0 ll I K s Typehets een W! Het Wandelbos krijgt fraai wijkcentrum SOMMIGEN ZEGGENMEER EEN HOBBY DAN EEN BEROEP I fel I KJ Het boekenvak is een gek vak STADSNIEUWS Dokters weekenddienst voor 1968 55 (E Vliegen eruit met een aluminium hor - CONSTANT FILM EN FOTO” geeft op Utrechtse Beurs veel informatie Overweldigende belangstelling dr. Ariëns-wandeltocht VOOR MAATSCHAPPELIJKE INSTELLINGEN EN WIJKWERK De prijswinnaar IN HET KORT 'fyebers Juwelier-Horloger 1968 - pagina 8 detilburgsekoerier Donderdag 21 maart 1968 - pagina 9 De grootste sortering in staande en wandklokken Daar komen ze dan, de klanten. zo’n 13.000 personen, krijgt NOVITEIT OP HUISHOUDBEURS IDEE lin II Geen kostbare III Straks ook video? aanschaf 20724 22401 22677 Hl ten net een elastic Is Weer propaganda- toernooi van Luto HEIKE 6 ’5158 RG 72345 25233 die voort- e vroegere rolbare hor laat handbeweging o n lichte de hor i SCHOUWBURGRING 27 IN HET NIEUWE V VAN TILBURG goed shuts elke een filmlamp geplaatst GOUDEN VERLOVINGSRINGEN de we- r is een koop- tend Dr. Al i zonu lever even basi Elk< e casset- iwe ont- ie even eeh- ‘iseer- igens zijn ook :toren nu alle die /ijkraa roodkerk jl ook het ^jinsberg” pro- vaak tot ichte hoogte. g blijft doorgaan .1 er steeds ’lezen wor- er méér, en komen Want Bogaard, Go.. Dierenkliniek nenstraat Alleen na tel. hoofd- literaii gelden in zijn wijkcentrum zijn Son, d’ van de 23242 23762 het „terug naar de r wij heel wat over. Al -.s het erop aan komt vol dan drie weken. L toeg van de vliegen wespen in de limonc luggenmuziek om n we de properheid van Verloren een hoop moeite gaande van oost naar west. Verliezer zeer gedu peerd, thans geen enkele reserve meer. Eerlijke vinder krijgt gedeelte terug. Zolang een boek in de winkel ligt, is het meer of minder mooi bedrukt pa- De plannen voor dit van wethouder Van bouwde op het idee Het wijkcentrum in het wandelbos. Foto Van Aarie Dr. Taminiau, Heuvel 5 I Dr. v. Haaren, Hoefstra; gebouwd. ..Denissen hoopt door dit nieuwe gebouw elke organisatie van alge- grondslag, die voor het Wandelbos van nut kan zijn in dit dienstcentrum te brengen. kZO647 Juwelier Horloger V erenigingsleven Aannemer Naber hoopt in juli dit bijna drie ton kostende gebouw op te leveren. De Wijkraad gaat het centrum exploi teren. Behalve de vertrekken die reeds voor de stedelijke instellingen zijn ge reserveerd is er een hal van 120 m2, een vergader- en een hobbyruimte. In het nieuwe gebouw hoopt men het ver enigingsleven tot grote bloei te brengen. Er is al een korfbalclub en een zang vereniging. De gedachten gaan nog uit naar een voetbalafdeling. Ook het kin-» dervakantiewerk kan in het gebouw tot ontplooiing komen. Verder krijgt er de bridgeclub en de bejaardensociëteit on derdak. Het boekenvak is een gek vak; dat zou iedereen moeten weten. Er zullen beslist nog veel jonge mensen zijn die zin hebben er in onder te duiken, maar die te weinig bekend zijn met dit zwemwater om het te doen. En die zou ik nu wel eens een zetje willen geven. Het is waar dat het boekenvak niet beter, ook niet slechter, be taalt dan andere beroepen, maar het biedt mogelijkheden aan jonge mensen die belang stelling hebben voor het boek, die nieuwsgierig zijn en graag van veel dingen iets afweten. Boeken lezen is eerst boeken kopen Voor l ben wij het, als ger we gene van de de muOt willen y rug. IEEUWIJK g In het gebouw zijn ruimten gereser veerd voor de twee kruisverenigingen, het Wit-Gele en het Groene Ktuis, voor de Huishoudelijke Gezinsvoor- lichting, voor het Instituut voor Maat schappelijk Werk. Organisaties waarbij de meeste bewoners van het Wandelbos zijn aangesloten, of wier hulp men nogal eens nodig heeft. Daarnaast vin den de parochiële verenigingen er een onderdak. kruispunten op elkaar gelast konden worden, kunnen de maasopeningen van dit gaas niet wijken of rekken en niet krimpen of rafelen. Bovendien kunnen deze aluminium horren - die verkrijgbaar zijn als oprolbare raam- horren, scharnierende en schuivende uitneembare raamhorren en hordeuren - zowel binnen als buiten geplaatst worden. De horren worden precies op maat geleverd; de hordeuren worden automatisch gesloten door een deur dranger en dichtgehouden door spe ciale sloten of een magneetsluiting. Deze gloednieuwe horren zijn één der nieuwtjes van de 23e Internationale Huishoudbeurs/Idee, van 19 t/m 28 april a.s. in het RAI-gebouw te Am sterdam. De oprol simpele h ten. Een ting en d. Sinds kort behoeft u zich daaraan ech ter niet meer te ergeren. Er zijn name lijk „Luxaflex” aluminium horren ver krijgbaar, gemaakt van heel lichte en ook heel stevige wit gemoffelde alumi nium profielen, die niet kunnen buigen of trekken. Het gaas is gevlochten van onaantastbaar fiberglas en overtrokken met een makkelijk schoon te houden plastic laag. En omdat de draden, dankzij diezelfde plastic laag, op alle De prijs ter waarde van 20,- werd toegekend aan mevrouw A. Heymans, St.-Jorisstraat 6 te Berkel Enschot, die het gewonnen bedraag wenst te be steden bij de firma Van Eijk, Gasthuis- ring 20 te Tilburg. Proficiat. Beneden de tweehonderd gulden zijn perfecte smalfilmcamera’s van wereld bekend fabrikaat aan de markt. Dezelf de toestelletjes optisch uitgerust met een Zgn. fix-focus vastbrandpuntlens, toch met een lichtsterkte f/2,7, zijn zonder automatische belichtingsregeling maar mét een uiterst handig belichtingstabel- letje aan de camera voor nog geen 150 gulden te koop. Vrijwel eenieder, die De wedstrijden worden gespeeld in de zaal van het jeugdhuis in de Acacia- straat 8 (v/h Mozartstraat). De aan vang is 15.30 uur. Het inschrijfgeld be draagt 0,50 per persoon. Het dragen van gymnastiekschoenen is verplicht. U kunt zich voor dit toernooi opgeven bij M. de Kort, Molenbochtplein 8 te Tilburg, tel. 31944 óf vanaf 15.15 uur aan de zaal. TILBURG - dinsdagavond - De Tilburgse wijk Het Wandelbos, opgezet voor een eigen wijkcentrum waarin enkele maatschap pelijke instellingen worden ondergebracht en waarin ook voor het wijkwerk volop gelegenheid is. Het wijkgebouw dat met inrichting mee zo’n drie ton gaat kosten wordt in opdracht van het gemeentebestuur van Tilburg g-L J De exploitatie komt in handen van de wijkraad waarvan drs. G. Th. voorzitter is. Men mene i onder Het plakken (monteren) van films is zeer vereenvoudigd, doordat de plakpersen, die werken met stukjes plaktape, voor de eenvoudige amateur thans perfect wer ken en de voorkeur verdienen boven de plakpersen die werken met film-kit. De toepassing van geluid bij films komt meer en meer in zwang. De amateur kan thans keuze maken uit voortreffelijke projectoren, waarmee zowel geluid op genomen als weergegeven kan worden. Dat geluid wordt vastgelegd op een mag netisch rands poor (de zgn. stripe) dat aan de rand van de film geplakt wordt. Voortreffelijke super-8 geluidsprojecto- ren zijn reeds beneden de duizend gul den te koop. wandelbos-pastoor pater Van Oort, die voor zijn parochieel werk dringend een goede accommodatie nodig had. Een geschikt terrein werd gevonden achter de noodkerk in de Reinevaartstraat. Wethouder Van Son dacht verder dan alleen aan het parochieel werk. Zijn opzet was een centrum waarin stede lijke verenigingen, van welke grond slag ook, een onderdak konden krijgen. Hierin is de Tilburgse wethouder ruim schoots geslaagd. Nog deze zomer hoopt men het semi-permanente ge bouw te kunnen betrekken. Helaas betekenen de hoge - volgens ve len té hoge - prijzen van de cassettes met kleurenfilm nog een aanwijsbare rem. Wie al een filmcamera bezit, wordt door deze prijzen niet geanimeerd om véél te filmen! Vandaar de constante pogin gen van de smalfilmpers de lezers goed filmen te leren. Het filmen binnenshuis is zeer vergemakkelijkt, doordat op elke super-8 camera een filmlamp geplaatst kan worden. De Tilburgse tafeltennisvereniging LU TO organiseerde het vorig jaar onder het landelijke motto „UUR U VOOR TAFELTENNIS” een propagandatoer- nooi dat bijzonder goed slaagde. Het bleek nl. dat er in Tilburg vele beoefe naren van deze sport zijn, die dit dan spelen in de pauze op het werk, op school of thuis in de huiskamer. Dit zonder tot het wedstrijdelement te ko men. Daarom wil LUTO ook dit jaar weer de vele liefhebbers(sters) in de ge legenheid stellen „eens een keer een balletje te slaan”, maar dan wèl in wed strijdverband. De properheid van thuis, waar we ons tegen het binnendringend ongedierte beschermen met de elementaire vlie genmepper, met de voor dier evenzeer als voor mens onaangenaam riekende insectensprays en met de door vader vervaardigde hor, die bij nader inzien toch méér muggen doorlaat, dan de bedoeling was, omdat het houten frame vaak al bij de eerste stoten ontwricht raakt. pier. Het gaat pas leven als je hft leest, of de platen erin bekijkt. Zoals een grammofoonplaat een stukje kunst hars is, dat pas tot leven komt op de draaitafel. Wellicht is de amateurfilmerij de snelst groeiende hobby van de tweede helft der jaren zestig te noemen. Vooral na de introductie van de „Quick Load” 8 mm filmcassette-systemen door Kodak U.S.A. (Super-8) en Fuji Japan (Single-8) neemt de belangstelling voor het zelf filmen hand over hand toe. De verkoop van amateur-smalfilmapparatuur geschiedt in steeds groter ver snelling. De publiciteitsmedia besteden aan deze moderne hobby beduidend meer aandacht dan voorheen en zelfs de televisie wijdt aan het filmen door amateurs speciale uitzendingen. In het streven van de overheid naar de bevordering van de zgn. amateuristische kunst-beoefening wordt aan de smalfilmerij een niet geringe plaats toegekend. Dit is overigens geen wonder, want de vrijetijdsbesteding wordt langzamerhand weinig minder dan een knellend probleem en het zelf filmen kan veel „lege” vrije tijd opvullen, omdat het een vrij „arbeidsintensieve” vrijetijdsbesteding is. Daarbij is het een fascinerende hobby: uw kinderen leven op het scherm! Kan men nu reeds zeggen, dat in de meeste gezinnen fotocamera’s als normale gebruiksvoorwerpen aanwezig zijn, in de zeer nabije toekomst zal de smalfilm- camera vermoedelijk eenzelfde plaats innemen. De gemakkelijke cassette- systemen hebben zeker de aversie, welke bij de meeste mensen tegen het „moeilijke” filmen bestond, omgezet in enthousiasme voor het thans „gemak kelijke” filmen. De filmcamera is geen ’’ingewikkeld en geheimzinnig” won- derapparaat meer, zoals men tot voor kort nog dacht. I Zoomlens: alles in één Na de komst van de eenvoudige te-camera ziet men nu als nieuw wikkeling de opkomst van de voudige, vrijwel geheel geautomatis de cassette-projector. Overigens zijn de normale spoelen-projectoi «i uu geheel geautomatiseerd. De vroeger zo geliefde revolverkop met twee of drie opnamelenzen op de came ra is nu over de gehele linie vervangen door de zgn. zoomlens, welke „alles-in- één” biedt. Belichtingsmeting - vroeger een groot proble'em voor smalfilmers - geichiedt nu ook geheel automatisch door in de camera gebouwde en automa tisch gestuurde belichtingsregelaars, waarbij de meting meestal volgens het moderne „door de lens”-principe plaats vindt. De smalfilmer heeft er geen om kijken meer naar en is zo van een grote technische zorg verlost. Het veerwerk - de klassieke aandrijving van filmcamera’s - vindt men ook al niet meer, omdat alle fabrikanten nu aandrij ving d.m.v. een electromotor toepassen. Alle camera’s met zoomlens zijn thans ook uitgerust met ’n echte reflexzoeker, een zoekertype, waarover de amateurs van nauwelijks vijf jaren geleden alleen nog maar konden dromen! afspraak. GOIRLE Dr. Luger, van Malsenstraat 15, Goirle Tel. 04247-453 Zondag Van zondag 8.00 t 1 8.00 uur: Gerbranda, Bredaseweg 253, Tel. 2: 51, Tel. iaat 214, Tel. Dr. Loeber, Ringb. West 88, Tel. P\NDARTSEN dandstr. 35, Tel. 24562 zat. en zond, van .30 uur en van 17.30 - t zich met één cweging openen of slui- druk op de patentslui- rolt zich weer op. man. Je kunt niet alleen boeken uitge ven terwille van de winst, maar - min lukt je dat uitsluitend op van hun literaire kwaliteiten. nieuwe titel is een gok, want niemani kan garanderen of het boek goed ver kocht zal worden. De uitgever zelf brengt eigenlijk niet voort. Hij is de man die bestuurt, di> Iaat doen. Hij laat een boekverzorge vorm aan het manuscript geven, hi bestelt papier, hij laat reproduktie materiaal maken en hij laat de teks zetten, hij corrigeert de drukproevei en laat dan drukken. Tenslotte laat hi de boekbinder de afgedrukte vellen to een compleet boek samenbinden. Is d< schrijver de geestelijke vader van he boek, dan is de uitgever de moeder. Het gekke is, dat er maar weinig uit gevers zijn, de goede dan, die vee verdienen. Ze nemen er geen genoeger mee boeken te brengen waaraan z< alleen maar goed verdienen. Ze willet daarnaast ook boeken brengen waar van zij het nodig vinden dat ze ver schijnen. En juist daardoor zijn ze échte uitgevers. Zo bouwen ze eer fonds op dat het door de jaren heer uithoudt. Een fonds dat bestaat uil snellopende boeken die goed verkocht worden, en langzaamlopende soms ge vraagde boeken. Die houden elkaar ir evenwicht. Die zorgen samen voor de continuïteit, en bepalen zo de stijl var de uitgever. Want dat is een kenmerk van de goede uitgever: hij heeft stijl er die stijl proef je uit zijn boeken. Dit verhaaltje geldt natuurlijk in zaak voor uitgevers met een fonds. Voor andere uitgevers ook andere maatstaven. Maar algemeenheid is het wel zo als hier be schreven. Hoe kom je er? In het boekenvak. We hoeven gelukkig niet bang te zijn dat er in de toekomst minder gelezen zal worden. Zelfs de televisie heeft geen nadelige invloed op de boeken verkoop. Integendeel, sommige gramma’s stimuleren de vraag ongekende en onverwachte bo En ais de ontwikkeling blijft zoals verwacht wordt zullen meer boeken gekocht en gele den. Dat betekent ook dat er grotere, uitgeverijen zullen k vooral meer boekwinkels zijn tenslotte het ontmoe boek en lezer. Wie het boekenvak in wil, wie van zijn hobby zijn beroep wil maken, kan na dere inlichtingen krijgen bij Het Boek huis, Postbus 8014, Amsterdam (tel. 020 - 18 77 44). Video recording („filmen op magneti sche band”) door amateurs lijkt uit het experimentele stadium te komen. De apparatuur hiervoor is echter nog steeds te omvangrijk en te duur om met de echte filmcamera in concurrentie te ko men. Het is de vraag of dit ooit zal ge schieden, omdat de ontwikkeling van de magnetische banden aan het technisch maximaal bereikbare is genaderd. Een grote Europese industrie is echter bezig met de ontwikkeling van ’n geheel nieu we manier van beeldbandoptekening, die wellicht tot onvermoede resultaten kan leiden. Vooral van belang is uiter aard of men ook in staat zal zijn tot de perfecte kleurweergave te komen, waar aan elke bezitter van een super-8 of sin gle-8 camera gewend is. En natuurlijk ook of de beeldbandapparatuur zo ge comprimeerd kan worden als voor ama- teurgebruik wenselijk is. Zo ziet men dan: filmen kan thans ie dereen, met perfecte en relatief goedko pe apparatuur; steeds meer mensen schaffen zich thans ook een filmcamera aan. Omdat het maken van een bevredi gende filmopname niet zo gemakkelijk is, mag een goede gids in de vorm van filmen op super-8 onmisbaar genoemd worden. Dan worden bijzonder snel de leuke resultaten bereikt, waarop men ge rekend heeft. Zij organiseert daartoe op zaterdag 23 maart a.s. een groot propagandatoer- nooi waaraan iedereen kan deelnemen die geen lid is van de NTTB. Er zal gespeeld worden in 1 groep dames/ meisjes en 1 groep heren/jongens. Voor beide groepen is een leuke prijs (een beker) beschikbaar. Daar komen ze, de kinderen die zelf een boek mogen uitzoeken, of hun tantes, ooms en grootmoeders die dat wel voor hen zullen doen. Daar zijn ze, de aankomende lezers en de gele- genheids-boekenkopers. Sommigen ken nen niet meer dan een halve titel, of een naam die op de naam van een schrijver lijkt. Je moet veel weten in de boekhandel. Daarvoor is er de oplei ding van de „Vereniging”. Daarom moet je „het diploma” behalen. De uitgevers, of hun afgezanten, ko men bij je voor de aanbieding. Ze laten je dummies zien van boeken die nog moeten verschijnen. En ze vertellen je waarom je die boeken moet bestel len, waarom je dat boek van die onbe kende schrijver in voorraad moet ne men. Wordt het een onverbiddelijke bestseller? Ze weten het lang niet altijd. Ze denken, de uitgevers en hun afge zanten, dat speciaal hun bedrukt pa pier waarde heeft. De tijd zal het leren. En dan staan de boeken in de boek winkel. De boeken, onze koopwaar. „Koopwaar” in verband gebracht met boeken lijkt vreemder dan het in wer kelijkheid is. Met het verkopen van boeken voorzie je in je onderhoud. En daarnaast dien je de literatuur en de wetenschap. Daar staan de boeken dan. overzichtelijk bij elkaar of niet. Elke boekhandel heeft zijn eigen sfeer. Rommelig maar gezellig, een tikje ar tistiek of vlot-zakelijk. Maar nooit ver velend. Achter de boekhandelaar staat eerst de uitgever Dat is de man die het boek op reld zet. De succesvolle uitgever combinatie van kunstenaar en Autorally Askloa De Tilburgse Studenten Gezell vereniging Askloa organiseerd de zondag in samenwerking Drunense autoclub De Hum een autorally in Tilburg. Gestart v om 1 uur bij de Postelse Hoeve, kan men van 12-1 uur Voor inlichtingen over des uitsluitend in Tilburg verreden kan men zich heer De Swart, VIi tel. 74064. aanmerking wensen te komen. Een des kundige jury samengesteld door de T.A.K.-commissie zal hierover beslis sen. Bij het afhalen van de startkaarten wordt men vriendelijk verzocht 2 ban den mee te willen nemen, opdat een goede jurering mogelijk is. Zaterdag 23 maart Tot 10 uur ’s morgens is Uw eigen huisarts beschikbaar. Van 10 uur tot zondagochtend 8.00 uur: Dr. Franken, Bredaseweg 341, Tel. Dr. Bozon, Edisonlaan 9, Tel. Dr. v. Putten, Koestraat 142 Tel. Dr. Boelaars, Goirkestraat 185, Tel. 25346 24 maart uur tot maandagoch- Momenteel gebruikt de wijkraad voor haar aktiviteiten de noodkerk aan de Reinevaartstraat terwijl ook het stich tingsbestuur van de „Duinsberg” graag ruimte beschikbaar stelt. Drs. Denissen verwacht in de toekomst nog wel eens van de noodkerk, waar men zo’n 400 personen kan onderbrengen, gebruik te moeten maken. Grote aktiviteiten kun nen dan hier plaats vinden. Voor alle andere evenementen gaat het nieuwe centrum een oplossing bieden. Vooral voor het jeugdwerk, dat nog niet tot ontplooiing is kunnen komen, betekent die een unieke kans. Uitslag Were-Di-toto Notaris Sj. S. van der Werf, heeft aan het bestuur van Hockeyclub Were-Di laten weten dat de juiste inleg van 387,75 werd geraden door de heer Aug. de Koek, Schout Backstraat 42 te Tilburg op totoformulier no. 7271. natuur” heb- tl houden wij ■nt, nooit lan- Dan hebben in de jam, rade en van ons hoofd. Dan thuis te- „het journaal van zijn leven” wil vastleg gen op film, is thans daartoe in staat. Hf Zaterdagavond wordt in De Twem aan de Goirleseweg een groot serpen- tinebal gehouden. Iedere carnavalsmin- naar is er van harte welkom. Aan ka baal zal het niet ontbreken, want de orgel boeren draaien door. Hf Ook op zaterdag houden de Gör- kese Turken het halfvastenbal in dé zaal van Theo van Broekhoven aan het Smidspad. Hier zullen de Dorsvlegels voor de muziek zorgen. Hf Hanneke en Theo Mols organiseren in het gebouw van de Brabantse Kunst stichting aan de Spoorlaan een expo sitie van beelden en wandkleden. De tentoonstelling wordt vrijdagavond ge opend en duurt tot 14 april. Hf De visclub Nooit Gedacht organi seert op dinsdag 26 maart een groot rikconcours bij café Den Hommel aan de Heikant. Er zijn zeer vele prijzen te verdienen. Het concours begint om acht uur. Hf De leden van De Hasseltse Schuit zijn zaterdagavond ongetwijfeld te vin den in Het Tramstation aan het Wil- helminapark, waar carnaval nog eens dunnetjes zal worden overgedaan. De Sordino’s treden op als hofkapel. Ook niet-leden zijn welkom. Hf In het Centrum van het Heike (naast de Stadsschouwburg) wordt zaterdag en zondag een kinderwagenshow ge houden van Kleuterhuis Pepita, Kor- velseweg 113. De collectie is zeer uit gebreid, zodat het de moeite waard is de show te bezoeken. VOEGLOOS EN T MASSIEF IN GLADDE EN BEWERKTE UITVOERING zie de gehele CONSTANT-COLLECTIE in onze etalage is ons land slechts schaars be- terd, wij houden van het buiten- m. Eén zonnige zondag, en heel Nederland werpt zich languit in het gras, om zich in de frisse lucht en op eenvoudige wijze te goed te doen aan spijs en drank. Zelfs als het regent zijn er tallozen, die zonder mokken hun comfortabele kamer ruilen voor een kille, lage tent. Zaterdag 23 maart klokslag 18.00 uur is de prijsuitreiking in de grote goede renloods op het terrein van de Koning Willem-II kazerne. Zondag 24 maart klokslag 17.30 uur. De uitslag van de tochten wordt onmiddellijk na het be kend maken gepubliceerd. Bij een spe ciaal ingericht inlichtingen-bureau kan de uitslag gratis worden afgehaald. Eventueel gevonden voorwerpen, als mede speciale berichten moeten even eens aan dit bureau worden afgegeven. Wandelproblemen tijdens de marsda gen kunnen het best besproken worden met Fr. Cornelio of de heer C. Otte- mann. Het parkoers zal worden afgezet met duidelijke SHELL-richtingpijlen. Bovendien worden bij de start routebe schrijvingen verstrekt. TA? Nahon, Nieuwl Spreekuurtijden 12.00 - 12.30 18.00 uur. APOTHEKERS Heydens, Molenbochtstraat 21, Tel. 26244 J. W. v. Nunen, Ringb. West 273 Tel. 72076 DIERENARTSEN Goirleseweg 7a, Tel. 25251 tiiek „Den Herd”, Capucij- 76a. Tel. 32867 Voor de 7e dr. Ariëns Wandeltochten blijkt ook dit jaar weer zeer veel be- i langstelling te bestaan. Nog steeds stro- i men de aanmeldingen binnen en het is niet onwaarschijnlijk, dat er rond de 5000 deelnemers zullen zijn. Er komt onder meer een aardige deputatie En- i gelse vrouwelijke militairen, die gele gerd zijn in München Gladbach. MMS St.-Rosa uit Nijmegen komt met 110 meisjes en Theresia uit Tilburg met ongeveer 400. Op zaterdag wordt er gestart tussen half twee en twee uur (30 km half een) en op zondag een uur vroeger. De start- 4 plaats is de Willem II kazerne aan de Ringbaan Zuid. De startbureaus zijn op zaterdag vanaf 12.00 uur open en op zondag vanaf 11.00 uur. De afstan den waarvoor kan worden ingeschreven zijn 5, 10, 15, 20 en 30 km. Alle routes werden samengesteld door de heren C. Ceulemans, J. Jansma en J. Popu- liers en voeren de deelnemers langs en door de mooiste plekjes in Tilburg e.o. Per dag zullen extra prijzen worden toegekend aan groepen die daarvoor in ïlligheids- 1 komen- met de lenrijders art wordt tvc. Hier *"r inschrijven, deze rally, die moet worden wenden tot de lierlaan 1 in Tilburg,

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1968 | | pagina 9