De Tilburgse Koerier Tilburgse (oud)kasteleins organiseren aan lopende band’ festiviteiten en fancy-fairs a I voor Penetratie wolmerk schept betere kansen de Nederlandse strijkgarenwevers ZONDAG AANKOMST ST.-NICOLAAS I I A. SPIJKERS RSEL 53,- (EN MIST Dit jaar E.E.G. DANSEN Volgende week f 50.000,- aan K.M.T. St.-Nicolaas- puzzel Fietsen is gezond en goedkoop Gevonden St.-Nicolaasactie voorwerpen Den Besterd ALIST DANSEN Maandag wordt in Tilburg begonnen met omschakeling op aardgas KINDERRIJWIELEN geheel compleet van tot en met 162,50 GOEDE VERLICHTING VERHOOGT VEILIGHEID Organisatorische krachtproef .AARS DENISSEN een grote route prijzen voor j ubileum viering woorden Pagina 12 WEEKBLAD VOOR GEHEEL TILBURG, GOIRLE, DONGEN, LOON OP ZAND en ENSCHOT - lid van de Nederlandse huis aan huisblad pers REDACTIE EN ADMINISTRATIE JAC. VAN CAMPENSTRAAT 40-42 - TILBURG - TELEFOON 30783 - POSTGIRO 1 126745 - UITGEVER J. DE BEER - 9e JAARGANG Oplage 41.450 exempt VRIJDAG 5 NOV. 1965 - No. 438 kprogramma! HEVIGER CONCURRENTIE v.a. 278,- BETERE VOORLICHTING 31358 intoor onden kerk) flOBYLETTEl „Open-markt" (Hotel Lindeboom) A.s. zaterdag in Sjouwen SPRAAKVERWARRING Geen filantropen op aardgas nauwkeurig te Fa. Jan Laarhoven AMERICAN - STORES leuke St.-Nicolaassortering staat weer klaar voor de kleine rakker. Voor groot en klein de gezondste bewegingen die er zijn. plaatsen wij onze jaarlijkse grote Aan vang 8 uur - Entree 1,50 Capucijnenstraat 78 De introductie van het wolmerk door het internationale wol-secretariaat is tot dusverre in Europa een redelijk goed succes gebleken. Tegenover de volsynthetische vezelindustrie meen de het I.W.S. ook een reclamecampag ne te moeten gaan voeren, die even eens gestoeld was op een afgeronde kwaliteitsaanduiding zoals met het wolmerk het geval is. Wij achten het Intussen een jammerlijke omstandig heid, dat ten aanzien van de Neder landse textielconsumenten met het wolmerk een verwarring kan ontstaan. Wat is namelijk het geval? Iedere leek alsook elke insider zou bij het natrekken van het begrip „scheerwol" tot de conclusie komen te doen te heb ben met wol van levende schapen of lammeren die geschoren zijn. In de praktijk van de internationale wolhan- del maakt men dan ook een duidelijk onderscheid tussen scheerwol ener zijds en blootwol anderzijds. Ter oriën tering diene, dat bloten kan plaats vinden zowel door de zgn. zweet- methode alswel door de natrium sul faat methode. In belde gevallen heeft men uiteraard te doen met geslachte schapen. Globaal genomen kan men stellen, dat de vezels van blootwollen na het wasproces nagenoeg tot de originele staat terugkeren. Niettemin blijft er een evident verschil bestaan tussen blootwol, behandeld volgens het natrium en scheerwol anderzijds. De elastici teit van de scheerwol ligt in vele ge vallen gradueel hoger dan die van een blootwol. De tijd dat een vereniging, winkeliersvereniging of comité zelf festiviteiten organi seerde is bijna voorbij. Wie heeft nog tijd over om avond-aan-avond te vergaderen, besprekingen te voeren en „de klusjes-man" te spelen? Festiviteiten, zakenbeurs, fancy-fair, allemaal dingen waarvoor heel wat organisatie komt kijken wil men dit tenminste geslaagd zien. Iedereen heeft reeds een druk bezette dagtaak, zodat het er niet van komt zich nog meer op de hals te halen. Het organiseren van festiviteiten en fancy-fairs wordt daarom steeds meer en meer aan de beroepsmensen overgelaten. Deze mensen weten vaak héél wat meer succes voor uw fancy-fair te behalen dan dat de organisatie hiervan zelf ter hand zou zijn genomen. Wij spraken met een drietal Tilburgers die niets anders doen dan het organiseren van beurzen, festiviteiten en fancy-fairs. Toevallig zijn het alle drie oud-kasteleins. Het zijn de gebroeders Jef en Tiny Kruijssen en Harry Hessels. „HET BATAVUSHUIS" Leo Xlll-straat 60 - Tilburg - Tel. 21767 PAROCHIEHUIS „HASSELT” lORSE KKEN 75 Muziek: ENCLAVE COMBO iekL elefoon 20922 Zaterdag 6 november THE SPECTAKELS Voor iedereen toegankelijk. Aanvang 8 uur Entree 1,25 wij vast, industriëlen in te ervaren, dat 0ERNE COUSEN ,98 ER VRIJE LONS itprijs ,49 Gelieve advertenties voor vol- gende week TIJDIG op te geven accessoires in het winter- een pèchlarr- - en een pakket aanzien '■en de vit vezelindt ukkende i isch ter het I.W.S. te halen. De gebroeders Kruijssen voeren de direc tie. Zij besloten zich in de „pret-wereld” te storten, toen oudere broer Jef om ge zondheidsredenen het cafévak moest ver laten. In het begin van dit jaar konden zij een reeds vijfendertig jaar bestaande zaak „Internationaal Amusementsbedrijf EUROPA" overnemen. Het was natuurlijk een hele stap; deze overgang. Enkele maanden had men nodig voor het leggen van contacten, het ma ken van afspraken en de voorbereidende werkzaamheden. „Uit de contacten die wij met verschillen de organisaties en verenigingen hadden, bleek, zo vertelde ons de heer J. Kruijssen, dat men vaak prullen van prijzen aan kocht waarmee men na een fancy-fair bleef zitten en die men aan de straatstenen niet kwijt kon." „Wij, zo vervolgde jongere broer Tiny, zijn op zoek gegaan naar leveranciers van goede prijzen. Wij slaagden en importeren nu de prijzen zoals de fantastisch mooie Italiaanse poppen.” Aan de noodtoestand van de strijkgaren- wevers in Tilburg die bijv, een jaar ge- j leden nogal groot was, zal dan waar schijnlijk een einde komen. n dui- ten staff wol indu Ook i NtatL.. wollen eens in i wij dat delijke gunste r en vols} MAILLOTS eige, groen ,98 mensen voor of lunapark de voorbije Het belooft weer leuk te wordenwant de prijzen rollen nu al binnen. normaal hebt irnationale w ibtógfe fit f geen onder» Daar hebt u j lusten, maar •comfort! Dat ta er helemaal Een geweldig grote en BATAVUS met GRATIS verzekeringspolis, ook voor kinderrijwielen Enige nuttige verkeer zijn: e driehoek snoeg zijn: dat de belang- rilig in het tijdvak van 26 oktober tot en met 2 november Inlichtingen H.B. van politie Bankbiljet van 10,zwart lederen tas met gereedschappen; bankbiljet van 10 gulden; zet portemonnees met inhoud; een herenhorloge; dameshorloge; kinder- bril; gouden kinderarmbandje; gouden halsketting met hanger; gouden bandje; gouden tientje; leesbccl rollen kunstleder; potloodslijper; pop; twee sjaals; pak gedragen i kleding; blauwe damesregenjas. Remington koffermachines 198,- Legerschrijfmachines 6 mnd. garantie. Gratis type-cursus 85,— - 95,— - f 105,- AMERICAN - STORES Telefoonstraat 33 - TILBURG arm- sboek; vijf speel-1 dames- Bij technische keuringen blijkt ree-1 matig dat de verlichting van onze voer tuigen veel te wensen overlaat. Zo heeft de A.N.W.B. in haar verlichtings- actie van 1964 25.000 auto's gekeurd, Nu het I.W.S. het wolmerk eveneens gaat voeren ten aanzien van v—1'1 dekens en wollen tapijten menen wi het wenselijk is dat er een lichting via didactische korte termijn wordt gerealiseer ten aanzien van de tapijtsector vakkringen bekend, dat het 1 lijken van de term schee grote publiek een niet stimulans kan betekenei Wanneer maandag in sector 1 ge legen in het „plan wandelbos" de omschakeling op aardgas begint, bete kent dit dat de periode van intensieve voorbereiding voorbij is. Wij hebben respect voor die mensen die deze hele organisatie hebben opgebouwd. Immers wanneer dit „ombouw-circus" op gang komt mag er geen hapering plaatsvinden. Iedereen wordt daarom ook verzocht alle publikaties omtrent ombouw en over- Deze week vrijdag start de winkeliers vereniging van Den Besterd met haar St.-Nicolaasactie. Bij de aangesloten win keliers wordt in deze weken voor iedere „gekochte" gulden een actiebon ver strekt, waarop in een kader een letter greep voorkomt. Met deze lettergrepen (op evenzoveel bonnetjes) moet de slag zin „HET BESTE WINKELEN IS WINKE LEN IN DEN BESTERD" gevormd kunnen worden. Wie een complete slagzin zo spoedig mogelijk doch uiterlijk 6 decem ber inlevert krijgt een complete Moby- lette bromfiets. sgel- waarvan 85 pet. geen goede verlichting roer- had. De Touring Club de Suisse keurde 40.000 automobielen waarbij 47.784 fou tieve punten werden geconstateerd. Enige veel voorkomende fouten en ge breken zijn: niet goed afgestelde koplampen; geheel niet of slechts matig bran dende koplampen; rijden met gedimd licht inplaats van groot licht. Of deze cijfers nog niet gene vele automobilisten vergeten lichtschakelaar eigenlijk even ao ai' ri-lk is als de gaspedaal, wil men vei De Drtf rijden' Verlichting kan op de volgende wijze worden gecontroleerd: laat voor- en achterlichten in een etalageruit reflecteren; dit is ook mogelijk in een spiegel die men Wel op kruisingen van wegen tegenkomt, bij het inrijden van garage (reflectie op de muur); bij een stoplicht of spoorwegovergang op de wagen die voor en achter u staat. In Waddinxveen heeft „EUROPA” (adres directie Trappistenstraat 37, Tilburg) een grote fancy-fair georganiseerd, ook in Sprundel waar de baten waren voor het jeugdwerk. Hier hadden de gebroeders Kruijssen ook een middenstandstentoon- stelling verzorgd. Nü met Kerstmis moeten een drietal fancy- i fairs „afgewerkt” worden. In de winter- maanden werkt mén alleen in zalen, ari- ders in tenten. Onlangs stond een kaste lein toe te zien „hoe het bestond: In drie uur tijd waren de stands opgebouwd." i Geen spijkertje komt er aan te pas! De actie van het internationale wol- secretariaat richt zich in feite uitslui tend tegen de fabrikaten, die geprodu ceerd zijn uit geregenereerde wol. Het zou aanbeveling verdienen, als het I.W.S. hiervan in zijn reclamecampagnes meer melding zou maken. Wij mogen als be kend veronderstellen, dat het begrip wol voorheen een vlag was die vele ladingen dekte. Wij doelen dan op de omstandig heid, dat naast scheerwol en blootwol eveneens geregenereerde wol onder de termen wol werd geclassificeerd en als zodanig een duidelijke afbreuk deed aan het originele kwaliteitsbegrip scheerwol. Als zodanig is de actie van het I.W.S. volkomen op zijn plaats en ■■■■■■■■■■a Tel. 20866 «aaaaaaaaBB ting op Je— haussebeweging van enige houdt, laat het zich aan? prijsoverwegingen de woller alsnog een voorsprong zal detailafzet. Waarschijnlijk i extra geaccentueerd door van het wolmerk, waardoor l publiek nog meer dan voorn trouwen heeft in het produkt. in de dekensector zal het wolmerk -rschijnlijk de afzet van scheerwol- iekens niet onaanzienlijk stimuleren. :-Jiet alleen in de tapijtsector, maar e1 de dekensector kan men een vraagverlegging waarnemen van het betere genre, zoals ""ithetica en ten nadele van het ,snre. De vroegere zgn. .uw ucken begint qua afzetmoge- v reden duidelijk terrein te verliezen wat eveneens gezegd kan worden van de zgn. rayondeken. Met het aanhouden van de hoogconjunctuur concentreert de sulfaat procédé enerzijds burg, doch de beste brave man had een van zijn pietermannen naar ons kantoor in de Jacob van Campenstraat gezonden om het te vertellen. Deze ondergeschikte van de Kindervriend kwam zojuist van het politiebureau waar v„uvpn hij een onderhoud had met de inspecteur uionale wol- van de heer Fennis, over de route iclogie in de d,e men zou nemen na de aankomst, op Ito. weg naar het paleis-raadhuis waar burge- hebben ver- meester Becht St.-Nicolaas zal ontvangen, teoenstellina De route' on<^er voorbehoud, omdat iedere Atl dag 6611 andere straat opengebroken kan ^den, is als volgt: evened rrl •TWEE UUR... aankomst Piushaven. eveneens ae- Koopvaardijstraat Piusstraat Piusplein Heuvelring Op 1 t.m. 4 oktober had men een fancy- fair in Schijndel, toen op 1 oktober het verzoek kwam om 5 oktober ter gelegen heid van de opening van een nieuw win kelcentrum een fancy-fair te houden in Waddinxveen. 's Nachts om twaalf uur kon afgebroken worden in Schijndel. Het transport kwam om kwart over zes in Waddinxveen aan. 's Middags om half vijf werd de fancy-fair geopend doör de burge meester die een knop indrukte van het lichtnamenspel. Ook de commissaris van de Koningin Mr. Claassen kwam een be zoek brengen. „Het was leuk georganiseerd", vertelde Jef Kruijssen. Met geld kon men op de fancy-fair niets doen. Alleen bij de betref fende winkels kon men als men bepaal de artikelen kocht óf voor een bepaald bedrag aankopen deed speciale bonnen in ontvangst nemen. Hiermee kon de jeugd betere voor ree! ame op en volsynthetica wd. Vooral goedkopere ger >t is het in halfwollen dekei verduide- lijkhc ;erwol voor het x t te ondersdhatten men ten aanzien van „Natuurlijk willen wij ook winst. Wij zijn geen filantropen! aldus de gebroeders Kruijssen. Iemand die interesse heeft, amp, een gevaren- bijvoorbeeld een jeugdwerkafdeling, een rt reservelampjes. sportvereniging of bouwpastoor behoeft niets te doen. Wij bouwen de fancy-fair - op hier berust het toezicht bij de heer Harry Hessels zorgen voor prijzen en maken een afspraak met de initiatiefnemer van de fancy-fair omtrent de baten. Geen hoofdpijn voor de bouwpastoor, die be hoeft alleen maar het handje open te houden om de winst in ontvangst te ne men." Tiny Kruijssen liet ons de tevreden- heidsbetuigingen zien van wie zij een fancy-fair, show georganiseerd hebben in i maanden. Tevredenheidsbetuigingen uit enkele plaatsen in België, van de bierfeesten in Breda waaraan een fancy-fair gekoppeld was. Van de sportvereniging V.O.A.B. uit Goirle, „Avanti" uit Schijndel, „Tefado" (Dongen), „Rialto" (Rijen). past ook bij de me pagnes, waarin een - alle toonaarden wordt gepousseerd. Wij zijn evenwel van oordeel, dat aan de didactische reclame van het I.W.S. nog e.e.a, ontbreekt en met name menen wij te moeten stellen, dat het grote publiek juist meer begrip krijgt voor de term scheerwol door duidelijk te omschrijven welke de matige eigenschappen zijn van geregenereerde wol. Kortom, door het zwart-wit stellen van scheerwol contra geregenereerde wol bereikt men dat the man in the street meer waardering gaat opbrengen voor de term scheerwol. Het I.W.S. zou met name kunnen wijzen op het mindere vormhoudende vermogen van het kostuum, het plooieuvel en het gemakkelijk vaal worden van dergelijke kledingstukken. Op deze wijze krijgt het wolmerk in de reclamecampagnes meer achtergrond en heeft dan rliteraard meer kans van slagen. Koeriertjes tot 10 1,25, elk woord meer ƒ0,10. Voor advertenties met brieven onder nummer wordt 25 cent berekend. Advertenties kunnen uiterlijk tot dinsdagavond 10 uur worden aangenomen. Vrij ▼oor oplage- en verspreidings- controle. Bij overlijden, zowel ’s nachts als overdag, belt U eerst ons, U hoeft dan verder nergens voor te zorgen. R.-K. Begrafenisonderneming tel.2 5 5 2 5 b.g.g. 3 3 3 7 0 Let op het juiste adres: WILHELMENAPARK 127 Wij zouden het dan ook r gevonden als het internat secretariaat in 'haar terminc reclamecampagnes het wootc niet van toepassing zou I klaard op blootwol. In tegenstt evenwel tot de normale begripper in de internationale wolhandel vigc heeft het I.W.S. blootwol eveneens ge rangschikt onder de scheerwolproduk- ten, die in aanmerking komen voor het wolmerk. Dit betekent in de praktijk, dat er een eclatante begripsverwarring wordt gecreëerd die wij des te meer betreuren, omdat hierdoor aan de waarde, van de reclamecampagne af breuk kan worden gedaan. Het ware verstandiger geweest wanneer men, vooraleer de term scheerwol en „reine Schurwolle” te hanteren, in dezen over leg had gepleegd met experts op vak gebied waardoor een dergelijke begrips verwarring had kunnen worden ver meden. schakeling De ombouw van de apparaten zal voor sector 1 dinsdagmorgen beginnen. Het betreft hier een twee- a driehonderd aansluitingen. Natuurlijk wordt iedereen die in deze sector woonachtig is ver zocht thuis te zijn wanneer de „om bouwers" in de straat zijn. De belanghebbenden ontvangen van de energiebedrijven tijdig een uitnodiging om eens te komen kijken in de showroom aan de Lange Nieuwstraat waar de nieuwste apparaten staan opgesteld. Immers het zal voor velen voordeliger zijn een nieuw toestel aan te schaffen want men krijgt voor het oude ding een flink inruilbedrag dan een oud toestel te laten ombouwen. SECTOR 1 De volgende straten in „plan wandelbos" zullen voor Tilburg de eerste zijn die aardgas hebben: Auteurslaan; Anna Blamanweg; Ant. Coolenlaan; L. Couperusdreef; Dragon- straat; F. Erenstraat; Gentiaanlaan (num mers 21 tot en met 39); G. Gossaertdree.', Heemsthof; H. Heyermansweg; Roland Holsthof; Hyssopstraat (2 tot en met 36); Indigolaan (nummer 85); Marie Koenen laan; Kwendelhof; Herman de Manhof; Hendr. Marsmanhof; Top Naeffdreef; Reinevaarstraat; A. van Schendeldreef; Anke Servaeshof; Terrahof; F. Timmer- manshof; Umberstraat; Hugo Verriest- straat; C. van Wessemhof; Wijnruitweg (82 tot en met 104); Zwartvenseweg. Hier wordt dus maandag en dinsdag ge start. Tuinstraat Nieuwlandstraat Heuvelstraat (Protestantse kerk) ^^XUXns9e Heuvelstraat Verlengde Willem II-straat Willemsplein •pSSuis waarde g stoet ontbonden wordt. Alles bijeengenomen menen wij te mogen samenvatten dat de internationale actie van het I.W.S., die gelukkig synchroon loopt met een vraagverlegging naar het betere produkt, on the long run een nadelige invloed zal betekenen voor de producenten van het gewonere genre stoffen. Voor de Nederlandse stoffen- industrie zal waarschijnlijk de ongelijke concurrentie met Prato tot meer rede lijke proporties worden teruggebraclht. naar believen deelnemen aan het licht namenspel, of andere leuke attracties die bij de fancy-fair behoren. De prijzen wa ren geen doosjes met acht a negen bon bons, doch Italiaanse poppen of b.v. pols horloges mét band. Ook had „EUROPA" deze maanden een lunapark verzorgd in Lage Zwaluwe en ondermeer „strandspelën" in de Belgische kustplaats Knokke. Ook hier kon men al leen deelnemen door middel van bonnen, verstrekt door een bepaalde groep winke liers! het vraag zich in de detailhandel hoe lan ger hoe meer op het goede tot betere genre. In de dekensector hebben de wol len dekens op het ogenblik het onbe twistbare voordeel relatief lager in prijs te noteren dan de volsynthetische j-,--igezien crossbrednoteringen -” terwijl .-rmijn geen betekenis in- azien, dat uit an deken voor- hebben in de wordt het nog de introductie het kopend orheen ver- loderne reclamecam- de verdere afzetmogelijkheden l kwaliteitsartikel in wollen tapijt. Intussen stellen J -j Europese tapijtsector de con currentie tussen het wollen tapijt ener zijds en het nylon tufted tapijt ander zijds scherp begint te worden, niet - - zozeer op het gebied van prijzen, danwel dekens en aangezien crossbrednote waar het aankomt op kwaliteiten. Ter- op het ogenblik vrij stabiel zijn wijl men in het nylon tufted tapijt de verwachting op langere termijr terecht de grote sterkte van deze vloer --- bedekking aanprijst, dient het I.W.S. in haar a.s. reclamecampagnes vooral de nadruk te leggen op het niet gauw vuil en smoezelig worden van een dierlijke vezel zoals wol, terwijl de kleuren jarenlang hun fris aanzien blijven be houden. Kortom, tegen de uitdaging van de volsynthetisohe vezelindustrie dient men praktische, pakkende antwoorden te brengen en op didactisch terrein zijn wij van oordeel, dat het I.W.S. nog een achterstand heeft in Voor de jubileummeeting, die ter c heid van het 40-jarig bestaan var Pinon a a rsvereniging „De Draf- 14 november in het um wordt gehouden zijn 17 paarden ingeschreven, jnder overigens, want het totaal j te verrijden bedrag beloopt De verscheidene kunstwolir Nederland beginnen reeds te ervaren, de afzetmogelijkheden voor hun grond stoffen kleiner beginnen te worden, waardoor dus de concurrentie in hevig heid toeneemt en de winstcapaciteit wordt aangetast. Wij menen dan ook ge matigd optimistisch te mogen zijn ten aanzien van de wijziging die te verwach ten valt in de importstroom van weef sels uit Prato. Waarschijnlijk zullen ook de Nederlandse confectionairs primair willen overschakelen op wolmerkpro- dukten en secondair in Italië voorname lijk stoffen kopen, die eveneens voor zien zijn van het Italiaanse wolmerk. De bordjes worden dan verhangen van Prato naar Biëlla, enkele uitzonderingen daargelaten. Op deze wijze zal de Neder landse wollenstoffenindustrie zeer gelei delijk een groter marktaandeel gaan ver overen, niet alleen op de binnenlandse markt, maar eveneens op de export markten en juist hierdoor komen tot gro tere afzet- en produktiemogelijkheden. j hield grootse show e Overweldigende belangstelling was dinsdag en woensdag in de foyer r Studio-theater waar de firma Jan r - Laarhoven N.V. een grootse show hiel ding een Br werden onder meer geëxposeerd Vc ld toestel Blerk (stalen meubelen), directiekamer Amerikaans notenhout van EFAC, meu bilair in teak, palissander en afrormosia. Brandvrije kasten van Escoliet en zitmeu belen en conferentiekamers in palissander van Exqouis. Keuze genoeg dus. Gedemonstreerd werd er met de electronische factureermachine, de schrijvende rekenautomaat, stencil- vmachines, dicteerapparaten. Belangstelling laertdreef; was er ook voor de foto-copieennachines. I; Roland Kortom het was een show met de aller- laatste nieuwtjes voor kantoor en bedrijf. Behalve dat men zich prettig voelde in de sfeervol aangeklede showruimte (,,'t Gordijn”, Heuvelstraat had de stoffering verzorgd) werd op een leuke wijze voor lichting gegeven. Het was een show waar men rustig het een en ander kon bekijken zonder op dringerige vertegenwoordigers om zich heen. Mocht men een vraag hebben dan werd deze meteen beantwoord. „Allemaal leuke reacties kregen we te horen. Men was dik tevreden. Zelf geen moeite en toch een fantastisch fijn ge slaagd evenement", besloot Tiny Kruijs sen. De fancy-fair heeft een groot aantal stands met daarin ondergebracht diverse spelen en attracties. Het geheel is prachtig geschilderd en voorzien van de nodige elektriciteitsinstallatie, alsmede geluids installatie en feestverlichting. gemene Eigenaars sport” op zondag sportpark Hilversun niet minder dan 167 Geen wondei op deze dag bijna f 50.000,—. Hoogtepunt is de met f 15.000,— gedo teerde en 2400 meter lange Grote Jubi- leum-prijs, waarin onder de 29 ingeschre venen de Belgische cracks Ultimatum, Ulrica en Sabena behoren. Uit Frankrijk komt Nano. Alle Nederlandse cracks Pigh Life II, Jour de Java, Quicksilver S, Walter Hollandia en Germano zijn eveneens van de partij. Voorts is er een internationale draverij voor amatrices, waaraan zullen deelnemen vier Belgische, vier Duitse en vier Neder landse amatrices. Deze jubileummeeting vormt het sluitstuk van de feestelijkheden rond het achtste lustrum van de Eigenaarsvereniging, die zaterdagmiddag 13 november in „Tres long" te Hillegom een receptie besluit met een groots feest voor ruim 600 leden en gasten.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1965 | | pagina 1