IERSEL van IÉ fi DE KINDERKOERIER PEUGEOT Bromfietsen PIET Zorgelijke Jaap van der Leek over zijn veelgeplaagd Willem II -A— ZWARTE KAT Piet Hendriks, de ingenieur, nu als hoofdrolspeler in „Komt dat zien” Gemeente Alphen en Riel maakt van ’t Zand” ideaal vakantie-oord FILMS DEZE WEEK Het Weserbergland en zijn sprookjesbossen >RG TOERISTISCHE INFORMATIE KLM bouwt Elk pakje roodmerk tijdelijk 30 ct. goedkoper 23 - hangar voor Boeing 747 STADSNIEUWS IN HET KORT ^FFieL uari 1969 - pagina 10 Donderdag 13 februari 1969 - pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER TELEFOON 20922 ENSCHOTSESTRAAT 164 99 Landgoed ’t Zand Heike Villawijk Strandbad MIDI HARMONIE AMBASSADE naakt iets i CHICAGO CAMERA DOKTERS NOORDERLICHT WEEKENDDIENST Zaterdag 15 februari >3893 I v. Slobbe, Oude lind 32, TANDARTSEN Tel. 21173 APOTHEKERS ROOD vanaf zaterdagmiddag F DIERENARTSEN I GOIRLE De lekkerste koffie ^^^^V¥**¥^V*****¥**>************ cuum en extra Snelspaarzegels. Voor 6 Snelspaarzegels (een op elk pak) gratis fraaie kop en schotel Vraag Uw winkelier. MODERNE AUTO'S ZEER VERZORGDE UITVOERING was de Beekse i Keulen ont- /eel aandacht lukt TILBURG’S OUDSTE KATHOLIEKE BEGRAFENIS -ONDERNEMING KOFFIE BEGO K.V.T. RICHELIEU HEUGAFELT HEUGAFLOOR ■cl. 72165 vjOÏrle, 1247-1390 LOW5 Van tend Wouc Op het ogenblik wordt in Hilver sum druk gewerkt aan de vierde aflevering van „Komtdatzien, Komtdatzien”, de nieuwe jeugd serie van Jaap ter Haar, waar van afgelopen zaterdag het eer ste deel werd uitgezonden. ;n dan 1 a rdere voor- 1 rustig iele fa- achterbouw en i energiegebouw >ijna een miljoen te is een jaren al Rondom een sexfilt veelheid 1 van de fi’ van 18 ja. Dat woord mijdelijk het sommiger en het i itste bocht bij Porta Westfalica 280 m hoge Witteki zoeker een onver* Weserbergland en vlakte biedt. 1 VOIÏ I voett het ei ik he igar :rio- uoeing verwacht. SAS en KLM in ’enomen in che samen en de drie Piet Hendriks (tweede van links) als de ingenieur in „Ja zuster, nee zuster”. F DAG EN NACHT j BEREIKBAAR j Hoofdrolspeler van Komtdat zien Komtdatzien” is Piet Hen driks, die als Poppenpeter aller lei avonturen meemaakt met z’n zelfgemaakte poppen. En dat is dan meteen de zoveelste televi- siestrip waarin met poppen ge werkt wordt. Jaap ter Haar heeft er een goed excuus voor. „Ik heb thuis geen televisie”, vertelt hij ons. „Zo af en toe heb ik wel eens ergens een flits van Swiebertje of zoiets opgevangen, maar verder weet ik maar heel weinig van wat er voor de kinderen op de televisie te koop is”. tegenover, ers dan die mij helemaal lat ik na mijn ben ingegaan, trok mij niet Burgemeester Mr. D. Osse van Alphen en Riel hoopt in 1971 het nieuw aan te leggen recrea tieoord te kunnen openen, waarna het gehele plan in het jaar daarop verwezenlijkt zal zijn. Voordat het zover is zal er echter door de mensen van de Bredase N.V. Grontmij, die het plan uitvoert nog veel werk ver zet moeten worden. Dijkstra, Korvelseweg 105, Spreekuurtijden: Zat. en zond, van 12.00 - 12.30 uur en van 17.30 - 18.00 uur. SISSI is terug! Een gelukkige gedachte voor veel Tilburgers, die in een tijd waarin romantiek taboe schijnt, een paar uurtjes door willen brengen in de roman tische sfeer van het Weense Keizerlijke hof rond 1850. gegroepeerde Japanse strijdkrachten, onder leiding van een bloeddorstige kapitein, keert Sutton naar zijn land terug, vele ervaringen rijker geworden. Het tweede plan dat door de gemeente werd ingediend en dat de instemming van Gedeputeerde Staten wel kon weg dragen was afkomstig van Ir. W. Ttiij- sen. In dit plan valt het recreatieoord als het ware in twee delen uiteen. Een deel verblijfsrecreatie met als centrum de camping en het Bungalowpark en een deel dagrecreatie dat als middelpunt het strandbad heeft. De nadruk bij het ontwerp ligt bij de mogelijkheden voor het gezin. DaarOm zal het strandbad MARIE KATfb Vandaar dat er aan series als „Het poppenhuis van Marleen tje”, „De Fabeltjeskrant” en „Gompie en zijn vriendjes” weer een nieuw poppenspel werd toe gevoegd. Overigens had Piet Hendriks er echt wel op gerekend dat er aan ,,Ja zuster, Schrader, Tilburgseweg 21, Goirle, Tel. 04247-1250 Eind 1965 kwam het fraaie, 236 ha grote landgoed „het Zand” te koop. Uit vrees voor een verkoop in kleine percelen kocht de gemeente Alphen en Riel het landgoed voor de somma van 1.950.000 gulden, dankzij de medewer king van Gedeputeerde Staten van Noord Brabant. Er werd besloten van het landgoed een recreatieoord te ma ken en hiertoe diende de gemeente bij Gedeputeerde Staten een plan in van Ir. van Keulen, dat echter werd afgewezen. De reden van deze afwijzing 1 vrees voor een doublure van de Bergen. In het door Ir. van worpen plan was namelijk ve besteed aan de zogenaamde dagrecrea tie. Gericht op randstad Holland Bij de ontwikkeling van deze plannen is het gemeentebestuur uitgegaan van een bestaande situatie. Al sindis jaar en dag bestaat de hoofdmoot van de gas ten, die hun vakantie in Alphen en Riel doorbrengen uit mensen uit de Rand stad Holland. De goede naam die Al phen en Riel zich heeft opgebouwd deed dan ook de 'behoefte ontstaan om meer ruimte en faciliteiten voor de vakantiegangers ter beschikking te krij gen. Het was dan ook een gelukkige omstandigheid dat de gemeente beslag wist te leggen op het landgoed. eenheden met stroken bos ertussen. Er zijn aparte eenheden gepland voor cara vans en voor tenten. Aan een uitloper van de plas ongeveer halfweg tussen de camping en het strand, zal een restau rant komen met een supermarkt en nog twee kleinere winkels, terwijl plannen in studie zijn om er een slechtweer ac commodatie bij te bouwen. Vernietigingscommando WARKILL is een harde oorlogsfilm, die vooral de lief hebbers van dit soort films een span nende avond zal bezorgen. Het verhaal gaat over de legendarische kolonel Hannegan die op de Filippijnen een ver nietigingscommando heeft geformeerd uit verzetsmensen. De oorlogsbeleve nissen van dit commando worden hier weergegeven door de journalist en schrijver Sutton, die het maar moeilijk verwerken kan dat het commando de stelregel huldigt geen gevangenen te willen maken. Na een veldslag tussen de commando’s van Hannegan en de her- Zondag 16 februari zondag 8.00 uur tot maandagoch- 8.00 uur: idenberg, St.-Josephstraat 64a, Tel. 2: Bruinsma, Korvelseweg 179, Tel. 30431 v. Spaendonck, Lage Witsiebaan 101, Tel. 73467 Tel. 25949 ANDREA of de Vrouw zonder schaam- i genrefilm zoals er de laatste 1 zoveel zijn geproduceerd, een eenvoudig gegeven wordt lm opgebouwd, waarbij de hoe- bloot min of meer het succes film uitmaakt. Voor liefhebbers jaar en ouder. Rasenberg,. Bosscheweg 110, Enschot, Tel. 04251-648 Schuld, Bredaseweg 292, Tel. 22433 VA vin deze zegels op oen «purkaart ge ven recht op oen ZRoóJe Vraat apair^art „middenveld” bracht onver st gesprek tevens op het door igen aangevochten 4-3-3-systeem t door hen gepropageerde 4-2-4. jrig jaar ging dat nog wel maar het etbal is verder geëvolueerd en nu gaat echt niet meer. Van pure ellende heb het nog een paar maal geprobeerd, maar moest er wel vanaf stappen. Daar voor hebben weinig buitenstanders be grip. Bovendien dragen veel supporters nog een overtrokken gedachte mee voortspruitend uit het vorige, stellig gunstige, seizoen. Men vergete daarbij niet dat we niet onfortuinlijk boerden in het begin en dat Saris en Hakkens vooral goed op schot waren. Maar in de loop van het seizoen, toen blessures van hard nekkige aard zich aandienden, wisten we LOUIS DE FUNES in een nieuw lach succes FUNES(TE) MEISJES. Dit is weer een van die typische Funes Films, waar je niets over kunt schrijven, die moet je zelf gaan zien. Een flitsend stuk amusement met verrukkelijke momenten en een niet aflatende reeks van krank zinnige situaties spelend in een Frans revuetheater. Ruim nog voor het betaalde voetbal in zijn geheel werd afgelast spraken wij met een zorgelijk kijkende Jaap van der Leek, de veel geplaagde trainer-coach van Willem II. „Ik hoop dat Elinkwijk- Willem II niet doorgaat want de ziekenlijst wordt steeds langer”. De vorige week zat hij zelf - rijp voor een warm drankje, een hand vol aspirine en een verwarmd bed - snipverkouden op de tribune bij Willem II-Blauw Wit. Toen al waren er zieken en afwezigen. In het veld liepen bovendien een aantal spelers, die de griep al on der de leden hadden en na afloop van de wedstrijd meteen onder de wol moesten. Dat is wel de voornaamste reden waarom het zo bitter slecht ging. Vooral het middenveld was daardoor zwak bezet en juist op dat middenveld wordt in het moderne voetbal de wed strijd gemaakt. De jongens konden eenvoudig niet beter. 700.000 m3 zand Onderhandelingen over de verkoop Van het uit de te graven plas zijn in een vergevorderd stadium en men hoopt al over drie maanden met de graafwerk zaamheden te kunnen beginnen. Voor dat de plas zijn definitieve grootte van 14 ha. bereikt zal hebben, zal er eerst ongeveer 700.000 m3 zand uitgegraven en afgevoerd dienen te worden. De hele opzet van het plan geeft het idee van ruimte en daardoor van rust. Zo zullen op het meer geen motorboten mogen varen en zullen auto’s, motoren en bromfietsen anders dan voor het af- en aanvoeren van gasten, geweerd worden. Ook is er een ruime plaats gereserveerd voor mensen die hun tent voor een dag willen opslaan. De totale kosten voor de aanleg van het 20 ha. grote strand bad zijn begroot op 600.000. De helft hiervan zal worden gesubsidieerd. Brommers van autoklasse RR Ongekend rijcomfort door drievoudige achtervering. DE BROMFIETSSPECIALIST Verend zadel Verende zadelpen Verende achtertelescopen FINANCIERING MOGELIJK rekenen op „eigen teelt” is zuiver een gok omdat het rijpmaken van deze jonge krachten in de regel jaren gaat vergen. Het publiek beseft te weining wat er allemaal komt kijken en het wenst alleen maar te kijken naar regelmatig winnende elftallen. Krijgen ze die niet te zien dan komt meestal zonder enige grond de critiek los en laten zij de tribunes leeg. Een helpende hand bieden doet practisch geen enkele. Nederland heeft voor een deel van de passieve vrijetijdsbesteding gekozen ook voor het betaalde voetbal, maar om dit werkelijk mogelijk te maken wordt nauwelijks iets gedaan; uitzonde ringen daargelaten. Waar zouden Twente, PSV, Telstar, Cambuur, Vitesse en MVV (om er maar enkele te noemen) blijven als er niet daadwerkelijk finan cieel gesteund werd? En dan te bedenken dat geldelijke steun geen enkele garantie biedt voor het welslagen van de opzet succes te bereiken. Succes verlangen zonder dat er iemand bereid is over de brug te komen behoort helemaal tot de onmogelijkheden. De Tilburgse voetbal liefhebbers in het bijzonder dienen dit zeer wel in hun gedachten te prenten. Zie hier de ontboezeming van een er varen rot in het vak, zoals we Van der Leek toch rustig mogen noemen. nee zuster” nog wel een seizoen vast geplakt zou worden. Hij had er zelfs een aanbieding van een toneelgroep voor afgewezen. Maar de rol van „Pop penpeter” heeft gelukkig weer veel goed gemaakt, al stond Piet Hendriks er aan het begin wel wat weifelend i „Het was zo helemaal ander ingenieur. Daar voelde ik r" het type voor, ook al omdat gymnasium de chemie Vooral dat poppen werk zo aan”. Inmiddels is hij echter wel van mening veranderd. Nu er drie afleveringen zijn opgenomen vindt hij het best een leuke rol. Al was hij over de eerste uitzending (van zaterdag) bepaald niet enthousiast. Daar was trouwens Jaap ter Haar ook niet over te spreken. „Ik had in het verhaal stukjes film ingelast, die ech ter wegens tijdgebrek zijn komen te vervallen. Verder zaten er zoveel fouten in, dat ik aan de VARA gevraagd heb, dat eerste deel niet uit te zenden. Maar omdat het programma op het tweede net kwam en veel mensen wel naar het schaatsen zouden kijken, is het toch uit gezonden. TUINSTR. 65 - TÉL 23542 -'25783 - 33387 I B.G.G EN 'SNACHTS. TELEFOON 33286 I ROUWKAMERS Centrum. Tuinstraat-65 - 'tZand: Pr. Ahausstraat 2 Tot 10 uur ’s morgens is uw eigen huis arts beschikbaar. Van 10 uur tot zon dagochtend 8.00 uur: v. Goor, Nwe Bosscheweg 19, Tel. 21160 Cottaar, Korvelplein 47a, Tel. 20704 v. d. Laan, Gasthuisring 18, Tel. 21215 Sicking, Haydnstraat 143, Tel. 32880 p Zaterdag 15 februari om 13.30 uur begint op het clubhuis aan de Heike- straat een grote carnavaleske kinder kennis voor de jeugd van alle leeftijden. In de vele attractieve stands kan de jeugd zich naar hartelust uitleven. Maandag morgen 17 februari om 11 uur organi seert het clubhuis een kindercarnavals- optocht door de wijk. Een deskundige jury zal bepalen wie van de kinderen het mooiste zijn of haar fiets of wagentje versierd heeft. Voor de prijswinnaars zijn leuke prijzen beschikbaar. Eigenlijk zou je eerst zelf moeten kun nen zien wat je gemaakt hebt. Dan kun je er tenminste nog iets aan veranderen. Want al kun je goed kinderboeken schrijven; een televisiestrip is altijd nog wat anders!” De tweede „Komtdatzien Komtdatzien” is echter al een stuk beter. Poppenpeter blijft dan ook niet in zijn pension, maar trekt met zijn poppen de straat op. Hij komt in een dorp terecht waar de men sen zelfs geen televisie hebben. Maar ook de poppenkast blijkt bij deze men sen taboe te zijn. En als Jan Klaassen per raket een reisje naar de maan wil maken, zijn de poppen helemaal aan het dansen. Wat trouwens die poppen betreft vertelt Jaap ter Haar tenslotte: „De poppen zullen een steeds kleinere rol gaan krijgen in de serie. Het verhaal draait immers om Poppenpeter die nergens aanhangers vindt. Ik heb op het ogen blik zes afleveringen geschreven. Maar wie weet worden het er nog wel meer!” O Zaterdag 15 en zondag 16 februari zal het Jeugdcafé van Terra Nova ge sloten zijn. Vanwege de slechte toestand van de vloer, kan er niet gehost worden en daarom leek het de leiding raadzaam om het jeugdcafé tijdens de Carnavals dagen te sluiten. Woensdagavond 19 februari om half acht is het weer jeugd café op de eerste verdieping van Terra Nova. dan ook nergens dieper zijn 1% meter, en zullen de verd1 zieningen afgestemd zijn op „een dagje uit in de bossen voor de he milie”. Op Karlshafen, een luchtbadplaats en zoutwaterbad, hebben eens de Huge noten hun stempel gedrukt. Van de Hugenotentoren heeft men een goed uitzicht op de streek. Tegenover de monding van de Diemel verheft zich de Soiling, na de Harz het uitgestrektste bosgebergte van Noord-Duitsland. In het midden ligt de bekende berglucht- badplaats Neuhaus. Het heeft geen sta tion en is wellicht juist daarom een klein vakantieparadijs. Van Neuhaus slingert zich een weg naar Fürstenberg, dat hoog boven de Weser troont. Hier verheffen zich de beide torens van de oudste porseleinfabriek van Duitsland. Terug naar de Weser. Op de verdere boottocht in de richting van Holzmin den, langs de vakwerkstad Höxter, ziet men de torens van de fraaie klooster kerk en abdij Corvey, waarvan een deel nog uit het karolingische tijdperk stamt. Van Höxter en Polie leiden de mooiste wegen naar de hoogste berg van het Weserbergland, de Köterberg (503 m). dat een ernstige inzinking onvermijdelijk zou zijn. Die is aan het einde van de competitie ook gekomen en achteraf be zien moeten we ons gelukkig prijzen buiten de promotieplaatsen te zijn ge vallen. Een goedverlopen seizoen houdt geen enkele waarborg in voor het toe komstige (zie b.v. ook naar de F.C. Den Bosch). En toch heeft de Bossche ploeg zich nog door aankopen kunnen ver sterken. Voor Willem II was die mo gelijkheid niet aanwezig. Men beseft nog te weinig dat investeringen slechts mo gelijk worden door geldelijke steun van particulieren of overheden. Vrijwel elke club in de ere- en eerste divisie heeft geld gekregen; Willem 11 geen stuiver. Mede daardoor moest alles bij het oude blijven en waren we zelfs terwille van de bezuiniging gedwongen het aantal con- tractspelers drastisch in te perken. Afge zien van het feit dat het publiek regel matig nieuwe gezichten wenst te zien in een elftal wordt tevens vergeten dat be taald voetbal zonder stevige financiële steun van wie ook onmogelijk is omdat het nauwelijks mogelijk is de exploitatie sluitend te doen verlopen; laat staan nog iets over te houden voor de aanschaf van frisse en gerijpte krachten. Vooral gerijpte spelers zijn nodig om met goed gevolg aanstonds te kunnen meedraaien. Het aantrekken van amateurs en het JE T’AIME, JE T’AIME vertelt het verhaal van Claude Ridder, een jonge man die een mislukte zelfmoordpoging achter de rug heeft. Als hij uit het zieken huis komt stemt hij toe om als proef konijn te dienen voor een groep geleer den, die met de tijd experimenteren. Het zal de eerste keer zijn dat een mens ge durende een minuut terug geplaatst wordt in het verleden. Het experiment lukt in zoverre dat Claude op de daar voor uitgezóchte minuut in het verleden terecht komt, tijdens een vacantie met zijn geliefde Catrine aan de Middellandse Zee. Na dit uitstapje in het verleden het de geleerden maar nauwelijks Claude weer in het heden te halen. Be wusteloos vinden zij hem terug bij het laboratorium en het staat nog te bezien of het experiment als geslaagd be schouwd moet worden. Bungalowpark en camping Rust en ruimte is ook het motto geweest waarbij de plannen voor het verblijfs- recreatieve deel van het recreatieoord tot stand kwamen. Het bungalowpark is gepland als een klaverblad van vier, waarbij een beperkt aantal bungalows in elk van de bladen gegroepeerd zal worden. De tussenliggende ruimten zul len bebost zijn, waardoor het effect van „alleen zijn” vergroot wordt Ook de camping valt uiteen in meerdere kleine Soiling, Reinhardswald, Deister en Siin- tel - het gebied tussen Leine en Weser - blijft een aantrekkelijk vakantiedoel. De beboste bergen en heuvels van het We serbergland, de romantische dalen van de Diemel en de Schwülze, van de Nethe en de Emmer lokken de vreem delingen, die hier ongestoord kunnen wandelen en naar hartelust kunnen zwemmen, hengelen, rijden, watersport beoefenen. En bovendien biedt dit aan trekkelijke landschap ook rust. Daar, waar de Weser haar weg door het Middengebergte moet banen, vindt men een van de fraaiste stroomlandschap- pen van Duitsland. Bijzonder aantrek kelijk is een boottocht op de Oberwe- sen, van Hannoversch-Miinden stroom afwaarts. Hannoversch-Münden zelf, waar Fulda en Werra samenstromen, is door Alexander von Humboldt gepre zen als een der fraaist gelegen steden ter wereld. Nabij de oevers strekken zich het Bramwald en het 30 km lange Reinhardswald uit. In laatstgenoemde bos verheft zich de Sababurg, ’t Doom- roosjesslot uit de sprookjes van Grimm. Als uitgangspunten voor uitstapjes zijn de aan de rivier gelegen vakantie-oor- den Veckerhagen, Lippoldsberg, Karls hafen, Höxter e.a. aan te bevelen. Van de bergen heeft men een uitzicht op de Weser, het Teutoburger Woud en de Harz. Links en rechts van de Weser liggen sprookjesbossen. Niet ver van hier ligt Pyrmont, wel de fraaiste bad plaats van het Weserbergland. De toerist bereikt dan Haméln, de be kende rattenvangersstad. De Weser stroomt dan verder langs vele aantrek kelijke kleinere oorden. Achter Hes- sisch-Olderdorf verheffen zich de hoog ten van de Süntel en de Deister. Maar daarmede is de tocht op de Weser nog geenszins ten einde. Zij maakt haar laatste bocht bij de wereldvermaarde .a met aansluitend de :"okindsberg, die de be- ergetelijk uitzicht op het en de Noorddurtse laag- Op donderdag 20 februari is er om half elf ’s morgens een koffieochtend voor nieuwe leden van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen afdeling Tilburg. De ochtend wordt gehouden in het Schouwburg-restaurant. Iedere dins dagmiddag is er bridgen in Hotel Piet Mulders. Een klein deel van het landgoed wordt door een nieuw aan te leggen provin ciale weg afgesneden van het recreatie oord. Dit terrein zal in percelen van 1600 tot 6000 vierkante meter als bouwgrond verkocht worden. Op die manier zal er een villawijk ontstaan waar 60 tot 70 villa’s een plaats zullen vinden. Voor een groot deel zal het geaccidenteerde karakter van het ter rein gehandhaafd blijven. Met dit plan beoogt Alphen zich een plaats te ver werven tussen de Tilburg en Breda omringende woondorpen. Zondagsdienst 13.00 uur: Boerhaave - apotheek. Tivolistraat, Tel. 23313 Peterse-Dings, Westermarkt 7, Tel. 721" Kevenaar, Tilburgseweg 116a, Goir.~, Tel. 04247-1390 In maart a.s. zal de KLM beginnen met de bouw van een kolossale hang'»’- «J ten behoeve van het dagelijks en perio diek onderhoud van de drie Boeing i 747’s, die zij in begin 1971 Ook de Boeing 747’s van de Swissair zullen hier door de i groot onderhoud worden gen- het kader van een technische werkingsovereenkomst tussen maatschappijen. De hangar, die met de het daarbij behorende een inhoud krijgt van bi, m3, komt te staan op Schiphol Oost tussen de KLM motorenwerkplaats en de Fokker-fabrieken. Het zal dan het grootste gebouw op Schiphol worden met een ruim viermaal grotere inhoud dan de tot nu toe grootste Hangar 10 en zelfs tweemaal die van het nieuwe stationsgebouw op Schiphol Centrum, inclusief de drie lange pieren. Voor Poppenpeter Piet Hendriks (50) betekende „Komtdatzien Komtdatzien” een terugkeer bij de jeugdtelevisie. Via kleine rolletjes in „De Proemel”, „Vrouwtje Bezemsteel”, „De Arend” en „Pipo de clown’’ kwam hij als Sherrif Jippie terecht in „Tim Tatoe”. Maar het meest bekend werd Piet Hendriks als de ingenieur uit „Ja zuster, nee zuster”, welke serie hem twee gouden platen opleverde. „Ik vind het altijd leuk dat er zo veel bekende zangers en zangeres sen zijn die nog geen enkele gouden plaat in hun bezit hebben, en dat het mij in een paar jaar gelukt is er twee te bemachtigen, terwijl ik eigenlijk he lemaal niks van zingen kan!” vertelde hij lachend. Dodenspoor van een Killer is het span nende verhaal van de jacht op een moordenaar, die er zijn werk van maakt om hoogverzekerde miljonairs te doden, zonder een spoor achter te laten. De detective van een verzekeringsmaat schappij staat voor de bijna onmogelijke opgave om een serie hartaanvallen van hoogverzekerde miljonairs te verklaren. Meestal zijn deze mensen slechts enkele dagen verzekerd als zij komen te over lijden, terwijl de verzekeringspenningen onveranderlijk op een bank gestort moe ten worden. Na vele avonturen in Hong Kong, Brasilia, Bangkok en Londen weet de detective de President Directeur als de dader te ontmaskeren. BEGRAFENISSEN FST.DIONYSIUS i Fy/h ROOMS LEVEN j

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1969 | | pagina 11