ierenbescherming Leeuwenberg, Kerkstraat 10 Goirle Tel. 04247 - 1213 12.00- 12.30 u. 17.30- 18.00 u. Dijkstra, Korvelseweg Spreekuurtijden: zat. en zondag van en van ving waar- rijsklassen, 5000 tot x>p in de R.A.I. i.OO uur geeft de Ko- „Sophia’s Vereni- 1 op het Raad sel een show, de beste hanno- ipark 139 ijden: van en van Loon op Zand bestaat 700 jaar. Het bouwde in het jongste ge deelte van de gemeente - Kaats heuvel - een modern raadhuis, dat vrijdag 25 april a.s. officieel zal worden geopend. Rond de opening van het nieuwe raadhuis en het 700-jarig be staan, organiseert de bevolking feesten die voor toeristen aan trekkelijke punten bevatten. Omdat die op zaterdag 26 en zondag 27 april worden ge boden, zullen velen in de ge legenheid zijn er een plezierig weekeinde van te maken. In het door Cees de Lange te presenteren competitie-achtig amuse mentsprogramma „A star is born” komen Rosita Bloom en Jan Asselbergs in de finale-uitzending, waaraan medewerking wordt ver leend door Bertil Vollers’ New Sound Ine. onder leiding van Henk Elkerbout. Aanvankelijk hadden zeven kandidaten zich als talentvolle Neder landers op amusementsgebied gemeld. Het waren Jan Asselbergs, Rosita Bloom, José den Burger, Mady Misset, Lenny van der Meu- herenkleding Spoorlaan 398 (t.o. station N.S.) Tilburg tel. 21947 Dat de Verzamelaarsvereniging Tilburg niet voor een kleintje vervaard is, heeft de tentoonstelling in 1967 die werd ge houden in de 2e L.T.S. aan de Wandel boslaan bewezen. Ruim 3000 bezoekers hebben op deze expositie kunnen zien, dat ook deze vorm van vrijetijdsbe steding voor velen aantrekkelijk kan zijn. uon Uu/jhi" Zondagsdienst vanaf zaterdagmiddag 13.00 uur: Bijvoet, Oude Markt 8 v. Gorp-Simonis, Veldhovenring 96 waaronder het „de Troubadour”. Toen besloten werd dat Lenny mee zou dingen naar een plaats voor net Eurovi sie Song Festival in Madrid, besloot zij „de Troubadour” van muziek te voor zien er op haar repertoire te zetten voor de Nederlandse finale in Scheveningen. Dat haar chansons reeds nu een inter nationaal karakter hebben, streepte de internationale jury drid door haar de finaleplaats kennen. ITRAP hanteerbaar r (NECHT werking SF*” stig kijken naar eid assortiment, ixen, camping- ren, koelboxen, tentdoek, tent- lingen van deze scholen zullen ide twee weken aan hun familie uv».enden een grote collectie fraaie, meest verzilverde artikelen aanbieden, die speciaal met medewerking van fa brieken voor dit doel zijn gemaakt, niet in de winkel verkrijgbaar zijn en zeer aantrekkelijke verkoopprijzen hebben. 1 bankbiljet van 5,1 verbandtrom- tnel, 1 imperial, 1 halsketting, 1 doos inhoud levensmiddelen, 2 paar dames- handschoenen, 3 herenhorlo» meshorloges, 1 kentekenbewi gensjasje, 1 shawl, 1 groen kindertrui„_, lonkousen, 1 opvouwbare dames-portemonee (bruin), portemonnee, 1 damespor (bruin), 1 rode damesporterr bruine herenportemonnee, rige portemonnee, 1 kinder manchetknoop, 1 goudkleurig je, 1 doublé-broche, 1 fietstas, schooltas, Gevonden 1 hond (onbekend i om, 1 cocker-spani hondje (rode halsban 269 Tel. 70291 n 3 Tel. 72104 /enrinig 99 Tel. 22722 derc. Onze klassie modern, de r fijne snit van voor prijsbewuste nu, kom langs, well Van woensdagochtend 10 uur tot don- :rdagochtend 8.00 uur: Genderen-Stort, Nwe. Bosscheweg 24 Penn, Spoorlaan 402 Velthuyse, Baden Powell-laan 56 Pijman, Massenetlaan 1 Woensdagmorgen startte op de Eerste en Tweede Technische school in Tilburg de 145-ste Zilvervloot-actie in Neder land, uitgaande van de afdeling Tilburg van de Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren. Hiervoor heeft men het wapen van Til burg in de originele kleuren laten druk ken, met de reclame voor deze evr> sitie in de 4 hoeken. Door het wapen 10 stukken te verdelen en op lucifer doosjes te laten plakken heeft men mooie legpuzzel verkregen. Deze zeer in trek bij de lucifer-etiketten-ver- zamelaars. Het is ook voor niet-verza- melaars de moeite waard om deze ten toonstelling te bezoeken. Over een totale lengte van ±100 meter zal er op velerlei gebied van alles te be wonderen zijn. De tentoonstellingsdagen zijn op zater dag 26 april van 14.00- 19.00 uur en zondag 27 april van 11.00 - 18.00 uur. Rasenberg, Bosstheweg 1H Enschot Tel. Schuld. Bredaseweg 292 raadhuisfeesten 1 voor de jonge- tot en met 1 zijn. Niet harmonieën Tot 10 uur ’s morgens is uw eigen huis arts beschikbaar. Van 10 uur tot zondagochtend 8.00 uur: v. Goor, Nwe Bosscheweg 19 Tel. 21160 Vemooy, Ringb. West 269 Verwijlen, Hoflaan De Waal, Veldhove, Louis Dusée (onze TUburger), Diana Floodgate, Cindy Peters, Jessica v. Ol den en The Carden Dancers en Singers. De Australische choreograaf George Carden verzorgde wederom de dansen en ensembles. De muzikale leiding is in handen van: Co van der Heide Wjjma, revue-orkest oJ.v. Wim de Vries. Wim Bijmoer tekende de decors en de Fa. H. DIELEMANS ZN Jan Aartestraat 104 Tel. 22893 Gelegenheid tot opbaren in onze Rouwkamer: Jan Aartestraat 102. Desgewenst verlenen wij bemiddeling tot een verzekering bij de Alg. Ned. Begrafenis Verz. Mij. te Enschede. men, 3 herenhorloges, 2 da- ;es, 1 kentekenbewijs, 1 jon- mohair shawl, 1 heren- m kindertruitje, 1 paar ny- 1 opvouwbare paraplu, 1 i heren- ortemonnee ïtnonnee, 1 1 camelkleu- mschoentje, 1 armband- ,1 kinder- 1 boodschappennetje. m honden: ras) rode halsband niel, 1 klein bruin md om). Klassiek is niet bepaald hetzelfde als ouderwets, klassiek is een stijl in herenkleding voor de rustige man, die correct gekleed wil gaan in goede kwaliteitskostuums zon op te vallen. ze klassieke collectie is zeer nieuwste modellen in sn de beste fabrikaten e prijzen. Kiest slkom. Rasenberg, Bosscheweg 110, Enschot Tel. 04251-648 Schuld, Bredaseweg 292 Tel. 22433 Rosita Bloom, met haar eenentwintig ja- ren de jongste van de zeven kandidaten, volgde al vanaf haar zevende jaar bal letles. Voor haar algemene ontwikkeling lieten de ouders Rosita ook piano stude ren, waaruit resulteerde, dat zij na vijf jaar studie uitstekend met het klavier overweg kon. Vorig jaar werd zij door Willem Duys in „Voor de vuist weg” ge ïntroduceerd. Deze kennismaking was tevens aanleiding haar voor verschil lende radio-uitzendingen te vragen, on der meer bij The Skymasters en het Or kest Willy Schobben. Jan Asselbergs, die op 25 januari 1937 in Bandjermasin (toenmalig Nederlands Indië) werd geboren, volgde na zijn gym nasiumopleiding in Breda de Academie voor Beeldende Kunsten in Tilburg. Tus sendoor speelt hij piano en gitaar, hoe wel hij nooit een opleiding voor muziek volgde; een self-made-man dus. Wel volgde hij een opleiding voor tapdanser bij John Herder. Als tekenaar, schilder De opname van het programma was deze week woensdag: de uit zending is zaterdag. In Huize As selbergs zal het zaterdagavond ongetwijfeld zeer druk worden en Jan Asselbergs - die de uitslag dan al kent - zal ongetwijfeld moeite hebben om over de uit slag vooralsnog te zwijgen. Zelfs al zou hij niet DE star worden, het is voor een amateur een zeer goede prestatie om het tot in de finale te brengen. „Niemand”, zo zegt Jan Asselbergs, „zal zo’n zucht slaken als ik, wanneer het afgelopen is!”. kreeg hij de Willink van Collen-prijs voor Aquarel en de prijs Nederlands- Belgisch Cultureel Akkoord. Ook heeft hij reeds een eerste langspeelplaat op zijn naam staan: „Van jou en mei”. De produktie en regie van „A star is born” zijn in handen van Jef de Groot. Diezelfde avond tussen 21.45 en 21.55 uur volgt de gemotiveerde uitslag van de jury. Tot en met zondag 27 april zal de rei- _ende verkoop-expositie van Galerie de Nemerlaer te gast zijn bij de Brabantse nst Stichting op de Spoorlaan 426 in „ourg. De tentoonstelling omvat wer- ,ken van Gustave Asselbergs, Joop Bir- ker, Geertrui Charpentier, Frans de la Cousin, Jacques Freriken, Jan van Goe- them, Lies Jansens, Richard Karp, Nico Molenkamp, Werner Moonen, Thijs Jvermans, Jacques Siegers, Jan Spit, Leon van Steensel, Meike Sund, Ad Wil lemen en Hans van Zummeren. Zoals bekend hebben deze artiesten, die zelf tot de gedupeerden behoren, werk ter 'beschikking gesteld, waarvan de op brengst bestemd is voor voortzetting van Galerie Nemerlaer en schadevergoe ding aan nog zwaarder gedupeerde col lega’s. I tot 2 uur in de Set Mony treden r tot 20.00 uur. De Moody Sec nemen 23.00 uur en vervol- zien en te horen zijn t tot het einde van het Hij benadrukte o.m. de onbegrijpelijke lafheid van sommige mensen, om uit pure lol met een geweer weerloze dieren te doden en te verminken, alsmede de wrede behandeling van circusdieren, het levend villen van zeehondjes in Canada en idem van dassen in Nederland, en nog vele andere misstanden. Maar ook bracht hij naar voren, hoe, dankzij het veelomvattende werk van Dierenbe scherming, tal van medeschepselen kon den worden gered. Er zijn in ons land enorme successen met deze actie geboekt en het bestuur van de afdeling is, na haar vele voor bereidende werk, hoopvol gestemd t.a.v. 'het resultaat, vooral nu blijkt, hoe enthousiast de jongens voor deze actie zijn. De verkoop van personen- en combi- natie-auto’s vertoont in het eerste kwar taal van dit jaar een lichte vooruitgang t.o.v. 1968. De verkoop bedroeg 82.898 wagens tegen 77.280 in de eerste drie maanden van 1968. Dit is een stijging van iets meer dan 7%. Er is een duidelijke verschuivir» neembaar naar de lagere prijsk» met name naar die van 5(^‘ f 6000, ten koste van de verkoop klasse van 6000 tot 8000. De F ziet hierin de invloed van de voortduren, de lastenverzwaringen op het autoge bruik tot uiting komen. In het gehele jaar 1968 werden 334.675 kentekenbewijzen voor nieuwe per sonen- en combinatie-auto’s uitgereikt. N.B. Wij betalen graag 25 cent v uw auto, voor 't parkeren wel In zijn woning aan de Predikheren laan 34 in Tilburg gaat Jan Asselbergs graag wat nader in op „zijn” tv-program ma en de ervaringen die hij ermee heeft. „Eigenlijk ben ik min of meer bij l het programma ingerold en nu i hooriijk aan het meespelen ben, heb ik er de smaak van te pakken. Niet dat voor mij zo zwaar weegt, want ik I helemaal niet de aspiratie om aan tv-carrière te beginnen. Ik heb een roep waar ik erg veel van houd heb vooral de kunst: het schilderet Van zondag ochtend 8.00 uur: Bozon, Edisonlaan 9 Esbach, Gen. Smutslaan 43 Wieggers, Kwaadeindstr Seegers, Rosme Van 2 mei af zal in de stadsschouwburg te Tilburg een serie voorstellingen wor den gegeven door René Sleeswijk’s Snip en Snap Revue „OOST WEST UIT BEST”. Aan deze 31ste Snip en Snap Revue ver lenen hun medewerking: WILLY WALDEN, PIET MUYSE- LAAR, ANDRE VAN DUIN, Rasmussen, Lily Kok, Donald J< Vrijdag 25 april 20.00 uu ninklijke Harmonie „Soi ging” uit Loon op Zand huisplein te Kaatsheuve Sophia behoort tot nieën van Nederland. Zaterdag 26 april wordt een grote soul- avond gegeven in de tijdelijke music- hall naast het Raadhuis. Dit feest be- Wie van Lenny Kuhr zegt dat ze een dromerig, soms zelfs verstrooid meisje is heeft gelijk. Wie echter beweert dat ze met beide benen op de grond staat heeft het gelijk evenzeer aan zijn kant. Zij be antwoordt aan beide beschrijvingen, met dien verstande dat zij nuchter en inven tief is wanneer het gaat om muziek, om een optreden of misschien om een klein detail in een van haar liedjes. Ze begon twee jaar geleden in het televisiepro gramma waarin jonge artiesten, vaak nog amateurs, hun vocale prestaties kon den laten horen aan het vaderlandse TV- publiek. Vervolgens trad Lenny Kuhr op in Nico Knapperig televisieprogramma „Werk winkel”. Uit dit optreden ontstond een hechte samenwerking met het echtpaar Knapper. Er gebeurt tijdens de t veel op muzikaal gebied ren uit de gehele gemeente degenen die gepensioneerd alleen werken de zes eigen 1 uit de gemeente mede aan alle grote evenementen, daarnaast worden spe ciale avonden georganiseerd die voor jong en oud aantrekkelijk zijn. Hier over geven wij een korte toelichting; voor zover dit muzikale menu het op treden in de feesttent te Kaatshe treft is de kok hiervan Jan de 1 Tilburg. Maar dat heeft niets i monieën te maken. Dit jaar bestaat de Tilburgse afdeling van de V.V.D. tien jaar. In verband daarmede komt de fractievoorzitter van deze partij mr. Toxopeus op maandag 28 april naar de Stadsschouwburg, waar hij zal spreken over actuele politieke vraagstukken. Na de pauze zal er ge legenheid tot discussie zijn. gint om 8 uur en zal nacht door duren. De I op van 18.00 uur soul veroverende deze taak over tot 1 gens zullen te i' Euson and Stax feest. Julio B. Euson is een begeleiden hem. Tot I horen „I want you „Shadow of love”. Zondagavond 27 april om 20.00 uur zal Gaston Huismans van Radio Veronica in dezelfde zaal te Kaatsheuvel als gast heer optreden. Op de planken behoren tot zijn gasten Imca Marina, het trio van Frans Kamp dat de begeleiding ver zorgt, en voorts de Alpen Echo’s die de hele avond zolang het maar duren wil voor muziek zullen zorgen. Het beken de Cocktail Trio („Tjonge, tjonge, tjonge”) zal op deze avond eveneens voor de nodige vreugde zorgen. Maandagmiddag de 28ste april om 14.00 uur feesten alle bejaarden uit de gehele gemeente in de music-hall in Kaatsheuvel. Het Hevinka Trio uit Waalwijk zal daar voor de onontbeer lijke muziek zorgen en zelfs voor dans muziek. Dinsdagmiddag is het de beurt voor alle schoolkinderen die in de tent te Kaats heuvel een groots kinderprogramma kunnen bijwonen, dat om 14.00 uur be gint. Het bekende „Hokes Spokes” theater zal hen daar vermaken met goochelen, buikspreken met poppekast, met zang en zelfs met gooi- en smijt partijen. ’s Avonds wordt in de tent te Kaatsheu vel een show verzorgd door het Rotter damse 14 man sterke showorkest The Free, die net zijn teruggekeerd van een grote tournee door Engeland. In Loon op Zand treedt dinsdagavond om 8 uur in het Cultureel Centrum op de bekende Nederlandse artist Boude- wijn de Groot. Hij brengt zijn eigen or kest mede: „The names and Faces”. Dit belooft een avond van boeiende liede ren van beat en van soul. Woensdag 30 april treden in de feest tent te Kaatsheuvel The Connection op en na de pauze The Ebonnies. Daartus sen om 9 uur wordt op het President Kennedyplein te Kaatsheuvel een groots vuurwerk afgestoken, dat wordt opge luisterd door taptoe die wordt gegeven door de Koninklijk erkende Harmonie „Concordia” uit Loon op Zand. Ze zijn ook uitermate geschikt als ge schenken. Doel van deze actie is, het nieuwe die rentehuis af te bouwen en te komple- teren. Tijdens de toespraak op de scholen ver telde de heer J. Pot, directeur centraal propagandabureau voor i bescherming, aan de ht voorbeelden, hoezeer die in deze tijd nodig is. Jan Asselbergs: alleen maar voor de aardigheid. (Foto Rien Siers.) maar uiteindelijk moeten de ideeën van de kandidaten zelf komen en zijn moeten het bovenal presentabel maken. Het gaat niet in je kouwe kleren zitten. De repe tities' zijn afmattend, maar toch ook wel opwindend. Het is bijna onvoorstelbaar, wat er allemaal komt kijken voor zo’n programma rond is.” „Vlak na de uitzending staat de telefoon hier urenlang roodgloeiend”, aldus me vrouw Asselbergs, die deze week samen met haar man twee dagen naar Hilver sum was voor de opname. „Er bellen veel vrienden en bekenden, maar soms bellen er ook wildvreemde mensen. Het zei raarste telefoontje kregen we nog niet Ne zo lang geleden, toen een man het pres- Kuns teerde om twintig minuten lang gedich- Tilbii ten voor te lezen, die hem (Jan Assel bergs) mogelijk aan inspiratie zouden helpen!” Het contact met de andere kandidaten heeft Jan Asselberts steeds als zeer pret- M< tig ervaren. Na de uitslag gaat het gezel- Ov schap samen genieten van een etentje en I is de sfeer bepaald vriendschappelijk. 1 Voor Jan Asselbergs gaat het leven in t werk en gezin overigens gewoon door. 1 De leraren en leerlingen van het St.-Pau- 't luslyceum leven mee, maar ook zij zien t zijn optreden meer als een zeer aardige de belevenis, dan als de sollicitatie naar een dinj glamourcarrière bij de tv. l-ö- Op zaterdag 26 april wordt te Kaats heuvel een historische optocht gehouden waarin 17 praalwagens de geschiedenis van Loon op Zand en Kaatsheuvel ver zinnebeelden en waarin een groot aantal muziek- en showkorpsen oog en oor zul len strelen. Van kop tot staart gemeten is deze stoet 2 kilometer lang Ruim voldoende om vele toeschouw ;eboeid te houden. De stoet vertn om 2 uur van de Europaweg bij de Efteling om door Kaatsheuvel te trekken. Om 8 uur ’s avonds begint een beatfes- tijn in een speciaal gebouwde music- hall op de markt in Kaatsheuvel waar o.a. het showorkest van „The Free” op treedt. De hall bevat rond 1600 plaat sen. Op zondag 27 april wordt te Loon op Zand een groots gildefeest gehouden, waaraan een gilde-optocht voorafgaat. Van deze kleurrijke optocht maken ver schillende praalwagens en muziek- en showkorpsen uit de optocht van zater dag deel uit. De optocht start om half twee van de Bergstraat te Loon op Zand. Om 3 uur begint op het feestterrein aan de Klokkenlaan te Loon op Zand het trommen, vendelzwaaien, schieten en standaardrijden. ’s Avonds treedt om 8 uur Boudewijn de Groot op in het Cultureel Centrum van Loon op Zand. Erg veel is er voor Jan Asselbergs dus niet aangelegen om als overwinnaar uit de finale te voorschijn te komen. Maar het zou wel erg aardig zijn. „Weinig mensen”, aldus Jan Asselbergs, „hebben er een idee van hoe hard er gewerkt moet worden om een programma voor te be reiden. We kunnen wél een beroep doen op de know how die de AVRO heeft, De heer P. de Beer nam de leiding van deze actie op zich. Van harte hopen wij, dat hierdoor een flink bedrag voor dit belangrijke doel zal binnen komen, zodat het bestuur al haar plannen t.a.v. het misdeelde dier zal kunnen verwezenlij ken. De beide vorige Zilvervloot-acties in Til burg brachten ruim 10.000,netto Zij deed mee aan de wedstrijd „Cabaret der Onbekenden” en zij zorgde meteen voor een verrassing door als eerste te eindigen. Eind 1967 maakte zij voor Philips haar eerste single: „Laat maar” en in het vol gende voorjaar besloot Lenny beroeps te worden en daarmee de wereld van de show-business binnen te stappen. Naast de normale ups en downs die in elke artieste-carrière voorkomen, ont wikkelde zij enorme initiatieven. Zo or ganiseerde zij bijvoorbeeld zelf een stand bij de Liedjesbeurs van Conamus en ont dekte zij, bij gelegenheid, haar inmiddels vaste begeleider: 2e gitarist Piet Souer, die veel van haar liedjes arrangeert. Nico Knapper bracht Lenny op zekere dag in contact met Herman van Veen hetgeen resulteerde in een aantal gastop tredens in het programma „Harlekijn”. Van Veen was echter zo onder de indruk van de muzikale prestaties van de jonge zangeres, dat hij besloot haar volledige management op zich te nemen, daarbij gesteund door de artistieke adviezen van Nico Knapper. Eind 1968 stuurde tekstschrijver David Hartsema uit het Friese plaatsje Mil- dam een aantal teksten naar Lenny, Ook in 1969 zal in deze zelfde lokalen aan de Wandelboslaan een tentoonstel- worden gehouden. Deze tentoon- ling en ruilbeurs staat weer volop in belangstelling van duizenden ver- laars uit alle windstreken. Reeds nlang zijn op alle grote ruilbeurzen i Nederland en België folders ver- jreid. Ook heeft deze vereniging een originele manier gevonden om voor tentoonstelling reclame te maken. is er 'eleget te v wel

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1969 | | pagina 11