cadeau idee voor Ans die. verloofd is met Rob De gevers en prijswinnaars van onze St.-Nicolaaspuzzel IJSPEGELS SIMONS OP KORVEL 1001 T.U.S.C.-LILLE Hans Bertens Gevonden I Jos W. Simons I Dokters I tot 9 uur CONTACT!» ST.-JOSEPH Koopavonden zijn op zondagsdienst luidt als volgt: Nieuwe bar in Scala wordt geopend Dé voorwerpen Tweede abonnementsconcert Brabants Orkest in Stadsschouwburg BOUMANS gerechtigd Vrijdag 27 november 1964 Pagina 9 DE TILBURGSE KOERIER a.s. ZATERDAG AANVANG 8.00 UUR Om de coupe der lage landen de Entree: I,-1,75 3,50 Brillenspecialist in van TYS Tel. 23781 GV GV GV bokljaFa st.-annaplein 8 - telefoon 20112 Hunte P KORVELSEWEG 32 - TEL. 24014 I PIANO'S ORGELS H ELEKTRONISCHE Hl ORGELS H Piano- en Orgelhandel Sï. Goirkestraat 180 - Tel. 25374 85,50 GLASSERVIEZEN Tel. GESCHENKEN IN LUXE- en HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN Tel. 'erwrjlen, Dongensebaan 64. Waal, Veldhovenring 99. Tel. t 48 99 A. 100 Fr. v. DE WINNAARS ONTVANGEN BERICHT op Zand. Tilburg. speciaalzaak in oosterse tapijten 27 nov. 30 nov. 1 dec. 2 dec. 3 dec. 4 dec. 1. Luxe fotoalbum Wij hebben duizend tips voor gulle gevers. ,/T CAMERAHUIS' FOTO CINE MULDER N.V. BOSSCHEWEG 429 Telefoon 24543 WESTERMARKT 10 Telefoon 31299 sstbal s en rs en inder Heu- issel- Wasserij Bekend om zijn KWALITEITSWERK EN SNELLE SERVICE Capucijnenstraat 152 - Tel. 21394 jurg. imes- of straat 6, Goirle. :ransistorradio Tilburg. herenhandschoer Berkel-Enechot. iirnmatch jd wordt z Dr. Albe 01623 - De Donj Tel. 0162 0 leden heeft, aannielden t Witsiel de 1 ember ilburg nkest onder Jordans. optre- Zaba- De PTT t aangebracl Hilversur slagge Vrijdag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag rteau Vieux H. Elissen, Klijb Handlotion Gemma van middag met 's Avonds is len voor de i tientje kan i Keulen meemaken. - Divertimento voor strijkorkest 1 - Harpconcert in B gr. t- Smidspad. 89 „Fair 90 Evere-Gaillard, I Serviezenhui; 'T! i Baskische San Sebas- te Madrid corp's Textiel, Goirkestraat Meyers, Trouwlaan 40E, 1 Aarle, Korvelseweg 255. app. sterlee-Don- redeman de rle. Fam. -s er ook iets gaat TYSC een retummatch t van beide de zaterdag- jesteld. ‘Isbal in Keu- 1. Voor een het bal in loop van de laatste tien jaren medewer king heeft verleend aan nagenoeg alle muziekfestivals van enige betekent» ter wereld, van Washington tot Osaka. Buitendien zijn nog de onverpoosde na- sporingen te memoreren, die Nicanor Zabaleta gedaan heeft naar oorspronke lijke harpmuziek uit vroeger tijden, die veelal niét op grond van geringe muzi kale merites, doch eerder tengevolge van een zeker vooroordeel tegen het instrument in het vergeetboek is ge- Dr. Woudenberg, St. Josephstraat 64a. Tel. 23893. Dr. Schrader, Vierwindenlaan 23. 23179. Dr. Ve 22776. Dr. de 22722. 80. Tel. ond. van 1 J. Doorakkers, Koestraat 96. 2 Wasse- Heuvelstraat 56. 87 J. I rij Blanca, Boxtel. 3 Bertens, Smidspad Smidspad 31. 88 Rob 57. 4 Vulcania, Ringbaan Noord 11. 5 - Jan Kuijsters, Veldhovenring 77. 6 F. Ketelaars, Bosscheweg 423. 7 Fa. H. Serviezenhuis, Nieuwlandstraat 62. 92 Damhuis-van Ham, Bosscheweg 271. 8 Lintri, Westennarkt 13. 93 Kleuterhuis J. van Rooy, Hoef akkers traat 70. 9 P- „Pepita", Korvelseweg 113. 94 Electro- Rutten en Zn., Trouwlaan 53a. 10 G. Ver- nicahuis Peeters, Molenstraat 142. 95 hoeven, Moleneind 234. 11, Jan van Parfumerie „Charming”, Westennarkt 9. Huigevoort, Groenstraat 250. 12 Ant, J. 96 Meys-van Gorp, Goirkestraat 52. 97 M. Remmers, Julianapark 39. 13 A. J. Van Bilsen, Westennarkt 27. 98 Van Baeten, Hasseltstraat 263. 14 Max Wolff, Gorp’s Textiel, Goirkestraat 48. 99 A. Spoorlaan 6. 15 Ascot. 16 Toon van Riel-J. de Kort, Smidspad 15. 17 War merdam. Gmeseindstraat 54. 18. Van Hazelaarstraat 10. 19 i-Melis, Molenstraat 128. 20 Willy Pijnenborg, Markt 28. ,r— sel, Valentijnstraat 2 - 22 Kees van Asten, A. v. d. Ven-Mom- 1 „Neerlandia", Kor- Depot Goirle Strijp. 25 fat", Bosscheweg 375 - rtelplein 73. 26 „Haans” ur, Koestraat 20a - Enschotse- 27 A tot Z, Piusplein 26-33. ran van Gulik, Bredaseweg 285. 1. L. Moerlands, Piusstraat 19. 30 v. Loon en Zn., Lijnsheike 94B. Simons-Termeer, Smidspad 6. 32 nmens, Hasseltstraat 240. 33 Wim Piuss'raat 22. 34 Joh. Simons, raat 2. 35 Helma Sport, Koestraat Van Gorp, van Helvert, Koestraat H. Emmen, Koestraat 145-147. 38 Gasthuisring 36 39 De Wol- splein 55. 40 Fa. Fr. irgring 437. 41 Jan E rat 30. 42 Hans Bertens, Erve-Fre wil de supportersclub kope uitreizen organiseren i. Voorts zal men propagar om de belangstelling ƒ5,- Roze- burg. H. irg. 5. Ravel - Bolero NICANOR ZABALETA, van afkomst hij is geboren te 1 tian heeft aanvankelijk op zondag 13 ember zuUen >rters zich moeten aanmt s trip naar Frankrijk ordt. Opgave in het restaui jsbaan of bij reisbureau roven, Lieve Vrouweplein. talen 6,25, niet-leden 7,50. 5erf Het team van TYSC dat zaterdagavond trij- °P de Tilburgse ijsbaan uitkomt tegen het sterke Franse team uit Lille is als volgt samengesteld: doel: Wessels en Van Rijswijk, ie verdediging: J. Herrijgers g Verhoeven. 2e verdediging: Kremers Leyen. Ie voorhoede: Simons, Gmünc en Mac. Donald. 2e voorhoede: v. d. Ht i en A. Herrijgers. Wis» spelers zijn Brouwers en Van Morkhoven. Tot en met donderdagmorgen waren 24 Kevenaar, Tilburgseweg 116a. 1. 04247-390. DONGEN Ubers, Ger. Majellastraat 46a. Tel. - 2355. ngense Apotheek, Hoge Ham 114. 523 - 2002. Ook wil de supportersclub T.Y.S.C. goedkope uitreizen organiseren voor de leden. Voorts zal men propaganda gaan voeren om de belangstelling voor het Ijshockey te doen toenemen. Er is een speciale supporterstribune ingericht die nog wordt uitgebreid, zeker omdat men nu reeds 200 leden heeft. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij het secreta riaat Lage Witsiebaan 304 of in het restaurant van de kunstijsbaan. heeft een directe telefoonlijn cht voor de verbinding ijsbaan rsum, die ten behoeve van de radio- -j.gevers. Ook komt er een extra voor buitenlandse radioverslag gevers. gestudeerd en vervolgens te Parijs bij Marcel Tournier. In 1934 verliet hij Europa om zich Xe.vve$ttaen in Porto Rico, vanwaaruit zijp solistische activi teiten zich allengs ovffc^eifjiéhele nieuwe wereld, sinds 1953 ook weer over Europa en vervolgens over Azië gingen uitstrek ken. Nicanor Zabaleta neemt in het muziek leven thans een plaats in, die gevoege lijk uniek mag worden genoemd. Over de gehele wereld wordt hij gerekend tot de grote interpreten van deze tijd, maar 'ieels aan hem te u.dt in onze dagen de harp weer als volwaardig instrument, dat wil zeg gen: solo-instrument, erkend wordt. Hij heeft het „koninklijk instrument" weer onder de aandacht gebracht zowel van het publiek als van de scheppende toon kunstenaars. De belangstelling van laatstgenoemde categorie blijkt uit de vele composities die voor Zabaleta ge-' schreven zijn; die van het publiek spreekt uit het feit, dat Zabaleta in de Bloemen! rat 64, Dor ist si-zre- lat 20, Tilburg. 128. Dubbel lederen boekentas Hummelstraat 30, Loon op Zand. Aquinostraat. 5 x kostuum reinigen Rooseveltplein 3, Tilburg. W. Faes, Kar- v. Oers, Jac. v. Campenstraat 6, Tilburg. Tilburg. A. v. Turnhout. Josef van de Tandartsen Tandarts Nev.ejan, Spoorlaan 8n 25548. Spreekuurtijden zat. en zond. 12.00—12.30 uur en 17.30—18.00 uur. Apothekers Boerhaave Apotheek, Bosscheweg 464. Tel. 23313. Peterse-Dings, Westennarkt 7. Tel. 32222. Dierenartsen J. M. Schuld, Bredaseweg 292. Tel. 22433. de grote interpreten van Rasenberg, Oisterwijksebaan 173. Tel. buitendien is het goedde 20682. danken, dat in onze dage GOIRLE Dr. Luger, v. Malsenstraat 15. Tel. 04247- 453. Apotheker I Goirle. Tel. Op feestelijke wijze werd de nieuwe stalen-meubelenfabriek van Van Blerk aan de Zevenheuvelenweg op het In dustrieterrein Noord door burgemees ter mr. C. Becht geopend. Het was een dubbel feest voor de heer Nico van Blerk, omdat de firma ook het honderdjarig bestaan vierde. Een prachtig feestgeschenk van de werknemers werd door de heer Th. van Geffen aan directeur Van Blerk aangeboden. De foto toont de voor zijde van het bedrijf. Geheel rechts op de foto de bijzonder fraaie can- tine van het bedrijf. De dansliefhebbers die zaterdagavond verpozing zoeken in de dancing Scala (Tuinstraat), krijgen een gratis consump tie aangeboden. De reden van deze trak tatie is dat zaterdag de nieuwe bar in de danszaal in gebruik genomen wordt. De bar werd in hout uitgevoerd. Er zijn vijftig barkrukken. Omdat de bar van de muur werd geplaatst zijn er ook in tieme zitjes gekomen. Door het plaatsen van de nieuwe bar hoopt men de danslustigen wat meer ge zelligheid te kunnen bieden dan v- heen. Zaterdagavond zal het een fees zijn met het orkest The Hot Jumpers. SPECIAALZAAK - IN 12-pers. KOFFIE-, THEE-, ONTBIJT- en 71 oc EETSERVIEZEN porselein vanaf GERO CASSETTES vanaf 45,60 B.K. KOOKSETS Emaflle, aluminium en roestvrij staal vanaf vanaf 19,75 teams ingeschreven voor de ijshocfcey- compeitltle van middelbare scholen die In de Kerkstvakantie wordt gehouden. Zoveel mogelijk zullen deze ijshockey- wedstrijden voor de scholen in de vroege ochtenduren plaatsvinden. Men denkt reeds met de wedstrijden aan te vangen 's morgens om acht uur. Dit moet wel omdat de baan op de dag zoveel moge lijk vrij moet zijn voor de kerst-abonne- menthouder. De supportersclub T.Y.S.C. heeft zich ten doel gesteld het ontdekken en aansj ren van veelbelovende jeugdige i,.-,- hockeyspelers. Wanneer dezen aan be- en Mac- D“ald paalde voorwaarden voldoen, zullen zij veI’ v- v®n door de supportersclub worden aange- SPelers ziJn Bro moedigd en eventueel worden voorzien van de nodige materialen en uitrusting, die voor vele jongeren een kostbare uit gave vormen. in het tjjdvak van 3 tot en met 15 novem ber 1964. Inlichtingen H.B. van Politie. Bankbiljet van 10,-; Gebloemd dames tasje inh. kerkboek; Zwarte plastic da mestas met inh.; Bruine boekentas inh. schoolboeken; Actetas met ritssluiting, inh. diverse papieren; Bruine boekentas inh. een schrift; Boekentas inh. schilders- gereedschap; Actetas met boeken t.n.v. Eric van Erjk; Bedelarmband; Halsket tinkje met glazen balletjes; Bedelarm band; Kinderarmbandje; Doublé schakel armband; Gouden schakelarmband; Drie herenpolshorloges; Twee dameshorloges; In het tijdvak van 16 tot en met 23 november 1964. Inlichtingen H.B. van Po litie. Bankbiljet van 100 gulden bankbiljet van 10 gulden boekentas, inhoud voetbal-uitrusting herenbril, zeer mooi no. 20-44 herenbril met Focusglazen twee dames-portemonnees met inh. Een witte kinderportemonnee dames- paraplu witte kralensnoer gouden damesring met witte steen kettinkje met medaille en twee sleutels twee dameshorloges twee herenhorloges grijze herenhoed maat 57 damessjaal, blauw-wit blauwe sportbroek en gym schoenen in zak van V. en D. dames hoed, Schotse ruit diverse losse kle dingstukken duster in zak van C. en A. grijze poncho witte rijwielpomp (Union) zak bloem 100 pond stalen- boek met herenstoffen drie luchtbed den postduif ongeringd butagasfles witte rijwielpomp zak aardappelen 50 kg. pakje, inh. 2 paar nylons en scbaatssokken rol witte vlieseline met Dc oplossing van dc nuzzd wMr^^gulden8—^Fèrdïleuren ballpoint 1 O JL honderiem met rode band no. 253156 1 1 1 gasaansteker diverse honden. Een aanvraag voor deelname aan school-ijshockeycompetitie is ook binnen gekomen van het St.-Canisius-college in Nijmegen. Oians De returnlT>atch tegen Lille (de thuis- rmid- wedstrgd wordt zaterdagavond gespeeld) 1 zal plaats vinden op zondag 13 decem ber. Voor 6 december zullen de sup- versl porters zich moeten aanmelden wanneer lijn de trip naar Frankrijk meegemaakt wordt. Opgave in het restaurant van de jjsbaan of bij reisbureau Van Mo hoven, Lieve Vrouweplein. Leden Het tweede abonnementsconcert in de B-serie wordt op vrijdag 27 november 1964 in de Stadsschouwburg te Til' gegeven door Het Brabants Órkc-1 leiding van zijn dirigent Hein Als solist zal tijdens dit concert den de Baskische harpist Nicanor leta. Het programma bevat de volgende wer ken: 1. Bartók - 2. Handel PAUZE 3. Boieldieu - Harpconcert 4. Ravel - Pavane pour une Infante Déf lork- Op 11 januari komt de Hongaarse IJs- be- hockeyploeg uit Boedapest een wedstrijd spelen tegen TYSC dat voor die gelegen heid met een aantal Canadezen zal wor den versterkt. De Hongaren staan als goede ijshockeyers bekend zodat het een leuk evenement gaat worden. Voor de feestneuzen is extra's. Met de carnaval wedstrijd spelen de tegen Keulen. Op verzoek teams is de wedstrijd op carnaval vastgr er een camavalsb ijshockeyvrienden. men de reis en 1 Fijngoedwasserij Korvelseweg 160 - Tel. 23890 ONZE COLPORTEURS KOMEN OOK BIJ U IN DE STRAAT (uitgez. Dongen) L. Maas en Zn., j Schoenmakers, inco-Slagers" Reclame. Besterdplein 1. 91 Het lieuwlandstraat 62. Mej. B. Broeders, Bosscheweg 69, Enschot (warmwatérzak). gewonnen door: J. v. Hout, v. Spaanstraat 8, Tilburg. gewonnen door: J. v. Hout, v. Spaanstraat 8, Tilburg. Mej. B. Broeders, Bossche- Ricken Optiek, Noordstraat 30, waardebon 5, gewonnen door: Mej. M. Heezius, J. P. Coenstraat 36, Tilburg. Theo Tuerlings Damesmodes, N.S.-plein 41, 2 waardebonnen f 10,— gewonnen door: Mevr. A. Westhof-Smulders, Europalaan 831, Tilburg. Mej. M. Jongen, Heuvel 3, Tilburg. Fa. F. J. van Bavel, Piusstraat 35, ontbijtlaken gewonnen door: Mevr. Nouwens, Marijkestraat 24, Radio-Televisie Jan van Eijck, Korvelseweg 138, trans gewonnen door: C. de Jongh, Nijverstraat 31, Tol Gijzen Optiek, Koestraat 136, kamerthermometer gewonnen door: A. Hollants, Burg. Panislaan 36, Enschot. Rijwielhandel A. v. Gooi, Ph. Vingboonstraat 90. Buitenband gewonnen door: W. Druijts, Josef v. d. Grin tenstraat 18, Tilburg. Foto Frans van Aarle. Korvelseweg 255, Fototoestel gewonnen door: Mej. Ans v. Gijzel, Kwaadeindstraat 96, Tilburg. Lederwarenzaak Spee, Westermarkt 15, Stadstas gewonnen door: F. Heijne, Julianastraat 33a, Dongen Kleuterhuis Pepita, Korvelseweg 113. Waardebon 10, gewonnen door: Mevr. Robbe-Appels, Tongerlose Hoefstraat 33, Tilburg. Electronicahuis Peeters, Molenstraat 142. Platenbon gewonnen door: A. Koch van Strien, Korenbloemstraat 150, Tilburg. Fa. A. Meijers, Trouwlaan 40E. 2 paar nylons gewonnen door: Mariëtte v. Gerven, Burg. v. d. Mortelplein 43, Tilburg. Mevr, v. Laarhoven, H. Berkenvensestraat 22, Tilburg. Van Gorp’s Textiel, Goirkestraat 48. Flanellen laken gewonnen door: Mevr. R. Schuermans-Brouwers, Ringbaan West N 101, Tilburg. Meijs van Gorp, Goirkestraat 52. Bouwpakket Hobbelpaard gewonnen door: Mevr. v. Trier, Raiffenenstraat 34, Tilburg. Radio Ceko, Broekhovenseweg 73. Philips bouwdoos (Pionier) gewonnen door Hr. C. P. C. Mutsaefs, Ruys de Beerenbrouckstraat 12, Tilburg. Wasserij Boumans, Korvelseweg 160. 5 x 10 overhemden wassen gewonnen door: Fam. de Beer, Schout Backstraat 15, Tilburg. Smeulders, Gas straat 15, Tilburg. H. v. Bladel, Vigiliusstraat 49, Tilburg. Mevr. Leemans, Stüivesantplein 5, Tilburg. Ad. Krijnen, Pres. Steynstraat 82, Tilburg. Vis-, Wild- Delicatessenhandel J. Tecklenburg, Heuvel 20. Haan en wild konijn gewonnen door: W J. A. Jacobs, van de Hummelstraat 14, Loon op Zand. Fam. v. d. Kamp, Rugdijk 22, Tilburg. Textilia, Heuvelstraat 102a. Waardebon 10, gewonnen door: A. M. Fonken-v. Erp 't Zwaantje 8, Enschot. Café Tinus van Ham, Capucijnenstraat. 3 x een halve liter jenever gewonnen door: Mevr. Verbunt-van Opstal, Elzenstraat 57, Tilburg. Dhr. H. I Tuerling, Pension Vredeburg 3 hoog kamer 14, Tilburg, R. Huijbregts, Sint Paulusstraat 33, Tilburg. j Bandenbedrijf Vulcania, Ringbaan Noord 11. Een luxe sigarenbox gewonnen door: A. A. v. Esch, Prinses Beatrixstraat 30, Dongen I H Emmen, Koestraat 145-147. 2 maal zes koppen en schotels gewonnen door: Ine en Bep v. Eijk. Rembrandtstraat 6, Tilburg. Wed. Pijnen- I burg, Piusstraat 61, Tilburg Sigarenhandel Vermeulen, Textielplein 13. 1 Poppell gas-aansteker gewonnen door: Pater P. Glaudemans, Missie Procuur der Paters van de H. I Familie, Goirleseweg, Tilburg. Fa. van Eijk, Babyartikelen en textiel, Kerkstraat 27, Enschot. Waardebon 5,— gewonnen door: F. M. v. d. Dries, Korenbloemstraat 1, Enschot. De ober van Café van Ham, Capucijnenstraat. Een doos sigaren gewonnen door: J. v, d. Bosch, Celebesstraat 40, Tilburg. B. V. IERLANT, Vondelplein 3. Een tafelcouvert gewonnen door: Hannie Peters, Bisschop van Zoesstraat 40, Tilburg. Raaimakers Textiel, Pauwstraat 5. Een tafellaken I gewonnen door: Mej. A. van Dijk, Pagestra at 19, ~T itter dan W“t Op zaterdag 28 november wordt de ijs- hockey wedstrijd T.Y.S.C.—Lille (Frank rijk) gespeeld op de Tilburgse ijsbaan. In deze wedstrijd zal men wanneer Tilburg van Keulen wint kunnen be oordelen of het Tilburgse ijshockey meetelt in de Coupe der Lage Landen. Bij T.Y.S.C. zal men de komende dagen hard trainen om de wedstrijden tegen Keulen en LiUe tot een gunstig einde te brengen. De afdeling Tilburg van de N.V.B.H.S. bestaat thans een jaar. Men heeft thans een ledental van 70. Elke zaterdagr dag wordt getraind van 12.15 tot 1.30 uur op de Theresia-kunstijsbaan. Be halve de ijstraining wordt ook zoge naamde „droogtraining” gehouden en wel elke zondagmorgen van tien uur tot half twaalf in de Oude Warande. Op de ijsbaan wordt getraind op start en bochtentechniek door de trainers Frans Blondel en Piet Mutsaers. Deze hardrijdersvereniging specialiseer zich op tochten en lange-baanwedstr Cadeau-idee voor alle verlief den en verloofden. Een foto toestel om wat nu zo mooi is vast te leggen voor altijd! Wij hebben vele fototoestellen in prijzen voor bescheiden en wat ruimere beurs. Kom maar eens kijken. gewonnen door: Mej. M. L. Brenders, Stedekestraat 61, Tilburg. Poelier Van iersel, Valentijnstraat 2. 2 hanen gewonnen door: Mevr. v. Gerven, Clerxstraat 34, Tilburg. Frans Daals, Wol- venweg 1, Tilburg. Electro Centrum A. J. Baeten, Hasseltstraat 263. Staande schemerlamp gewonnen door: R. G. Schensema, Molenakker 11, Dongen. Radio Jan Bogers, Koestraat 30, Radio-bouwdoos (Pionier!) en luxe zaklantaarn gewonnen door: Piet Koenraat, Lucas Meijerstraat 1, Tilburg. Rene Heeren, Edisonlaan 71, Tilburg. Schoenmagazijn Van Kerckhoven, Hoefakkerstraat 59, Waardebon 5, gewonnen door: J. Bensing de Laat, Burg. Panislaan 2, Berkel-Enschot. Hans Bertens Optiek, Veldhovenring 90, luxe thermometer gewonnen door: Ellie van Riel, Lancierstraat 20, Tilburg. Piet Hensen N.V., Lijnsheike 4-6. Brabantia fritessnijder gewonnen door: Fam. M. C. Zoontjens, Bredaseweg 61, Tilburg. A. Spijkers Batavushuis, Leo XIH-straat 60, 5 waardebonnen a 5, gewonnen door: A. v. Berkel, Akkerstraat 162, Tilburg. Cockie Dusée, Luite nant Wilsstraat 28, Tilburg. Mevr. A. de Veer, Zalmstraat 5, Tilburg. Wim van Dongen, v. Rijckevorselstraat 33, Loon op Zand- Mijnh. v. d. Boom, Groene- woudstraat 82, Tilburg. Henk van Riet-Spijkers Batavushuis, Melis Stokestraat 29, 5 waardebonnen a gewonnen door: Ton de Witte, Hasseltstraat 268, Tilburg. A. v. Houtum, marijnhof, 34, Tilburg. M. Couwenberg, v. Berkumstraat 17b, Tilbu Huigs, Arendlaan 14, Tilburg. A. van Berkel, Molenstraat 70, Tilbun Hoogspoor N.V., N.S.-PIein 10, luxe schemerlamp gewonnen door: J. J. van Hout, v. Salm-Salmstraat 61, Loon op Zand- De Wolkast, Piusplein 55, damespantalon gewonnen door: Mej. A. van Ecker, Gen. Smutslaan 56, Tilburg. Vogel- en Zaadhandel „Animo", Gasthuisring 36, luxe vogelkooi gewonnen door: Mevr B. van Gool-Backs, Kalmoeshof 3, Tilburg Schoenmagazijn G. Louer, Goirkestraat 26, 1 paar pantoffels gewonnen door: M. Overbeeke, Jac. Oppénheimstraat 42, Tilburg. Lederwarenzaak C. J. Verkooyen, Pijlijzerstraat 100, lederen aktetas gewonnen door J. Broers, Beukenstraat 221, Tilburg. Melis Motoren, Veldhovenring 18, Old Timer gewonnen door: J. Raaimakers, v. Meterenstraat 24, Tilburg. Drogisterij Grielen, Noordstraat 52, fl. geparf. Eau de Cologne en fl. H-~ gewonnen door: R. Theunis-Noyen, H. Berkvensestraat 34 .Tilburg. Blerk, Ringbaan Noord 222, Tilburg. Tuerlings Kleding en Modes, Noordhoekring 63. dames of herenregenjas gewonnen door: J. E de Jong-Weerfelts, Merodeplein 6, Tilburg. Radio Pivado, Korvelseweg 203, radio (lichtnet) gewonnen door: W. van Loon, Kerkstraat 62, Goirle Fa. P. de Jong, Molenbochtstraat 52, zelfbinder gewonnen door: B. Schermer, D. J. Jittastraat 197, Tilbt Fa. Donders-de Wit, Jul. v. Stolbergstraat 5, 1 paar dar gewonnen door: J. Robben van Erp, Burg. Brenderst De Bonneterie, Piusplein 18, imitatiebont voor kraag gewonnen door: Mevr. Jansen-Poppeliers, Ruiterstraat 11, Tilburg. Houthandel De Leeuw, Piusstraat 79, keukenrek gewonnen door: Mevr. De Ki vit, Robert Fruinstraat 11, Tilburg. Slachterij W. v. d. Pas, Hoefstraat 167, grote worst gewonnen door: W. van Gestel, Lijnsheike 207, Tilburg. Fa. W. v- d. Looy, Jul. v. Stolbergstraat 8, luchtballonnen met pomp gewonnen door: W. A. M. v. d. Wetering, Ringbaan Zuid 75, Tilburg. P. de Graaf, Korvelseweg 102, 1 paar zilveren manchetknopen gewonnen door: Mevr. v. Geloven-Otten, Ringbaan Oost 124, Tilburg. Fa. Van Riel-Huljbregts, Bosscheweg 375, 5 zakjes Super antraciet gewonnen door: Margriet Leijser, Fabriekstraat 47, Tilburg Drogisterij Ria van Dijk, Bosscheweg 508, rolveger een speciaalprijs voor Enschot een warmwatérzak gewonnen door: Ans van Gorp, Philip Vingboonstraat 72, Tilburg (rolveger). contactlenzen aan te passen samenwerking met de oogarts. Gaarne geven wij U alle gewenste inlichtingen. Veldhovenring 90 van Roo^ tten en Z„., ~ven, Moleneir -igevoort, Groei Remmers, Jul.r eten, Hasseltstraat 2 oorlaan 6. 15 Ascc rlio ICr-vH- rnerdam, Groeseindstrat lerland's A-B.C., G. de Man-Melis, Verfhandel Willy P 21 Poelier Van Ierse Telegraafstraat 54. Emmastraat 28. 23 mers, Markt 21. 24 velseweg 174, D „De Mijnscfaacfat Burg. v. d. Mort Autoverhuur, straat 6d. r 28 Laurc 29 Wed. Fa. P. - 31 J. S. B. Lemm Smits, F Piusstraa 91. 36 89. 37 „Animo", Gasthuisring 36. 39 De kast, Piusplein 55. 40 Fa. Fr. Bogaers, Schouwburgring 437. 41 Jan Bogers, Koestraat 30. 42 Hans Bertens, Veld hovenring 90. 43 H. v. Erve-Franken, Smidspad 89 of Spee, Westermarkt 15 of Henk van Riet-Spijkers, Melis Stoke- straat 29- 44 Piet Hehsen, Lijnsheike 4-6. 45 G. Louer, Goirkestraat 26. 46 C. J. Verkooyen, Pijlijzerstraat 100. 47 Gebr. H. G. en G. H. Verhagen, Ringbaan Oost 146. 48 Melis, Veldhovenring 18. 49 Hoogspoor B v. Roessel, N.S.-plein 10. 50-Theo Tuerlings, N.S.-plein 41 - Kor velseweg 245. 51 Jan de Cock, N.S.- plein 45. 52 Heyne, Schouwburgring 190. 53 Kantoormachinehande] Th. v. Lierop, St.-Annaplein 12. 54 Raaimakers’ Tex- irgse Koerier. Prijs ter waarde van 100, men door: Fons en Marja Smits, Leeghwaterstraat 17, Tilburg, urgse Koerier. Prijs ter waarde van 50,— mon door: W. v. Beek-Donders, Houtstraat 24, Emmastraat 36-38, 3 fl. Tonio ei M. Cleutjens, Schaepmanplein 17, burg. J. Koek, Burchtsti loortstraat 4b, Tilburg. L. Pompe, St.-Josephstraat 61, Tilburg, isseltstraat 240, 1 waardebon van 12,50 drikussen, Kruidelaan 34, Tilburg. Hasseltstraat 226, Bloementafeltje Steenhoven, Bisschop Crabbeelstraat 12, Tilburg, rlesestraat 146, Miami Luxe vogelkooi op standaard Kaath-Oomen, Edisonlaan 218, Tilburg, egberg, Trouwlaan 68. Kist sigaren Iers, Prof. Keesomstraat 24, Tilburg. ZZ, - en waardebon van 25, sl, Europalaan 821, Tilburg. H. v. Dur9- Kantoorboekhandel Ant. J. M. Remmers, Julianapark 39. gewonnen door: Joosje Oomen, St.-Janstraat 2b, Tilbu De Kousenspecialist, Hoefakkerstraat 70. 3 paar nylons gewonnen door: M. Staps, Oscar Leeuwstraat 22, Tilburg. M. Seebregts, van Limburg Stirumlaan 139, Tilburg. Mevr. Kruyzen, Arke Noëstraat 67, Tilburg. Naaimachinehandel J. Doorakkers, Koestraat 98. 2 waardebonnen a 5, gewonnen door: Mevr van Dongen, Ant. Rijenplein 5, Tilburg. F. Jansen, tiel, Pauwstraat 5. 55 Tuerlings, Noord-! Bredaseweg 161, Tilburg. hoekring 63. 56 P. de Jong, Molen- j Fa. H. Damhuis-van Ham, Bosscheweg 269-271. Electr. vleesmolen bochtstraat 52. 57 W. v. Sprang, Piron- gewonnen door: Mevr. Bergmans, Waterhoefstraat 1c, Tilburg, straat 67. 58 J. K. v. Dijk, Tuinstraat 81. j Chem. Reinigen Neerlandia, Korvelseweg 174, 5 x 1 kostuum reini 59 Donders-de Wit, Juliana van Stol- gewonnen door bergstraat 5. 60 H. v. d. Besselaar en 1 ders, Ant. v Zn., Korvelseweg 150. 61 L. v. d. Pas- Vriesstraat 4 Zoontjens, Hoefstraat 167. 62 „De Bon-1 v. d. Heuvel, neterie", Piusplein 18. 63 H. v. F Smid, B. v. Bloklandstraat 15. 64 W. v. d. Looy, Juliana van Stolbergstraat 8. 65 Houthandel de Meeuw, Piusstraat 79. 66 De Graaf, Korvelseweq 102. 67 F. L. Derkzen, Korvelseweg 65 68 Pivado, Korvelseweg 203. 69 Corsetterie Rieken, Noordstraat 28-30. 70 Gijzen Optiek, Koestraat 136. 71 Ria van Dijk, Bossche weg 508- 72 Boumans, Korvelseweg 160. 73 't Camerahuis Foto Cine Mulder n.y 74 Termeer, Smidspad - Heuvelstraat. 75 Obbens, Piusplein 2. 76 Schmidlin, Wil- helminapark 39. 77 P. v. letsel, Enschotsestraat 164. 78 Koppelmans, St.- Annaplein 16. 79 H. de Zeeuw, Nieuw- straat 172. 80 Sparidans-Loos, Meelstraat 31 - Voltstraat 2. 81 Fa. de Kort-van Geloven, Korvelseweg 209. 82 American Stores, Telefoonstraat 33. 83 Schoen magazijn Dina Elias, Smidspad 41. 84 Jan van Eyck, Korvelseweg 138, 85 V. Duitsman, Smidspad 12a, 86 v. d- Schoot, Trouwlaan 115, Tilburg. - 20, Tilburg. J. Bakker-A amastraat waarde rja Smits, Leegln —aarde van 5 De Tilburc gewonnt De Tilburg-- - j_ -- gewonnen door: W. v. Beek-Donders, Houtstraat 24, Tilburg. Slijterij „De Branderij" Emmastraat 36-38, 3 fl. Tonio en 3 fl. Mart- gewonnen door: J. M. Cleutjens, Schaepmanplein 17, Tilburg. H. Elissen, Korte Hoefstraat 44, Tilburg. J. Koek, Burchtstraat 10, Tilburg. Mevr. Klijberg-v. d. Kaay, Oliv. v. Noortstraat 4b, Tilburg. L. Pompe, Oisterwijksebaan 114, Tilburg. H. M. E. Tacken-Boers, St.-Josephstraat 61, Tilburg. Modezaak B. Lemmens, Has. 4 - gewonnen door: H. Hendrikussen, Kruidelaan 34, Woninginrichting J. v. Esch, Hasseltstraat 226, Bloer gewonnen door: J. v. Steenhoven, Bisschop Crabbt Lie-Ca Hobby Shop, Oerlesestraat 146, Miami Luxe gewonnen door: J. te Kaath-Oomen, Edisonlaan Sigarenhandel Van Weegberg, Trouwlaan 68. Kist gewonnen door: Benders, Prof. Keesomstraat 2‘‘ Wasserij Blanca, Boxtel. Waardebon van 50, gewonnen door: Mevr. Theunissen-Wijkel Veggel, Burg. v. d. Mortelplein 14, Tilburg. Kantoorboekhandel Ant. J. M. Remmers, Julia gewonnen door: Joosje Oomen, St.-Janstrai De Kousenspecialist, Hoefakkerstraat 70. 3 paai ■en door: M. Staps, Oscar Leeuwstraat 22, Tilburg. g Stirumlaan 139, Tilburg. Mevr. Kruyzen, Arke No' linehandel J. Doorakkers, Koestraat 98. 2 waardebonner «r: Mevr van Dongen, Ant. Rijenplein 5, Ti Tilburg. foerit >r: Mevr. Neerlandia, Korvelseweg 174, 5 x 1 kostuum reinigen en i 3r: J. Willemen, Trouwlaan 115, Tilburg. Mevr. Kleist van Diemenstraat 20, Tilburg. J. Bakker-Vugts, Vre 49, Tilburg. Mevr. Kolenberg, Emmastraat 24, Goirlt ij, Noorwitstraat 1, Tilburg Erve- I Fa. P. v. Loon Zn. Lijnsheike 94b. Wandkoffiemolen. - J 1 gewonnen door: Mien Beerens, Hoge Steenweg 55, Loon Fa. J. Simons-Termeer, Smidspad 6, 6 pers, eetservies gewonnen door: P. Somers, Plein Leo XIII 28, Tilburg. Fa. J. de Kort-van Riel, Smidspad 15. Luxe doos Verkade Bonbons (500 gram) gewonnen door: Mevr. v. d. Dries, Keldermanstraat 71, Tilburg. Fa. W. Smits, Piusstraat 22. Transistor zakradio gewonnen door: Arn. Schellekens, van Haestrechtstraat 21, Goirle. Sjabrak, Korvelseweg 215. 2 houten bonbonschaaltjes gewonnen door: Marijke van Kuik, Jozef Israëlstraat 10, Tilburg. Mej. J. San- nen, Dennenstraat 20, Tilburg. Woninginrichting Jacq Bertens, Smidspad 57. Bloementafeltje i, Wil- gewonnen door: Mevr. J. Ariëns, Tramstraat 64, Dongen. Iersel, The Ascot Cleaners (Ascot winkels). Luxe kist sigaren - gewonnen door: A. Jacobs, Korte Nieuwstraat 20, Tilburg. - Lederwarenzaak G. de Man-Melis, Molenstraat 128. Dubbel ger onnen door: H. Lemmens, v. d. Hummelstraat 30, Loc Chem. Wisserij „De Komeet", Th. van gewonnen door: A. Waijers-v. Vugt, Roosev melietenstiaat 19, Tilburg. Mevr. v. Oers Hennie van Rooy, Ampèrestraat 10, T.To. Grintenstraat 33, Tilburg. Modehuis Warmerdam, Groeseindstraat 54. Pullover

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1964 | | pagina 9