uw geld m 5Wo 6M meer lente van s bij van Lanschot in Dongen f F.van Lans.chot Z f°to z Bond van weduwen en weduwnaars Les Huit Chanteurs werden eerste in Dongen organiseerde ontmoetingsavond «rijf en Skelterrace K.J.M. in Haaren ERS STADSNIEUWS De theaters deze week... IN HET KORT G Autotrip met belevenissen Team van Vredesparochie wint kerkkoren-voetbaltoernooi ,DE LANGE” 1 Filmpost 2 ÈL d©J Geslaagden Theresialyceum e ii,-i DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 27 juni 1968 - pagina 3 ni 1968 - pagina 2 ZR N.V. Jurg LUSTRUM-EVENEMENT GESLAAGD itooruren Samen met Willem Duys TUINSTR. 65 achter V.T.S. ipz. tekenaar teren TILBURG Hebt zin in zon •r A J. M. van] H. M. Hil lore kèr groot irebiom” Tientallen modellen en kleuren. ings. de kaant Zomerpetten en strohoeden, enz. Door specialisatie meer keus. e pa, ore kèr LECHIM jweide GRAMMOFOONPLATENHANDEL 3 Bankiers's-Hertogenbosch - Eindhoven - Tilburg - Vught 5-238 b.g.g. 259 BEGRAFENISSEN LAAN 301 TEL 33289 in de auto. Sportshirts in zonnige zomerkleuren en strepen, 'n Jack, pull-polo of short van badstof. Er is volop zonnige Mannen mode, b.v. een pull-polo van astralon, een gebreid jasje voor Eerste tafelvoetbalclub NOORDERLICHT Intiem rapport Geprolongeerd ■g plein 24 - Tilburg CHICAGO Het is een gekke, dolle, dwaze wereld Geprolongeerd CAMERA The Comedians Geprolongeerd ng van de nieuwe Ie examens: ichter B.N.A. reden worden vanaf vanaf 13.00 uur van de Jongens- V.Ze TILBURG'S OUDSTE KATH. BEGRAFENISONDERNEMING ST.DIONYSIUS |y/h ROOMS LEVEN DIG DHOVEN king met de kring ƒ2,50 bond e Same lende 1 C.V., i n.m.: van c 0425C enaar V.T.S. ordt op aanvraag 3r de administra- senkruidlaan 27, A w re mi e len tot cultu- men op het ge ring zullen ook leden worden Vorig bond Beide cat zij hun fTpTWJ Centrum: Tuinstraat 65 TOufïïTl't Zand: Dr. Ahausstr 2_ DAG EN NACHT BEREIKBAAR I TEL. 23542-25783-33387 b.g.g. on •nachtc Hl. 33286 MODERNE AUTO’S ZEER VERZORGDE UITVOERING adder riep iwd, re zot ouwt”. muzikale bej daan mc heeft de arrangeui realiserer is - met lijkheden help- vakan baar, groep is 25612. Ringbaan Ringbaan de Harmonie voor j de eerste ontmoe- Spaaragentschap Dongen Julianastr.43,Tel. (01623) 2490- Postgiro 810992 t.n.v. Spaaragentschap F. van Lanschot. Geopend: elke werkdag van 9- 17 uur; vrijdags tot 20.30 uur. In november werd dan het plan opgevat door de heren Runia en Van de Heyden en mevr. Nuis om te komen tot de op- OR-SKELTERBAAN, I voor jong en oud, - en BADVIJVER, i% VEILIGE SPEEL- de<e came^gonst'g® Chemisch Reinigen „Neerlandici" Karvel», weg 174 - Tel. 21697 „Voor het betere werk" Wij halen en bezorgen gratis U beltwij komen WIJ GEVEN ZILVERZEGELS J Filialen Broekhoventeweg 105 Van Alkemadeitraal 34 zaterdagen 6 juli, I tot 17.00 uur in Markt te Eind- ifspraak ’s avonds n (tel. 15562) en gavond vanaf 22 Spaarboekjes Gehele tegoed praktisch direct beschikbaar. Ook voor kleine bedragen. GERO 1- ARTIKELEN J Voor het diploma gymnasium slaagden: i Berkurn; C. M. Gimbrère; M. ilgere; E. H. A. M. Manders; ui I M. M. Metzemaekers; E. J. Naaijkens; f. M. E. G. Nelissen; C. L. M. Otten; M. C. A. M. Pauwels; B. M. C. H. Penn; E. H. M. ’t Sas; H. F. A. van Schilt; M. A. Sluyter; C. M. Stockmann; J. W. H. r Weeterings. HARMONIE Een dokter vertelt De film pleit voor een oordeelkundige geboortebeperking. Dr. Diener geeft zijn patiënten daarvoor leberale aanwijzin gen. En als huisarts kan hij zich inden ken, dat in sommige gezinnen een nieu we zwangerschap voor het hele gezin sombere gevolgen heeft. Zoals bijv, me vrouw Kleiner, die uit sociale overwe gingen geen vierde kind wenst en die in TILBURG Het voetbaltoernooi voor de kerkkoren uit Tilburg, dat afgelopen zondag op het Ons Vios-terrein is gehou den, is een daverend succes geworden. De wedstrijden in dit lustrumtoernooi werden met groot enthousiasme ge speeld. Pastoor Pater De Bont verrichtte de opening van dit evenement Zaterdag kan er gereut 14.00 uur n.m. Zondag n.m. op de speelplaats 1 school in Haaren. Er zijn prachtige prijzen te verdienen in alle categorieën. Deze wedstrijd staat onder leiding van de S.B.N. en telt mee voor het kampioenschap van Nederland. Nog ieder jaar is de grote finale op zondagavond 30 juni het hoogtepunt De vereniging is niet commercieel, maar heeft toch behoefte aan geldelijke steun. Daarom zijn giften natuurlijk altijd van harte welkom. Het lidmaatschap kost per maand. Het is een algemene en zal steeds landelijk optreden, lenwerking bestaat er met verschil- ie werkgroepen. De bond heeft ook reeds een koninklijke erkenning ge kregen. Voor inlichtingen kan jong en oud zich wenden tot Postbus 3135 in Rotterdam. Film - |ono SCHOUWBURGRING 10 - TILBURG ■i TEL 31612 M M. H. J. Brackenie; G. M. I. Geerts; C. P. M. van Gestel; J. E. M. Hosli; M. M. C. van lersel; M. J. L. H. Leemans; C. I. L. Martens; J. C. G. M. van Meer; A. M. Q. Pessere; U. M. G. Pulles; M. (J. H. Reuwer; A. B. M. van de Sande; A. M. Smits; M. H. Spiegels; M. M. T. Timmer; C. W. M. Vermelis; A. A. M. Yromans; J. M. H. van Vugt; P. A. M. Vortelboer; J. A. H. M. de Wijs. Termijnboekjes Gedeelte direct beschikbaar. Voor de rest 6 maanden opzegging. rofee nog on- de werf van moment dat "'.ng een onver- ■v^rpen door stapel loopt. Huren in deze opgericht de en weduwnaars, en met het feit, dat Onder het thema „Grafiek/Tien Hongaren” wordt in de Stadsschouw burg een tentoonstelling gehouden van 100 grafische prenten van tien Hon gaarse kunstenaars. De tentoonstelling duurt tot en met 30 juni. thousiasteli weten te s stelling De B M. J. M. Y. van Alphen; M. B. M. Ber tens; B. G. P. M. van den Bogaard; A. T. N. M. Clijsen; A. G. W. M. Dekkers; Th. M. J. van Dijk; C. J. M. Engbers; H. de Haan; J. H. C. Leyten; M. H. V. J. Raaymakers. Voor het M.M.S.-diploma slaagden: M. I. A. A. van Berkel; A. C. H. M. Car lier; S. M. C. Dijker; Y. J. M. M. van den Enden; L. J. M. Gruppelaar; J. H. A. M. Hamers; Fr. J. M. van Helmond; E. M. A. P. Hessels; I. Hilhorst; C. J. J. M. Jansen; C. F. Janssen; M. L. A. A. dé Kok; M. P. A. van Kollenburg; E. H. C. de Laaf; M. A. F. van de Lee; M. A. R. van Leent; E. M. J. A. Lemmens; J. A. M. Liebregts; A. H. M. van Lierop; I. C. J. M. van Loon; M. J. ter Meulen; M. M. Moria; M. W. M. van Oers; E. A. de Rooy; W. A. M. van de Wouw; M. A. A. van der Zanden. C. A. C. Baak; J. M. W. T. Baars; D. M. E. C. van den Beemt; M. E. F. van de Camp; Y. W. M. A. de Cock; W. A. M. van Gestel; N. J. A. van Gorp; J. C. A. M. Gulickx; M. M. M. Hamers; C. H. E. B. Hendriks; H. P. J. C. Jansen; M. H. J. A. Janssens; P. J. M. van Kurin- gen; G. W. M. Lammere; A. J. G. M. van Loon; S. E. E. Palange; M. J. M. Rijs; M. A. C. van Spaandonk; M. M. I. P. van de Ven; A. A. M. Vemooy; C. G. E. M. Vervest; J. M. P. Voreten- bosch. ^geleiding nog heel wat ge moeten worden. Veel behoefte ■e groep aan een goede dirigent, ;ur, componist of tekstdichter. Zij en zich echter dat het moeilijk hun beperkte financiële moge- i - iemand te vinden die hen Ipen wil. In de maand juni nemen zij kantie, nadien zijn zij weer beschik- Het adres van de leider van de Mercuriusstraat 6, tel. 04250- Bankboekjes Belangrijk deel direct beschikbaar. Voor de rest 1 maand opzegging. Beleggingsboekjes Gedeelte direct beschikbaar. Voor de rest 12 maanden opzegging. u ook zo'n MIDI Zo gezegd, zo gedaan De Castagniers, drie broers en een zus ter, vormen een eensgezinde en schilder achtige familie. Allen bezitten het op vliegende karakter en de rode haren van de Castagniers en allen - behalve na tuurlijk broer Henri, die pastoor is - hebben wel iets met de scheepvaart te maken. Jëan-Baptiste is vuurtorenwach ter, André ontwerpt en bedenkt scheeps modellen voor de scheepswerven van de machtige en opvliegende Louis-Philippe Fourchaume en Charlotte helpt - hoe wel hierbij enigszins gehinderd door haar huwelijk met de verschrikkelijke wijnboer Scipion - haar broer André naar vermogen met zijn nautische expe rimenten. André en Charlotte hebben als het haal begint zojuist met hun jachtje petit baigneur”, dat is uitgerust met een zeer revolutionair casco, de internatio nale regatta van San Remo gewonnen. Hiermede hebben zij de bewondering verworven van de honger lijdende Mar cello Cacciaperotti, die zich als hun manager opwerpt. André en Charlotte - hun trc der de arm - arriveren op c Fourchaume, juist op het r onder grote publieke belangstelling nieuwe snelle motorboot, „De o, woestbare”eveneens ontworpen André Castagnier, van i Daarna beginnen de avont doldwaze film. De uitslagen van de voorronde zijn: TrouwlaanLucas, 10; Hasselt Besterd, 28; G. HerderLoven, 3 1; BesterdHoefstraat, 04; Lucas Ammerzode, 23; Pius XHeikant, 02; G. HerderVredesparochie, 0 5; TrouwlaanAmmerzode, 11; Has seltHoefstraat, 13; LovenVredes parochie, 04; HeikantPius X, 60. Halve finales: HoefstraatTrouwlaan, 30; VredesparochieHeikant, 40. Finale: VredesparochieHoefstraat 0 0. Na een verlenging van 15 minuten bleef de stand dubbelblank, waarna strafschoppen de beslissing brachten in het voordeel van de Vredesparochie. De eindstand: 1. Vredesparochie; 2. Hoefstraat; 3. Heikant; 4. Trouwlaan; 5. Ammerzode; 6 .Besterd 7. G. Herder; 8. Loven 9. Lucas; 10. Hasselt en 11. Pius X. Het festijn werd opgeluisterd door de jeugddrumband van de parochie Trouw laan. Het kerkkoor van deze parochie droeg ook zorg voor een perfecte orga nisatie. Zondagavond vond in de Scala de prijsuitreiking plaats door Pastoor De Bont. Ook werd er een zangwedstrijd tussen de koren gehouden. De uitslag hiervan was: 1 .Vredesparochie; 2. Lo ven 3. Hasselt; 4. Trouwlaan; 5. Hoef straat. Pastoor Van Vught van de pa rochie Hoefstraat reikte hier de prijzen uit. De sportcommissie van het koor van de Trouwlaan werd later op de avond ge huldigd. De heer Van Belkom, voorzit ter van de lustrumcommissie, bood een leren bal en een scheidsrechtersinsigne aan. De heer Van Hombergen kon nog mededelen dat de koorzangers van de Trouwlaan met hun dames een gezellige avond op zaterdag 29 juni a.s. wordt aangeboden door enkele parochianen en oud-parochianen. De avond vindt plaats in zaal Hoogardie. Streek-VW de Meierij heeft een bro chure uitgegeven onder de titel „Auto- trip door de Meierij”. Het is een trip van niet meer dan zestig kilometer. Maar wie mocht denken dat hij in een uurtje uit en thuis kan zijn, heeft het mis. De tocht biedt zo veel aan verras singen en belevenissen, dat men er min stens een halve dag voor moet uittrek ken. De route loopt van Den Bosch over Engelen, Bokhoven, Haarsteeg, Vlijmen, Nieuwkuyk, Cromvoirt, Vught, St.-Mi- chielsgestel en terug naar Den Bosch. Wie iets wil beleven en met verhalen thuiskomen, moet niet in de auto blijven zitten. Van dat standpunt uitgaande, drukt de streek-VW de toerende auto mobilist met de neus op allerlei plezie rige en interessante dingen. Volledig heidshalve is in de brochure een lijst op genomen van namen, adressen en tele foonnummers van personen en zaken, die in de routebeschrijving achtereenvol gens zijn genoemd. Handig voor al de genen die hun bezoek willen aankon digen, b.v. bij de kunstschilder, de kera miste, de molenaar, de manegehouder, de handweefster, de boswachter. De brochure is gecompleteerd met een luch tig getekend routekaartje (van Bert Bek- ker uit Den Bosch). Prijs 25 ct. Verkrijgbaar bij VW, Markt 77, Den Bosch. MUZIEKGENOT NIEUWLANDSTRAAT 51 8 minuten van het station 2 minuten van de schouwburg Ongeveer een jaar geleden trad er een Tilburgse zanggroep in de openbaarheid met de welluidende naam Les Huit Chanteurs. Sedert hun eerste optreden hebben zij vele successen geboekt en hebben zij hun optreden zoveel klasse weten mee te geven, dat Willem Duys hen in Dongen onlangs een platencon tract aanbood. Sedert hun oprichting op 29 december 1966 bestaat de groep uit dezelfde personen, die de zang alleen maar voor hun liefhebberij beoefenen, maar haar van de andere kant toch ook graag dienstbaar willen maken. Wie zijn deze mannen? Leider is de heer Joop Simons, van beroep bedrijfsleider. Hij treedt op als de manager van de groep, maar behalve zakelijke heeft hij ook muzikale talenten. Hij heeft verschil lende nummers getoonzet en hij stelt ook steeds het programma samen. Van de groep maken vier gebroeders deel uit. Het zijn Jan, Simon, Toon en Jos van Laerhoven, van wie de eerste zijn vader assisteert bij de leiding van een stuca- doorebedrijf. Zij hebben al menige wo ning ingezongen. In de groep nemen zij verschillende soli voor hun rekening. Kees van Poppel, die de personeelsza ken van een wollenstoffenfabriek behar tigt, begeleidt af en toe op de gitaar, maar neemt meestal de baspartij voor zijn rekening. De zesde man is Frans Jansen, die jaren geleden reeds bekend heid genoot als solist bij het Heuvels jongenskoor. Overdag is hij vertegen woordiger en in de avonduren neemt hij als het optreden dit toelaat mandoline- Van 21 juni tot 17 augustus a.s. wordt in het gebouw van de Brabantse Kunststichting, Spoorlaan 426, een ex positie gehouden van olieverven, gou aches, tekeningen, grafiek en kleinplas tieken van Brabantse kunstenaars, ge titeld KLEUR EN BEELD (zomerten- toonstelling). De tentoonstelling is ge opend van dinsdag t/m zaterdag van 9 - 12.30 uur en van 2-5 uur. E. A. van der Aa; J. M. C. v. aenbos; V. E. M. Boel; J. F. M. 1 C. G. M. v. Doesburg; W. S. H. A. v. Eyndhoven; E. M. J. tel; A. J. M. Goorhuis; G. M. i J. Jonkheid; M. L. A. de Krom; Melief; C. P. E. Ockhuizen; M. C. G. Oomens; E. A. M. van der Pant; B. A. M. M. Pontzen; M. A. F. van A. J. Santegoets; M. L. U. Scl M. Sluyters; M. M. J. B. Smu' M. T. Somers; I. F. M. van dv. C. T. Tax; H. G. M. Theunis; 1 Verstappen; J. Wouters. jaar 1 november is voor weduwen itegorieën zittel levenspartner kwijt zijn. Een groot probleem komt daar nog bij en wel de opvoeding van de kinderen en niet te vergeten de eenzaamheid. Er zijn in Nederland 600.000 weduwen en weduw naars, waarvan de vrouwen het grootste deel uitmaken en wel tweederde. Wat men beslist niet wil zijn, is een bemidde- lings- of huwelijksbureau. ddrumband van de parochie Trouwlaan, de Postiljons, marcheert het Ons Vios-terrein op om het ius- trumtoemooi muzikaal op te luis- leend in het kader van het Prinses Irene- fonds, dat de ontspanning verzorgt in verpleeg- en bejaardentehuizen. Aan deze programma’s werd geheel belange loos medegewerkt. Ook op andere ter reinen echter was men actief. Zo werd door bemiddeling van het Theater bureau Emmen uit Dongen medewer king verleend aan vele variété-avonden. Zij traden op met artiesten van naam zoals Rita Corita, Herbert Joeks, Karin Kent, Gert en Hermien en Ria Valk. Ondanks de vele successen blijft het ge zelschap met de benen op de grond. Zij weten dat het succes niet komt aan waaien, maar dat er hard voor gewerkt moet worden. Een eigen stijl hebben zij nog niet helemaal weten te ontwikkelen. Het is nog een mixture van de George Mitchellsingere en Les Compagnons. Voor dit laatste gezelschap hebben zij echter de meeste waardering en wellicht mede daarom kozen zij de naam „Les Huit Chanteurs”. Op 17 juni traden zij op in het „Voor de Vuist”-programma van Willem Duys, dat in Dongen werd gehouden bij ge legenheid van de Tefado. Ten overstaan van een duizendkoppig publiek en in aanwezigheid van Cees de Lange en Fred Oster bood Willem Duys hen een platencontract voor een LP aan. Was dit al een mooi resultaat, nog meer suc ces boekten zij bij de talentenjacht in Dongen. Hoewel het de eerste keer was, dat zij voor een dergelijk concours in schreven wisten zij de eerste prijs te be halen van een groep van ongeveer 35 deelnemers. Plannen voor de toekomst zijn er wel. Hetgeen nu bereikt werd zien Les Huit Chanteurs als een goed beginpunt. Graag willen zij een eigen „sound” creëren en daarom zal er ook aan de d. Bie- Boog, J. I. Dona; Fr. I. G. v. Ges- 1. J. v. Gorp; Lrom; W. F. M. C. G. it; B. A. Poppel; Schots; A. .mulders; B. I. F. M. van der Storm; G. M. Theunis; P. J. M. r. H. P. C. Vrenken; E. in Tilburg TILBURG Woensdagavond is de Eerste Tilburgse Tafeivoetbalvereni- ging „De Lange” in café De Kroon aan de Langestraat in Tilburg opge richt. De tafelvoetbalsport is vooral in de zuidelijke provincies sterk in op komst. Dit was voor de heer De Wijs, exploitant van het café aan de Lange- straat, reden om een tafelvoetbalspel aan te schaffen. „Er moet iets voor de klanten gedaan worden en mijn zaak is te klein om ef een behoorlijk biljart te plaatsen. Daar om ben ik overgegaan op een tafelvoet balspel. De belangstelling is bijzonder groot. Veertig personen hebben zich nu al gemeld. Door dit grote aantal ben ik zelfs genoodzaakt een tweede speltafel aan te schaffen” vertelt een enthousiaste heer De Wijs. Uit de 40 leden worden enkele sterke teams geformeerd. Ook zullen enkele dames tweetallen op de been worden gebracht. De 15 jeugdleden, die onder leiding van een jeugdleider oefenen, krijgen een afzonderlijk team. Volgen de week gaat de onderlinge competitie draaien. In september hoopt „De Lange” aan de landelijke competitie in het district Zuid Nederland deel te ne men. Men strijdt dan tegen teams uit de omgeving. In Tilburg zelf is nog geen andere tafelvoetbalvereniging. De heer De Wijs verwacht dat veel en- lingen de weg naar zijn zaak vinden. Iedereen die belang- heeft is van harte welkom in Langestraat. en pianolessen. De vaste begeleider van de groep is Gerrit de Beer, eveneens een vertegenwoordiger. De gitaar-banjo kent voor hem geen problemen. Verdere lessen volgt hij nog aan het conservato rium. Penningmeesteresse van de groep is mevrouw De Beer, die de kas met zuinigheid en wijsheid beheert. Elke donderdagavond is zij bovendien de gastvrouw van de groep, want iedere week opnieuw is er een repetitie. Veel medewerking werd in het verleden ver- van de races geweest. Er wordt dan fel gestreden om zo’n begeerde beker in de wacht te slepen en om eventueel uit te komen voor het kampioenschap van Nederland. Men kan deelnemen in ploegverband en als individuele rijders(-sters). Een ploeg bestaat uit 5 personen bijv, van een zaak of bedrijf en de inschrijvingskosten hier voor bedragen 25,Tijdens de races wordt er dan voor dat bedrijf gratis re clame op de baan gemaakt. De inschrijvingskosten voor individuelen bedragen 2,50. Ploegen moeten zich opgeven vóór 27 juni. Individuele inschrijving is altijd mogelijk, ook tijdens de race. Inschrijfadres of nadere inlichtingen bij: Mej. M. Raaijmakers, Kruisvaarders- straat 7, Tilburg, tel. 04250-24095. haar wanhoop „hulp” buiten de medi sche kring zoekt. Dientengevolge wordt een deel van de film gewijd aan abortus provocatus en de ellendige gevolgen daarvan. Dan komt de gynaecoloog die de ramp zalige gevolgen van deze ingrepen moet zien te herstellen. Dezelfde gynaeco loog, die bij de steeds verdergaande we tenschap in gevallen die vroeger abso luut hopeloos waren, nu vaak redding kan brengen. In kleuren toont de film enkele van zulke gevallen, zoals bijvoor beeld de bloedverwisseling in een zgn. resus baby en de geboorte van een kind, waarvan de moeder een zwangerschaps- vergiftiging heeft. Men tracht alle sexuele problemen ernstig weer te geven. richting van een bond. Van tevoren is wel eens een poging gedaan maar dat was tot mislukken gedoemd. Half ja nuari heeft men de inschrijving voor de leden opengesteld en reeds nu heeft men zo’n 700 leden. Men heeft reeds afde lingen in ’t Gooi, Den Haag, Rotterdam, Dordrecht, Gorinchem, Leiden, Haar lem en Amsterdam. Deze week werd in d Tilburg en omgeving tingsavond gehouden. Eenzaamheidsprobleem Zoals de heer Van de Heyden vertelde, heeft de bond zich een aantal punten ge steld. In de allereerste plaats is dit dan het eenzaamheidsprobleem. Hij voegde hieraan toe, dat het persé niet de be doeling van de bond is om in de plaats van reeds bestaande instanties te treden. Zij willen slechts als tussenpersonen fun geren. Bepaalde regelingen zullen van tevoren worden getroffen. Bovendien zullen er ontmoetingen worden georga niseerd die niet alleen zullen dienen als „gezellige” avondjes, maar waar serieuze onderwerpen ook aan bod zullen komen, zoals problemen met betrekking tot be lastingen, erf- en successierechten en toeziend voogd. Ook wil men reizen gaan organiseren en dan in de trant van bustochten en weekendtochten, waarop ook de kinderen kunnen worden meege nomen. Tevens hoopt men te kome rele manifestaties. Probleme bied van de sociale wetgevi onder de aandacht van de gebracht en men hoopt dit te kunnen verwezenlijken door het aantrekken van deskundige sprekers. Momenteel heeft de bond reeds een mededelingenblad, maar over niet al te lange tijd hoopt men te kunnen starten met de uitgave van een maandblad. Cursussen wil men ook gaan organiseren en hiervoor zal een centrale adviesgroep in het leven wor den geroepen. Hoewel nog toekomstmu ziek, zal er ook aandacht worden be steed aan selectie wat betreft de gezins hulp. Contact-adres II oendervangers I lerenmodeadviseur heuvelstraat 133 tilburg Op 29 en 30 juni a.s. worden er in Haaren voor het derde achtereenvol gende jaar skelterraces gehouden. Deze races worden georganiseerd door de K.J.M., de Katholieke Jongeren uit de Middengroepen van het district Mid- den-Brabant, t.w. Tilburg, Udenhout, Berkel-Enschot en Haaren. De voorbereidingen zijn in volle gang. Als U spaart bij F. van Lanschot bent U er zeker van, dat U de hoogst mogelijke spaarrente maakt Daarvoor kunt U nu ook terecht bij het Spaaragentschap van F.,van Lanschot in Dongen. U hebt er de keuze uit vier mo gelijkheden, die ieder voor zich een aantrekkelijke rente opbren gen, afhankelijk van de grootte van de in te leggen bedragen en de termijn waarvoor U deze kunt uitzetten. Geld storten kunt U aan de kas van ons Spaaragentschap Dongen, maar ook door over schrijving via Uw bank- of post rekening of via een postkantoor. Voor nadere inlichtingen kunt U zich rechtstreeks wenden tot ons Spaaragentschap Dongen. Daar ligt ook de folder „Méér rente van Uw geld” voor U klaar. Vs Ai

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1968 | | pagina 3