Boerenleenbank de bank voor iederéén 4; li Q 9 Tilburg heeft Vestzaktheater voor student en scholier .an Reuwijk R A rommel in schoonste stad LEN? - LU van wij openden Onze kliënten in zon bank in uw van en u. Weinig inbreng studenten Maak het U gemakkelijk. Laat de Boerenleenbank in goede handen. B? de vele spaar- verzekeringen, vreemd geld, deviezen, andere diensten. Wij willen U graag folders of in een persoonlijk gesprek. P 59 Eén van die fraaie klassieke bankstellen, waarin alleen VAN REEUWIJK zo'n enorm uitgebreid èn voordelig assortiment heeft. H *:ii e? Hf uw bankzaken behartigen ze zijn dan 2,50. Maar de Boerenleenbank kan meer voor U doen. Denkt U maar eens aan vormen, bank-giro, rekening-courant, de diverse effecten, nachtkluis, verhuur van safe-loketten over al deze zaken inlichten door toezending van *onze spaaraktie duurt tot 23 februari en geldt voor alle kantoren ons nieuwe bijkantoor Broekhovenseweg 59 Nelson Pessoa bij „Indoor Brabant” zuid-oost Tilburg hebben dus nu een eigen bijkantoor. Gefnakkelijk, direkte omgeving, vooral met de nieuwe salans-girorekeningen (rente 3y2 en de diverse spaarrekeningen (3y2 tot 6%). Om deze opening een feestelijk tintje te geven ontvangt eenieder die een nieuwe spaarrekening opent met een minimum inlage van 5,—, een extra premie van Al onze kantoren zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 u. tot 16.00 u. en bovendien elke vrijdagavond van 18.00 u. tot 20.00 u. Telefoon 25321*(alle kantoren). '68 - pagina 6 DETILBURGSEKOERIER Donderdag 15 februari 1968 - pagina 7 TILBURG: SPOORLAAN 340 - TELEFOON 04250-22326 J 1— Verhuur l hoofdkantoorbosscheweg 462 bijkantoren tartinistraat 49] TILBURG - Afgelopen weekende vond de opening plaats van het door de Algemene Tilburgse Studenten Organisatie opgezette Vestzaktheater. Het zijn twee drukbezochte openingsavonden geworden die nu reeds waar hebben I gemaakt, dat in Tilburg zeker behoefte bestaat aan een dergelijk theater. Het I initiatief is uit gegaan van het A.T.S. O.-bestuur, omdat men vond, dat er in het weekend voor de student, die in Tilburg verblijft, te weinig te doen is. I Men zocht naar een cultureel en ontwikkelingscentrum. De Tilburgse student I is per sé nog niet cultuur-minded en hieraan probeert men het nodige te verbeteren. Men kan gerust stellen, dat Tilburg, vergeleken met andere univer- I siteitssteden, nog een achtergebleven gebied is. Hier doet de Stadsschouwburg niets aan af. I. 21666 P II lijnsheike 61 zijde ook al kan worden. bestuur veel succes met deze voor Tilburg nieuwe vorm van theater en hopen, dat mede door dit initiatief, de Tilburgse studentenwereld zijn achterstand op andere universiteits steden zal inlopen en zelfs voorbij streven. ■lijk Het initiatief is uitgegaan van de heren G. C. A. Tiggelaar, voorzitter, H. Hassink, penningmeester en P. Sanders, organiek leider. Wij wensen deze heren en tevens het A.T.S.O.- westermarkt 4 Jl^lSK^jstationstraat 34 korvelseweg 124 Eén voorbeeld uit onze zeer grote collectie moderne en klassieke interieurs, die VAN REEUWIJK tot onbetwist NEDERLANDS GROOTSTE WONINGINRICHTING maakten U bent welkom, elke werkdag van 9-6 uur, in onze 3000 meubel col lecties in Rotterdam of in onze filialen, 's Maandags gesloten. De wat afgezaagde spreuk: „Houdt uw stad schoon” doet in Til burg nog steeds opgeld. Wandelend door het Schouwburgkwartier zag onze fotograaf deze „troep”. Het lijkt wel uitverkoop van rommelIn de nieuwe Stokhasselt stond (staat) dit autowrak. Wat moet daarmee? Of wordt het misschien klaargemaakt voor een vakantietocht? geopend iets crea- i brengen. k geschikt sities. De programma van de Fotokring Tilburg, il ook de Tilburgse gemeen- erkelijk bij dit theater be- >to-expositie volgt dan zan etsen. Door de gebouw te kunnen "stellenden. Hier- tevens te bereiken, maakt zal ^3000 meubelfabriekscollecties wilhelminapark 142ak bosscheweg 462 Wat het Vestzaktheater verder betreft: 10 februari werd de opening ingezet met een avond voor genodigden. Het optreden werd die avond verzorgd door het cabaret Ivo de Wijs. Zondagavond was het theater opengesteld voor alle studenten, terwijl deze avond het op treden werd verzorgd door Wibe Buma, ex-lid van The Dutch Swing College Band met medewerking van The Ori ginal Hubi Judi Jazzband. Het hier afgebeelde fraaie jWI QUEEN ANN fl||| BANKSTEL heeft losse verende interieurkussens en Is bekleed met klassieke medaillon stoften. Alleen VAN REEUWIJK brengt het voor de zeer ■Bt— lage prijs van EX. 698.- wel aan de Tongerlose Hoef. Dan zul len de diverse activiteiten nog meer uit gebreid kunnen worden. De nu in gebruik gestelde ruimte is niet alleen bedoeld voor de studenten van de Hogeschool, maar het is ook de be doeling, dat de studenten van de ver schillende hogere onderwijsinstellingen in Tilburg van deze ruimte gebruik zul len maken. Iedere vorm van creativiteit van die zijde zal van harte worden toe gejuicht. Het wordt dus een ontmoe tingscentrum van alle studenten die in Tilburg studeren. nihilisten, zodat van deze weinig inbreng verwacht Inrichting De oppervlakte van het theater is ruim 75 m2. De ruimte is voorzien van een toneel, dat naargelang de behoefte gro ter of kleiner gemaakt kan worden. Tegen de achterwand is een bar ge creëerd, geheel van hout, hetgeen een aparte sfeer geeft. Het plafond en de wanden zijn ook overwegend in hout uitgevoerd en het geheel maakt een zeer intieme indruk. Het meubilair past er goed bij. De lichtpunten zijn zo gecon strueerd, dat het niet hinderlijk is. Tot de uitrusting behoort ook een filmca- bine, zodat in de nabije toekomst, hier voortaan de cursussen van de Filmliga gegeven zullen worden. De kundige Braziliaan die vorig jaar tot beste ruiter van „INDOOR BRA BANT” werd uitgeroepen, heeft mede gedeeld met enkele landgenoten en een 12-tal paarden naar de Brabantse hoofdstad te zullen komen om deel te nemen aan „INDOOR BRABANT”, dat op 8, 9 en 10 maart zal worden ge houden. Voorts zijn reeds inschrijvingen binnen gekomen uit België, Duitsland, Frank rijk en Zweden, terwijl de kans groot is. dat, na gedurende een aantal jaren niet in ons land te zijn uitgekomen, ook de bekende Italiaanse ruiter RAY- MONDO d’INZEO in de Brabanthallen zal verschijnen. broekhovenseweg 59 lijnsheike 61 korvelseweg 124 stationstraat 34 tartinistraat 49 wilhelminapark 142a westermarkt 4 Ieder weekend zal het theater zijn voor iedereen, die meent i tiefs op de planken te kunnen Bovendien is de ruimte ook voor het houden van exposh eerste expositie, die op het pro staat, is die van de Fotokring want men Vil c*’: J* schap daadwerkelijk trekken. Na de foto-e een tentoonstelling vs week hoopt men het verhuren aan belangst door hoopt men ook te dat de exploitatie sluitend gemaakt zal kunnen worden. Informeel is wel gebleken, dat voor een dergelijk theater veel belangstelling be staat en iedereen was dan ook direct enthousiast. De ruimte die er nu is, kan ruim 80 personen bevatten, weliswaar niet groot, maar de sfeer kan er uiter mate door verhoogd worden. De ruimte die de A.T.S.O. nu tot haar beschikking heeft, zal in de toekomst danig uitge breid kunnen worden, daar de studen tenvereniging St.-Olof over een tijdje een andere sociëteit gaat betrekken en Hoewel de inschrijving voor het Inter nationaal Concours Hippique „Indoor Brabant” nog niet is gesloten, kan al wel worden gemeld, dat NELSON PESSOA weer tot de deelnemers zal behoren. Velen voelen zich bij de verschillende onderafdelingen wel zakelijk betrokken, maar daadwerkelijke steun geven door middel van zelf creatief bezig zijn, is er nog niet bij. Men betaalt zijn contribu tie en verder is de kous af. Bovendien krijgt dit alles nog meer reliëf, wanneer men bedenkt, dat 40% van de Tilburg se studenten behoort tot de zogenaamde J4K. N K

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1968 | | pagina 7