De Tilburgse Koerier LETTERS l WIJNVERKOOP Scheuring in Tilburgse JAMIN Stadsschouwburg brengt in december St.-Nicolaas-puzzel veroorzaakt rijk gevarieerd programma prijzenregen een enorme Bijna 13.000 eerstejaars studenten in ons land K.M.T. Film over 10% KORTING H. de Zeeuw Fa. A. Spijkers Zn. DANSEN “3 Vele populaire voorstellingen aardgas Cabaret in Dongen De prij zenpot Door inruil verkregen WEEKBLAD VOOR GEHEEL TILBURG, GOIRLE, DONGEN, LOON OP ZAND en ENSCHOT - LID VAN DE NEDERLANDSE HUIS AAN HUISBLAD PERS Oplage 43.250 exempt. REDACTIE EN ADMINISTRATIE JAC. VAN CAMPENSTRAAT 40-42 - TILBURG - TELEFOON 30783 - POSTGIRO 1 126745 UITGEVER J. DE BEER 10e JAARGANG VRIJDAG 2 DEC. 1966 - No. 4» i Ven steker Zwei Herzen in Atsuko 145-1 i"9Ee CAPUCIJNENSTRAAT 78 ENCLAVE COMBO Aanvang 8 uur. Entree t, OP 30 NOVEMBER VIERDE DE FIRMA A. SPIJKERS ZN., HAAR VIERDE LUSTRUM STOF- 56. 50 Al onze merken weer voorradig. J. v. d. HEYDEN GOIRKESTRAAT 1 TILBURG Perzische tapijten in adhtic en< die De deelname aan de St.-Nicolaaspuzzel was ook dit jaar weer over weldigend. Met grote zakken vol werden ze binnengebracht en we hebben er werk genoeg mee gehad om alles te controleren. Erg moeilijk was de puzzel beslist niet, maar de inzenders hebben er beslist veel werk mee gehad. Al was het alleen maar, dat het op schrift stellen van de oplossing veel tijd vergde. De prijswinnaars, waarvan U de namen hieronder vindt, wensen we geluk. Voor wat ons betreft: TOT VOLGEND JAAR. S ADRES. tK 127. Een gewaardeerd geschenk! A Een keuze uit duizenden •k Alle met certificaat ■fc Lage prijzen door directe import Nieuwstraat 172 (hoek Trouw laan) Telefoon 24754-31553 - TILBURG Tot 21.00 uur geopend zon raat t 52, lorp, LEO Xni-STRAAT 60 TELEFOON 21767 A.S. ZATERDAG 3 DECEMBER niet duur wel heerlijk lat door Ant. ccini ui soliste •65 >5 ikket met o.a. kijkdoos 1.50 J In de feestmaand december bevat het schouwburgprogramma toch nog 15 openbare voorstellingen, t.w. 11 toneelvoorstellingen, 1 opera- en 3 operetteuitvoerlngen. Het toneelprogramma is van de eerste orde en bestaat voor een deel zeker uit kas stukken. De schouwburgdirektie verwacht dan ook, dat de komende maand de Til- burgers de schouwburg veelvuldiger zullen bezoeken. Toneel vele vaste 16 decem- i bezoeken i persoon! lem voor „c ■“*--ander Wie ons d? i voor diinstl mee r--— ip bestv- ox. tiers. Bebaih advertentie vens de naa te vermelden. Veel sukses. kennis Stolz, ,mohi- pakket er gevarieer- let o.a. klok, i en spel, a verschillet runnen irde Robert S e operette „mok 25 15. Helir. m bal, Supei 16. Max iotot Bij ’n overlijden in Uw familie, zowel ’s nachts als overdag, belt U eerst ons, wij nemen al de zor gen, betreffende de begrafenis, van U over. R.-K. BEGRAFENIS ONDERNEMING DENISSEN Tel. 25525 b.g.g. 33370 LET OP HET JUISTE WILHELMINAPARIi en in grijs of lige boeken- tie van 28.25 Koeriertjes tot 10 woorden 1,50. elk woord meer 0,15. Voor advertenties met brieven onder nummer wordt 50 cent berekend. Voor telefonisch op gegeven Koeriertjes wordt 50 ct incassokosten in rekening ge bracht. Advertenties kunnen uiterlijk tot dinsdagavond 10 uur worden aangenomen. Vrij voor oplage- en verspreidings- controle. da’s 1967 kunstlederen, skai-omslag. in 75 c - 1.25 4.75 en 75 eurs 1.50 (Markten), 2 gewonnen Kruidenlaan van Dongen, ilburg. gewonnen door lusplein 55, Til- Daarom geven wij tot 6 DECEMBER 1966 10*/» KORTING op al onze artikelen zonder vastgestelde prijs. Speciale St.-Nicolaasaanbiedingen SKELTERS, KINDERDRIEWIELERS, CENTRIFUGES. ZUIGERS, KOFFIEMOLENS, STRIJKIJZERS. Op alle waardevolle St.-Nicolaascadeaus 10*/» KORTING. GARAGE Gebr. H. G. G. H. VERHAGEN Ringbaan Oost 146 - TILBURG Tel. 2 5 615 Kon. Opera Gent De Koninklijke Opera uit Gent, die de laatste jaren een zeer goede reputatie heeft opgebouwd, komt op Tweede Kerst dag naar de Stadsschouwburg Tilburg. Het is de eerste maal dat dit gezelschap naar Nederland komt. Een dag daarna wordt een herhaling gegeven in de Stads schouwburg in Heerlen. In de beid" steden wordt opgevoe dame Butterfly" van r hoofdrol de Japanse Azuma. Deze opera behoort evenals „Manon Lescaut”, „La Bohème" en „Tosca" van dezelfde componist tot het vaste reper toire van de wereldtheaters. keersspel auto’s met lechaniek rij- ikt, waarop m gemanoeu- n worden geven voorstelling werken o.a. mee Piet Kamerman, Ralph Wingers, Cocki Boon stra, Aart Staartjes, Krijn ten Braak en Liesbeth Struppert. Het Living Theatre neemt in de Ameri kaanse toneelwereld een unieke plaats in. Gedurende bijna 15 jaar heeft deze groep in de Ver. Staten op de barricaden ge staan voor het avant-garde-theater. Zij heeft de gemakkelijke en commerciële theatersuccessen gemeden en zich uitslui- iams tend geconcentreerd op de verschillende t facetten van de toneelvernieuwing. Totdat de groep twee jaar geleden in vrij willige ballingschap ging en naar Europa (Berlijn) uitweek, was zij de stuwende vain kracht van het „Off-Broadway"-toneel in even New York. Arc' In Tilburg lusief voor het -imaast zullen zij leen in de Haarlemse Stadsschouwburg i met dit stuk optreden) een opvoering geven van „The Brig" van Kennith Brown en wel op maandag, 19 december a.s. TK 1 Eigentijds toneel Uj Ook in de maand december is de toneel groep „Studio" weer present om een woens- voorstelling te geven in het kader van de che Co- serie „Eigentijds toneel" in het daarvoor •on var. by uitlek geschikt studio-theater van 1 van de stadsschouwburg. Opgevoerd wordt "Eh" van Henry Livings onder regie van Johan Gutter. Aan deze op vrijdag, 2 december a.s. te J Op de tentoonstelling „Aardgas" in het I Natuurhistorisch Museum wordt tot 25 I december vertoond de film „Slochteren aan de lijn" van de bekende cineast Bert I Haanstra. De filmvoorstellingen vinden elke zater- dag- en zondagmiddag meerdere malen I plaats in het museumgebouw aan de Kloosterstraat. „Laat me niet lachen" dat is die titel van het jaarlijkse cabaret van de toneelgroep „Concordia”, die dit jaar de lachspieren van die vele trouwe bezoekers weer danig op de proef zal stellen, als de groep za terdag 10 en zondag 11 december voor het voetlicht van het St.-Jozefpatronaat zal treden. De toneelgroep die al 14 jaar zijn cabaret ten tonele brengt met telkens nieuwe vondsten, heeft ook dit jaar kos ten noch moeite gespaard om iets goeds te brengen. Aan dit cabaret werken verder nog mee: het komische due „The typsy Brothers" en het acqordeonduo „The Pin go’s" en het zangtrio „The Wicorjo's". De algemene leiding is in handen van de heer J. Smans. Zondag 11 december is er een kindervoorstelling met zangwed- strijd, waarmee mooie prijzen zijn te ver dienen. Dreivierteltakt jenJ1'de“opera S- De laatste tijd hebben we Puccini met in de malen °P de televisie ku maken met de hoogbejaard de laatste van de Weense kanen”. Van hem kunnen we op vrijdag 16, za‘ dag, 17 en zondag 18 december a.s. operette „Zwei Herzen im Dreivierteltal horen. Tailloze „ouderen" onder ons klinkt de naam alleen al als muziek in de oren: „Adieu, mijn kleine garde-officier, en ver geet mij niet". De operette wordt in een alleraardigste enscenering gebracht door de Hoofdstad Operette op vrijdag, 16, zaterdag 17 en zondag 18 december a.s. 1. De Tilburgse Koerier, prijs ter waarde van f 100,gewonnen door mevr. Geboers, Lindenstraat 27, Tilburg. 2. De Tilburgse Koerier, prijs ter waarde van f 50,gewonnen door mevr. Embregts, Pironstraat 74, Tilburg. 3. Fa. van Bavel, Korvelseweg 24, prijs tricot-nylon overhemd, gewonnnen door H. Lommers, Ambrosiusstraat 10, Tilburg. 4. Arrow Hobby Shop, Noordstraat 44, aanvangset Rokal TT-12 mm trein, gewonnen door J. H. T. Glorius, Outs- hoomstraat 12, Tilburg. 5. Autorijschool „Accuraat", Tobias Asserlaan 274, 10 autorijlessen (incl. theorie), gewonnen door fam. Driesen, Bis. de Bergaignestraat 14, Tilburg. 6. Het Gesloten Huis, Leo XHI-plein 1, waardebon van f 10,gewonnen door B. Verboom, Frans de Basstraat 16, Tilburg. 7. Chem. Reinigen Neerlandia, Korvelse weg 179, (5x) 1 kostuum reinigen, gewonnen door: L. Persoons Smarius, Dirk Fockstraat 19, Tilburg: Jos van Heesch, Lt Looymansstraat 7, Til burg; Vermeer, Klaverstraat 67, Til burg; C. Schoonings-van Herk, Gen. Crerarstraat 16, Tilburg; mevr, van Deursen, Leo XHI-straat 12, Tilburg. 8. Fa. Dona Kniknie, Noordhoekring 79, 1 bus Flexa Weekendveri, gewonnen door mevr. Oomen-Hamers, St.-Jan- siraat 2b, Tilburg. 9. Fa. J. de Kort-van Riel, Smidspad 15, levensmiddelenpakket ter waarde van f 10,gewonnen door W. Claassen- Jacobs, Textielplein 11, Tilburg. 10. Fa. v. d. Schoot, Heuvelstraat 56, geld kist, gewonnen door B. J. Verduijn, Vennen 64, Dongen. 11Schoenhandel van Kerckhoven, Hoef- akkerstraat 59, 3 waardebonnen d 5,gewonnen door: G. A. M. de Vrij, Biss, van Zoesstraat 22, Tilburg; mevr. A. v. d. Pol-Warmerdam, Bies- 12. De Man-Melis Lederwaren, Molen - 1 straat 128, waardebon d 15,ge wonnen door Marjo van Oosterhout, Koestraat 45, Tilburg. 13. C. van Belkom, Veldhovenring 130, 2 luxe kop en schotels, gewonnen door: H. Ketelaars, Rielseweg 14, Til burg; A. Mutsaers, Abdij van Ooster- houtstraat 117, Tilburg. 14. Regien Levens, Molenstraat 44, 2 paar nylons, gewonnen door mevr. M. Kruijssen, Gregoriusstraat 20, Tilburg. ,r Helma Sport, Koestraat 91, herenvoet- "1, gewonnen door G. de Koek, □erior de Beerstraat 143, Tilburg. iX Wolff Foto-Film, Spoorlaan 6, otoestel, gewonnen door mej. Résy .—issens, Ridderstraat 19, Tilburg. 17. Modehuis de Leeuw, Insulindeplein 18, waardebon d f 15,gewonnen door de levensgenieter is, die zij nooit had kunnen zijn. Het is een stuk vol mense lijke tragiek, dat men moet ondergaan en dit is de kracht van deze schrijfster. De rol van moeder wordt gespeeld door foomans, de zoon door Erik van der het bijzonder de studie in de medische wetenschappen (16°/s), waaronder genees kunde met 17%, tandheelkunde met 23% en farmacie met 37% en in de maatschap pijwetenschappen (11%), waaronder so ciale wetenschappen met 16%, psycholo- jaar gie met 14%, opvoedkunde met 45% en In rechtsgeleerdheid met 10%. Van deze exacte wetenschappen nam vooral de be langstelling toe voor de studie in de land bouwkunde (19%) en de biologie (18%). n droegen in de Opvallend is de daling van de belangstel- jrstejaars bij, in ling voor de technische wetenschappen - 8%), met name aan de Technische Hogeschool te Delft 11%). Behalve bovengenoemde aantallen stu denten waren bij de universiteiten even als vorig jaar nog ruim 600 eerstejaars in geschreven, die in opleiding waren voor een universitair M.O.-akte-examen. de tekst van de onzinadvertentie isdagavond 10 uur stuurt, dingt naar een prijs ter waarde van 20,— este^en b'j een van onze ar ertef-r- siKdve oe vóiiedaje ta "tie dient uw oplossing dus te naam van de zaak van uw keuze Triumph. Herald con. Triumph'Herald con. Triumph Herald Saloon In oktober werd voor de eerste maal voor een „uitverkocht huis” door het Nieuw w Rotterdams Toneel een opvoering ge- EJise Hc geven van „De dood van een handelsrei- Donk ziger”. Deze waarlijk indrukwekkende voorstelling, ontlokte de zaal een storm achtig applaus, dat vele minuten aanhield en vooral bestemd was voor Ko van Dijk, die een van zijn grootste creaties uit zijn rijke toneelloopbaan op de planken zet. Reden genoeg derhalve om deze voorstel ling te herhalen. Op donderdag 1 decem ber dus wederom het Nieuw Rotterda Toneel gast in onze schouwburg met «tuk van Arthur Miller. Op vrijdag 2 december wederom een grote voorstelling, nu te brengen door de to neelgroep „Theater". Onder regie van Theo Kling wordt een herhaling gegeve i>Dvy ILF1JL van de geschiedenis van Jeanne d’Arc, In Tiibur(J' zullen zij exch gezien door de ogen van George Bernard Zuiden van land (daan] Shaw m het toneelspel „Saint Joan De alleen in de Haa.rlemss sta hoofdrol wordt gespeeld door Henny met stuk 0Dtredenl e, Orri, terwijl daarnaast een uitgebreide cast meewerkt met o.a. Hans Croiset, Bemard Droog, Henk van Ulsen en Hans Tiemeijer. De toneelschrijver G. B. Shaw komt deze maand wel aan zijn trekken, want ook de volgende toneelvoorstelling is een stuk van deze beroemde auteur. De dag na het Sint Nicolaasfeest, i dag, 7 december, speelt de Haag«<-1 medie nl. „Je kunt nooit weten". Een ver rukkelijk blijspel met een kelnersrol Gijsbert Tersteeg om „nooit te vergeten". Dit overbekende stuk heeft verder een zeer sterke bezetting meegekregen, zodat wij er van overtuigd zijn, dat u zich kos- telijk zult amuseren. Deze voorstelling is in heel de Nederlandse pers in alle toonaarden geprezen! Ook het Brabants toneelgezelschap „En semble", komt tussen „de borstplaat en het kerstbrood" met een blijspel en wel op vrijdag, 9 en zaterdag, 10 december a.s. Opgevoerd wordt „Het uur der verruk king" van Anna Bonacci in een vertaling van Paul Rodenko. Het is èèn zeer vFöIijTC «tuk, dat vele harten en zeker niet al leen de mannenharten! sneller zal doen kloppen. In samenwerking met het Tilburgs Theater Kontakt organiseert de schouw- 1 burgdirektie op maandag, 12 december a.s. een voorstelling door de Nederlandse Comedie. Van de auteur Arthur Miller wordt dan gespeeld „De Vuurproef". Miller heeft voor de gegevens van dit stuk geput uit de archieven van het plaatsje Salem (mass.) in Noord-Amerika. Het stuk is vertaald door Alfred Pleiter en wordt gebracht onder regie van Ton Lutz. En dat is alleen al een waarborg voor een fijne toneelavond. Het Nieuw Rotterdams Toneel heeft dit seizoen „Hamlet" op het repertoire ge nomen onder regie van Richard Flink. In deze tragedie van William Shakespeare i worden de hoofdrollen vertolkt door Erich i Schneider, Lies Franken, Ko van Dijk en i Luc Lutz. Wij zijn er van overtuigd, dat i theaterbezoekers op woensdag ber a.s. de schouwburg zullen om deze Hamlet te aanschouwen. De laatste toneelvoorstelling van het jaar 1966 komt voor rekening van de toneel groep „Theater" met de opvoering van het toneelstuk „Hele dagen in de bomen". Het is een ontluisterend stuk, waarin Marguerite Duras het wezen van een moeder onthult, die als enige haar zoon begrijpt of beter wil begrijpen en als enige ook trots op hem is, die voor haar i TILBURG, dinsdagavond Het gaat de s partij van de heer Koekoek niet voor de wind. Vrijwel nergens in het land en ze- i ker ook niet in Brabant. Dinsdagavond laat werd in beperkte kring in Tilburg be kend dat de heren A. Laureijssen, P. Cor- ven en A. Builens, die voor de Boeren partij deel uit maakten van de Tilburgse gemeenteraad, voor 't partijlidmaatschap hebben bedankt. De reden daarvan zou zijn dat deze heren het niet langer eens zijn met de gedragingen van de heer Koekoek als voorzitter. In een persoonlijk onderhoud verzochten zij hem voor de heer v. d. Zanden uit Oisterwijk een ander partijlid aan te wijzen als kandidaat voor l de Tweede Kamer. De heer Koekoek i scheen daarvan niet te willen weten en opgemerkt te hebben, dat hij eventueel nog wel een achterneefje in Eindhoven als kandidaat zou hebben. Onze zegsman verzekerde dat een dezer dagen ook een aantal Koekoekaanhangers uit Eindhoven Breda en Zundert zich van de organisatie zouden losmaken. Over het standpunt van het vierde Tilburgse lid, de heer Van Asten, kon hij ons niet inlichten. Het zou In de bedoeling liggen donderdagavond een verklaring af te leggen. X^iibt 30. Modehuis Warmerdam, Groeseind- straat 54, 2 waardebonnen a f 15, gewonnen door: mevr. A. Diepens, P. C. Hooftstraat 6, Tilburg; mevr. Brabers-van Gorkom, Kloosterstraat 17, Loon op Zand. 31. Reclamefonds Tilburg waardebonnen il f 10,- door: mevr. Nouwens, 141, Tilburg; Th. C. Waterhoefstraat 31a, Til 32. Van lerlands A.B.C., Hazelaarstraat 10, 100 liter petroleum, gewonnen mevr. A. Norden, Bosscheweg 56, Enschot. 18. Houth de Meeuw, Piusstraat 79, keu- kenrek, gewonnen door A. v. d. Gen der, Paduastraat 24, Tilburg. 19. B. van lerlant, Vondelstraat 3, taiel- couvert, gewonnen door P. Walsmits, Van Hessenkasselstraat 14, Goirle. 20. Herenconfectie en herenmodezaak B. Lemmens, Hasseltstraat 240, 2 waarde bonnen a f 15,gewonnen door: N. Voogt, Enschotsestraat 145, Tilburg; F. v. d. Put, Kanaalstraat 66, Dongen. 21. Rijwiel- en bromfietshandel P. van Loon en Zn., Lijnsheike 94b, iiets- stoeltje, gewonnen door M. Jansen- Dirne, Laarstraat 5, Tilburg. 22. Sjabrak, Korvelseweg 215, kristallen vaas, gewonnen door mevr. Embregts- van Trier, Kasteeldreef 49, Tilburg. 23. Fa. Jan Meys, Lovensestraat 84, kris tallen vaas, gewonnen door M. Groe- nendaal, Graaf Wahamstraat 3, Til burg. 24. Jan van Eyck Radio T.V. Electro, Kor- velseweg 138, draagbare transistor radio, gewonnen door H. J. M. v. d. Dries, Nassaustraat 305, Tilburg. 25. Drog. Franken, Lijnsheike 72 A, strandtas, gewonnen door R. Keunen, Statenlaan 9, Tilburg. 26. The Ascot Cleaners (Ascot-winkels), grote kist sigaren 50 stuks, gewonnen door mevr. Spiljard, Kamerling Onnesplein 20, Tilburg. 27. Fa. P. Hensen, Lijnsheike 4-6, irites- snijder, gewonnen door mevr. wed. Leijten-Verdonk, Bloemfonteinstraat 3, Tilburg. 28. H. van Riet-Spijkers, Melis Stoke- straat 29, 5 waardebonnen d 5, gewonnen door: mej. Anny v. d. Dries, p a. Veldstraat 60, Tilburg; M. Damen, Pijlijzerstraat 80, Tilburg; Wim van Gennip, St.-Josephstraat 89, Tilburg; mevr, van Meel, Tilburgseweg 152, Goirle; mevr, van Beek-Moll, Europa- laan 813, Tilburg. tuums reinigen, gewonnen door: mej. G. v. d. Boom, Groenewoudstraat 82, Tilburg; T. Korremans, Broekhovense- weg 73, Tilburg; J. Spijkers, Molen eind 211, Tilburg; mevr. Janssens, Duifstraat 80, Tilburg; mevr. Maas, Kard. van Rossumstraat 8, Tilburg; Ant. Mooij, Jan van Rijsewijckstraat 38, Tilburg; A. G. W. Swaans, Europa- laan 819, Tilburg; H. Nuiten, Jacob van Oudenhovenstraat 57, Tilburg; mevr. Weijters, Stationsstraat 35, Tilburg; van Hoof, St.-Bonifaciusstraat jurg. ruis War 2 wat door: Uit cijfers, welke het Centraal Bureau voor de Statistiek zojuist heeft gepubli ceerd, blijkt, dat zich omstreeks 25 ok tober 1966 bij de gezamenlijke universi teiten en hogescholen 12.900 eerstejaars studenten hadden laten inschrijven: dit is bijna 900 studenten meer dan in het j.-— daarvoor ofwel een stijging van 7%. de loop van het studiejaar zal, naar de ervaring leert, nog een beperkt aantal inschrijvingen volgen. De meeste studierichtingen J-J- stijging van het aantal eer Vanaf zaterdag 3 december Nieuwe import-zending wijn. Protestantse Begrafenisonderneming lijdelijk: tel.: 25525 b.g.g. 33370 door mevr. P. Elzas, J. van Bever- wijekstraat 33, Tilburg. 33. C. J. Verkooyen Lederwaren, Pijlijzer straat 100, dubbele leren aktetas, ge wonnen door mej. Lies de Kruijf, Rug- dijk 22k, Tilburg. 34. Sigaren en sigaretten Vermeulen, Tex tielplein 13, gasaansteker, gewonnen door H. Gaillard, Besterdplein 38, Til burg. 35. Radio Ceko, Broekhovenseweg 73, radiobouwdoos no. 2 en gevarendrie hoek, gewonnen door: A. Biemans, Abdij van Bernestraat 87, Tilburg; mevr. N. van Rooy, Ambonstraat 7, Tilburg. 36. Bonnetterie, Piusplein 18, kanten kraagje, gewonnen door mevr. K. M. Ampt-Kruijthof, Postelse Hoeflaan 92, Tilburg. 37. Drog. Ria van Dijk, Bosscheweg 508, waardebon a f 15,geldig tot 31 dec. '66, gewonnen door H. L. Faase, Sta tenlaan 217, Tilburg. 38. Radio van Boesschoten, Hoefstraat 145, elektrisch strijkijzer, gewonnen door Leonore Riksen, Kard. van Ros sumstraat 24, Dongen. 39. Fa. H. Emmen, Koestraat 145-147, Bra- bantia-rolveger, gewonnen door mevr. Dekkers-Hendriks, Gerard van Spaan- donkstraat 34, Tilburg. 40. Fa. J. Doorakkers, Koestraat 98, 2 wandkleedjes en applicatie voor naai machine, gewonnen door: mevr, van Pelt-Lips, Bloemfonteinstraat 2, Til burg; A. van Heeswijk, Lange Nieuw- straat 248, Tilburg. 41. Maison Haans, Nijverstraat 162, waardebon van f 25,gewonnen door Th. Donders-Courtois, Hout straat 22, Tilburg. 42. Fa. v. d. Pas, Nieuwstraat, horloge, gewonnen door Monique Beks, Abdij van Bernestraat 4, Tilburg. 43. Fa. Meys van Gorp, Goirkestraat trekkar, gewonnen door W. van Gc Kerkstraat 38, Berkel-Enschot. 44. Fa. Donders de Wit, Jul. van Stolberg- straat 5, dames- of herenhandschoe nen, gewonnen door mevr. Seebregts- Happel, Hazenloop 6, Tilburg. 45. Slijterij „De Branderij”, Emmastraat 36-38, 3 halve llr Marteau Vieux, 3 liter Tonio, gewonnen door: C. da Vries, Statenlaan 231, Tilburg; Mathilde de Vries, Tilburgseweg 121, Goirle; mevr, van Beurden, Van Mie risstraat 4, Tilburg; Lauran Toorian», Prof. Cobbenhagenlaan 318, Tilburg; mej. J. van Oudheusden, Van Sasse van Ysseltstraat 15, Tilburg; J. Jussen, Jac. van Campenstfaat 26, Tilburg. EEN PRETTIG ST.-NICOLAASFEEST MET ONZE KWALITEITSPRODUCTEN Waardebon d f 10, mevr. Rots, Bemardt burg. 47. Van Rijswijks schoenhandel, Noord straat 73, 2 waardebonnen f 12,50, gewonnen door mevr. v. d. Dries-Kroe- zen, Korenbloemstraat 101, Tilburg; mevr. Kluyt, Leenherenstraat 51, Til burg. 48. Fa. v. d. Looy, Jul. van Stolbergstrae 8. ballonnenpomp, gewonnen doe mevr. Schuunnans-Spijkers, A»« Struyckenstraat 38, Tilburg. 49. Tuerlings Kleding - Modes, Noord hoekring 63-63 A, overhemd, gewon nen door mevr. Senders-van Oers, Tobias Asserlaan 174, Tilburg. 50. Hans Bertens Optiek, Veldhovenring 90, luxe thermometer, gewonnen door mevr. M. Oerlemans, Lovensestraat 25, Tilburg. 51. Animo vogel- en zaadhandel, Gast- huisring 36, luxe vogelkooi, gewon- nen door Marjo van Turnhout, Joz. v. d. Grintenstraat 33, Tilburg. 52. Wasmachine Centrale, Korvelseweg 65, elektrische koffiemolen, gewonnen door mej. R. van Dun, Burg. Rouppe v. d. Voortlaan 6, Enschot. 53. Fotohandel Fr. van Aarle, Korvelse weg 255, camera met flitser, gewc nen door A. Bertens, Jan Heinstn 9, Tilburg. 54. Tecklenburg, Heuvel, Piusplein, 2 hanen, gewonnen door: mevr, van Rooy, Klaverstraat 16, Tilburg; H. Spiljard, Augustinusstraat 13, Tilburg. 55. Technisch Centrum, Leon van Veghel- straat 1, R.E. radiobouwdoos, gewon nen door M. van Greunsven, Elzen- straat 25, Tilburg. Simons op Korvel, Korvelseweg 32, theeservies, gewonnen door H. Lee naars, Neptunusstraat 13, Tilburg. 57. Hovers woninginrichting, Hoefstraat, 24 spuitbussen was met stofdoeken, gewonnen door: Yvonne van Gulick, Röntgenstraal 12, Tilburg; mevr, de Rooy, Kaap Koloniestraat 8, Tilburg; mej. G. Smulders, Boerhaavestraat 41, Tilburg; mevr. Hofland, Nieuwstraat 178, Tilburg; H. C. Nooyen, Tobias Asserlaan 230, Tilburg; mevr v. d. Rijt, Plataanstraat 11, Tilburg;'mevr. Coolen, Blazoenstraat 53, Tilburg; B. H.A. van Gorp, Ruysdaelstraat 60, Tilburg; A. v. d. Put, Roggestraat 35, Tilburg, mevr, van Uden, Lt. Looy mansstraat 20, Tilburg; Ans Wage makers, Ringbaan Noord 24, Tilburg; M. van Assouw, Europalaan 118, Til burg; W. Bierman, Oude Langestraat 189, Tilburg; M. de Leeuw, Gen. Smutslaan 606, Tilburg, Fr. Beijens, Bergstraat 116, Goirle, Mark van Gooi, Atelierstraat 51, Tilburg, J. van Rooy, Korenbloemstraat 141, Tilburg; M. van Sprang-van Osch, Willem II- straat 6, Tilburg, M. v. d. Hout-v. d. Nouweland, Europalaan 231, Tilburg, mevr. Mutsaers, Jan Steenstraat 14, Tilburg, mevr. Brabers. Tongerlose- hoefstraat 31, Tilburg, R. van Hees, Pagestraat 13, Tilburg, mej. Anita Komalijnslijper, Blazoenstraat 55, Til burg, M. van Laerhoven, Oscar Leeuwstraat 27, Tilburg. 58. Rijwielhandel de Kort van Geloven, Korvelseweg 209, fietscape, gewonnen door Ineke van Rooij, Merelstraat 29, 59. A. v. d. Ven-Mommers, Emmastraat 65, schaar naar keuze, gewonnen door Hanny v. d. Velden, Willibrordusstraat 48, Loon op Zand. 60. Boek- en Kantoorboekhandel Rem mers, Julianapark, vulpen, gewonnen door M. Smulders, Nieuwstraat 71, nandelletters rs uit eigen 'ij: letters en J met zuiver elspijs. letters 3.- en 4.-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1966 | | pagina 1